
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu? | |||
| Tak |
|
398 | 51,42% |
| Nie |
|
376 | 48,58% |
| Głosujących: 774. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
![]() Dariusz Dudka - masz świadomość, że to był jego dopiero 3 mecz w pełnym wymiarze czasowym? A wcześniejsze wyniki zostały osiągnięte bez jego udziału ![]() Piotr Brożek - zawodnik, którego nie chciała Lechia, a później reszta ligi. Mało tego, zanim podpisał z nami kontrakt parę tygodni trenował bez kontraktu i jakoś nadal nikt się nie poznał na jego umiejętnościach. Co do reprezentanta Polski zapomniałeś dopisać BYŁY może kiedyś wróci jeśli dobrze go Smuda w obroty weźmie. E. Sarki - jak już odpowiadasz i starasz się (ze słabym skutkiem) udowodnić swoje tezy to proszę czytaj uważniej posty do których się odnosisz. Wówczas może byś zobaczył, że Sarki był w zespole za czasów Kulawika ![]() P. Brożek - pełna zgoda co do tego, że reprezentant, że były król strzelców. A teraz spójrz na to z tej strony: jest to gracz, który nie poradził sobie w II lidze hiszpańskiej, tej samej w której obecnie dość regularnie gra wyśmiany przez ciebie Wilk. To jak to jest? Ten Wilk może nie taki słaby, a Brożek nie taki wyśmienity? Kulawik miał Genkova, reprezentanta Bułgarii oraz Ilieva byłego króla strzelców ligi serbskiej. Na prawdę nie dało się z tej dwójki zrobić jakiegoś dobrego ataku na ligę polską? Proszę cie, jeśli napiszesz, że nie to będzie dopiero kabaret. Donald - do tej pory się nie zdecydowałeś czy jest "zajechany" czy nie, bo jeśli jest to nie ma racji bytu w twojej wyliczance ponieważ nie robi jakiejkolwiek różnicy w składzie, jeśli jednak nie jest zajechany i robi różnice to jednak Smuda dobrze go ogarnął, no więc jak jest? Co tu teraz napisać, żeby wyszło że Smuda zj.e.b.a.ł? ![]() Stillić - wiadomo robi różnice, to nie podlega dyskusji. Poczytaj sobie jego wypowiedzi, bo nawet zakładając, ze najpierw dostał kopa w dupę od amiki, to później trafił do nas właśnie dzięki Smudzie, bo chyba nie sądzisz, że jakby tu siedział teraz Kulawik to by spojrzał w naszym kierunku "łaskawszym okiem". Smuda go sobie ściągnął, on robi mu wynik, normalna rzecz. Oj coś te potencjały są chyba jednak zbliżone. Zawsze Gwiaździsty potrafisz poprawić humor swoim postem, Polskie kabarety to już nie to samo co kiedyś, ale ty nadal trzymasz poziom.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 17.03.2014 o godz. 17:43.
|
|
|

|
||||||
|
|