The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 05.06.2017, 09:14
Niestety nie mogłem w żaden sposób wczoraj śledzić ligi, ale z tego co słyszę, to Alan zrobił w środku robotę Przydałoby się jakieś zadośćuczynienie z PZPN za zwolnienie Krzyśka

Olewactwo i minimalizm niejednego trenera u nas wykończyło, oby Ramirez nie był następnym.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 05.06.2017, 09:15
Pilkarze zagrali wakacyjnie I szlag trafia ale..

[FONT=Calibri]Maka i Llonch nie grail, dla mnie obie komory serca druzyny.[/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]Na szpicy Ondrasek na zmiane z Brozkiem, czyli napastnicy, ktorym strzelac nie kazano.[/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]W srodku Alan – i tu komentarz jest zbedny ze Stilicem, ktory niestety ale jest cieniem zawodnika, ktorym byl.[/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]Maly – bez formy.[/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]Zagralo 5 zawodnikow, ktorzy stanowili poprostu balast.[/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]Nalozmy na to, ze nie jest placone.[/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]Dalej sie dziwimy?[/FONT]
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 05.06.2017, 09:22
Jak Mączyński miał grać skoro zawieszony był za kartki ? Jak miał grać Pol skoro ma kontuzję ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 05.06.2017, 09:33
Stwierdzenie faktu. Nie bylo ich, musialo sie to odbic na jakosci.

