The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
pablooki
Junior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.07.2010, 23:57
MWK powiem Ci tak ; każdy ma prawo ponarzekać bo każdego prawdziwego kibica WISŁY może szlag trafić na widok tego co się dzieje znowu w klubie. Pytanie - a Ty masz licencję UEFA czy też nie? Bo jak nie to czemu wylewasz pomyje na innych? Grałeś kiedyś na wyższym poziomie niż szkolny z jakimś pozytywnym skutkiem? Wiesz co może powiedzieć człowiek twojego pokroju mieszkający np w Nowym Jorku o takim gościu jak Ty? Taki ćwok z jakiegoś zadupia we wschodniej europie. Pasi Ci? Bo jak nie, to nie odmawiaj prawa do kibicowania chłopakowi czy dziewczynie z małej miejscowości oddać serce DLA WISEŁKI. I najważniejsze nie stawiaj się przed innymi zasłaniając się przy tym kibicowską wiarą bo nikt Cię do tego nie upoważnił. Tak jak nikt nie upoważniał Ciebie to jechania po innych tylko dlatego, że rozżaleni trochę może za bardzo płaczą. To tyle w temacie, aha kibicuję WISEŁCE nie od wczoraj, a od tylu lat, że Ciebie (podejrzewam) na świecie jeszcze nie było i na forum zaglądam rzadko i raczej się nie udzielam. Tym razem nie wytrzymałem. Nie wylewaj tego gnoju na WIŚLACKIM forum bo mam nadzieję, że stać Cię na więcej.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:19.