
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#61
|
Niech chociaż spróbuje raz zagrać INACZEJ a potem będziemy pisać że się nie da bo słabi obrońcy itd ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#62
|
Nie pozwólmy faktom stanąć na drodze polowania na czarownice. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#63
|
|
Chyba coś mi się stanęło, bo od pewnego czasu zgadzam się w 100% z wolfym :].
Przynajmniej jeśli chodzi o ocenę gry/trenowania Wisły. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#64
|
|
Nie chce mi się powtarzać tego co napisałem w temacie o Stolarczyku.
Ja bardziej o meczu - Jean Carlos ma dziwną łatwość mijania rywali, wczoraj parę razy bardzo ładnie na skrzydle pociągnął pod bramkę. Jego babola oceniał tym razem nie będą, bo przytrafił się w momencie, gdy morale drużyny było i tak na dnie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#65
|
|
Ale Carlos zrobil to drugi raz. Wczesniej w meczu z Lubinem.
Denerwuje to tracenei bramek po naszych bledach. Czy oni maja zakaz wybicia pilki do przodu na oslep? czasem trzeba |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#66
|
Co do samego wyniku- nie ma co z niego dużo wyciagac. Do stanu 0-2 byliśmy wyrównanym rywalem absolutnie nie zasługującym na porazke. Potem mecz się dla nas skończył co zresztą było do przewidzenia. Sama porażka w tych rozmiarach zawsze boli, ale często nie ma wpływu na zespół. Ostatnio 0-4 przegrał Sobolewski a potem wrócił na ścieżkę wygranych. Bardziej niż wynik martwią mnie kolejne kontuzje i kartki. Choć zastanawiam się czy ten odpoczynek Saviceviciowi dobrze nie zrobi. Niech wychodzi z lawki, bo dotychczas wtedy jest najpozyteczniejszy dla zespołu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#67
|
Gdyby zwykli ludzie tyrający tydzień na budowie czy kopalni umieli kopać piłkę lepiej niż nasi piłkarze, to raczej graliby w piłkę i zarabiali lepiej niż zwykli ludzie tyrający tydzień na budowie czy kopalni. Tak już ułożony jest nasz świat, że biznes futbolowy i zwykli ludzie tyrający tydzień na budowie czy kopalni cenią wyżej kopanie piłki niż prace na budowie i w kopalni. Dlatego opłacają wysokie honoraria albo kupują bilety, ewentualnie abonament w telewizji sportowej. Tak, jak nasi piłkarze są profesjonalistami, tak też profesjonalistami są piłkarze naszych rywali. Widocznie nasi rywale są w lepszej formie, mają więcej energii i mniej urazów, albo zwyczajnie są lepsi. Trzeba być na to przygotowanym. W każdym zawodzie są lepsi i gorsi. Chociaż czasem można nadrobić ambicją, to nie z każdym i nie zawsze. Wreszcie wszystko wskazuje na to, że problemy finansowe Wisły nie polegają tylko na tym, że jest zadłużona wobec miasta czy innych wierzycieli, ale także na tym, że płaci mniejsze honoraria niż inne kluby ekstraklasy. Ergo sprowadza piłkarzy niżej wyceniających swoje umiejętności albo formę, a więc zapewne także słabszych i w niższej formie. Jeśli to prawda, to powinno być przypomniane w kilku tematach, gdzie trwa awantura o to, że sprowadziliśmy np. takiego Silvę, zamiast młodych zdolnych Polaków, którzy jak wiadomo aż się rwą aby pracować tak ciężko jak w kopalniach i na budowach, a do tego za taką samą stawkę jak górnik czy budowlaniec. ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#68
|
|
Sto razy było pisane że nie było żadnej poważnej oferty za drugiego maka. Nawet jakby dostał gorsza ofertę to byłby nas a nie pierwszej lidze .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#69
|
|
A ten Mak to miał być zbawieniem czy co?
I tak byłyby teksty o naściąganiu szrotu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#70
|
|
Nie tylko Mak wyśmiał naszą ofertę. Zwłaszcza zdolni młodzi się tu nie pchają...
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#71
|
|
Szota Pawłowski Zdybowicz Pischinger Żyłka0 Koncewicz to nie młodzi zdolni? kto oprócz Płachety nie chciał iść do nas?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#72
|
Nie chce mi się teraz szukać kto nas zlał w tym akurat okienku, może później. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#73
|
|
skończ pierdo** albo wytrzeźwiej w końcu, bo w każdym temacie gadasz farmazony
sam Mak w wywiadzie powiedział, że Wisła go nie chciała.. a jedynie Płacheta odrzucił nasza ofertę, mimo, że finansowo wcale nasza nie była gorsza za kontuzje i skład personalny ( niepotrzebna "zdolna" młodzież ) odpowiada Stolarczyk i trzeba sobie jasno to powiedzieć |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#74
|
Zapomniałeś dodać że Stolarczyk odpowiada też za koklusz, gradobicie, Grzegorza Schetynę w PO i skandaliczny występ Polski na Eurowizji. To bym mu jeszcze wybaczył, ale żeby Brożka popsuć? Przecież to człowiek ze stali. Ale menda z tego Stolarczyka. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#75
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#76
|
Z mojej perspektywy, osoby, która śledzi informacje w mediach, ale wie niewiele więcej, wygląda to tak: przy naszych środkach Stolarczyk próbuje tu po znajomości ściągać piłkarzy, którzy przewinęli się przez Pogoń, młodzieżówkę albo Wisłę, bo z jednej strony innych nie zna, a z drugiej jego relacje personalne mają być dodatkowym atutem przy przekonywaniu ich do przeprowadzki do Krakowa. I tak też gdybyśmy mieli więcej siana, to Stolarczyk musiałby albo zrobić lepszy research albo odpuścić na rzecz prawdziwego dyrektora sportowego. Ale ponieważ nie mamy siana, to może dobrze, że kogoś poznał i ściągnął. Co do piłkarzy obcych i przychodzących z polecenia zaprzyjaźnionych menedżerów: nie wypowiem się, nie wiem, kto tu robi interesy. Jedno jest pewne: skoro nie oferujemy wysokich kontraktów, to szanse, że trafi nam się solidny gracz są niewielkie. Mam wrażenie, że brak środków spowodował, że nie śledzimy też niższych lig południowych, co kiedyś próbowaliśmy robić. Na diamenty do oszlifowania zatem też niewielka szansa. ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#77
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#78
|
|
Nikt się nie pokazywał do gry i nie chcieli walnąć lagi do przodu. Poklepali sobie.
Za tydzień zrobią to samo (film) z inną drużyną. W tej lidze o każdym coś ciekawego można zrobić. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#79
|
Tylko kto tu jest śmieszny - rezerwowa Wisła dla której remis jest sukcesem, czy grający u siebie Lech trzymający bohatersko szyki obronne? Gwizdy kibiców Lecha do kogo były kierowane? Do Wisły że się nie szarpie do przodu, czy Lecha że nie atakuje? Rozumiem że wyjebanie dzidy do przodu, po której piłka wróciłaby pod nasze pole karne w 20 sekund nie naraziłaby Cię na ból dupy? My mogliśmy sobie tak pykać 90 minut i zainkasować jeden punkt z trudnego terenu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.10.2019 o godz. 20:29.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#80
|
|
Jean Carlos to się do tarcia chrzanu nie nadaje!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#81
|
|
Na pewno nie nadaje się do gry na skrzydle, ponieważ nie ma jakiejkolwiek dynamiki. Jest wolniejszy nawet od naszych stoperów.
Natomiast byłby z niego ciekawy zawodnik na pozycji nr 8, jeśli się bardziej ogarnie. Papiery na grę ma dość fajne, niestety lata grania z hiszpańskimi dziećmi sprawiają, że on potrzebuje czasu, żeby się dostosować do naszej siłowej, nastawionej na faul ligi. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#82
|
Może co niektórzy pomyślą nad założeniem jakiegoś fanclubu Stolarczyka? Fakt był obrońcą z charakterem i jako piłkarza niezwykle go cenię, ale o trenerce to ma blade pojęcie. Z taką grą to z Piasem nie mamy czego szukać u siebie. Mogę się założyć, że za parę spotkań będzie grupa spadkowa. O dobrą whiskey. Przyjmujesz zakład, czy strach Cię obleciał?
