The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mihaq
Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 28.11.2011, 21:25
Po zakończonej właśnie kolejce można powiedzieć, że niemal wszystko ułożyło się pod Wisłę (jedynie Polonii udało się wygrać). Najpierw my wygrywamy w meczu "o sześć punktów", później punktów nie zdobywają Legia, Lech i Ruch. Z drugiej jednak strony Korona zwyciężając Legię zrównała się z nami punktami.

Jesli Widzew z nami wygra, to znajdzie się przed nami w tabeli i oni o tym wiedzą.
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 28.11.2011, 21:41
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
A jak się nazywał ten, co minął Czekaja jak tyczkę?

Zapomniałem

Waldek Sobota on wszystkich mijał widział bym go u nas
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 28.11.2011, 21:48
skeba napisał(a):Wyświetl post
2-1 dla nas. 4 bramkami wygraliśmy z Flotą.
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Oj tam, oj tam 3-0 był walkower
filemon napisał(a):Wyświetl post
Chyba kolego nie śledzisz za bardzo
Walkower był. Walkower = 3:0, uprzedzam, gdybyś.. a zresztą, bez złośliwości.
Walkower to był ale z Limanovią. Chyba nie śledzicie za bardzo

Co do meczu z RTSem. Będzie na pewno ciężki bo nasze gwiazdorki zmęczone będą po czwartku. Chciałbym wreszcie zobaczyć chociaż na chwilkę Maora, no i oczywiście ambitną nieustępliwą walkę. Tylko 3 punkty w takich meczach i do tego u siebie bo inaczej o MP można zapomnieć...
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 29.11.2011, 16:30
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Waldek Sobota on wszystkich mijał widział bym go u nas
Z Niedzielanem nam nie wyszło (u nas grał słabo), to może z Sobotą się uda .
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 29.11.2011, 16:48
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Waldek Sobota on wszystkich mijał widział bym go u nas
Nie o tego mi chodziło. Obejrzałem skrót meczu i już wiem - Diaz. Na szczęście i Diaz i Sobota skuteczni nie byli
Odpowiedz cytując
adeks9
Junior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Przeworsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 29.11.2011, 23:46
Biletów na C już podobno nie ma.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 29.11.2011, 23:48
PrawdziwośćDlaGry napisał(a):Wyświetl post
Walkower to był ale z Limanovią. Chyba nie śledzicie za bardzo
Chyba za bardzo tematu nie śledzisz, bo pisałem o Limanovii własnie.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 29.11.2011, 23:51
Ciekawe ..



2tyg temu widzialem kawałek meczu Widzewa z Koroną,-podwójne ekspresso ,bo inaczej ogladac sie tego nie dalo,rzutki na Eurosporcie wyzwalają wiecej adrenaliny.

A potem zobaczylem ten sam senny i smutny Widzew w Poznaniu,i zastanawialem sie czy to ci sami co z Koroną.Madre akcje ,szybkosc,dobre podania.W zasadzie byli lepsi niz Amika.

Wniosek?
jest taki ze kolejny rywal w Polskiej Lidze jest jak pudelko czekoladek-nigdy nie wiesz na co trafisz.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 30.11.2011, 00:27
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ..
Wniosek?
jest taki ze kolejny rywal w Polskiej Lidze jest jak pudelko czekoladek-nigdy nie wiesz na co trafisz.
Ja myślę że każdy rywal w Polsce jest jak takie pudełko czekoladek typu - nigdy nei wiesz na co trafisz Zespoły w PL grają tak nie równo że nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy będą w stanie powtórzyć choć 2 razy mecz który im wyszedł.

Moim skromnym zdaniem we czwartek Kaziu powinien troszkę oszczędzić kilku podstawowych piłkarzy...te dwa mecze TME które nam zostały są bardzo ważne, musimy je wygrać. Ja po cichu liczę ( mam takie nawet przeczucie ) że Wisła wygra 2-0. Trzeba zagrać ofensywnie nie patyczkować się z Nimi.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 30.11.2011, 01:07
Biletów na C już podobno nie ma.

