The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.04.2012, 17:51. [28 kolejka] DERBY KRAKOWA, Poniedziałek 30 kwietnia 2012, 18:30
Witam, przed nami najważniejszy mecz w cały sezonie, na który każdy kibic czeka!
Właśnie w tej kolejce Biała Gwiazda podejmie w derbowym pojedynku rywalkę z drugiej strony Błoń, czerwoną latarnię naszej ligi - Cracovię.

Wisła Kraków w dwóch ostatnich meczach jest na fali wznoszącej, najpierw zwycięstwo z ŁKS-em a w poprzedniej kolejce wyjazdowy skalp w Bielsku Białej. W sumie to 3 spotkanie z rzędu gdzie Biała Gwiazda aplikuje rywalom 3 bramki ( Chorzów PP, ŁKS, Podbeskidzie) rozstrzelali się pod koniec sezonu podopieczni Michała Probierza.

Skupmy się jednak na najbliższym pojedynku, przed nami na zakończenie 28 kolejki - 185 Derby Krakowa, nasz rywal zajmuje aktualnie ostatnią pozycję w lidze i miejmy nadzieję, że tak już zostanie do końca, a 30 kwietnia przyczynimy się do spadku pasiastych dam.

W 27 kolejkach Cracovia, zdobyła tylko 21 oczek 4 razy wygrywając i 9 remisując. Obok ŁKS-u mają najwięcej porażek w lidze bo aż 14.

Na wyjazdach Cracovii idzie słabo nawet bardzo, 1 zwycięstwo, 5 remisów i 7 porażek.
To tyle z obozu derbowego rywala, o wiele za dużo ale z kronikarskiego obowiązku poświęciłem im parę linijek.

Teraz czas na Białą Gwiazdę, która do tego spotkania przystąpi bez dwóch pauzujących za kartki Lameya i Juniora Diaza. Do tego dochodzą kontuzjowani zawodnicy - Bunoza, Chavez, Jovanović, Boguski.

Cieszy powrót kapitana Radka Sobolewskiego, mam nadzieję, że w Derbach również dostanie swoją szansę. Podopieczni Michała Probierza, są już chyba wystarczająco zmotywowani do zwycięstwa w derbowym pojedynku, myślę, że ich wczorajsze zaintonowanie po meczu ''tylko zwycięstwo, na Derbach tylko zwycięstwo'' nie jest pustym sloganem mającym na celu udobruchanie Kibiców przed tym spotkaniem.

Przekonamy się zresztą o tym 30 kwietnia. Innego wynku niż nasze zwycięstwo w tym meczu nie przyjmuję do wiadomości, czas się odegrać za jesienną wpadkę w hipermarkecie i pokazać kto rządzi w Krakowie - na mieście, na trybunach i na boisku!

Z obowiązku przedstawię także pozostałe pary 28 kolejki TM Ekstraklasy:

27.04.2012

18:00 Górnik Zabrze - Podbeskidzie BB
20:30 Lech Poznań - Polonia Warszawa

28.04.2012

13:30 Widzew Łódź - Lechia Gdańsk

15:45 GKS Bełchatów - Korona Kielce
18:00 Ruch Chorzów - ŁKS Łódź

29.04.2012

14:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
17:00 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

30.04.2012

18:30 WIELKIE DERBY KRAKOWA!



WSZYSCY NA DERBY!


Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.







Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57.