The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 30.04.2010, 21:21
los daje, los odbiera
Korona zasluzyla na wiecej w meczu z Legia ale nie zdobyla nic - dzisiaj sobie to odbila.
My jechalismy na fuksie i bledach osob trzecich z Polonia i Piastem i dzisiaj trzeba bylo za to zaplacic
zreszta w sumie nie uwazam, ze przegralismy pechowo.
Byly jakies sytuacje owszem ale bylismy slabsi przez wiekszosc meczu. Korona wygladala od nas lepiej
tez fizycznie.Zdaje sie, ze nasi sowicie przeplacani gwiazdorzy nie wytrzymuja grania co 2-3 dni - stad
czlapanie wiekszosci na boisku i tak duzo niedokladnosci.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 30.04.2010, 21:22
Kompletna załamka po tym meczu. Kuźwa no.... Beznadziejna gra w pierwszej połowie, w drugiej to już coś ruszyło.
Nierozumiem co robi Boguski?! ten koleś na boisku wygląda (sory) jak panienka.... piłki przyjąć nie potrafi, a co dopiero strzelić. kompromituje się ten chłopak. trzebaby wpuścić na boisko tego Hristova. moze by coś wiecej zawalczył... jesteśmy strasznie słabi w ofensywie. żenada.... trzeba modlić się za ŚLĄSKA...
sami sobie utrudniliśmy zadanie, bo trzeba wygrać na Legii, na Suchych z Cracovią i potem z Odrą u siebie, która walczy o utrzymanie. Nie wiem jak my tu nie stracimy punktu. Mistrzostwa Lecha nie ścierpie.
- Jasiu , czemu akurat Wisła Kraków ?;.
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle,a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był alkoholikiem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
--------------
Samo tebe volim ja i više nikoga to ti kaže tvoja Torcida ! Hajduk Split
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 30.04.2010, 21:23
Oni człapią cała runde ,tylko np. z Polonia Warszawa uratowała nas kepka trawy ,a w meczu z Piastem 2 spalone
Odpowiedz cytując
kamilSKMK
Junior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 30.04.2010, 21:27
Niestety sprawa wyglada tak ze jesli w tym roku nie zdobedziemy mistrzostwa to mozemy zapomniec o nim na kilka lat!! Jesli odpukac zdobedzie je Amica w tym roku znow jest duza szansa awansu do LM a wtedy pieniazki na transfery i pozamiatane!! Pamietac tez warto o tym ze cala czolowka bedzie grala w nastepnym sezonie przy 30-40 tys publicznosci a to zupelnie inna bajka!Takze nasze grajki musza zrozumiec ze trzeba zap...dalac!!!!!!!!!!!bo zaangazowanie to podstawa!W WARSZAWIE TYLKO ZWYCIESTWO!!!!
Odpowiedz cytując
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 30.04.2010, 21:28
1. Oni w ogóle nie widzą co się dzieje na boisku. Jak idzie kontra to jest holowanie piłki albo bezsensowne podawanie piłki, nie tam gdzie trzeba. Często spóźnione i niedokładne. Każdą fajną okazję do zbudowania groźnej akcji niszczą sami na własne życzenie bez większego udziału przeciwnika.

2. Denerwują mnie te kiwki Małeckiego. Z Lechem i Piastem nawet mu jakoś wychodziły ale teraz totalna porażka. W wielu sytuacjach mógł od razu wrzucić w pole karne gdzie niejednokrotnie było dużo miejsca, ale on wolał się kiwać przez co szansa na atak z zaskoczenia malał do zera. No i wiele razy tracił piłkę.
Może sensowniej byłoby wrzucić na jego pozycję Kirma, a Małeckiego do ataku zamiast Brożka.

3. Już nie ma głupiego kalkulowania w stylu "możemy raz przegrać czy tam 2 razy zremisować i będzie Mistrz". Teraz trzeba wszystko wygrywać do końca, a kalendarz mamy cięższy niż rok temu. Mecz z Legią TRZEBA koniecznie wygrać, dzisiejsza przegrana na życzenie pozbawiła nas tego komfortu, że ten mecz mogliśmy zremisować.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 30.04.2010, 21:28
Panowie, graliśmy taką samą kichę jak z Piastem. Tylko że tam obrońcy popełnili błędy, a do tego bramka ze spalonego. Gramy słabo całą rundę. Liczyłem jednak, że będziemy wygrywać zaangażowaniem i jakoś doczłapiemy do tego Mistrzostwa. Ale dziś tego zaangażowania zabrakło. Bardzo ciężko będzie obronić tytuł. Oby przyszła kolejka nie była dla nas jeszcze gorsza.
Odpowiedz cytując
Faveks
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 30.04.2010, 21:29
To, że graliśmy nieźle tylko przez ostatnie 10 minut wynika z tego, że Korona się zmęczyła. To logiczne, takie mecze, gdy przeciwnik gra wysoko pressingiem od początku spotkania, wygrywa się głównie po 70 minucie, jak przeciwnik już nie ma sił za nami biegać. Oczywiście nie można wcześniej tracić bramki, bo potem to jest tylko obrona Częstochowy. Patrząc jednak z innej strony wciąż wszystko zależy od nas. Wygrywamy 3 mecze- mamy MP. Nie wygrywamy-musimy patrzeć na innych. Z Legią będzie bardzo ciężko, (kiedy ostatnio wygraliśmy z Legią w Warszawie?), Cracovie po prostu TRZEBA zniszczyć, a z Odrą może być, o dziwo, najłatwiej, bo jeśli np będą musieli wygrać, żeby się utrzymać to będą musieli się otworzyć, a to akurat nam pasuje. Wszystko jest możliwe, jednak na tego mistrza to wyraźnie nie zasługujemy. Jeśli jednak nie zasługujemy my, to nikt inny także.
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 30.04.2010, 21:31
Personalnie pociągnąć do odpowiedzialności za:

1. Odstąpienie od kupna za śmieszne pieniądze Lewandowskiego
2. Sprzedanie Baszcza
3.Wycofanie się się z kupna napastnika
4. Odstąpienie od negocjacji z Kosowskim

Niech klub wymieni nazwisko osoby odpowiedzialnej za te decyzje. Zlinczować.
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 30.04.2010, 21:32
Cupiał.Jego zlinczuj

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
DN!
Junior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 30.04.2010, 21:32
Niestety ku uciesze całej Polski Amica zdobedzie majstra!
Wstyd jak diabli - zagrali jakby walczyli o czapke gruszek a nie o MP....
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 30.04.2010, 21:36
Wstyd to jest za takich kibiców jak wy idioci.Jak wam się klub niepdooba to wynocha do Poznania!!!
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 30.04.2010, 21:39
DN! napisał(a):Wyświetl post
Niestety ku uciesze całej Polski Amica zdobedzie majstra!
Wstyd jak diabli - zagrali jakby walczyli o czapke gruszek a nie o MP....