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 07.10.2019 o godz. 00:30.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#83
|
|
już wiemy że nie lubisz Stolarczyka , prawie tak mocno , jak niejaki Tir do Słubic Ramireza
musisz nam o tym przypominać 16x dziennie ? co chcesz osiągnąć takim zalewem frustracji ? ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#84
|
Mamy plagę kontuzji i trudny terminarz, więc bardzo prawdopodobne że przesuniemy się w dół tabeli. Miałoby to znaczenie gdyby sezon się kończył, a nie był na samym początku, zwłaszcza że wszyscy solidarnie trzymają dystans. Na tym etapie nie wiadomo nawet kto o co gra. Legia jest poza pierwszą ósemką, ale raczej będzie walczyła o mistrzostwo. Nie ma znaczenia czy w najbliższych trzech kolejkach będziemy w grupie spadkowej. Liczy się gdzie będziemy na koniec sezonu. Cracovia w tamtym sezonie przez długi okres zamykała tabelę, a skończyła na miejscu pucharowym. Biorąc to wszystko pod uwagę - czego się mam bać? Z kim zakładać? Z histeryzującą po przegranym rezerwowym składem meczu ....ą w internecie? Stać Cię w ogóle na dobre whisky? Takie nie kosztuje 200 zł. Mam się założyć się z internetowym trollem o 1000 zł na zasadzie że jak ja przegram, to zapłacę bo mam honor, a jak ty przegrasz to na bank nie zapłacisz? Jasne, dzieciaku.Zmieniłeś temat z histerii: "cały świat się z nas śmieje" którą wywołałeś, więc rozumiem, że temat umarł? Tak naprawdę Stolarczyk nie ma tu nic do rzeczy, chodzi o bandę oderwanych od rzeczywistości, roszczeniowych przygłupów. To nie jest jakaś nowa sytuacja, przerabialiśmy ją już 40 razy. Gdyby na miejscu Stolarczyka był Sobolewski tak samo by to wyglądało. Wiem bo pamiętam co tutaj pisano na temat Sobola kiedy był trenerem tymczasowym, albo kiedy zwolniono Carillo i grupa miejscowych debili usrała sobie w swoich małych móżdżkach że to jego wina, że pod nim kopał dołki. Te posty wciąż istnieją. Są tutaj mentalni gówniarze którzy każdą przegraną traktują jak osobistą zniewagę i mają w dupie sytuację klubu, tak jak byli wcześniej. O ile za czasów Cupiała, kiedy jeszcze była kasa miało to jakiś sens (na pewno nie było mądre), to przy Boguskim grającym na prawej obronie z konieczności robi się komedia. Z Piastem nie będziemy faworytem nawet jak wszyscy wrócą do zdrowia. Wczoraj na miękko sklepali Legię, akurat oglądałem, aktualnie nie nasz poziom. Oni pewnie zawalczą minimum o puchary, Fornalik znowu ich dobrze ustawił. Ten sam Fornalik który dwa lata temu bronił się z nimi przed spadkiem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.10.2019 o godz. 09:02.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#85
|
|
Przed meczem każdy pisał że dostaniemy w....... i dostaliśmy. Skąd teraz te płacze?
Ludzie mamy słabych piłkarzy, zrozumcie to!!! Od 10 lat nie ma sukcesów, bo nie ma kasy, czyli nie ma dobrych piłkarzy. Ile się przewinęło przez ten czas trenerów? Pewnie około 15. Ależ mamy pecha że każdy był chujo wy... Teraz za Stolarczyka na pewno przyjdzie ktoś kto zacznie seryjnie z tą drużyną wygrywać i jeszcze powalczymy o puchary. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#86
|
|
Spokojnie. Kilku zawodników wyjdzie z fizycznego dołka, Brożek i Błaszczykowski wrócą po kontuzjach, wygramy 3 mecze z rzędu strzelając 12 goli i choroba dwubiegunowa sporej części kibiców przejdzie z tonu depresyjnego w maniakalny. Nic nowego pod słońcem.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#87
|
oby tak było Arked, gorzej jak wejdziemy w stabilizacje w.......ów biorąc pod uwagę to jakim składem gramy. Niech każdy z Was jeśłi ma otworzy papierowy skarb kibica. Następnie otworzy go tam gdzie jest kadra Wisły, zedrze herb i nazwe klubu i popatrzy na kadrę. Całościowo. I pytanie jaki klub tam widzicie zamiast Wisły... ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#88
|
Klub który ma lepszą kadrę od Arki, ŁKS.,Górnika, Korony czy Rakowa. Zespół na granicy pierwszej i drugiej 8. Można z tych piłkarzy wycisnąć pierwszą 8 wg mnie ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#89
|
|
Dobrze. A teraz weź leki i spójrz jeszcze raz.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#90
|
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|