The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła wróci do Krakowa z trzema punktami?
TAK 45 75,00%
NIE 15 25,00%
Głosujących: 60. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 15.09.2015, 19:10
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Niestety, pan Crivellaro i pan Cywka umiejętnościami nawet przez sekundę nie stali obok Stilicia. Cieszyłem się, że Tomka wystawili w pierwszym składzie, i szybko mi ta radość minęła. Nie wiem jakim cudem gość, który tyle lat biegał po Anglii, który teoretycznie powinien mieć zajebisty przegląd boiska, ładuje na ślepo piłkę do tyłu a la Uryga. Wstyd.
Niestety, ale gdyby stali to nie przyszliby do tak miernej ligi jak ekstraklasa
Ale prawda jest taka, że Crivellaro gdyby strzelił tego karnego to byłby tutaj noszony ja rękach. Z nim na boisku ruszyło się coś z przodu. Karnego zjeb*ł koncertowo, ale nie licząc tego(najważniejszej akcji meczu) był jednym z wyróżniających się.
A jak czytam, ze ktoś pisze, że nie zasłużyliśmy na punkt to zastanawiam się kto zasługiwał. Bo na pewno nie gornik broniący się około 70 minut(cała druga połowa i początek meczu) w 11. Postawili autobus większy niż Chelsea.
Ostatnio edytowane przez TS&ZKS : 15.09.2015 o godz. 19:19.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 15.09.2015, 20:48
jova napisał(a):Wyświetl post
Sam sobie odpowiadasz. Nie zasłużyliśmy, bo umieliśmy stracić gola, ale nie zdobyć.
Bardzo głębokie ... Tak pieprzyć to można zawsze czy się odda 0 strzałów czy spieprzy 10 setek. Wiem że Tobie nie robi to różnicy. Bo nie zasługiwaliśmy i już, a winny jest Moskal... Zgadza się ?

bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Teoretyzowanie
Równie dobrze, mozna napisac, ze gdyby Leczna nie zdobyla bramki to nie cofnelaby sie w drugiej polowie i wygladala by ona tak samo jak pierwsza
Poza tym jeden mecz bym przebolal, problem w tym ze to jest 22, z ktorych dobrych i zakonczonych zwyciestwem było mniej niz palców u jednej reki, do tego upadl argument ze z meczu na mecz gramy co raz lepiej
Nie wyglądałaby, bo brakło by im siły. Dlatego pierwsza połowa była taka ślamazarna, że Łęczna biegała i kopała po nogach, tak samo będzie w Bielsku. Jeżeli się nie strzela takich patelni jak Jankowski to trzeba męczyć przeciwnika czekać na drugą.

Tylko ten sezon.:
Derby, Legia, Lech, Śląsk, Lechia.

Zeszły sezon:
Legia, Derby, Jagiellonia, Lechia, Górnik.

Więc nie pitol, a ogólnie w każdym meczu fragmentami gramy ładnie i z polotem. Nagle kanapowi eksperci oczekują wygrywania w każdym meczu. Zauważyłeś że z tych 22 meczy trzy były z Legią, dwa z Lechem, dwa razy Derby i ogólnie drużyny z aspiracjami?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 15.09.2015, 23:33
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bardzo głębokie ... Tak pieprzyć to można zawsze czy się odda 0 strzałów czy spieprzy 10 setek. Wiem że Tobie nie robi to różnicy. Bo nie zasługiwaliśmy i już, a winny jest Moskal... Zgadza się ?
Stare porzekadło mówi, że w piłce nożnej nie dostaje się punktów za wrażenia artystyczne. O tym, że nie zasłużyliśmy na przegraną, to można by mówić, gdyby sędzia nas przekręcił albo gdybyśmy przegrali po stracie jakiegoś niesamowitego gola i meczu życia bramkarza rywali. Zamiast tego, nie potrafiliśmy wykorzystać dobrych sytuacji ani powstrzymać rywali przed zdobyciem gola. Ja w tej stracie punktów nie widzę żadnej niesprawiedliwości.

Moskal jest jaki jest. Sporą część winy oczywiście ponosi, bo choć piłkarzy ma takich a nie innych, to patrząc na grę zespołu nie odnoszę wrażenia, że wyciska z nich wszystko.
Ostatnio edytowane przez jova : 16.09.2015 o godz. 05:34.
Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 16.09.2015, 16:16
jova napisał(a):Wyświetl post
Stare porzekadło mówi, że w piłce nożnej nie dostaje się punktów za wrażenia artystyczne. O tym, że nie zasłużyliśmy na przegraną, to można by mówić, gdyby sędzia nas przekręcił albo gdybyśmy przegrali po stracie jakiegoś niesamowitego gola i meczu życia bramkarza rywali. Zamiast tego, nie potrafiliśmy wykorzystać dobrych sytuacji ani powstrzymać rywali przed zdobyciem gola. Ja w tej stracie punktów nie widzę żadnej niesprawiedliwości.
Że nie zasłużyliśmy na przegraną można mówić teraz gdy dominowaliśmy przez większość meczu. Za zasługi również nie dostaje się punktów. Więc zasługiwaliśmy na punkty, ale ich nie mamy. Gdyby był wałek to nie mówi się o zasługach, ale właśnie o drukowaniu....
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:28.