Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XI kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków, 05-10-2019, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10219)

Arkadiusz.Czerepach 02.10.2019 23:52

[XI kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków, 05-10-2019, 17:30
 
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/C8IVTK8Z8T/1.jpg

Aktualna tabela:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/C8IVTK8Z8T/2.jpg

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/C8IVTK8Z8T/3.jpg


A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/C8IVTK8Z8T/4.jpg

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

Pepinho 03.10.2019 06:37

Każdy inny wynik jak nasza porażka będzie w tym spotkaniu sukcesem. Mając na uwadze liczbę kontuzjowanych graczy plus słaba formę drużyny obawiam się ciężkiego lania bo Lech zaczął łapać formę.

skeba 03.10.2019 11:04

Niestety, ale porażka Derbowa i z Wisłą Płock zmusza nas do zdobycia 3 pkt, co będzie niesamowitym wyczynem, nie mniejszym, niż zwycięstwo 5-2 na ich stadionie w zeszłym sezonie. 4 porażka z rzędu stawia nas w tragicznej sytuacji, zwłaszcza, że potem dwa mecze - z Mistrzem Polski i W-ce mistrzem.

Książę Palownik 03.10.2019 11:29

Trzymam kciuki za Szotę i Grabowskiego - prawdopodobnie czeka ich trudny występ (wydaje mi się, ze własnie oni dostaną szansę na bokach obrony) ale mam nadzieję, że wykorzystają swoją szansę. To zdolni piłkarze.

Niestety trzy najbliższe mecze śmierdzą trzema porażkami, co będzie oznaczało dla nas naprawdę dramatyczne położenie.

silver03 03.10.2019 11:41

Na jasień robi się bardzo ciepło.

wolfy 03.10.2019 12:21

Z przodu nie ma komu grać, w obronie totalne przemeblowanie słabszymi zawodnikami.
Dramat.

Ma_niek 03.10.2019 13:02

Podobno gramy w obronie tak Grabowski Janicki Wasyl Boguski. Ja nie wiem jak musi grać ten szota co go kupiliśmy że lepszy na prawej obronie jest Boguski :-)

sanderuss 03.10.2019 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1543858)
Podobno gramy w obronie tak Grabowski Janicki Wasyl Boguski. Ja nie wiem jak musi grać ten szota co go kupiliśmy że lepszy na prawej obronie jest Boguski :-)

Szota z Basha na defensywnym, Savicevic troche z przodu, Mak, Drzazga, Chuca i golimy amike.

bridgeburner 03.10.2019 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sanderuss (Post 1543860)
Szota z Basha na defensywnym, Savicevic troche z przodu, Mak, Drzazga, Chuca i golimy amike.

Jean Carlos na srodku z Basha, bo tam najlepiej wygladal,
Vukan na swojej nominalnej pozycji czyli 10 (jak najdalej od naszego pola karnego!)
na 9 ktokolwiek moze byc nawet i Zdybowicz albo Boguski byle nie Drzazga bo znowu bedziemy grali jednego mniej

Ogryzek 03.10.2019 14:53

Taki mecz może być szansą dla zmienników. Przegrana jest wkalkulowana, dlaczego więc nie zamieszać w składzie?

obrona
Grabowski, Wasilewski,Janicki,Boguski
środek
Jean Carlos, Basha, Szota
boki
Mak, Wojtkowski
atak
Zdybowicz

Vukan wejście ewentualnie w II połowie jako ofensywny pomocnik. Ławka mu się przyda. Zamiast Boguskiego może grać jakiś junior.
Ewentualnie Kumah za Maka/Wojtkowskiego

TSWojtas 03.10.2019 15:01

Panowie Boguś na prawej obronie ??Bez jaj

KOALIK 03.10.2019 15:04

Proponuję niezłomnego prezesa Witka, a więc Witusia Wiciora Ekielskiego na najbliższy mecz!

Razem z Rafaelem z Łomży stworzą niezapomniany duet!

To obraz nędzy i rozpaczy do jakiej doprowadziły środowiska kibicowskie wsparte TS-em.

serek.c2 03.10.2019 15:17

A cóż Ci znowu Witek zrobił, Ty jesteś normalny?

wolfy 03.10.2019 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1543865)
A cóż Ci znowu Witek zrobił, Ty jesteś normalny?

Nie jest.
10 znaków

guardian_angel 03.10.2019 15:50

Praktycznie mecz o być albo nie być. Przegrana sprawia, że jesteśmy w sytuacji już beznadziejnie tragicznej, zostały 3 kolejki do końca, a Raków z ŁKSem odjadą już na 6 pkt.

El'kabat 03.10.2019 16:09

Każdy pkt będzie niespodzianką.

