The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 27.11.2011, 16:38
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Co ma ruchliwość do ambicji?
A np. to że jak się ma dwa metry do zawodnika drużyny przeciwnej z piłką to można się do niego ruszyć ? Czy uważasz że mecze można i powinno się wygrywać na stojąco ? Nie bardo rozumiem o co pytasz.
Odpowiedz cytując
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 27.11.2011, 17:00
Piszesz, że ambicja jest poparta ruchliwością.
A przecież mówi się, że ambicją nadrabia się braki.
Pomyliłeś ambicję z walecznością. Ambicję może mieć nawet 70 letni dziadek, ale może mu brakować waleczności z powodu późnego wieku.
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 27.11.2011, 17:41
Nie można mieć ambicji na boisku nie walcząc i nie wychodząc do piłki to są elementy spójne. Nie grają u nas dziadki po 70lat tylko "zawodowi" piłkarze.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 27.11.2011, 18:00
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Nie można mieć ambicji na boisku nie walcząc i nie wychodząc do piłki to są elementy spójne. Nie grają u nas dziadki po 70lat tylko "zawodowi" piłkarze.
Daj spokój, twój oponent pisze tradycyjnie aby pisać, ot pisze aby kogoś w czymś zaatakować, ten typ tak ma.


Jasne że ambicja w piłce ma znaczenie i można ją nadrobić również naturalną ospałość czy jak piszesz "brak ruchliwości". Podobnie jest z ambitnym podejściem w kwestii agresji w grze, taki Brazylijczyk Ronaldo nie zajmował się czymś takim jak odbiór piłki, ale ... jak przyszedł finał z Niemcami w 2002’ to przy stanie 0-0, odebrał piłkę, następnie ją dograł i strzelił bramkę. To ostanie robił zawsze ale te dwie pierwsze rzeczy a zwłaszcza odbiór piłki to ...czysta ambicja, zrobił coś czego w zasadzie na boisku nigdy nie robił. I na taką ambicję liczę czasem, że odnajdzie ją w naszych piłkarzach trener lub sami w sobie jej poszukają.
A co do meritum Jirsak chce walczyć, a Graguła niekoniecznie, ot taka różnica.

____________
Nienawidzę internetowych trolli i innej maści pokemonów.
Ostatnio edytowane przez milosz : 27.11.2011 o godz. 19:57.
Odpowiedz cytując
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 27.11.2011, 19:22
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Nie można mieć ambicji na boisku nie walcząc i nie wychodząc do piłki to są elementy spójne. Nie grają u nas dziadki po 70lat tylko "zawodowi" piłkarze.
Dalej nie rozumiesz.
Popatrz masz piłkarza, jest niezbyt ruchliwy, ale jest ambitny bo o każdą piłkę walczy mimo, że jest wolniejszy.
Jest też piłkarz który jest szybki, ale jego ambicją jest by co najwyżej odstawić nogę by to jemu się nic nie stało.

O to mi chodzi.

BTW Jirsak miał swego czasu 3 miejsce w testach szybkościowych robionych w klubie. I jeżeli mam wybierać spośród Garguły i Jirsaka, kto jest bardziej ambitny, ruchliwy, waleczny to wszystkie te cechy idą na korzyść Czecha.
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 27.11.2011, 20:12
dośrodkowania Tomasa również lepsze niż Guły
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 27.11.2011, 20:47
zdech przegrał z tym widzewem który jest cienutki!licze na gładziutki 3-0
Odpowiedz cytując
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 27.11.2011, 20:52
aa powiedzcie... a bilety na Widzew są już w sprzedaży czy będą w tym tyg ? ;]
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 27.11.2011, 21:02
Poza tym zadajmy sobie proste pytanie: Gdzie byłby Jirsak gdyby Skorża na niego postawił? Zawsze był tym wiecznym rezerwowym, nigdy nie otrzymał zaufania. Obojętnie jak mu nie szło. W pucharach jednak nie zawodził. Gracz o bardzo sporym potencjale. Moim zdaniem gdyby zaufano mu to nikt by sobie teraz nie wyobrażał Wisły bez niego.

