
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#31
|
|
Nic w przyrodzie nie ginie.Oni odebrali nam kiedys mistrza remisem 1-1,to my ich teraz spuscimy d 1 ligi.Tak na marginesie chcialbym polecic wczorajsza akcje kibicow genui jakby cos nie wypalilo
![]() http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...95/story.shtml |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#32
|
Póki co, w tym sezonie, Wisła dołożyła cegiełkę w postaci pozostawienia 3 pkt na Kałuży, dzięki którym Cracovia ma jeszcze jakieś szanse na pozostanie w lidze. Co do całkowitego upadku to oczywiście degradacja ma wymiar symboliczny. Natomiast biorąc pod uwagę nakłady finansowe i cele, to Wisła w tym sezonie jest co najmniej tak samo przegranym zespołem jak Cracovia. I wynik derbów może poprawić nastrój tylko kibicom... Bo sportowo żaden klub już sezonu nie uratuje. Cracovia nawet jak wygra to i tak raczej spadnie a Wisła nawet jak wygra wszystko do końca to i tak się pewnie do pucharów nie załapie. Rewanż za jesienną klęskę to sprawa honoru. Nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia jak tylko zwycięstwo.
Ostatnio edytowane przez thechris : 23.04.2012 o godz. 11:31.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#33
|
|
szansa akurat na puchary jest całkiem duża.Zobacz na terminarz.Jeśli Legia zwycięży Koronę a Lech zremisuje z Polonią, to będzie można całkiem realnie myśleć o pucharach. (oczywiście przy założeniu, że my wszystko wygramy).
E: Kłopot może być z Amicą, bo ciężko by przegrała z Podbeskidziem lub Widzewem, ale za to Polonia ma ciżki mecz z Zagłębiem Lubin. Skoro final pucharu polski jest między 2 pucharowiczami, to chyba 4 miejsce w lidze też gwarantuje puchary- a do tego tracimy 5 pkt.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 23.04.2012 o godz. 11:44.
![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|
|
Guest
|
#34
|
|
Cytat:
Ostatnio edytowane przez westersyl : 23.04.2012 o godz. 12:13.
|
|
|
Member
Od: 12.2011
Offline |
#35
|
|
Pablo84... za dużo tutaj musielibyśmy mieć szczescia (ktorego w tym sezonie i tak mielismy juz mnostwo). to sie nie uda. nie bedzie pucharów.
tracimy 5 punktow ale do konca sezonu 3 kolejki... ciezko mi wierzyc ze Amica raz zremisuje (i to akurat z poloinia) a raz przegra. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#36
|
|
2. No nie wiem... bilety się dobrze sprzedają, a do meczu jeszcze tydzień i 5 godzin ![]()
Ostatnio edytowane przez palikot : 23.04.2012 o godz. 12:35.
![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline |
#37
|
|
Również nie zgodzę się z postawioną tezą, że to sparing i pejsy, tak czy siak spadną. Niestety. ale forma Lechii również pozostawia wieeele do życzenia i właściwie drużynę tę stać na wszystko (czyt. spadek). Warto również dodać, że pejsy mogą zdobyć komplet punktów z o nic niewalczącym Bełchatowem, a jak uczą ostatnie wyniki pomiędzy tymi zespołami jest to więcej niż tylko prawdopodobne. Spuszczając żydów dajemy także młodemu pokoleniu możliwość zapomnienia o tym śmiesznym klubiku być może na więcej niż jeden sezon, czego Nam życzę.
Sporo pisaliście też o składzie na ten mecz i muszę przyznać, że jeśli Sobolewski i Małecki są zdrowi i bez kartek, to muszą zagrać. Nie wyobrażam sobie innej opcji, nikt nie rozumie klimatu meczu derbowego w Krakowie tak, jak oni. Od Sobola i Małego należy rozpocząć ustalanie składu - koniec, kropka! Mam nadzieję, że i obcokrajowcy zrozumieli o co tu chodzi i że w przypadku porażki w takim meczu można nawet zwolnić trenera, który zdobył Mistrzostwo. Zatem ja skład widziałbym następująco: ![]() Pozostaję życzyć Nam zwycięstwa i długiego panowania w Krakowie. ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#38
|
|
MECZ NAJWAŻNIEJSZY KIBICOWSKO I SPORTOWO, bez dwóch zdań. Ta wygrana może dać nam kopa na samą końcówkę, a rywali z za miedzy zniszczyć na jakiś czas - oby na zawsze!
jak można w ogóle dywagować na ten temat. TO JEST MECZ O ŚMIERĆ I ŻYCIE. I tak powinni w nim grac kopacze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#39
|
|
![]()
Ostatnio edytowane przez thechris : 23.04.2012 o godz. 14:45.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#40
|
|
Ofensywnie zagrać strzelić nie 3 gole a więcej, bo mamy okazje, a Cracovia taka słaba to chyba od 10 lat nie była. Jak spadną do 1 Ligi to derbów sto lat nie będzie.
edit by FraMat: szanujmy się. Przekręcanie ich nazwy można odbierać jako leczenie kompleksów, a chyba nie o to chodzi?
Ostatnio edytowane przez FraMat : 23.04.2012 o godz. 16:42.
