
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła wróci do Krakowa z trzema punktami? | |||
| TAK |
|
45 | 75,00% |
| NIE |
|
15 | 25,00% |
| Głosujących: 60. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#121
|
![]() Ale prawda jest taka, że Crivellaro gdyby strzelił tego karnego to byłby tutaj noszony ja rękach. Z nim na boisku ruszyło się coś z przodu. Karnego zjeb*ł koncertowo, ale nie licząc tego(najważniejszej akcji meczu) był jednym z wyróżniających się. A jak czytam, ze ktoś pisze, że nie zasłużyliśmy na punkt to zastanawiam się kto zasługiwał. Bo na pewno nie gornik broniący się około 70 minut(cała druga połowa i początek meczu) w 11. Postawili autobus większy niż Chelsea.
Ostatnio edytowane przez TS&ZKS : 15.09.2015 o godz. 19:19.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#122
|
|
Tylko ten sezon.: Derby, Legia, Lech, Śląsk, Lechia. Zeszły sezon: Legia, Derby, Jagiellonia, Lechia, Górnik. Więc nie pitol, a ogólnie w każdym meczu fragmentami gramy ładnie i z polotem. Nagle kanapowi eksperci oczekują wygrywania w każdym meczu. Zauważyłeś że z tych 22 meczy trzy były z Legią, dwa z Lechem, dwa razy Derby i ogólnie drużyny z aspiracjami? ![]()
Hej Nasz TS !!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#123
|
Moskal jest jaki jest. Sporą część winy oczywiście ponosi, bo choć piłkarzy ma takich a nie innych, to patrząc na grę zespołu nie odnoszę wrażenia, że wyciska z nich wszystko.
Ostatnio edytowane przez jova : 16.09.2015 o godz. 05:34.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#124
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|