Zespół w rozsypce, gramy mega chvjnie na wyjazdach, do tego Amika zaczyna łapać powoli formę...
Ale to na szczęście ekstraklasa, więc nie ma co kłaść się przed meczem. Może będzie miłe zaskoczenie :)

AS82 03.10.2019 18:43

Szpital w drużynie , takim składem obskoczymy jakieś 0-4 :(

sanderuss 04.10.2019 09:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez guardian_angel (Post 1543870)
Praktycznie mecz o być albo nie być. Przegrana sprawia, że jesteśmy w sytuacji już beznadziejnie tragicznej, zostały 3 kolejki do końca, a Raków z ŁKSem odjadą już na 6 pkt.

27 kolejek do konca a ty o tragicznej sytuacji. Lodu chlopie!

luke1906 04.10.2019 12:39

Niektórzy to by nie rozpoznali ironii, nawet gdyby wyskoczyła z krzaków i kopnęła w dupę.

A co do samego meczu. Nie liczę na nic, zwłaszcza że to wyjazd. Może jakiś junior się pokaże, może się coś uda ugrać dzięki tzw. logice ekstraklapy. To będzie ewentualnie miłe zaskoczenie.

Oby nie ryzykowali z Brożkiem, wolę go w pełni zdrowego na następny mecz.

guardian_angel 04.10.2019 15:38

Vukanowi przydałby sie mały restart w postaci ławy. I nie chodzi mi o błąd, tylko o generalnie nijaką grę w stosunku do swoich możliwości. Chyba że to Stolarczyk go tak wycofuje. Zobaczyłbym chętnie Carlosa z Bashą. Niestety jedyne na co można w tej chwili liczyć to jakiś zryw Maka i cud w postaci wykończenia jego wrzuty w ciemno przez kogoś ;) No i też na logikę Ekstraklasy. Bez zwycięstwa na wyjeździe, zdziesiątkowany skład, morale na dnie, Lech wydaje się być coraz lepszy - raczej jesteśmy faworytem.

wolfy 04.10.2019 18:24

W sumie, jeśli piłkarze Amici grają u bukmachera to zwycięstwo mamy jak w banku.

SlawekS 05.10.2019 00:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1543907)
W sumie, jeśli piłkarze Amici grają u bukmachera to zwycięstwo mamy jak w banku.

Nie zagrają niestety, a szkoda bo ładny kurs. Za duży strach przed kibicami

Griszka30KR 05.10.2019 10:24

3:1 lub 2:0 to mój typ,na szczęście nie jestem w tym dobry... :)

leszekpw 05.10.2019 12:19

I ktoś dalej nie wierzy że główna robotę robił u nas Sobolewski a nie Stolarczyk.
Bilans Sobola po przyjściu do Płocka 9 meczów i 7 wygranych, Płock już na 4 miejscu w tabeli.Przed przyjściem byli na 15 miejscu

czaro 05.10.2019 12:52

Napisz to jeszcze w jednym temacie, może Stolarczykowi tak pójdzie w pięty, że zamieni się miejscami z Sobolewskim i będziesz zadowolony.

guardian_angel 05.10.2019 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1543927)
I ktoś dalej nie wierzy że główna robotę robił u nas Sobolewski a nie Stolarczyk.
Bilans Sobola po przyjściu do Płocka 9 meczów i 7 wygranych, Płock już na 4 miejscu w tabeli.Przed przyjściem byli na 15 miejscu

Klopp i Guardiola wspominali w wywiadach, że mają ostatnio kłopoty ze snem myśląc o możliwości wylosowania Płocka w przyszłorocznej LM !!!

lucker 05.10.2019 13:26

Jak tu krytykować Stolara. Znowu dostał sporo nowych twarzy do ułożenia. Gdyby miał tych samych piłkarzy i obecne wyniki to ok - krytyka zasada. Ale w takich warunkach?! Bez jaj... Poza tym kto myśli, że dzień po odejściu Sobola nagle Wisła przestała grać to niech się trochę podszkolić w temacie.
Dzisiaj jak urwiemy chociaż punkt, to będzie spory sukces. Ale może pomoże logika Ekstraklasy i ewentualnie zlekceważenie nas przez Lecha.

leszekpw 05.10.2019 17:05

No tak, odwracając sytuację Sobolewski też nie znał drużyny przychodząc do Płocka a zespol zaczął wygrywać. Też przypadek?

Żeby nie było offtopowo, dziś przewiduje solidny pogrom że strony Lecha.

lucker 05.10.2019 17:20

Mam małe deja vu. Znowu nasz prezent pod polem karnym. Naprawdę musimy tak grać blisko linii koncowej? A tak zero zagrożenia stworzonego pod bramką Lecha.

Garret 05.10.2019 17:23

Już mi się rzygać chce patrząc na to jakie my tracimy bramki.

Nieprawdopodobne.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl