
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2017
Offline |
#31
|
|
Spadek murowany a te debile z zarządu otwierają loze prezydencką
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#32
|
|
Ci "debile" uratowali Ci Wisłę przed IV liga. Szok!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#33
|
|
I znów tracimy bramkę z dupy bo ktoś wymyślił żeby słabi technicznie piłkarze rozgrywali każda akcje podaniami od bramki i to pod bardzo wysokim pressingiem. Żenada
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#34
|
|
Nie ktoś a Stolarczyk!! Dobry treneiro. Brawo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#35
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#36
|
|
Mecz Stolarczyka. Rozgrywamy każda akcje od pola bramkowego, musi być dumny. Stolar out.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#37
|
|
Trzeba to bylo wywalic Stolara od razu po Derbach bo Legia nas jeszcze mocniej pojedzie i Stolar pobije zaraz rekord porazek Wdowczyka...
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#38
|
|
To już jest koniec.... nie ma już nic....
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#39
|
|
jedynie co mozna powiedziec nad ta parodia pilkarska , brakiem umiejetnosci , brakiem taktyki, pomyslu i osmieszeniem sie : https://www.youtube.com/watch?v=AmNRf5phQX8
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#40
|
|
Cytując klasyka: "Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić"
Przynajmniej już wiemy, że walczymy tylko o utrzymanie.Mamy skład na I ligą. Jak my mamy wygrać mecz jak Zdybowicz nie dotknął piłki a komentator w TV nawet nie wypowiedział nazwiska Drzazga. Czy on po wejściu od razu uciekł ze stadionu, ktoś go widział ? Bez napastnika na boisku to się nie uda. Wasyl najlepszy w naszej drużynie a reszta katastrofa. Savicevic tydzień temu załatwił nam derby teraz osłabił drużynę na Piasta durną żółtą kartką. Ktoś z nim musi poważnie pogadać, ale czy w ogóle ktoś jeszcze nad panuje? Pozostanie przyjść na Piasta i wspierać drużynę, bo nie wiem czy z tym składem na I ligę ktoś coś z tym zrobi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#41
|
|
Napiszę krótko, to co "pokazała" dzisiaj Wisła to był piłkarski kryminał, juniorskie błędy, brak jakiejkolwiek wizji gry i rozegrania piłki, naprawdę żal patrzeć.
Może to naprawdę Sobolewski był tym pierwszym trenerem? Lech bez większego wysiłku na stojąco rozklepał naszych do zera.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 05.10.2019 o godz. 19:11.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#42
|
|
Z jego grą to nie jest osłabienie.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#43
|
|
Mam nadzieję, że dzisiaj sięgneliśmy dna bo to by znaczyło, że teraz może być tylko lepiej.
Ja wiem że kontuzje, brak zmienników, nowi nic nie wnoszą do gry a i część "starych" obniżyła loty. Jeżeli Stolar coś ogarnie to jest magikiem. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#44
|
|
Ci ludzie są profesjonalistami, dziennie razem trenują, rozmawiają ustalają taktykę a później w meczu rozgrywają podania między sobą w obronie a jak łaskawie podejdzie pressing to dzida na stratę. To jest ....a niepojęte.
Zapomniałem dodać, że biorą za to sowite wynagrodzenia. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#45
|
Mamy tanich i słabych piłkarzy na ławce. Drugi Mak wyśmiał naszą ofertę i poszedł do pierwszej ligi, tak więc...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.10.2019 o godz. 20:31.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#46
|
|
Ten mecz to był jeden z tych przypadków gdzie wszystko wieszczyło katastrofę i ona rzeczywiście się zdarzyła. Na szczęście teraz przerwa na reprezentację.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#47
|
|
Powtórzę ci, to są profesjonalni piłkarze w profesjonalnym klubie -jakkolwiek to nie brzmi; a nie potrafią prosto do piłki kopnąć, dośrodkować ze stojącej piłki już nie mówiąc i strzale z dystansu w światło bramki. Co do zarobków to zarabiają kilka razy więcej od zwykłego człowieka tyrajacego tydzień na budowie czy kopalni.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#48
|
|
4:0 wynika katastrofa.
Standardowo oczywicie dwa 'prawie swojaki; 1:0 Grabowksi ucieka od pilki 4:0 niezawodny Silva podaje przeciwnikowi. Co do transferow. Kuzba odszedl no i mamy "trasfery". Chuca niewidka., Silva samoboj. 3 spadaja druzyny, robi sie cieplo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#49
|
|
Najśmieszniejsze jest to, że w pierwszej połowie nie graliśmy źle i byliśmy lepsi, ale juniorski błąd i dostajemy gonga. Za to druga połowa to jakaś parodia w naszym wykonaniu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#50
|
|
Nie przesadzajmy znowu. Co do drugiego Maka to Wisła go nie chciała, a nie on nas. Gdyby był dobry tak jak jego brat to grałby teraz w Ekstraklasie, a nie w pierwszej lidze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#51
|
|
Po 11 kolejkach poprzedniego sezony mielismy 20 pkt.
Po 11 kolejkach wiosny 2019 mielismy 13 pkt Po 11 kolejkach 2019/20 mamy 11 Zdjezdzamy szybko w dol |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#52
|
|
Ostatnio edytowane przez Cycu : 05.10.2019 o godz. 21:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#53
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#54
|
|
Przynajmniej mamy jasność: od dzisiaj kibicujemy klubom które grają z Rakowem, Arką, Koroną i ŁKS-em bo to są drużyny z którymi tak naprawdę obecnie rywalizujemy. Reszta jest póki co poza naszym zasięgiem. Trzeba się utrzymać, marzenia o pierwszej ósemce możemy sobie w tym sezonie na półkę odłożyć.
Wcześniej mieliśmy pecha bo zespoły które grały piach na nas się spinały, grały mecz rundy i z nami wygrywały. Teraz przegrywamy z drużynami które nic nie grają. Płock, Cracovia i Lech w pojedynkach z nami nic nie pokazały. A pomimo tego wpier dol. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline |
#55
|
|
Gdyby grał Stolarczyk nigdy by takiego wyniku nie było . Niestety gra Grabowski , który przypomina mi niejakiego Kowalskiego surowe drewno bez żadnej perspektywy na przyszłość . Brak haryzmy umiejętności i ambicji . Wszystkim , którzy zwalniają Stolara proponuję głęboki oddech i zimny prysznic .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#56
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#57
|
|
Mecz nierówny , początek , z naszej strony doskonały , akcja z 8 minuty stadiony świata , perełka , szkoda że nie miał kto tego wykończyć...
potem już zadecydowały błędy, no i sił nie starcczyło naszej młodzieży na realizacje zadań taktycznych bardzo mi się podoba jak się rozwinął Wojtkowski , chciałbym aby został już na stałe i w przyszłości przejął opaskę kapitańską ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#58
|
|
Amica, zespół który gra otwartą piłkę, na swoim stadionie prawie nie wygrywa trafiła frajera który sam wypiął dupę, czyli nas. Zamiast pograć jak inne zespoły z Amicą, pozwolić im prowadzić grę i czekać na ich błąd, postanowiliśmy pomóc im grając to co zwykle. Czyli posiadać piłkę więcej niż rywal i męczyć bułe w bezproduktywnym ataku pozycyjnym. No i się udało, dzielnie pozwoliliśmy wygrać kuchenkom. Brawo trener!
Mając problemy kadrowe nawet nie próbujemy zmienić naszej taktyki. Na siłe gramy coś co nie daje nam efektów, W każdym meczu mamy przewagę w posiadaniu piłki i prawie w każdym bierzemy w dupę. Reakcja Stolarczyka? Żadna. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#59
|
Stolar byłby idiotą, by przy tak dziurawej obronie stawiał na "autobus". ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#60
|
|
....Byłby?...
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|