*******nij się w łeb i nie pisz lepiej nic. Wierny.... ****a mac !



"Bo nasza ARMIA to potęga"
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 30.04.2010, 21:39
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Wstyd to jest za takich kibiców jak wy idioci.Jak wam się klub niepdooba to wynocha do Poznania!!!
Prostaku, jak nie rozumiesz pewnych rzeczy, nie zabieraj głosu.
Pojaw się na Reymonta tyle razy, co ja byłem na wyjazdach, to wtedy sobie szczekaj.
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 30.04.2010, 21:40
Zostały 3 mecze, pamiętajcie o tym!! Jeżeli wygramy to mamy Mistrza, jeżeli nie to widocznie go nie powinniśmy mieć... takie jest życie, trzeba myśleć na przyszłość co się może zdarzyć itp. Jak dla mnie Lech też nie będzie mieć łatwo wygrać ze Śląskiem
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 30.04.2010, 21:41
morgenes napisał(a):Wyświetl post
Prostaku, jak nie rozumiesz pewnych rzeczy, nie zabieraj głosu.
Pojaw się na Reymonta tyle razy, co ja byłem na wyjazdach to wtedy sobie szczekaj.
To gdzie teraz jesteś wielki kibicu,pieprzysz jak leci cały czas to jest twoje kibicowanie.Kończe tę gadkę bo warny polecą
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 30.04.2010, 21:42
No cóż, piłkarze zwalniają drugiego trenera i dają wreszcie sygnał Cupiałowi, że tak naprawdę to oni byli winni tak Lewadii, jak i żenadzie boiskowej, jaką raczą nas w tym sezonie. To co stało się z większością tych piłkarzy, nie mieści się nawet w podręcznikach piłki kobiecej, gdzie może się zdarzyć całkowity zanik zdolności piłkarskich, choćby z powodu ciąży i porodu, lecz takiego Pawła Brożka trudno o ciążę posądzać. No, ale w ciąży czy nie, kasa się należy. Szkoda, bardzo wielka szkoda, że naszych piłkarzy nie stać już nie tylko na Lewadię, ale i Koronę itd. Chyba coś się w Wiśle wyczerpało. Nie tylko pieniądze, ale i zaangażowanie się w sukces Wisły i to z kazdej strony naszego klubu, za wyjątkiem piłkarzy, bo sami piłkarze pewnie by chcieli osiągać sukcesy, ale ich na nie już nie stać, tak zwyczajnie po ludzku, są po prostu za słabi na jakiekolwiek sukcesy. Od wielu lat drużyna była osłabiana i w końcu musiał przyjść czas rozliczenia za te zaniedbania i lekceważenie jej stopniowego upadku. Ja wiem, że nadal są liderem itd., ale widać gołym okiem obecną niemoc, naszych bezradnych juz i w Polsce piłkarzy. Widać nie da się łagodnie, przechodzić kolejne kryzysy w Wiśle. Zawsze musi dojść do całkowitego przesilenia, aby z niego Wisła znowu się odrodziła i nabrała radości z tej zabawy w tak ogromne pieniądze i emocje.
Ostatnio edytowane przez kot : 30.04.2010 o godz. 22:01.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 30.04.2010, 21:42
Spokojnie, Lech gra jeszcze z Ruchem i w tym spotkaniu napewno straca punkty. Po drugie nie rozegrali jeszcze meczu ze Slaskiem...

Zostaly 3 kolejki(dla nas) i dalej bedziemy mieli lidera. Trzeba wygrywac do konca i nie ma sie o co martwic . Caly czas wszystko jest w naszych rekach.
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 30.04.2010, 21:45
AMikorz zeby zdobyc mistrza musi wygrac z Ruchem Śląskiem Zagłebiem i Polonia Bytom. A przy tym Wisła musi starcić conajmniej w jednym meczu punkty z Legią Odra i Cracovia. wiec spokojnie.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 30.04.2010, 21:46
Wynik nie oddaje przebiegu gry. Do przerwy Korona powinna prowadzić 0:3 + czerwona dla Brożka. To była różnica klasy. Co z tego, że w całym meczu zasłużyliśmy na 1 bramkę jak Korona powinna strzelić cztery?
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 30.04.2010, 21:54
thechris napisał(a):Wyświetl post
Wynik nie oddaje przebiegu gry. Do przerwy Korona powinna prowadzić 0:3 + czerwona dla Brożka. To była różnica klasy. Co z tego, że w całym meczu zasłużyliśmy na 1 bramkę jak Korona powinna strzelić cztery?
w ostatnich 10 minutach mielismy 5 akcji z ktorych powinny pasc gole..
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 30.04.2010, 21:56
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
w ostatnich 10 minutach mielismy 5 akcji z ktorych powinny pasc gole..
A przez pierwsze 80 mieliśmy problem przejść na połowę Korony... Kielczanie pokazali traktorzystom jak się gra w piłeczkę. Zwycięstwo Korony w 100% zasłużone.
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 30.04.2010, 21:59
Cytat:
Wisła - Korona
- sytuacje: 20 - 10
- strzały: 18 - 9
- posiadanie piłki: 56% - 44%
- faule: 11 - 14
- dośrodkowania: 42 - 15
- rzuty rożne: 8 - 4
a gralismy przeciez tylko przez ostatnie 10 min. i jaka przewaga..
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 30.04.2010, 22:01
Będzie dobrze.
Zaciśnijcie dupska lepiej, trzeba było dziś na mecz przyjść...
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 30.04.2010, 22:06
Elegancko. Sami sobie stawiajmy przeszkody. Jeśli Lech wygra teraz spotkanie, to za tydzień ma lidera i wątpie, by juz go oddal.

My z Legią jakoś ostatnio wygrywać na wyjezdzie nie potrafimy, a i oni zwietrzyli okazje na mistrza.
Boguski - bezproduktywny. Od paru spotkan zauwazylem, ze koleś ma problem z przyjeciem pilki.
Brożek - tym razem słabo.