Martwi mnie to, że Garguła ma jeszcze ponad dwuletni kontrakt, a Jirsak półroczny. Jirsak gra lepiej od Garguły, choć dostaje mniej zaufania od trenerów.
Odpowiedz cytując
scorpion
Junior Member
 
Od: 08.2011
Skąd: Stoki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 27.11.2011, 21:12
Dla mnie ostatnimi czasy Czarek Wilk pokazuje co to charakter. no i mam nadzieje ze Czekaj to bedzie kiedys na takim poziomie jak Głowa i Baszczu
Piastów , Stoki ta sama miłosc
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 27.11.2011, 21:15
No to w ogóle się nie rozumiem bo dla mnie ruchliwy znaczy taki który nie musi być Boltem wystarczy że dużo się rusza pokazuje do gry stara się naciskać na przeciwnika. Dla mnie to nie ma nic wspólnego z szybkością bardziej już z zaliczaniem kolejnych kilometrów na boisku.
Dla mnie też Czech jest w każdym aspekcie lepszy. Tylko chodziło mi raczej o to że Tomas nie jest tym który robi najwięcej kilometrów. A wydaje mi się że spokojnie by mógł, bo możliwości kondycyjne ma.
Odpowiedz cytując
Rybka1928
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 27.11.2011, 21:20
Wg mnie w tym mecczu powinni w środku zagrać Brud, Wilk i Jirsak
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez Rybka1928 : 27.11.2011 o godz. 21:22.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 27.11.2011, 21:20
wiadomo, ze miedzy Gargula a Jirsakiem jest przepasc na korzysc Czecha. w kazdym wzgledzie jest lepszy, w kazdym.

Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 27.11.2011, 22:28
Mecz będzie podobny jak z Górnikiem. Widzew będzie czyhał na kontry a Wisła próbowała atakiem pozycyjnym. Zapewne zadecyduje jeden gol. Będzie 1:0 lub 0:1. Palijc to największy problem. Niestety nie ma go kim zastąpić... :/ Diaz lepiej gra na środku, choć Sobota go minął we Wrocławiu jak tyczkę.
Ostatnio edytowane przez thechris : 27.11.2011 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 27.11.2011, 22:30
skeba napisał(a):Wyświetl post
2-1 dla nas. 4 bramkami wygraliśmy z Flotą.
Oj tam, oj tam 3-0 był walkower
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 27.11.2011, 23:41
skeba napisał(a):Wyświetl post
2-1 dla nas. 4 bramkami wygraliśmy z Flotą.
Chyba kolego nie śledzisz za bardzo
Walkower był. Walkower = 3:0, uprzedzam, gdybyś.. a zresztą, bez złośliwości.
skeba napisał(a):Wyświetl post
Hoho, żart wyborny.
Nie żart, a ironia. Wyborna, bo nie zrozumiałeś i nie kompromituj się dalej
---
Nie ma innej opcji jak wygrana z Widzewem. To nie Widzew dziś był mocny z Lechem, a Lech był słaby. Wiemy, że nie zagra Dżalamidze najpewniej, co w kontekście ostatniego pojedynku Wisły z Widzewem również nastraja pozytywniej.
Ostatnio edytowane przez filemon : 27.11.2011 o godz. 23:44.
Odpowiedz cytując
Wesoły Roger
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 28.11.2011, 10:22
Te mecz pokaże, czy mecz ze Śląskiem to była tylko jedna jaskółka. Z tego co czytam, to Widzew wygrał z Lechem w taki sam sposób jak z nami wygrało Podbeskidzie, czy Górnik. Szczelna defensywa i szukanie okazji w kontrach. Na pewno z nami zagra dokładnie tak samo.
Hey Robert Maaskant, help me out
I'm flying blind, I'm flying blind
You know the way to work things out
To colorize and still feel fine
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 28.11.2011, 11:54
Część kolegów pisze o przełamaniu - owszem będziemy mogli mówić o przełamaniu wówczas, gdy wygrany oba mecze w lidze u siebie i przy okazji dobrze zagramy końcówkę ligii Europy!!!!!!!

Nasza liga jest taka, że praktycznie po 1-2 kolejkach wszyscy ferują wyroki, które w następnych 1-2 kolejkach trzeba dimaetralnie zmienić. Przed ostatnią serią było hasło - dla Wisły to ostatni moment na włączenie sie do walki o MP (tak jakby pozostałe mecze były nieważne - wygrana ze Śląskiem będzie niczym jeżeli nie wyfgramy z Widzewem i Polonią).
Z kolei z Legii i Sląska robiono jedynych faworytów ligi - po ostatniej kolejce nagle wyhamowało im
W tej lidze od zeszłego sezonu nie ma zespołu, który bezapelacyjnie rządziłby ligą. Podejrzewam, że do zdobycia tytułu znowu nie będzie trzeba zdobyć 60 punktów - tak jak w poprzednim sezonie.
Każdy z czołówki tabeli może wygrąć z każdym i przegrać z każdym - vide Wisła, Legia czy Kuchenkorz...
Przypomnę - w zeszłym sezonie jedynie Wisła pokonała barierę 50 punktów !!!!!!!!!
W tym sezonie 50 punktów przekroczy pewnie góra 3 zespoły.
Dlatego jeśli Wisła chce liczyć się w walce o mistrzostwo - musi wygrać 2 najbliższe mecze ligowe.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 28.11.2011, 12:47
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Część kolegów pisze o przełamaniu - owszem będziemy mogli mówić o przełamaniu wówczas, gdy wygrany oba mecze w lidze u siebie i przy okazji dobrze zagramy końcówkę ligii Europy!!!!!!!

Nasza liga jest taka, że praktycznie po 1-2 kolejkach wszyscy ferują wyroki, które w następnych 1-2 kolejkach trzeba dimaetralnie zmienić. Przed ostatnią serią było hasło - dla Wisły to ostatni moment na włączenie sie do walki o MP (tak jakby pozostałe mecze były nieważne - wygrana ze Śląskiem będzie niczym jeżeli nie wyfgramy z Widzewem i Polonią).
Z kolei z Legii i Sląska robiono jedynych faworytów ligi - po ostatniej kolejce nagle wyhamowało im
W tej lidze od zeszłego sezonu nie ma zespołu, który bezapelacyjnie rządziłby ligą. Podejrzewam, że do zdobycia tytułu znowu nie będzie trzeba zdobyć 60 punktów - tak jak w poprzednim sezonie.
Każdy z czołówki tabeli może wygrąć z każdym i przegrać z każdym - vide Wisła, Legia czy Kuchenkorz...
Przypomnę - w zeszłym sezonie jedynie Wisła pokonała barierę 50 punktów !!!!!!!!!
W tym sezonie 50 punktów przekroczy pewnie góra 3 zespoły.
Dlatego jeśli Wisła chce liczyć się w walce o mistrzostwo - musi wygrać 2 najbliższe mecze ligowe.....
Czy to jest przełamanie będziemy wiedzieli za 2 mecze.
Na razie mamy jeden słaby i jeden dobry mecz, który z nich był wypadkiem przy pracy dowiemy się do końca roku.
Odpowiedz cytując
mc-money
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 28.11.2011, 14:55
Pareiko
Jovanovic-Czekaj-Diaz-Paljic
Illiev-Wilk-Jirsak-Mały
Dudu-Genkov

