
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2017
Offline |
#11
|
|
Bęben maszyny losującej zostanie zwolniony i będziemy mieć nowego trenera, coraz mniej w tym emocji i nadzieji. A za jakiś czas okaże się za miękki, za twardy, komuś nadepnie na odcisk i znowu zwrócimy się ku maszynie losującej. Lub wujowi, który ma taki plus, że się z zarządem dogada.
Ws. Hyballi, nie wiem czy doniesienia są prawdziwe. Natomiast kolejny trener po skowronku wybrany, sprawdzony i klepnięty przez zarządzających. Jeśli zły trener/człowiek to drogi zarządzie piękny strzał w kolano, znowu. I ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Mamy nie tylko dział sportowy typu top Secret ale i prezesa w pelerynie niewidce. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|