The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 31.01.2014, 08:53
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Ja raczej liczyłbym na inną refleksję... jakie s....ysyny bronią w tej chwili tych, którzy po wojnie aresztowali, torturowali, skazali i zgładzili Człowieka, który dobrowolnie poszedł do tego piekła, stworzył tam ruch oporu, udokumentował zbrodnie niemieckie, zwiał stamtąd i kontynuował walkę o Wolną i Niepodległą Polskę Dotacje jakie w tej chwili idą na wsie lewackie ugrupowania powinny być przeznaczone na kontynuowanie prac na Łączce. Już nie powiem, że w ramach akcji edukacyjnej do poszukiwania szczątków tego Bohatera powinno się przymusowo zaangażować (tak jak po wojnie przy ekshumacjach powstańców w Warszawie wykorzystywano niemieckich jeńców) lewackich smarkaczy, twórców szajsbookowych kont "żołnierze przeklęci", bo sądzę, że sam płk. Pilecki by sobie tego nie życzył.
Odpowiedź jest bardzo prosta. Obecny układ POlityczny konserwuje i zażarcie broni struktur, które tak naprawdę nigdy po 1945 r. nie zostały rozbite. Książka "Resortowe dzieci" uchyla tylko rąbka jacy ludzie sprawują władze w mediach. Tak samo jest w tzw. 'wymiarze sprawiedliwości" (dlatego nie zostają pociągnieci do odpowiedzialności mordercy Pileckiego) i biznesie. Dopóki układ ten nie zostanie roz.....y będzie tak jak jest nadal. W tych resortach trzeba zrobic to co Maciarewicz swego czasu zrobił z WSI czyli przedłużeniem GRU w Polsce.

Cytat:
Czy był Waszym zdaniem moment w okresie II RP, w którym można było się zachować w taki sposób, by uniknąć piekła (lub przynajmniej mocno ograniczyć skutki) II WŚ dla naszej Ojczyzny?
Po dojściu Hitlera do władzy i Stalinie z drugiej strony nasz los wydawał się przesądzony. Dla nich to był powrót do "normalizacji" czyli kolejnego rozbioru Polski, która na przestrzeni ponad 200 lat istniała wtedy zaledwie 21 lat.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:02.