P.S nie wiem co z tym postem sie potentegowalo...czcionka.
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 05.06.2017, 09:37
dla mnie dziwna była zmiana Bartosza za Stilicia... Semir ładnie rozprowadzał piłki w środku pola, był reżyserem akcji bramkowej i ogólnie był to jeden z jego lepszych meczów po powrocie do Wisły
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 05.06.2017, 09:43
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Kolego życzę Ci abyś się tylko za rok nie zdziwił, przykro nie zaskoczył i nie otwarł ...y jak pozostali kibice od sraczki. Przydało by się wiecej pokory i obiektywizmu, a ponad to mniej fanatycznego zaślepienia.
Ja natomiast wręcz przeciwnie, wiecej wiary i logicznych szacunków...Czego Tobie, sobie i wszystkim Wislakom życzę.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 05.06.2017 o godz. 10:07.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 05.06.2017, 09:57
Ja również dziwię się, że Stilic został zmieniony. Grał dobry mecz, dużo piłek przez niego przechodziło, mógł mieć asyste jakby Cywce wszedł ten strzał, który zatrzymał się na spojeniu. Ondrasek wczoraj był totalnie drewniany, dostał raz świetne podanie prostopoadłe (od Semira), które przy dobrym kierunkowym przyjęciu skończyłoby się sytuacją sam na sam, a on przyjął tak, że wepchał się w 3 obrońców i strata. Poźniej świetna centra na główke (od Cywki) to Zdenek nie potrafił wyskoczyć i strzelić, a miałby tylko bramkarza. Ogólnie co przyjęcie do piłka odskakiwała na 3 metry. Dla porównania Zaki wszedł i od razu zrobił różnice, do tego pięknie główkował (niestety w poprzeczkę). Dodając słupek, na który piłke sparował Baran po strzale Petera, to przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać wysoko. Termalica od kiedy przeważała? Jak zszedł najpierw Semir a potem Petar, którzy w środku brali grę na siebie. Później nie było zawodnika, który uspokoiłby grę w środku. Złe zmiany.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 05.06.2017, 10:28
Dla mnie te żale są grubą przesadą , zagraliśmy już mecz prawie o nic, bez 1/3 składu, owszem mogliby się wykazać nadludzką ambicją, i dokręcić śrubę , ale to byłaby wartość dodana, natury ludzkiej nie zmienisz...
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 05.06.2017, 10:33
A Termalica o co grała Czerepachu? Wykazała się nadludzką ambicją i nie podołaliśmy? My graliśmy o pieniądze których podobno nie mamy. Spiker to powiedział nawet i podał wynik meczu w Szczecinie.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 05.06.2017, 10:47
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie te żale są grubą przesadą , zagraliśmy już mecz prawie o nic, bez 1/3 składu, owszem mogliby się wykazać nadludzką ambicją, i dokręcić śrubę , ale to byłaby wartość dodana, natury ludzkiej nie zmienisz...
zanim coś napiszesz - sprawdź. Termalica miała 2 razy dłuższa listę nieobecnych na tym meczu niż my
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 05.06.2017, 10:59
Nie ma co sie denerwowac, ostatni raz jak bylismy w grupie mistrzowskiej to tez Nasi tam grali jakby sie im nie chcialo i tez 1 mecz wygralismy, 1 zremisowalismy a 5 to byly porazki. Pierwsza polowa byla dobra ale za to druga byla fatalna, od sytuacji ze slupkiem/poprzeczka nie oddalismy strzalu celnego, z najgorsza druzyna w mistrzowskiej nie potrafilismy nic zrobic. Najwazniejsze, ze po tak ciezkim sezonie udalo nam sie bardzo wysoko zakonczyc rozgrywki a przeciez tyle osob nam rychly spadek przewidzialo a i mielismy w najblizszych sezonach ogladac plecy zydownii
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 05.06.2017, 11:12
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Jak Mączyński miał grać skoro zawieszony był za kartki ? Jak miał grać Pol skoro ma kontuzję ?
Jak Maczynski byl zawieszony za kartki skoro juz kolejke wczesniej, z Lechem, nie gral?
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 05.06.2017, 11:21
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Jak Maczynski byl zawieszony za kartki skoro juz kolejke wczesniej, z Lechem, nie gral?
Puściliśmy wcześniej Mąkę na zgrupowanie reprezentacji, Wisła się tym nie pochwaliła.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 05.06.2017, 11:23
Panowie my gramy 35 letnim Brozkiem w ataku... Kiko sciagnal 2 rozgrywajacych i zostawil Uryge... ciezko cos bylo z tym zrobic.
Kupic napastnika (DOBREGO) i skrzydlowego i w przyszlym sezonie jedziemy z koksem
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 05.06.2017, 11:42
Mateusz Zachara to nasz najlepszy napastnik. Wczoraj zrobił więcej niż Ondrasek I Brożek. Jeśli dobrze przepracuje okres przygotowawczy to będzie skuteczny. Po co szukać innych no naemow skoro mamy Zachare. Jeśli nie przedłużą z nim kontraktu to będą frajerami, bo pójdzie do Górnika i tam będzie ładował bramy. Zobaczycie. Przedłużyć kontrakt Zacharze, a Ondraska opchnąć za frytki.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 05.06.2017, 11:56
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Mateusz Zachara to nasz najlepszy napastnik. Wczoraj zrobił więcej niż Ondrasek I Brożek. Jeśli dobrze przepracuje okres przygotowawczy to będzie skuteczny. Po co szukać innych no naemow skoro mamy Zachare. Jeśli nie przedłużą z nim kontraktu to będą frajerami, bo pójdzie do Górnika i tam będzie ładował bramy. Zobaczycie. Przedłużyć kontrakt Zacharze, a Ondraska opchnąć za frytki.
Ja się obawiam że już za późno. Dodatkowo Sebak napisał, że Zachara finito (razem z Buchalikiem i Miśkiewiczem). Dlatego na dzisiaj nowy sezon przywitamy ze:
- nic nie wnoszącym do gry Brożkiem,
- rycerzem z zamku w Wyszehradzie Ondraskiem, niepotrafiącym wygrać pozycji z dwiema tyczkami Termaliki pomimo słusznego wzrostu i niewątpliwej siły.

Jest też testowany hiszpański goleador, ale wciąż tylko testowany.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 05.06.2017, 12:01
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Musisz sobie uświadomić, że mamy średnią drużynę, w której wiele zależy od motywacji i dyspozycji dnia. Kolejny mecz bez większej stawki, zaległości finansowe i - jednak - poczucie bezpieczeństwa, to wszystko raczej nie spowoduje, że w ostatnim meczu sezonu piłkarze będą grać na 120%.

I nigdzie nie napisałem, że wygrywa klub, którego zawodnicy dostają więcej pieniędzy. Chodziło mi raczej o to, że pomimo naprawdę ciężkiej sytuacji nasi piłkarze wzięli się do roboty i skończyli sezon na 6 miejscu. Ja jestem im za to wdzięczny, podobnie jak trenerowi i zarządowi.
Toteż nie licze na 4:0 w każdym meczu, ale jak widzę, że brakuje im ambicji to .... mnie strzela. W....ia mnie to olewactwo, bo plan minimum osiągnięty w 29 kolejce, a potem już nie wszystkim grać się chce.Wczoraj to już przegli pałke
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 05.06.2017, 12:47
Przypomnę jedynie wszystkim:
- Zagraliśmy wczoraj o piąte miejsce.
- Nie graliśmy o mistrzostwo, utrzymanie, puchary.
- Nie graliśmy o milion złotych, tylko ledwie 100 tys.
- Szary brzydki dzień, z przeciwnikiem który nie mobilizuje.
- Brak w składzie: Sadloka, Mączyńskiego, Joncha, Brożka.
- Małecki bez formy, który tylko czekał na zakończenie sezonu.

Tymczasem w wątku panika, krzyk, jakbyśmy stracili szansę na Bóg wie co. Czy niektórzy z was naprawdę mają krótką pamięć i nie potrafią docenić tego co mamy? Kończymy sezon na solidnym szóstym miejscu. Które każdy z nas wziąłby z pocałowaniem ręki na początku sezonu po ogromnym falstarcie. Kończymy sezon na bezpiecznym miejscu, które daje nadzieje na przyszłość. Czy wczoraj zagraliśmy słabo? Oczywiście, że zagraliśmy słabo. Brakowało jakości w środku pola, nie ma Mączyńskiego i Joncha którzy w tej rundzie byli mózgami tej drużyny. To jak wyciągnąć Xaviego i Busquetsa z najlepszych czasów Barcelony, z tym, że my nie mamy z przodu Messiego tylko Ondraska. Chłopaki zagrali tak jak zagrali, może brakowało sił, może zabrakło już mobilizacji, bo gdyby dzisiaj tu przyjechała Legia, Lech to jestem pewien, że byłoby inaczej. To był mecz o którym trzeba zapomnieć, a fundament pod następny sezon jest solidny.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 05.06.2017, 13:29
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Przypomnę jedynie wszystkim:
- Zagraliśmy wczoraj o piąte miejsce.
I przegraliśmy, grając jak amatorzy
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
- Nie graliśmy o mistrzostwo, utrzymanie, puchary.
czyli jak nie gramy o mistrzostwo, utrzymanie, puchary to mamy prawo mieć kibiców w d..e
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
- Nie graliśmy o milion złotych, tylko ledwie 100 tys.
nie o 100 tys. ale o 200 tys
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,21...milionowe.html
Przypomnę, że koszt utrzymania II drużyny to 400 tys
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
- Szary brzydki dzień, z przeciwnikiem który nie mobilizuje.
co świadczy o olewactwie, minimalizmie i nonszalancji.
Co to jest przeciwnik, który nie mobilizuje?
To jest sportowa postawa?
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
- Brak w składzie: Sadloka, Mączyńskiego, Joncha, Brożka.
Brożek zagrał, jakibyś nie widział.
Sadlok jest solidnie zastępowany przez Spicicia, a środek - Brlek, Stilic nie jest środkiem Izolatora Boguchwała
TBB miało dłuższą ławkę nieobecnych
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
- Małecki bez formy, który tylko czekał na zakończenie sezonu.
Mógł sobie poczekać w Cieniu jak mu się nie chciało, zamiast robić kibiców w ch..a
X-Ray napisał(a):Wyświetl post