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#41
|
Ale tutaj nie chodzi o to czy parchy są ostatnie w Ekstraklasie czy też na pierwszym miejscu. Pośmiewiskiem są i to nie tylko piłkarskim ale to zupełnie inna sprawa. A najsmutniejsze jest to, że ciągle trzeba wbijać kibicom Wisły do głowy że to oni są naszym najważniejszym rywalem - nie Legia czy Amica. Mam nadzieję że piłkarze nie będą myśleć o tym meczu w kategorii punktów czy miejsca w tabeli ale właśnie w kategorii tego że to są Derby i mecz ma być wygrany nawet z urwanymi nogami. ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#42
|
|
Mały z Ilievem na bokach, Melikson w środku, Genkow w ataku, Sobol z Wilkiem na środku.
Obrona nie ważna, byle Sergei w bramce... Mamy atakować, cały czas, zniszczyć dziadostwo. Oni są dramatycznie słabi w obronie, w ataku coś tam potrafią, więc najlepiej nie dać im wyjść z własnej połówki. Ciekawe kto zagra na środku obrony, ja bym postawił na Jovanovicia i Jaliensa, Czekaj może nie dograć do końca... po bokach Paljic i Jirsak. Ew Jaliens z prawej i Czekaj do środka, eh, trudny wybór... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#43
|
|
mam nadzieje że piłkarzyki nie będą bronić 1-0.Osobiście licze na 5-0
![]() hej co ja widze?cracovia jest w I lidze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#44
|
W sumie obrońców można wybierać z "koszyka": Jirsak, Jaliens, Czekaj, Uryga, Paljić, Nunez + ew. Sobolewski |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#45
|
|
fakt, zapomniałem, że Jova ZNÓW kontuzja
szkoda, w każdym bądź razie niezły kwartet egzotyczny się szykuje w obronie |
|
|
|
Member
Od: 11.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#46
|
Panie FraMat chyba jaja pan sobie robisz. Na gniazdo też wyjdziesz i będziesz ogarniał tych co ciupiom żydom na derbach bo to "leczenie kompleksów" ? |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#47
|
|
Nie, ale taka napinka internetowa jest zbędna.
Co innego wykrzyczeć im w twarz, a co innego takie tchórzowskie napinki. |
|
|
|
Member
Od: 11.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#48
|
|
Nie. Trzeba po nich jechać na każdym froncie. I tyle w temacie
|
|
|
|
Member
Od: 12.2011
Offline |
#49
|
|
zas sie niedlugo cenzura na forum zacznie........ ze nie bedzie mozna ich nazwac tak, jak zasluguja na to
proponuje wejsc na forum PARCHÓW i zobaczyc czy chociaz raz ktokolwiek z nich napisał "Wisła" btw czuje ze jak Czekaj bedzie na obronie to przez niego stracimy bramke. obym sie mylil. |
|
|
|
Member
Od: 12.2011
Offline |
#50
|
|
|
Member
Od: 12.2011
Offline |
#51
|
|
btw jakie my mamy niby mieć kompleksy wobec parchów
oświećcie mnie |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#52
|
|
Dobra bez rozmywania tematu!
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Online |
#53
|
|
No cóż, będziecie pisali jak chcecie. Jako starszy zwracam tylko uwagę.
Cytat:
przypominam, ze to temat meczowy na" Forum Wisła Kraków - piłka nożna", a nie ustawka czy miejsce do pokazywania siły w gębie
Ostatnio edytowane przez FraMat : 23.04.2012 o godz. 21:00.
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#54
|
|
Panowie byłem dziś na ich forum, a tam same gts milicyjne pieski itp. Jeśli chcecie się do ich poziomu zniżać to nie tu.
Ten temat jest tematem meczowym. Po co te napinki. Chcecie coś pokazać zapraszam w poniedziałek na R22. Tam pokażcie kto rządzi w Krakowie. W necie napinać się może każdy. ![]()
|
|
|
|
Member
Od: 12.2011
Offline |
#55
|
|
ale panowie chyba nie zaczniecie banowac za uzywanie synonimow typu parchy albo pejsy ? bo rozumiem ze wulagryzmy niekoniecznie pasuja do tego forum (i tutaj sie zgadzam)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z trybun
Offline |
#56
|
|
Ja mam odrazę do obcych wyrazów a nazwa tego czegoś nie jest polska.
Wolę pisać po polsku. ![]()
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym, gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły, jakież tu mogą być właściwie zmiany? Tu tylko szpiclom coraz większe uszy rosną, milicji — coraz dłuższe pałki, i coraz bardziej pustka rośnie w duszy, i coraz bardziej mózg się staje miałki. Tu tylko może prosperować gnida, cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ." Janusz Szpotański |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#57
|
|
Co tu sie toczy...
![]() Nazywajmy rzeczy po imieniu! ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#58
|
|
Ciekaw jestem jak złożona będzie nasza obrona i czy zagramy równie ofensywnie co ostatnio.
Btw. Czy nasi szanowni moderatorzy pojawią się na derbach, czy może będą czuwać nad czatem ? ![]()
Tylko jeden klub !
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#59
|
|
Czy jak kogoś żydy złapią na ulicy to ma powiedzieć "przepraszam panowie - spieszę się na autobus"?
Jak młodzi Wiślacy na forum przeczytają że do nich trzeba grzecznie i uprzejmie i trzymać poziom to przepadną potem na mieście. ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#60
|
|
Nikt nie każe być miły i uprzejmy ale za niedoholokaustowanych Żydów k*rwy
c***e będą bany. Możecie to nazwać cenzurą czy polityką poprawności. Ja natomiast uważam że tym właśnie różni się forum kibiców Wisły Kraków od forum tych z gorszej strony błoń. ![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|