
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#241
|
Nie rozumiem, jak można tak .......ić? Wiesz które miejsce w ME ma nasza drużyna?! Tam sobie nie radzą, to nagle mają być naszą przyszłością?! Jeżeli tak, to skończymy w drugiej lidze. Pora dać szansę myśleniu, bo po każdym w.......u odzywają się nawiedzeni tacy jak Ty i zaczynają szukać młodych talentów w naszych rezerwach. Oglądałeś w ogóle jakichś ich mecz? Znasz wyniki? To którzy są Ci zajebiście utalentowani, którzy się pokażą z Legią? Ale przede wszystkim: za co ta nagroda dla nich?! Za zbieranie oklepu od wszystkich rówieśników? Tak - dostańmy wpierdól od Legii tak z pięć do zera. Na pewno nam to pomoże. Szkoda prądu... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#242
|
|
Zanim zaczniesz mnie kolego obrażać zastanów się o co chodzi w piłce młodzieżowej i juniorskiej. Mieliśmy według Ciebie super talenty bo wygrały MESA? A powiedz gdzie są mistrzowie Europy z 2001? Nie o wynik tu chodzi. Tak niestety myślano u nas. Sukcesem są zawodnicy, którzy zrobią karierę w dorosłej piłce. Sugerujesz, że w naszej drużynie nie ma ani jednego talentu. Tyle, że ja nie widzę różnicy między Czekajem a pozostałymi stoperami poza brakiem ogrania. On też grał w tej samej MESIE. Lepiej jednak ogrywać 29-letniego Paljicia. Sezon stracony. Nie ma różnicy, czy wystawimy jakiegoś jednego młodego gracza zamiast kogoś kto nie popisał się w tym sezonie. Piłka nożna to gra zespołowa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: krk
Offline |
#243
|
No to przecież nasi wychowankowie robią tę karierę - od drugiej ligi w dół. A już powoływanie się na Czekaja jako przykład udanego wprowadzenia młodego gracza do Wisły zakrawa na żart. Jedyną "zaletą" obecnych graczy ME jest to, że są na tyle słabi, że nikt ich nie chce nawet wypożyczyć. Tracą więc czas u nas - oszukując kibiców, że potrafią grać i oszukując siebie, że odniosą kiedyś sukces w dorosłej piłce na poziomie wyższym niż regionalny. A jeżeli sezon jest stracony, to zamiast orłów z Me wypuśćmy na boisko trampkarzy. Wynik będzie podobny, ale przynajmniej będzie weselej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??
Offline |
#244
|
Tu nie chodzi o poziom sędziowania i czy karny był czy nie. Trzeba zauważyć, że przy bezbłędnym sędziowaniu nic lepiej by nie było bo nie było z czego. To nie sędzia nam zabronił strzelać, dośrodkowywać, grać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#245
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#246
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?
Offline |
#247
|
|
Zdobycie mistrzostwa w tej lidze, to nie jest żaden wyznacznik potencjału zespołu, otarcie się o LM ? te już słynne 3 minuty, chyba za bardzo przysłoniły rzeczywisty obraz tej drużyny ale niech będzie że byli blisko LM. Tylko co z tego ? jak obecni Ci piłkarze nie prezentują sobą nic ! kompletnie nic
nie do końca mnie zrozumiałeś, ja uważam że wystarczy mieć "średniej jakości" piłkarzy, którym po prostu będzie się chciało grać + trochę szczęścia i już można walczyć o MP, taka liga...
Ostatnio edytowane przez Luu... : 26.03.2012 o godz. 13:32.
![]()
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..." |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#248
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??
Offline |
#249
|
Sędziowie robili i będą robić błędy więc chodzi o to, co zawsze Franek mówił - trzeba tak grać, żeby sędzie nie mógł wyniku wypaczyć. A ten punkcik o którym piszesz (i te dwa Ruchu) to przez grzeczność nie napiszę gdzie mam przy takim sposobie (bo nie stylu przecież) gry. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#250
|
|
I jeszcze jedno. Jeśli ktoś uważa, że przegrywamy bo naszym zawodnikom brakuje zaangażowania i nie gryzą trawy to muszę was zmartwić. To nie jest takie proste. Żeby wygrywać w piłce nożne trzeba o wiele więcej niż zaangażowanie.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#251
|
|
Trzeba wiedzieć co ma się grać to wtedy się gra lepiej bądź gorzej, a ja widzę jedną wielką improwizację. Gramy bez trenera.
