![]() |
[XI kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków, 05-10-2019, 17:30
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/C8IVTK8Z8T/1.jpg
Aktualna tabela: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/C8IVTK8Z8T/2.jpg Zestaw par nadchodzącej kolejki: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/C8IVTK8Z8T/3.jpg A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) http://fotowrzut.pl/tmp/upload/C8IVTK8Z8T/4.jpg Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Każdy inny wynik jak nasza porażka będzie w tym spotkaniu sukcesem. Mając na uwadze liczbę kontuzjowanych graczy plus słaba formę drużyny obawiam się ciężkiego lania bo Lech zaczął łapać formę.
|
Niestety, ale porażka Derbowa i z Wisłą Płock zmusza nas do zdobycia 3 pkt, co będzie niesamowitym wyczynem, nie mniejszym, niż zwycięstwo 5-2 na ich stadionie w zeszłym sezonie. 4 porażka z rzędu stawia nas w tragicznej sytuacji, zwłaszcza, że potem dwa mecze - z Mistrzem Polski i W-ce mistrzem.
|
Trzymam kciuki za Szotę i Grabowskiego - prawdopodobnie czeka ich trudny występ (wydaje mi się, ze własnie oni dostaną szansę na bokach obrony) ale mam nadzieję, że wykorzystają swoją szansę. To zdolni piłkarze.
Niestety trzy najbliższe mecze śmierdzą trzema porażkami, co będzie oznaczało dla nas naprawdę dramatyczne położenie. |
Na jasień robi się bardzo ciepło.
|
Z przodu nie ma komu grać, w obronie totalne przemeblowanie słabszymi zawodnikami.
Dramat. |
Podobno gramy w obronie tak Grabowski Janicki Wasyl Boguski. Ja nie wiem jak musi grać ten szota co go kupiliśmy że lepszy na prawej obronie jest Boguski :-)
|
Cytat:
|
Cytat:
Vukan na swojej nominalnej pozycji czyli 10 (jak najdalej od naszego pola karnego!) na 9 ktokolwiek moze byc nawet i Zdybowicz albo Boguski byle nie Drzazga bo znowu bedziemy grali jednego mniej |
Taki mecz może być szansą dla zmienników. Przegrana jest wkalkulowana, dlaczego więc nie zamieszać w składzie?
obrona Grabowski, Wasilewski,Janicki,Boguski środek Jean Carlos, Basha, Szota boki Mak, Wojtkowski atak Zdybowicz Vukan wejście ewentualnie w II połowie jako ofensywny pomocnik. Ławka mu się przyda. Zamiast Boguskiego może grać jakiś junior. Ewentualnie Kumah za Maka/Wojtkowskiego |
Panowie Boguś na prawej obronie ??Bez jaj
|
Proponuję niezłomnego prezesa Witka, a więc Witusia Wiciora Ekielskiego na najbliższy mecz!
Razem z Rafaelem z Łomży stworzą niezapomniany duet! To obraz nędzy i rozpaczy do jakiej doprowadziły środowiska kibicowskie wsparte TS-em. |
A cóż Ci znowu Witek zrobił, Ty jesteś normalny?
|
Cytat:
10 znaków |
Praktycznie mecz o być albo nie być. Przegrana sprawia, że jesteśmy w sytuacji już beznadziejnie tragicznej, zostały 3 kolejki do końca, a Raków z ŁKSem odjadą już na 6 pkt.
|
Każdy pkt będzie niespodzianką.
Zespół w rozsypce, gramy mega chvjnie na wyjazdach, do tego Amika zaczyna łapać powoli formę... Ale to na szczęście ekstraklasa, więc nie ma co kłaść się przed meczem. Może będzie miłe zaskoczenie :) |
Szpital w drużynie , takim składem obskoczymy jakieś 0-4 :(
|
Cytat:
|
Niektórzy to by nie rozpoznali ironii, nawet gdyby wyskoczyła z krzaków i kopnęła w dupę.
A co do samego meczu. Nie liczę na nic, zwłaszcza że to wyjazd. Może jakiś junior się pokaże, może się coś uda ugrać dzięki tzw. logice ekstraklapy. To będzie ewentualnie miłe zaskoczenie. Oby nie ryzykowali z Brożkiem, wolę go w pełni zdrowego na następny mecz. |
Vukanowi przydałby sie mały restart w postaci ławy. I nie chodzi mi o błąd, tylko o generalnie nijaką grę w stosunku do swoich możliwości. Chyba że to Stolarczyk go tak wycofuje. Zobaczyłbym chętnie Carlosa z Bashą. Niestety jedyne na co można w tej chwili liczyć to jakiś zryw Maka i cud w postaci wykończenia jego wrzuty w ciemno przez kogoś ;) No i też na logikę Ekstraklasy. Bez zwycięstwa na wyjeździe, zdziesiątkowany skład, morale na dnie, Lech wydaje się być coraz lepszy - raczej jesteśmy faworytem.
|
W sumie, jeśli piłkarze Amici grają u bukmachera to zwycięstwo mamy jak w banku.
|
Cytat:
|
3:1 lub 2:0 to mój typ,na szczęście nie jestem w tym dobry... :)
|
I ktoś dalej nie wierzy że główna robotę robił u nas Sobolewski a nie Stolarczyk.
Bilans Sobola po przyjściu do Płocka 9 meczów i 7 wygranych, Płock już na 4 miejscu w tabeli.Przed przyjściem byli na 15 miejscu |
Napisz to jeszcze w jednym temacie, może Stolarczykowi tak pójdzie w pięty, że zamieni się miejscami z Sobolewskim i będziesz zadowolony.
|
Cytat:
|
Jak tu krytykować Stolara. Znowu dostał sporo nowych twarzy do ułożenia. Gdyby miał tych samych piłkarzy i obecne wyniki to ok - krytyka zasada. Ale w takich warunkach?! Bez jaj... Poza tym kto myśli, że dzień po odejściu Sobola nagle Wisła przestała grać to niech się trochę podszkolić w temacie.
Dzisiaj jak urwiemy chociaż punkt, to będzie spory sukces. Ale może pomoże logika Ekstraklasy i ewentualnie zlekceważenie nas przez Lecha. |
No tak, odwracając sytuację Sobolewski też nie znał drużyny przychodząc do Płocka a zespol zaczął wygrywać. Też przypadek?
Żeby nie było offtopowo, dziś przewiduje solidny pogrom że strony Lecha. |
Mam małe deja vu. Znowu nasz prezent pod polem karnym. Naprawdę musimy tak grać blisko linii koncowej? A tak zero zagrożenia stworzonego pod bramką Lecha.
|
Już mi się rzygać chce patrząc na to jakie my tracimy bramki.
Nieprawdopodobne. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl