
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Witam, przed nami najważniejszy mecz w cały sezonie, na który każdy kibic czeka!
Właśnie w tej kolejce Biała Gwiazda podejmie w derbowym pojedynku rywalkę z drugiej strony Błoń, czerwoną latarnię naszej ligi - Cracovię. Wisła Kraków w dwóch ostatnich meczach jest na fali wznoszącej, najpierw zwycięstwo z ŁKS-em a w poprzedniej kolejce wyjazdowy skalp w Bielsku Białej. W sumie to 3 spotkanie z rzędu gdzie Biała Gwiazda aplikuje rywalom 3 bramki ( Chorzów PP, ŁKS, Podbeskidzie) rozstrzelali się pod koniec sezonu podopieczni Michała Probierza. Skupmy się jednak na najbliższym pojedynku, przed nami na zakończenie 28 kolejki - 185 Derby Krakowa, nasz rywal zajmuje aktualnie ostatnią pozycję w lidze i miejmy nadzieję, że tak już zostanie do końca, a 30 kwietnia przyczynimy się do spadku pasiastych dam. W 27 kolejkach Cracovia, zdobyła tylko 21 oczek 4 razy wygrywając i 9 remisując. Obok ŁKS-u mają najwięcej porażek w lidze bo aż 14. Na wyjazdach Cracovii idzie słabo nawet bardzo, 1 zwycięstwo, 5 remisów i 7 porażek. To tyle z obozu derbowego rywala, o wiele za dużo ale z kronikarskiego obowiązku poświęciłem im parę linijek. Teraz czas na Białą Gwiazdę, która do tego spotkania przystąpi bez dwóch pauzujących za kartki Lameya i Juniora Diaza. Do tego dochodzą kontuzjowani zawodnicy - Bunoza, Chavez, Jovanović, Boguski. Cieszy powrót kapitana Radka Sobolewskiego, mam nadzieję, że w Derbach również dostanie swoją szansę. Podopieczni Michała Probierza, są już chyba wystarczająco zmotywowani do zwycięstwa w derbowym pojedynku, myślę, że ich wczorajsze zaintonowanie po meczu ''tylko zwycięstwo, na Derbach tylko zwycięstwo'' nie jest pustym sloganem mającym na celu udobruchanie Kibiców przed tym spotkaniem. Przekonamy się zresztą o tym 30 kwietnia. Innego wynku niż nasze zwycięstwo w tym meczu nie przyjmuję do wiadomości, czas się odegrać za jesienną wpadkę w hipermarkecie i pokazać kto rządzi w Krakowie - na mieście, na trybunach i na boisku! Z obowiązku przedstawię także pozostałe pary 28 kolejki TM Ekstraklasy: 27.04.2012 18:00 Górnik Zabrze - Podbeskidzie BB 20:30 Lech Poznań - Polonia Warszawa 28.04.2012 13:30 Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 15:45 GKS Bełchatów - Korona Kielce 18:00 Ruch Chorzów - ŁKS Łódź 29.04.2012 14:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 17:00 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 30.04.2012 18:30 WIELKIE DERBY KRAKOWA! WSZYSCY NA DERBY! Zapraszam do dyskusji! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|