The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.04.2012, 17:51. [28 kolejka] DERBY KRAKOWA, Poniedziałek 30 kwietnia 2012, 18:30
Witam, przed nami najważniejszy mecz w cały sezonie, na który każdy kibic czeka!
Właśnie w tej kolejce Biała Gwiazda podejmie w derbowym pojedynku rywalkę z drugiej strony Błoń, czerwoną latarnię naszej ligi - Cracovię.

Wisła Kraków w dwóch ostatnich meczach jest na fali wznoszącej, najpierw zwycięstwo z ŁKS-em a w poprzedniej kolejce wyjazdowy skalp w Bielsku Białej. W sumie to 3 spotkanie z rzędu gdzie Biała Gwiazda aplikuje rywalom 3 bramki ( Chorzów PP, ŁKS, Podbeskidzie) rozstrzelali się pod koniec sezonu podopieczni Michała Probierza.

Skupmy się jednak na najbliższym pojedynku, przed nami na zakończenie 28 kolejki - 185 Derby Krakowa, nasz rywal zajmuje aktualnie ostatnią pozycję w lidze i miejmy nadzieję, że tak już zostanie do końca, a 30 kwietnia przyczynimy się do spadku pasiastych dam.

W 27 kolejkach Cracovia, zdobyła tylko 21 oczek 4 razy wygrywając i 9 remisując. Obok ŁKS-u mają najwięcej porażek w lidze bo aż 14.

Na wyjazdach Cracovii idzie słabo nawet bardzo, 1 zwycięstwo, 5 remisów i 7 porażek.
To tyle z obozu derbowego rywala, o wiele za dużo ale z kronikarskiego obowiązku poświęciłem im parę linijek.

Teraz czas na Białą Gwiazdę, która do tego spotkania przystąpi bez dwóch pauzujących za kartki Lameya i Juniora Diaza. Do tego dochodzą kontuzjowani zawodnicy - Bunoza, Chavez, Jovanović, Boguski.

Cieszy powrót kapitana Radka Sobolewskiego, mam nadzieję, że w Derbach również dostanie swoją szansę. Podopieczni Michała Probierza, są już chyba wystarczająco zmotywowani do zwycięstwa w derbowym pojedynku, myślę, że ich wczorajsze zaintonowanie po meczu ''tylko zwycięstwo, na Derbach tylko zwycięstwo'' nie jest pustym sloganem mającym na celu udobruchanie Kibiców przed tym spotkaniem.

Przekonamy się zresztą o tym 30 kwietnia. Innego wynku niż nasze zwycięstwo w tym meczu nie przyjmuję do wiadomości, czas się odegrać za jesienną wpadkę w hipermarkecie i pokazać kto rządzi w Krakowie - na mieście, na trybunach i na boisku!

Z obowiązku przedstawię także pozostałe pary 28 kolejki TM Ekstraklasy:

27.04.2012

18:00 Górnik Zabrze - Podbeskidzie BB
20:30 Lech Poznań - Polonia Warszawa

28.04.2012

13:30 Widzew Łódź - Lechia Gdańsk

15:45 GKS Bełchatów - Korona Kielce
18:00 Ruch Chorzów - ŁKS Łódź

29.04.2012

14:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
17:00 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

30.04.2012

18:30 WIELKIE DERBY KRAKOWA!



WSZYSCY NA DERBY!


Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.04.2012, 17:57
Pareiko
Jaliens-Sobolewski-Czekaj-Paljic
Wilk Jirsak
Iliev-Melikson-Kirm/Małecki
Genkov