Pytam się ? Czemu 3 zmiany nie przeprowadzil Henio. Wpuścić Hristova za Boguskiego i tyle. Chociaz sprobowac mogl. Bledna decyzja z wpuszczeniem Kirma - koleś ma regres formy. Lobo o wiele wiecej zamieszania zrobil
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 30.04.2010, 22:07
Najemnikom znowu dzisiaj nie chciało się biegać. Przedreptali I połowę. Jednostajne wolne tempo na poczatku II połowy , a potem tradycyjny ostatni kwadransik troche więcej biegania żeby było widać, że się starali. Na MP to tak naprawdę tylko nam zależy, najemnicy mają to już w dupie. Nie było na nich presji trybun, chociaż powinno aż huczeć. czuli więc się tak ja w meczu z Legią , parchami, Arką czyli "Nic się nie stało, Wisełko nic się nie stało".
Tak przegrywa się Mistrzostwo Polski.
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 30.04.2010, 22:09
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Wisła - Korona
- sytuacje: 20 - 10
- strzały: 18 - 9
- posiadanie piłki: 56% - 44%
- faule: 11 - 14
- dośrodkowania: 42 - 15
- rzuty rożne: 8 - 4

a gralismy przeciez tylko przez ostatnie 10 min. i jaka przewaga..
Dośrodkowanie co 2 minuty - niestety, ilość nie przeszła w jakość.

Nie zgodzę się z wcześniejszą uwagą, że nie było różnicy między remisem czy porażką. Była wielka różnica, ten brakujący punkt może mieć ogromne znaczenie w końcowym rozrachunku.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 30.04.2010, 22:10
Mistrzostwa Polski jeszcze nie przegraliśmy, ale bardzo utrudniliśmy sobie zadanie, BARDZO.
Nie stwarzamy w ogóle zagrożenia po stałcyh fragmenach gry... Te balony Małeckiego - to woła o pomstę to nieba. To samo uderzenia z rzutów wolnych. Czy u Nas nie ma jednego kolesia, który potrafiłby za przeproszeniem porzadnie przypie*olić ? Tylko takie mizianie tej piłki... Może Issa Ba by potrafił? Koleś świetnie wyszkolony technicznie.
Ofensywa leży... Panie Boguski, naucz sie pan przyjmować piłkę. Po co ściągalismy Hristova jak siedzi cały czas na ławce..
- Jasiu , czemu akurat Wisła Kraków ?;.
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle,a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był alkoholikiem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
--------------
Samo tebe volim ja i više nikoga to ti kaže tvoja Torcida ! Hajduk Split
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 30.04.2010, 22:31
i **** z tego Wisla gra kiche od dawien dawna, ****a ile dosrodkowan 42? a ile zjebanych przez Maleckiego? 90 procent! Wisla gra slabiutko i mistrz nam sie nie nalezy...!
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
damianos
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 30.04.2010, 22:35
Żal patrzeć jak nasi kopacze nie potrafią dokładnie podać piłki na odległość kilku metrów pomimo, że każdy z nich to profesjonalista.2 treningi dziennie,mecze co kilka dni, okresy przygotowawcze i to wszystko przez wiele lat. Musi nastąpić jakaś rewolucja w polskiej piłce bo nigdy nie dogonimy piłkarsko ucywilizowanych krajów.
Odpowiedz cytując
3rider
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 30.04.2010, 22:39
Korona walczyla od 1 minuty, my nie. Wygrali bardziej zdeterminowani. Trudno jest odpuscic pierwsze 45min i liczyc potem na 3pkt. Amatorzy z gażami prosow, regularnie powtarzajacy utarty schemat, czy to z Arka, czy w meczu z Lechia o mistrza (13 sek bramka!!!) czy teraz z Korona, gdzie wiadomo bylo o co tak naprawde jest ten mecz w swietle piekielnego finiszu. Niewiarygodne, ze potrafili tak pokpic mecz, ale to swiadczy o ich zadufaniu.

Drugi temat to przygotowanie fizyczne. Czysta zenada. Skorza zaczal treningi 13 stycznia i to widac bedzie do ostatniego meczu. Pary wystarcza na 60min biegania, to jest odpowiedz na czesto powtarzane pytanie dlaczego Wisla nie zagrala od 2 lat ani jednego PELNEGO dobrego meczu. Jak trenujesz, tak grasz.
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:52.