
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#91
|
|
Niestety nie mogłem w żaden sposób wczoraj śledzić ligi, ale z tego co słyszę, to Alan zrobił w środku robotę
Przydałoby się jakieś zadośćuczynienie z PZPN za zwolnienie Krzyśka ![]() Olewactwo i minimalizm niejednego trenera u nas wykończyło, oby Ramirez nie był następnym. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2017
Offline |
#92
|
|
Pilkarze zagrali wakacyjnie I szlag trafia ale..
[FONT=Calibri]Maka i Llonch nie grail, dla mnie obie komory serca druzyny.[/FONT] [FONT=Calibri][/FONT] [FONT=Calibri]Na szpicy Ondrasek na zmiane z Brozkiem, czyli napastnicy, ktorym strzelac nie kazano.[/FONT] [FONT=Calibri][/FONT] [FONT=Calibri]W srodku Alan â i tu komentarz jest zbedny ze Stilicem, ktory niestety ale jest cieniem zawodnika, ktorym byl.[/FONT] [FONT=Calibri][/FONT] [FONT=Calibri]Maly â bez formy.[/FONT] [FONT=Calibri][/FONT] [FONT=Calibri]Zagralo 5 zawodnikow, ktorzy stanowili poprostu balast.[/FONT] [FONT=Calibri][/FONT] [FONT=Calibri]Nalozmy na to, ze nie jest placone.[/FONT] [FONT=Calibri][/FONT] [FONT=Calibri]Dalej sie dziwimy?[/FONT] |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#93
|
|
Jak Mączyński miał grać skoro zawieszony był za kartki ? Jak miał grać Pol skoro ma kontuzję ?
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2017
Offline |
#94
|
|
Stwierdzenie faktu. Nie bylo ich, musialo sie to odbic na jakosci.
P.S nie wiem co z tym postem sie potentegowalo...czcionka. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Offline |
#95
|
|
dla mnie dziwna była zmiana Bartosza za Stilicia... Semir ładnie rozprowadzał piłki w środku pola, był reżyserem akcji bramkowej i ogólnie był to jeden z jego lepszych meczów po powrocie do Wisły
![]()
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#96
|
|
Ja natomiast wręcz przeciwnie, wiecej wiary i logicznych szacunków...Czego Tobie, sobie i wszystkim Wislakom życzę.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 05.06.2017 o godz. 10:07.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#97
|
|
Ja również dziwię się, że Stilic został zmieniony. Grał dobry mecz, dużo piłek przez niego przechodziło, mógł mieć asyste jakby Cywce wszedł ten strzał, który zatrzymał się na spojeniu. Ondrasek wczoraj był totalnie drewniany, dostał raz świetne podanie prostopoadłe (od Semira), które przy dobrym kierunkowym przyjęciu skończyłoby się sytuacją sam na sam, a on przyjął tak, że wepchał się w 3 obrońców i strata. Poźniej świetna centra na główke (od Cywki) to Zdenek nie potrafił wyskoczyć i strzelić, a miałby tylko bramkarza. Ogólnie co przyjęcie do piłka odskakiwała na 3 metry. Dla porównania Zaki wszedł i od razu zrobił różnice, do tego pięknie główkował (niestety w poprzeczkę). Dodając słupek, na który piłke sparował Baran po strzale Petera, to przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać wysoko. Termalica od kiedy przeważała
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#98
|
|
Dla mnie te żale są grubą przesadą , zagraliśmy już mecz prawie o nic, bez 1/3 składu, owszem mogliby się wykazać nadludzką ambicją, i dokręcić śrubę , ale to byłaby wartość dodana, natury ludzkiej nie zmienisz...
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#99
|
|
A Termalica o co grała Czerepachu? Wykazała się nadludzką ambicją i nie podołaliśmy? My graliśmy o pieniądze których podobno nie mamy. Spiker to powiedział nawet i podał wynik meczu w Szczecinie.
![]()
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka Gdyby to najczęstsze słowo polskie Gdyby mama miała ...., to by była ojcem" |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#100
|
![]() ![]()
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#101
|
|
Nie ma co sie denerwowac, ostatni raz jak bylismy w grupie mistrzowskiej to tez Nasi tam grali jakby sie im nie chcialo i tez 1 mecz wygralismy, 1 zremisowalismy a 5 to byly porazki. Pierwsza polowa byla dobra ale za to druga byla fatalna, od sytuacji ze slupkiem/poprzeczka nie oddalismy strzalu celnego, z najgorsza druzyna w mistrzowskiej nie potrafilismy nic zrobic. Najwazniejsze, ze po tak ciezkim sezonie udalo nam sie bardzo wysoko zakonczyc rozgrywki a przeciez tyle osob nam rychly spadek przewidzialo a i mielismy w najblizszych sezonach ogladac plecy zydownii
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#102
|
|
Jak Maczynski byl zawieszony za kartki skoro juz kolejke wczesniej, z Lechem, nie gral?
![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#103
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#104
|
|
Panowie my gramy 35 letnim Brozkiem w ataku... Kiko sciagnal 2 rozgrywajacych i zostawil Uryge... ciezko cos bylo z tym zrobic.
Kupic napastnika (DOBREGO) i skrzydlowego i w przyszlym sezonie jedziemy z koksem ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#105
|
|
Mateusz Zachara to nasz najlepszy napastnik. Wczoraj zrobił więcej niż Ondrasek I Brożek. Jeśli dobrze przepracuje okres przygotowawczy to będzie skuteczny. Po co szukać innych no naemow skoro mamy Zachare. Jeśli nie przedłużą z nim kontraktu to będą frajerami, bo pójdzie do Górnika i tam będzie ładował bramy. Zobaczycie. Przedłużyć kontrakt Zacharze, a Ondraska opchnąć za frytki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2017
Offline |
#106
|
- nic nie wnoszącym do gry Brożkiem, - rycerzem z zamku w Wyszehradzie Ondraskiem, niepotrafiącym wygrać pozycji z dwiema tyczkami Termaliki pomimo słusznego wzrostu i niewątpliwej siły. Jest też testowany hiszpański goleador, ale wciąż tylko testowany. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#107
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.
Offline |
#108
|
|
Przypomnę jedynie wszystkim:
- Zagraliśmy wczoraj o piąte miejsce. - Nie graliśmy o mistrzostwo, utrzymanie, puchary. - Nie graliśmy o milion złotych, tylko ledwie 100 tys. - Szary brzydki dzień, z przeciwnikiem który nie mobilizuje. - Brak w składzie: Sadloka, Mączyńskiego, Joncha, Brożka. - Małecki bez formy, który tylko czekał na zakończenie sezonu. Tymczasem w wątku panika, krzyk, jakbyśmy stracili szansę na Bóg wie co. Czy niektórzy z was naprawdę mają krótką pamięć i nie potrafią docenić tego co mamy? Kończymy sezon na solidnym szóstym miejscu. Które każdy z nas wziąłby z pocałowaniem ręki na początku sezonu po ogromnym falstarcie. Kończymy sezon na bezpiecznym miejscu, które daje nadzieje na przyszłość. Czy wczoraj zagraliśmy słabo? Oczywiście, że zagraliśmy słabo. Brakowało jakości w środku pola, nie ma Mączyńskiego i Joncha którzy w tej rundzie byli mózgami tej drużyny. To jak wyciągnąć Xaviego i Busquetsa z najlepszych czasów Barcelony, z tym, że my nie mamy z przodu Messiego tylko Ondraska. Chłopaki zagrali tak jak zagrali, może brakowało sił, może zabrakło już mobilizacji, bo gdyby dzisiaj tu przyjechała Legia, Lech to jestem pewien, że byłoby inaczej. To był mecz o którym trzeba zapomnieć, a fundament pod następny sezon jest solidny. ![]()
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#109
|
|
I przegraliśmy, grając jak amatorzy
czyli jak nie gramy o mistrzostwo, utrzymanie, puchary to mamy prawo mieć kibiców w d..e nie o 100 tys. ale o 200 tys http://www.sport.pl/pilka/7,65039,21...milionowe.html Przypomnę, że koszt utrzymania II drużyny to 400 tys co świadczy o olewactwie, minimalizmie i nonszalancji. Co to jest przeciwnik, który nie mobilizuje? To jest sportowa postawa? Brożek zagrał, jakibyś nie widział. Sadlok jest solidnie zastępowany przez Spicicia, a środek - Brlek, Stilic nie jest środkiem Izolatora Boguchwała TBB miało dłuższą ławkę nieobecnych Mógł sobie poczekać w Cieniu jak mu się nie chciało, zamiast robić kibiców w ch..a
Tyle w temacie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#110
|
|
Skład nie był zły, natomiast niestety nasze 'gwiazdory' myślami byli już na urlopach, do tego ta murawa gdzie łatwo o kontuzje.Ten mecz od początku wyglądał słabo, dużo przestrzeni dla rywali, próba rozgrywania z wieloma błędami, ten gol tylko zaciemnił obraz a wieśniaki nie kalkulowały i nas pykły. Mimo iż od lat gramy ligową bryndzę to jednak jest mega prestiż jak taka dziura(z tego samego województwa) wygrywa na Reymonta.
Pewnie jakby Cywce mniej zeszło i jebnął na 2-0 to było by pozamiatane a tak szybko wyrównali i poczuli że spokojnie tu mogą nawet wygrać. Było, minęło - byliśmy w czarnej dupie, skończyliśmy na niezłym miejscu. Ja to bym się o przyszły sezon martwił bo z hajsem nie jest chyba tak dobrze jak niektórzy próbują to przedstawić. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#111
|
|
moi osiedlowi wywiadowcy którzy oglądali na r22 donieśli, że podobno bramka TBB padła ze spalonego , a dodatkowo sędzia nie odgwizdał karnego na Bartoszu więc wynik mógł byc zgoła inny
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#112
|
|
Oho na forum już mamy informatorów to teraz mamy wywiadowców w skrócie KGB
![]() ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#113
|
Dali dupy po całości i tyle w temacie. Trzeba odmłodzić ten skład ,bo ten trener(myślę,że ciężko też,żeby inny)będzie miał problemy z motywacja takiego składu. ![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#114
|
|
Wisla zagrala katastrofalnie i nie ma w ogole usprawiedliwienia na to.
Niepokojace jest to, ze Malecki pod Kiko kompletnie zgubil forme. Zaczal runde dobrze a im dalej w las tym gorzej. Odwrotnie niz Boguski. Brak 5. miejsca to porazka. Sorry, ale nie usprawieliwia tego fakt ze "we wrzesniu bylismy w dupie". Przegralismy 5. miejsce z takim pilkarskim gownem jak Korona Kielce. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|