Chyba nie ma innej możliwości składu, bo nie wydaje mi się, żeby Probierz postawił na dwóch niedoświadczonych tzn Urygę (jest zdrowy w ogóle?) obok Czekaja.No chyba, że Sobol nie będzie w stanie grać od początku to pewnie Jirsak na prawej, a Kew w środku, z kolei Nunez (:/) obok Wilka. Defensywa więc wygląda dość biednie, ale za to z przodu ofensywny tercet Melikson-Iliev-Genkov powinien pokręcić pasiastą obroną, nawet ostatnio Kirm gra ciut lepiej, więc pewnie prędzej zagra on niż Małecki, który mógłby zmienić Ilieva w drugiej połowie. Tylko zwycięstwo.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.04.2012, 18:08
Mam nadzieję, że do sędziowania tego meczu nie zostanie oddelegowany ktoś z dwójki Borski/ Gil.
Wyznaczenie, któregoś z tych panów do prowadzenia tego spotkania może sprawić, że to widowisko zostanie zepsute. Dodam że ich irracjonalne gwizdanie rzutów wolnych w stykowych sytuacjach sprawia, że szanse parchów mogą wzrosnąć zwłaszcza że ten bałkaniec potrafi wrzucić piłkę w pole karne a bronienie przy stałych fragmentach nie jest mocną stroną naszej defensywy.
Chciałbym aby na to spotkanie został desygnowany ktoś kto nie będzie używał gwizdka przy każdym położeniu się piłkarza na murawę.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 22.04.2012 o godz. 18:10.
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.04.2012, 18:30
Musiał niestety odpada, pewnie oddelegują Siejewicza.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 22.04.2012, 19:27
Pareiko
Jirsak- Jaliens- Uryga- Paljic
Wilk- Nunez
Iliev- Melikson- Kirm
Genkov

Jak wszyscy nie wyobrażam sobie innego wyniku, niż zwycięstwo. Ale wiadomo, że po tym meczu spodziewamy się więcej - tego, że piłkarze pokażą maksimum zaangażowania przez pełne 90 minut. I że te Derby zostaną zapamiętane na długo.
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.04.2012, 19:27
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Pareiko
Jaliens-Sobolewski-Czekaj-Paljic
Wilk Jirsak
Iliev-Melikson-Kirm/Małecki
Genkov

Chyba nie ma innej możliwości składu,
Raczej Jirsak na prawej obronie a Sobol lub Nunez w środku.

Choć wolałbym Nuneza na lewej obronie zamiast Paljica
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.04.2012, 19:36
Pareiko
Jirsak-Jaliens-Czekaj-Paljic
Wilk Nunez
Iliev-Melikson-Kirm
Genkov

Takim składem zagramy. TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO !!!
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 22.04.2012, 19:37
Hattrick Małeckiego. Tak żeby ich zabolało. Bramki strzelone żuchwą czy miednicą, byle wpadło. Po najsłabszym meczu w historii, bez stylu, rzutów rożnych i przy 10% posiadaniu piłki. Bez znaczenia. ....y mają wrócic do koryta bez punktów i tyle.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 22.04.2012, 19:40
Każdego od piłkarza poprzez trenerów i działaczy skończywszy wywalić na zbity pysk jeśli coś zacznie pieprzyć że "derby i wszystko jest możliwe".

Tutaj nie ma miejsca na żadne wymówki - po jesiennym meczu do dzisiaj mam niesmak i tylko wpie.rdol minimum 3 do zera jest w stanie osłodzić ten sezon - no i spadek parchów to już wiadomo.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.04.2012, 19:44
w sobotę bardzo ważny mecz w Łodzi...jak Lechia wygra w poniedziałęk spuszczamy definitywnie parchy do II ligi..." ta ostatnia niedziela jutro się rozstaniemy jutro się rozejdziemy na wieczny czas..." żegnajcie garbate nosy II liga wita
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.04.2012, 20:03
Trzeba ich rozniesc bo sa bardzo slabi - nie ma innej opcji. Jezeli zagramy jak z Podbeskidziem to powinno sie to udac chociaz wiadomo jak to w derbach bywa. Np w Anglii walczace o utrzymanie QPR wygralo z Arsenalem czy Tottenhamem dlatego trzeba mimo wszystko uwazac. Chyba nikt by nie przezył gdyby sie utrzymali po wygranej z Nami
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 22.04.2012, 20:24
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Raczej Jirsak na prawej obronie a Sobol lub Nunez w środku.

Choć wolałbym Nuneza na lewej obronie zamiast Paljica
Ja tam wolalbym Nuneza nie oglądać, ale wobec poprawnej gry Jirsaka na prawej obronie niewykluczone, żę bezie tak jak piszesz. Paljic na lawej powinien ogarnąć przeciwko takiemu rywalowi.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 22.04.2012, 20:47
heh, a co wy na to?