Ja nie mam do nich pretensji za Ruch. Ja im nawet współczuje takiego Geniusza na ławce, który jedynego zawodnika, który cokolwiek może wymyślić,ot sam z siebie,sadza na ławie. Żal na to patrzeć. ![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#252
|
Może nie na Legię, bo na nich liczę ze piłkarzyki sie zepną, ale zostało jeszcze kilka meczów i można by młodych spróbować.![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#253
|
|
Jak kibice mają szanować MP skoro nawet piłkarze mają w dupie ten tytuł? Wydawało się, że taki Śląsk ma go na wyciągnięcie ręki i co? Grajki kładą równo na to lagę... Będzie MP nie będzie... wszystko jedno. Niektórzy nawet grają jakby nim nie chcieli być bo trzeba się będzie tłuc w el. LM będąc z góry skazanym na niepowodzenie. Po co? Nie dość, że krótsze wakacje to potem jeszcze krytyka w prasie, że znowu polskie kluby słabe i że się znowu nie udało? Drugi sezon z rzędu MP nie dobije zapewne nawet do 60 pkt w sezonie... Wystarczy pewnie 57 pkt... Czyli bilans np. 19 wygranych i 11 porażek. Co to za mistrz?
Ostatnio edytowane przez thechris : 26.03.2012 o godz. 12:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#254
|
|
Oczywiście, że potrzeba innych czynników, żeby wygrywać, ale zaangażowanie to podstawa szczególnie w naszej kopanej, gdzie wirtuozów techniki ze świecą szukać. Którzy z naszych nie kalkulują i idą do końca? Iliev? może Guła? Nunez? Na całą 11 widzę 3 Jovanovic, Wilk, Mały.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#255
|
Jak kiedyś grałeś w piłkę to wiesz ile sędzia może napsuć krwi. Nawet drużynie która dobrze gra. Co dopiero zbieraninie która kopie do przodu na aferę. Wystarczy ze gwizdnie raz czy drugi aut w drugą stronę, nie mówiąc o karnych z kapelusza czy kartkach. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#256
|
|
Spójrzmy prawdzie w oczy. Przed nami w tym sezonie już tylko dwa istotne mecze.
Po pierwsze, nie dopuścić w piątek do kompromitacji z Legią. Po drugie, a właściwie powinno być "po pierwsze i najważniejsze", ograć żydów w derbach. Na ten moment nie wymagam od tej zbieraniny kopaczy absolutnie już nic ponad to co wyżej napisałem. Co do Probierza, to dajcie sobie spokój póki co. Facet jest trenerem czwarty tydzień, a niektórzy już go zwalniają. Dajcie facetowi chwilę, niech dostanie wreszcie zawodników co nie tylko kopią się po czole, ale potrafią podać dokładnie na 10 metrów, z klepki, dośrodkować itd. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#257
|
|
Nie odstajemy zaangażowaniem od innych drużyn. Nie ma zespołu, nie ma gry, mie ma żadnych podstaw taktycznych, schematów. Mogli by umrzeć na boisku i bramek strzelać nie będą (bo o to w piłce chodzi).
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?
Offline |
#258
|
|
Gdzieś usłyszałem że słaby Ruch wygrał z jeszcze słabszą Wisłą , i można by na tym podsumowaniu zakończyć ale nawet dla mniej ogarniętego widza tego słabego spektaklu jak na dłoni widać było że sędzia widział tego dnia raczej w kolorze niebieskim i że meczu nie wygrywa się czterema graczami gdzie gwiazdą spotkania jest jeden z nich - bramkarz.
![]() Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment." |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#259
|
Kolejny nawiedzony pokemon piszący totalne brednie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#260
|
|
Andraż Kirm ma dla Was radę:
"Porażka nie oznacza nic szczególnego. To po prostu jeden ligowy mecz mniej do końca sezonu. Nie ma co się nad tym za długo zastanawiać. Lepiej brać się do pracy i włożyć wszystkie siły w przygotowania do meczu z Legią." Po prostu brak słów. Radzę się skupić bardziej na poszukiwaniu nowego klubu (frajera) niz na Legii.
Ostatnio edytowane przez fran23 : 26.03.2012 o godz. 14:55.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Offline |
#261
|
|
To wszystko jasne.
NIE MA DYSCYPLINY W TYM ZESPOLE. ONI NIE CHCĄ WYGRYWAĆ. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#262
|
|
Pomijajac to cos co wczoraj ogladalem ....nie bede sie pastwil o zenadzie naszych gwiazd kalajacych BIALA GWIAZDE ale osobiscie bylem zniesmaczony jednym faktem : ...nie myslalem ze Zienczuk to taka pi..z..da !!!! koles nie byl faulowany - wrecz odwrotnie- kopną Czarka i widzieliscie co pozniej robil
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?
Offline |
#263
|
|
Piech jest wspaniały - http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8429 - 2010/11 - 26 meczy, 5 bramek
Genkov to dupa - http://www.90minut.pl/kariera.php?id=19390 - 2010/11 - 13 meczy, 6 bramek (cały sezon 26 / 17). W sumie ja się dziwię, przy takich statystykach Piecha nikt go do kadry wcześniej nie wziął, czy nie kupił gdzieś daleko na zachód. Był lepszy wczoraj. W tej rundzie jest lepszy. Ale dobry sezon w Ekstraklasie to i Kiełbasa miał. ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#264
|
|
Mecz z Ruchem był katastrofalny i można go porównać w jakiś sposob do rewanżu z APOELem na Cyprze , tylko ,że w tamtym meczu nasi stali posrani bez sił 90 minut czekając na w....... ,a tutaj byliśmy po prostu bezradni . Trudnościa było przejście środka boiska , nie stworzono ani jednej akcji przez cały mecz ! Gdyby policzyć kto zbierał bezpańskie piłki w środku to przewaga Ruchu była miażdzaca ,sadze ze na 150 piłek z 145 należało do nich. Nie chce sie czepiać poszczegolnych piłkarzy ,bo wszyscy oprocz Pareiki byli beznadziejni ale Wilk z Nunezem w srodku pola ,własnie odpowiedzialni za przejmowanie bezpańskich piłek , czy kreowanie gry ofensywnej to jeden wielki niewypał . Może wczoraj trzeba bylo własnie zagrac 4-5-1 i zagescić srodek pola ,żeby byla jakkolwiek szansa na stworzenie czegos w przodzie ? Teraz można gdybać ,ale i tak Wilk ,mimo ,że wiekszosć kibiców go lubi za to że walczy i potrafi ,co jest rzadkie u pilkarzy ,sie sensownie wypowiedzieć ,jest po prostu cienki(o Nunezie szkoda w ogole pisac) .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#265
|
|
I dodatkowo Gienek kosztował 550 tysięcy euro i bez bonusów łyka 250 tysięcy euro rocznie. Więc chyba wypadałoby żeby grał lepiej od Piecha? Czyż nie?