Skad to info ? OBY TAK BYLO , .......... choc nie chce mi sie wierzyc
Odpowiedz cytując
HanysKce
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 30.11.2011, 04:42
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Biletów na C już podobno nie ma.

Skad to info ? OBY TAK BYLO , .......... choc nie chce mi sie wierzyc
Wrócił Małecki to i od razu więcej fanatyków wróciło, a do tego trzeba dodać, że wrócił też Melikson to i pikników będzie więcej
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
Odpowiedz cytując
dudzik87
Junior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Gorzków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 30.11.2011, 09:29
A może mi ktos potwierdzi czy karnet z tej rundy obowiązuje na mecze z Widzewem i Polonia
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 30.11.2011, 09:31
Było pisane już że obowiązują.
Odpowiedz cytując
Adriss
Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 30.11.2011, 12:37
Nie ma na C. Kibice sukcesu wrocili !
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 30.11.2011, 12:43
Adriss napisał(a):Wyświetl post
Nie ma na C. Kibice sukcesu wrocili !
Są oni niezbędni dla prawidłowego funkcjonowania klubu (kasa )
Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 30.11.2011, 13:00
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ..



2tyg temu widzialem kawałek meczu Widzewa z Koroną,-podwójne ekspresso ,bo inaczej ogladac sie tego nie dalo,rzutki na Eurosporcie wyzwalają wiecej adrenaliny.

A potem zobaczylem ten sam senny i smutny Widzew w Poznaniu,i zastanawialem sie czy to ci sami co z Koroną.Madre akcje ,szybkosc,dobre podania.W zasadzie byli lepsi niz Amika.

Wniosek?
jest taki ze kolejny rywal w Polskiej Lidze jest jak pudelko czekoladek-nigdy nie wiesz na co trafisz.
Tak to już jest, że Widzewy i Podbeskidzia w meczach z nami, Legią czy Lechem dają z siebie 250%, a my i inne zespoły z "czuby" odpuszczamy takie mecze, bo same się wygrają. I dlatego te mecze są trudne. Brakuje nam mentalności Wisły za Kasperczaka, która z każdym grała na maxa
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 30.11.2011, 16:57
mistico napisał(a):Wyświetl post
Tak to już jest, że Widzewy i Podbeskidzia w meczach z nami, Legią czy Lechem dają z siebie 250%, a my i inne zespoły z "czuby" odpuszczamy takie mecze, bo same się wygrają. I dlatego te mecze są trudne. Brakuje nam mentalności Wisły za Kasperczaka, która z każdym grała na maxa
Ja pamiętam Wisłę za Kasperczaka. W lidze bardzo, bardzo rzadko grali na maksa. Często ich nonszalancja była nawet denerwująca. Tyle, że potrafili ładować bramy na zawołanie, więc od czasu do czasu się sprężali i wyniki były świetne.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 30.11.2011, 16:59
jesli na c nie ma to na d będzie przedłużenie młyna ?
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 30.11.2011, 17:07
Chyba tak bo na C3 ma być coś ekstra nie wiem czy wszyscy się zmieszczą na reszcie trybuny.
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 02.12.2011, 11:58
Znow ta menda Piasecki nam posedziuje...
Odpowiedz cytując
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 02.12.2011, 12:49
Zastanawia mnie jaki skład wybiegnie na mecz z Widzewem, ponieważ kontuzja Czekaja i brak Nuneza wywołać muszą pewne roszady. Kontuzja Sobolewskiego powoduje, że Wisła posiada obecnie 2 defensywnych pomocników-Wilka i Bruda. Ten drugi jak dotąd nie zachwyca, więc jest pewien problem......
W ramach czysto akademickiej dyskusji jestem ciekawy czy możliwy jest następujący wariant:
Pareiko-Paljić, Chavez,Jovanovic, Lamey-Diaz,Wilk, Garguła, Małecki, Iliev-Biton