Pareiko
jaliens- czekaj- Uryga- nunez
Wilk- sobolewski
Iliev- Melikson- Kirm
Genkov

młodzi obrońcy wspierani i ustawiani przez sobola i wilka daliby radę i pokazalibyśmy żydom, że mamy zdolną młodzież
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 22.04.2012, 20:47
strzelić ze 3 gole - wtedy o obrone nie bedziemy tak trząść portkami
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 22.04.2012, 23:09
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Witam, przed nami najważniejszy mecz w cały sezonie, na który każdy kibic czeka!
Z całym szacunkiem dla praktycznie już I-ligowej rywalki zza błoń... ale wydaje mi się, że najważniejszy mecz w sezonie to był na Cyprze, czyż nie?

Poza tym, myślę, że ważniejszy nawet był mecz derbowy na jesieni, bo jeszcze obie ekipy o coś grały...

Cracovia jeszcze nie tak dawno odebrała Wiśle Mistrzostwo Polski (nie sam Jop tylko cisnąca i nieźle grająca Cracovia) a w tym sezonie prawdopodobnie odbierze Wiśle grę w Pucharach Europejskich - zabraknie pewnie akurat tych 3 punktów, które zostały na Kałuży.

Derby derbami ale biorąc pod uwagę ile ostatnio Cracovia napsuła Wiśle krwi to radość z ewentualnego "spuszczenia" Pasów do I ligi zastąpi chyba przede wszystkim uczucie ulgi... Cóż, Pasy nastawiają się tylko na dwa mecze w sezonie. Resztę mogą sobie pykać dla jaj ale z Wisłą zwyczajnie gryzą trawę... Tak jak Wisła gryzła w eliminacjach do LM a z Pasami sobie mecz zwyczajnie odpuściła. Nawet ewentualne zwycięstwo i tak nie zmaże plamy z jesieni... Przegrać z Cracovią z tego sezonu to tak jakby przegrać z kulawymi i niedowidzącymi... Nawet zmotywowani i gryzący trawę kulawi i niedowidzący powinni zejść z murawy pokonani.

Każdy inny wynik jak zwycięstwo z tak słabym rywalem to zwyczajny obciach.
Ostatnio edytowane przez thechris : 22.04.2012 o godz. 23:26.
dgr
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 22.04.2012, 23:38
z całym szacunkiem, ale dla kiboli mecz z sąsiadką nie ma żadnego porównania z żadnym innym meczem
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.04.2012, 08:06
thechris napisał(a):Wyświetl post
Z całym szacunkiem dla praktycznie już I-ligowej rywalki zza błoń... ale wydaje mi się, że najważniejszy mecz w sezonie to był na Cyprze, czyż nie? .
Nie! Mecz sezonu to Derby! - a nie jakieś Apoele, Legie, Amiki, Fulhamy czy nawet Barcelony i Reale.
Takie myślenie trzeba jak najszybciej wbić do mózgownic wszystkich kibiców Wisły Kraków.

Nie ma większego wroga, przeciwnika i k...y niż cracovia - i to z nią walczymy o rząd dusz!

Mamy ich upokorzyć, zdeptac, spuścić z ligi i to z wynikiem 6-0. Maja skomlec jak ranne zwierzeta i błagac nas o zycie, po czym z aplauzem Boskich Trubun maja zostać dobite!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 23.04.2012 o godz. 08:08.
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 23.04.2012, 08:06
U pasiastej nierządnicy humory dopisują:
http://www.cracovia.krakow.pl/read.p...1954006,page=1

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 23.04.2012, 08:13
Pablo skasuj link do tej k.....skiej strony. Dzięki
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 23.04.2012, 08:16
haha dobre to ich forum, niech zostanie, było się z czego pośmiać do śniadania. Trzeba przyznać, że z tych "pokaranych przez los" niezłe impotenty intelektualne są;-)
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 23.04.2012, 08:19
Wracając do samego meczu - u nich chyba tylko Kosanowic pauzuje za kartki. Mam rację?
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 23.04.2012, 09:05
Panowie, czy ktoś z was wie czy spodziewany jest rekord frekwencji? bo wszystko chyba na to wskazuje, prawda?

ps. zastanawiam się, czy w poniedziałek rano jak przyjadę do KRK do jeszcze bilet dostanę hehe

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 23.04.2012, 09:06
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Nie! Mecz sezonu to Derby! - a nie jakieś Apoele, Legie, Amiki, Fulhamy czy nawet Barcelony i Reale.
Takie myślenie trzeba jak najszybciej wbić do mózgownic wszystkich kibiców Wisły Kraków.
Piłkarze mają na ten temat trochę inne zdanie. A przynajmniej mieli inne zdanie na jesieni.