Piech dla odmiany kosztował chyba grosze, jeśli nie za darmo przyszedł z Widzewa i zarabia pewnie z 50 tysięcy euro max. Nie mam zamiaru pisać że Piech to nie wiadomo co (ma swoje lata) ale bierzmy też pod uwagę stronę finansową. Piech po wczorajszym meczu mnie przekonał że w kadrze Wisły bym go widział. Nie znaczy ze w każdym meczu w pierwsze 11. Natomiast nie mam wątpliwości że gwiazdą to on nie będzie. Taka waleczna pchła biegająca po boisku, dająca sporo wiatru z przodu. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#266
|
|
Walczyć o Mistrzostwo można zawsze, żeby zdobywać je jednak tak często jak Wisła przez ostatnich 12 lat, trzeba czegoś więcej. Czy tego chcemy czy nie z głównego kandydata staliśmy się jednym z wielu i żadne znaki na niebie i ziemi nie zapowiadają, żeby miało się to zmienić. Tak więc warto docenić osiągnięcie Maaskanta, bo na kolejny tytuł możemy długo poczekać.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#267
|
Dobre. No ale masz racje, mógł nam odpuścić bo z Nami wypłynął na szerokie wody, ale zawodnika to zrobiła też z niego Amika. Zieniu jest profesjonalista, a profesjonaliste ce..... sumienne wykonywanie swojego zawodu, pomijając to ze nasze ....eczki zachowały by sie w polu karnym identycznie. Rozumiem też ze Wilk z szacunku dla Polonii i Korony ma odpuścic mecz? Jak trafimy na Estończyków to Pareiko tez ma im puścić? W pucharach trafimy na Berszewe to Melikson też ma odpuszczać tak? No bez jaj, Wisła ma w soim składzie 11 piłkarzy, i jeśli byliby lepsi to by sie podniesli i strzelili jedną bramke. Jak można zwalać wine na piłkarza druzyny przeciwnej, ze nam nie pomógł tylko pomógł swoim ? Dobrze ze Majdan z Pogonią nie zachowywał sie tak jak ty bys chciał, tak samo Stolarczyk,Kłos,Głowacki, Żurawski, Szymkowiak czy inne asy. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#268
|
Pojeździli by po 3, 4tych ligach tam można wyciągnąć zdolnych piłkarzy tylko trzeba mieć siatkę scoutów porządną i nie wchodzić w układy z menedżerami, którzy wciskają swój szrot. Często ci piłkarze od menedzęrów by nie dawali sobie rady w 3ciej,4 tej lidze. U nas na to nie ma niestety szans, nie ma szans na zdrowo funkcjonujący klub bo jest chora presja na wynik i rozpieprzanie budowy drużyny. W ten sposób do niczego nie dojdziemy. ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#269
|
Niestety nic kolego nie zrozumiales z mojego wpisu ...nie mam nic do jego postawy tylko fakt ze grajac Wisla dopuscil sie takiej bezczelnej i groteskowej symulacjii wielkiego bolu chociaz jak kazdy widzial w powtorkach karnego nie bylo a tym bardziej zadnego kontaktu ktory musialby wywolac az taka histerie i taki bol ....Zienczuk po tej sytuacji lezal i zwijal sie na murawie jakby rodzil a sedzia tez nie gwizdnal natychmiastowo i widok tych wielkich - wrecz agonalnych - bolow tego symulanta mogl sie przyczynic do decyzji o karnym ....pomijam ze sam mecz byl oczywiscie bluznierstwem ze strony zawodnikow ktorzy taka postawa hanbia logo ktore maja na koszulkach .......czytaj ze zrozumieniem kolego - nigdy bym nie wymagal od byly ch zawodnikow podkladania sie- tylko troche szacunki i w tak beznadziejny sposob wymuszenie karnego - na ktorego nabieraja sie chyba juz tylko polscy zalosni sedziowie
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 26.03.2012 o godz. 16:38.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#270
|
|
Karny to kpina, sędzia zrobił przekręt. a Zieńczuk ma etykę piłkarską jak Furtok. I tyle w temacie.
Siłą Ruchu zaś jest duch i zgranie drużyny, oraz może ze 2 góra 3 wyróżniających sie piłkarzy. W poprzednim sezonie byli na 12 miejscu teraz na 3, Ja tu powodów do zachwytów nie widzę, bo za rok Ruch bez 2 piłkarzy z 11-tki będzie znowu 12. Problem w tym że u nas trener nie może przepracować z tym samym zespołem czas porównywalny do tego który dostał Fornalik. Nie ma też stabilnej poltyki transferowej, zmiany dla zmian to nie postęp tylko chaos.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 16:35.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|