czyli Jovanovic w miejsce Diaza na stopera, a Diaz w miejsce Nuneza jako defensywny pomocnik
no i Iliev za Kirma, Andrazowi troszkę posiedzenie na rezerwie może by pomogło.
Odpowiedz cytując
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 02.12.2011, 13:06
ladek1989 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie jaki skład wybiegnie na mecz z Widzewem, ponieważ kontuzja Czekaja i brak Nuneza wywołać muszą pewne roszady. Kontuzja Sobolewskiego powoduje, że Wisła posiada obecnie 2 defensywnych pomocników-Wilka i Bruda. Ten drugi jak dotąd nie zachwyca, więc jest pewien problem......
W ramach czysto akademickiej dyskusji jestem ciekawy czy możliwy jest następujący wariant:
Pareiko-Paljić, Chavez,Jovanovic, Lamey-Diaz,Wilk, Garguła, Małecki, Iliev-Biton

czyli Jovanovic w miejsce Diaza na stopera, a Diaz w miejsce Nuneza jako defensywny pomocnik
no i Iliev za Kirma, Andrazowi troszkę posiedzenie na rezerwie może by pomogło.
A co Ty Maaskant?

U siebie gramy ze sredniakiem i na 2 def pomocnikow? bez przesady...

Pareiko - Jovanovic, Chavez, Bunoza, Diaz - Wilk, Melikson, Gargula - Malecki, Genkov, Iiliev

Zmiany Jirsak za Meliksona ok 60 min - stopniowo niech sie go wprowadza
Boguski (on faktycznie kontuzjowany? po meczu Kazek mowil tylko ze go musza oszczedzac) za Iilieva ok 70 min
Biton za Genkova ok 75

Gladkie 3:0
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 02.12.2011, 13:19
ladek1989 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie jaki skład wybiegnie na mecz z Widzewem, ponieważ kontuzja Czekaja i brak Nuneza wywołać muszą pewne roszady. Kontuzja Sobolewskiego powoduje, że Wisła posiada obecnie 2 defensywnych pomocników-Wilka i Bruda. Ten drugi jak dotąd nie zachwyca, więc jest pewien problem......
W ramach czysto akademickiej dyskusji jestem ciekawy czy możliwy jest następujący wariant:
Pareiko-Paljić, Chavez,Jovanovic, Lamey-Diaz,Wilk, Garguła, Małecki, Iliev-Biton

czyli Jovanovic w miejsce Diaza na stopera, a Diaz w miejsce Nuneza jako defensywny pomocnik
no i Iliev za Kirma, Andrazowi troszkę posiedzenie na rezerwie może by pomogło.
Pewnie wybiegnie Jirsak, nie ma co robić przemeblowania bo wypadł jeden zawodnik. Brud zresztą może w końcu by coś zagrał. Od tego chłopaka wymaga się więcej niż od Garguły czy Jirsaka, a zagrał dopiero kilka meczów w dorosłej piłce. Garguła przełamuje się od większej ilości meczów niż zagrał w pierwszej drużynie Brud. Co prawda wygląda na to, że Garguła zaczyna grać coraz lepiej. Nie wiemy ile by dała regularna gra Brudowi.

Ja bym zamiast Paljicia na lewej obronie wystawił kogoś z MESA.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 02.12.2011, 13:31
Chyba z NASA.

A co z tym Dzalamidze? Jak na 18lat to nieźle sobie poczynal.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 02.12.2011, 13:47
Dzalamidze juz w Widzewie nie zagra bo podpisal kontrakt z Jaga.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 02.12.2011, 13:52
Heh no to ładnie. Szkoda że ktoś od nas nie pomyślał...
Pewnie jeszcze za darmo.
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 02.12.2011, 14:15
Nie za darmo poszedl cos musza zaplacic. Widzew mial opcje pierwokupu z czego nie skorzystal
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 02.12.2011, 14:16
300 tys. Euro bodajże.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 02.12.2011, 14:17
A po co nam gość, który poza robieniem wiatru nie daje nic drużynie? Oglądałem jego pare występów i robi więcej złego niż dobrego.

I nie za darmo, trzeba go było wykupić z jego poprzedniego klubu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 02.12.2011, 14:18
No to dobry interes zrobili. Napewno coś się im zwróci, młody z dobra technika za 300 jak znalazł.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 02.12.2011 o godz. 14:21.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:40.