Gdyby Cracovia prezentowała jakiś poziom jak jeszcze parę sezonów temu to bym się zgodził. W tym sezonie Cracovia to tylko nazwa... Ta drużyna miałaby problemy z utrzymaniem nawet w pierwszej lidze - jest tak słaba. Mnie takie nierówne derby nie specjalnie dają satysfakcję. Nigdy nie czułbym satysfakcji z pokonania inwalidów sportowych.

Niestety jak się przegrało w sezonie wszystko co było do przegrania (a w tym już nawet derby), to trzeba się jakoś pocieszyć... Rozumiem, że ewentualne pokonanie najsłabszej Cracovii w historii jej "występów" w Ekstraklasie, poprawi wielu osobom humory.

Faktycznie trzeba rozdzielić tu dwie rzeczy. Pod względem mentalnym i emocjonalnym ten mecz jest ważny. Pod względem sportowym to zwykły sparing i najmniej istotne derby od czasu powrotu Pasów do Ekstraklasy i nikt mi nie wmówi, że pod tym względem, mecz na Cyprze był mniej ważny.
Ostatnio edytowane przez thechris : 23.04.2012 o godz. 09:09.
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 23.04.2012, 09:36
thechris napisał(a):Wyświetl post
Piłkarze mają na ten temat trochę inne zdanie. A przynajmniej mieli inne zdanie na jesieni.
ale kogo obchodzą zdania piłkarzy... kopaczy czy zwykłych najemników. Wisła to My, a nie Oni.

Względy sportowe nie mają tutaj nic do gadania! Tutaj chodzi o aspekt kibicowski. a nie jak to nazwałeś emocjonalny - jest to realna rywalizacja o więcej niż 3 punkty, MP czy nawet LM.

I nic nigdy nie będzie ważniejsze od rywalizacji w swoim mieście. Co nam da LM i uznanie w pipidówie pod Suwałkami/Nowym Tomyślem, uznanie komentatorów sportowych czy splendor wśród kibiców w Burkina Faso, którzy oglądają mecze LM na TV JEŚLI NIE BĘDZIEMY PANOWAĆ W KRAKOWIE!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 23.04.2012 o godz. 09:42.
focusik09
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: NOWA HUTA B.W.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 23.04.2012, 10:07
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
ale kogo obchodzą zdania piłkarzy... kopaczy czy zwykłych najemników. Wisła to My, a nie Oni.

JEŚLI NIE BĘDZIEMY PANOWAĆ W KRAKOWIE!


Ponieważ nie wiadomo kiedy następnym razem będziemy grać z parchami
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 23.04.2012, 10:25
Ja bym chciał żeby na derby wyszło jak najwięcej Polaków na boisko, bo oni wiedzą czym są dla nas i dla całej społeczności Wiślackiej DERBY.
Tak więc widzę Czekaja na stoperze ( może z Urygą? Jaliens nie wiem czym są derby), Radka Sobolewskiego - skoro trenuje na pełnych obrotach, grał w MESIE to dlaczego nie miałbym zagrać z Wilkiem na defensywnym pomocniku w derbach? A Radek daje takiego "kopa" Wiśle jak mało który zawodnik.
No i oczywiście Patryka w pomocy, Kirm jest tak słaby że już nie mogę na niego patrzeć a Mały jest na tyle wszechstronny, że poradzi sobie na prawej pomocy.
Może optymistycznie podchodzę do sprawy patrząc na formę rodaków, ale wolę Małego w słabszej formie i Sobola po kontuzji, którzy będą zapierd**** po boisku przez 90 minut, niż Kirma albo Nuneza którzy będą zadowoleni bo kasa za wyjściówkę wpłynie i pochodzą po boisku.
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 23.04.2012, 10:37
Wystawmy ME przeczolgaja nas kilkoma bramkami ale za to bedziemy meic pewnosc ze pilkarze wiedzielic o to derby.
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 23.04.2012, 10:52
Cytat:
Derby Krakowa w czołówce najlepszych meczów na świecie!

Mecz Wisły z Cracovią znalazł się w zestawieniu 50 największych klubowych piłkarskich rywalizacji świata, przygotowanym przez brytyjski dziennik Daily Mail. Krakowskie derby zostały ocenione wyżej niż mecze klubów z Londynu, Liverpoolu czy Madrytu!

Zespół angielskich dziennikarzy przygotowujących ranking podkreślił, że kibice po to, by zobaczyć na własne oczy objęte w zestawieniu spotkania, są w stanie przemierzyć setki kilometrów. Te 50 meczów wręcz "rozpala krew w żyłach" - twierdzą autorzy zestawienia.

Mecz Wisły z Cracovią został sklasyfikowany na wysokim 13. miejscu i wyprzedził między innymi derby Liverpoolu (Everton - Liverpool na 15. miejscu), Londynu (Arsenal - Tottenham na 19. miejscu) czy mecz Borrusia - Schalke (26. miejsce).

W rankingu najwyżej sklasyfikowane zostało spotkanie w lidze argentyńskiej (Boca Juniors - River Plate), przed derbami Stambułu (Fenerbahce - Galatasaray) i Glasgow (Celtic - Rangers). Piąte miejsce zajęło El Clasico, czyli spotkanie Barcelony z Realem, a ósme mecz Roma - Lazio.

źródło: wisla.krakow.pl
Wydaje mi się, że dziennikarze angielscy bardziej zdają sobie sprawę z tego jak ważny jest to mecz dla Krakowa, niż niektórzy kibice w Krakowie, a tym bardziej w Polsce. Stadion powinien być pełny, a niestety zapowaida się że taki nie będzie. Szkoda że jakoś media też się tym nie interesują, a sam klub też trochę zawinił. Widzieliśce te plakaty na mieście? Co one przedstawiają? Jakąś bramę czy co? Zamiast dać oczojeb*y plakat z herbami obu klubów, albo widok stadionu, coś co przykuje uwagę, to oni dają nie wiadomo co, ehh, szkoda pisać.
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 23.04.2012, 11:09
Jedna dobra informacja jest już przed Derbami. Nie zagra Lamey. Niestety jak to w życiu bywa, bilans zysków i strat wynosi zero, bo pewnie trzeba będzie wystawić Jaliensa na stoperze, żeby dać mu kolejną wejściówkę (jak w sobotę - Probierz na chwilę wpuścił go i od razu kilka tysięcy euro trzeba zapłacić, zamiast wpuścić Kamińskiego, czy Małeckiego). Powinni od początku zagrać Sobolewski z Małeckim, bo oni wiedzą co to jest za mecz. Na jesieni wiadomo kto grał i wiadomo jaki był wynik (ci, którzy przyczynili się do tego, że Wisła stała się pośmiewiskiem jak kiedyś Pogoń z dwudziestoma Brazylijczykami). Zagrać od pierwszej minuty atak na całego, zepchnąć ich do defensywy i nastukać kilka bramek. To jest najważniejszy mecz sezonu. Różne wynalazki z zagranicy mają szanse w tych Derbach trochę zrehabilitować się za najgorszy sezon w erze Cupiała, za najgorszą jakość drużyny od wielu lat, za wiele hańbiących spotkań, za odpuszczenie jesiennych Derbów, za lekceważenie Wisły w wielu aspektach (np. za nastawienie ,,jestem tu gwiazdą i możecie mi Polaczki naskoczyć, bo grałem w takich zespołach o których wy moglibyście tylko marzyć w snach").
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 23.04.2012 o godz. 11:17.
..DRAGON..
Banita
 
Od: 06.2004
Skąd: 19 lat na R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 23.04.2012, 11:13
thechris Jeśli dla Ciebie mecz z parchami to sparing to gratuluje!Jeśli martwi Cię ich forma piłkarska to też Ci gratuluje.Dla mnie to najważniejszy mecz tej rundy.Jeśli są słabi to trzeba to wykorzystać. Zdeptać, zniszczyć i na koniec dołożyć ,,cegiełkę'' do ich spadku a w dalszej przyszłości do całkowitego upadku ))!!!

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:49.