
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
#11
|
|
A jeszcze co do zmiany dobrze spisującego się Cikosa. Spróbowałem postawić się w sytuacji trenera. Musimy zrozumieć, że niektóre zmiany są spowodowane nie tylko formą na boisku, a trener nawet nie powinien tłumaczyć się zbytnio z przeprowadzonych zmian. Śmignęło mi przez głowę takie przypuszczenie, że Maaskant zostawił na boisku Paljicia, bo ten nie cierpi przegrywać, ma charakter i wpływ na drużynę. Może i lepiej się spisywał Cikos - to opinia komentatorów i nasza, w każdym razie względna - , ale poza tym Paljić ma umiejętności grania w pomocy i podłączał się do przodu po roszadzie Maaskanta.
Za to nie potrafię znaleźć odpowiedzi na pytanie, dlaczego Maaskant nie zdjął Kirma. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|