Taki skład, o wiele bardziej wole Paljica na boku od Lameya czy Diaza. Dlatego Diaz w środku... Diaz świetny w powietrzu, Czekaj wysoki- po stałych fragmentach nie ma opcji żeby coś wpadło. Kto by się spodziewał rok temu, że na stoperze nie będzie ani Chaveza, ani Bunozy? Nie wiem czy do końca jestem przekonany do grania na dwoch napastnikow, mamy nadmiar dobrych srodkowych (Sobol, Wilk, Melikson). jak wszyscy wroca, chcialbym zobaczyc Illiev-Sobol-Wilk-Melikson przy ustawieniu na 4 pomocnikow.
Odpowiedz cytując
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 28.11.2011, 16:58
Czekaj nie trenuje na razie
Odpowiedz cytując
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 28.11.2011, 17:11
Nie ma szans żeby Widzew wygrał w tydzień dwa wyjazdy z faworytami,liczę na naszych kreatywnych zawodników (Melikson Małecki Iliev)

Pareiko
Paljic Diaz Chavez Jovanovic
Wilk Melikson Jirsak
Iliev Małecki
Biton


Meliksona zaoszczędzić z Odense a dać od początku z Widzewem tak do 60 minuty powinien dać rade.
Czekaj jeżeli wyzdrowieje to za Chaveza do pierwszego składu.

2:0
Ostatnio edytowane przez Romuald : 28.11.2011 o godz. 17:13.
30 kwietnia 2012 dzień pamiętny Wisła spuszcza pejsy,Melikson pogrąża rodaków uszczęśliwiając Wiślaków.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 28.11.2011, 17:11
Nie wiedziałem, że to kiedyś napiszę ale Boguski dobrze się prezentuje i w tym momencie dla mnie jest pewniakiem do pierwszej jedenastki i dziwi mnie jego brak w propozycjach składu niektórych poprzedników. A co do Czekaja to możliwe, że jest coś w tym co mówił Mielcarski komentując nasz poprzedni mecz, a konkretnie że chłopak niestety jest mocno podatny na kontuzje i to poważnie hamuje jego karierę.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 28.11.2011, 17:54
Robi się nam drugi Głowacki, tylko że biorąc jego zalety jak i wady
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 28.11.2011, 19:01
Nehiar napisał(a):Wyświetl post
Robi się nam drugi Głowacki, tylko że biorąc jego zalety jak i wady
Uważasz że wadą Bogskiego jest burak Borysiuk czy rycerz Małecki? Dobrych zawsze kopią, takie życie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 28.11.2011, 19:03
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Uważasz że wadą Bogskiego jest burak Borysiuk czy rycerz Małecki? Dobrych zawsze kopią, takie życie.
Myślę, że miał na myśli Czekaja
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 28.11.2011, 19:14
thechris napisał(a):Wyświetl post
Mecz będzie podobny jak z Górnikiem. Widzew będzie czyhał na kontry a Wisła próbowała atakiem pozycyjnym. Zapewne zadecyduje jeden gol. Będzie 1:0 lub 0:1. Palijc to największy problem. Niestety nie ma go kim zastąpić... :/ Diaz lepiej gra na środku, choć Sobota go minął we Wrocławiu jak tyczkę.
A jak się nazywał ten, co minął Czekaja jak tyczkę?

Zapomniałem
Odpowiedz cytując
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 28.11.2011, 19:19
Jak utrzymają poziom gry z meczu ze Śląskiem to powinni spokojnie wygrać ;]
Skłąd ten sam bym wystawił, ew. Jovanović za Lameya i Chavez za Diaz ;]
Małego i Maora bym oszczędzał, kilka minut na koniec niech zagrają
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 28.11.2011, 20:13
Jovanovic na środek - nie.., to jest szybki prawy obrońca nie środkowy. Biton na łąwę za bardzo samilubny, po drugie gray 4-3-3, tzn schodzącymi skrzydłowymi więc mamy większe szanse w środku a to jest klucz do wygrania spotkania. Gra się na 2 napastników jeżeli posiada się dobrych dwóch i ofensywnych i defensywnych środkowych pomocników
Odpowiedz cytując
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 28.11.2011, 20:59
Mecz napewno zapowiada sie ciekawie, Widzew podbudowany zwyciestwem z Lechem, natomiast na nasza druzyne napewno tez wplyw bedzie mial czwartkowy mecz w Odense, nie zapominajmy o tym.
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36.