Tymczasem w wątku panika, krzyk, jakbyśmy stracili szansę na Bóg wie co. Czy niektórzy z was naprawdę mają krótką pamięć i nie potrafią docenić tego co mamy? Kończymy sezon na solidnym szóstym miejscu. Które każdy z nas wziąłby z pocałowaniem ręki na początku sezonu po ogromnym falstarcie. Kończymy sezon na bezpiecznym miejscu, które daje nadzieje na przyszłość. Czy wczoraj zagraliśmy słabo? Oczywiście, że zagraliśmy słabo. Brakowało jakości w środku pola, nie ma Mączyńskiego i Joncha którzy w tej rundzie byli mózgami tej drużyny. To jak wyciągnąć Xaviego i Busquetsa z najlepszych czasów Barcelony, z tym, że my nie mamy z przodu Messiego tylko Ondraska. Chłopaki zagrali tak jak zagrali, może brakowało sił, może zabrakło już mobilizacji, bo gdyby dzisiaj tu przyjechała Legia, Lech to jestem pewien, że byłoby inaczej. To był mecz o którym trzeba zapomnieć, a fundament pod następny sezon jest solidny.
Zagrali tak, że Reyman nie podałby im ręki.
Tyle w temacie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 05.06.2017, 13:30
Skład nie był zły, natomiast niestety nasze 'gwiazdory' myślami byli już na urlopach, do tego ta murawa gdzie łatwo o kontuzje.Ten mecz od początku wyglądał słabo, dużo przestrzeni dla rywali, próba rozgrywania z wieloma błędami, ten gol tylko zaciemnił obraz a wieśniaki nie kalkulowały i nas pykły. Mimo iż od lat gramy ligową bryndzę to jednak jest mega prestiż jak taka dziura(z tego samego województwa) wygrywa na Reymonta.

Pewnie jakby Cywce mniej zeszło i jebnął na 2-0 to było by pozamiatane a tak szybko wyrównali i poczuli że spokojnie tu mogą nawet wygrać.

Było, minęło - byliśmy w czarnej dupie, skończyliśmy na niezłym miejscu.
Ja to bym się o przyszły sezon martwił bo z hajsem nie jest chyba tak dobrze jak niektórzy próbują to przedstawić.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 05.06.2017, 15:52
moi osiedlowi wywiadowcy którzy oglądali na r22 donieśli, że podobno bramka TBB padła ze spalonego , a dodatkowo sędzia nie odgwizdał karnego na Bartoszu więc wynik mógł byc zgoła inny
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 05.06.2017, 16:42
Oho na forum już mamy informatorów to teraz mamy wywiadowców w skrócie KGB qrwa czekam na szpiegów
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 06.06.2017, 08:12
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Przypomnę jedynie wszystkim:
- Zagraliśmy wczoraj o piąte miejsce.
- Nie graliśmy o mistrzostwo, utrzymanie, puchary.
- Nie graliśmy o milion złotych, tylko ledwie 100 tys.
- Szary brzydki dzień, z przeciwnikiem który nie mobilizuje.
- Brak w składzie: Sadloka, Mączyńskiego, Joncha, Brożka.
- Małecki bez formy, który tylko czekał na zakończenie sezonu.
? .
Nie szukaj jakiś innych usprawiedliwień,bo są słabe.
Dali dupy po całości i tyle w temacie.
Trzeba odmłodzić ten skład ,bo ten trener(myślę,że ciężko też,żeby inny)będzie miał problemy z motywacja takiego składu.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 06.06.2017, 08:28
Wisla zagrala katastrofalnie i nie ma w ogole usprawiedliwienia na to.
Niepokojace jest to, ze Malecki pod Kiko kompletnie zgubil forme. Zaczal runde dobrze a im dalej w las tym gorzej. Odwrotnie niz Boguski.
Brak 5. miejsca to porazka. Sorry, ale nie usprawieliwia tego fakt ze "we wrzesniu bylismy w dupie". Przegralismy 5. miejsce z takim pilkarskim gownem jak Korona Kielce.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:52.