
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 03.2010
Offline |
#91
|
|
Obraz nędzy i rozpaczy. Naprawdę to Wisła gra o mistrza Polski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#92
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#93
|
|
Nasi kopacze nie nadają się na granie co 3-4 dni Jeden mecz i tydzień przerwy jakby grali w Anglii wszyscy byli by zaj...
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#94
|
|
poczekajmy z ocenami do II połowy
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?
Offline |
#95
|
|
Zagadka:
Wskaż 3 różnice w grze Wisły dzisiaj i w meczu z Arką. ![]()
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#96
|
|
A no wiesz, taka sytuacja, że o to nie trudno a i kibice by przynajmniej zap*** z sercem!
Natomiast fakt- Nikola gola nie strzelił. Cała nadzieja w przerwie i ewentualnych zmianach. Ja chce zobaczyć jakikolwiek pressing z naszej strony! ![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#97
|
|
Czemu nie potrafimy wyjść na taką Korone, na takiej ku**ie, jak w meczu z Amiką? Za dużo do biegania dla naszych gwiazdek? Jak sie nie wezmą za siebie w drugiej połowie, to mogą sobie wytatuować na czołach napis "frajerzy".
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#98
|
|
karny to nie bramka
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#99
|
|
Qrcze no masakra. Przede wszystkim fizycznie słabo. Sobol zlany cały potem, inni też bez dynamiki. Ehh.
Jak dla mnie na boisko Ba i Jirsak, nie ma czego bronić. Za Sobola - słabo wygląda i ma już żółć, i za Alvareza. Dobry jest ten Kiełb z Korony. ![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
sssssssss..
Od: 10.2003
Skąd: IE
Offline |
#100
|
|
Issa Ba od 46 minuty na boisko
będzie dobrze MUSI być ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#101
|
|
Dlatego tam nikt z Polski(z pola) nie gra.........
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#102
|
|
Napewno Isse trzeba wprowadzic, ale jesli ja widze ile naszych pilkarzy biega i wychodzi na pozycje no to ... zal troche
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#103
|
|
Tragedia! Tak słabo grającej Wisły dawno nie widziałem... Mam nadzieję, że Heniu coś im nagada w przerwie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#104
|
|
Gramy jak średniak ligowy, a nie jak kandydat na mistrza, nie mamy żadnych atutów, jedna naciągana sytuacja Kirma przeciwko bramce i dwóm bardzo groźym sytuacją dla scyzorów.
Kiepsko to dzisiaj widzę... ![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#105
|
|
|
Member
Od: 05.2008
Offline |
#106
|
|
A ja wam mówie, dziś stracimy mistrza :(
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#107
|
|
Znów mentalnie są nieprzygotowani do meczu. Wyraźnie zlekceważyli rywali - nie ma presingu, agresywnego krycia, dokładności. Co oni wyprawiają?! Paru piłkarzy gra żenująco źle: Juszczyk - poziom trampkarzy, Diaz - dno w rozgrywaniu i co najbardziej zaskakuje, także w destrukcji, Alvarez - niedokładnie i mało ofensywnie, Kirm - nieefektywnie...Obaj defensywni pomocnicy odpuszczając krycie przed szesnastką, sprezentowali Koronie parę doskonałych sytuacji, a Sobol bramkę (odpuścił wchodzącego na drugie tempo Kielba).
Liczę, że już w przerwie zostanie wpuszczony Ba, najlepiej za Diaza. Bez wstrząsu i radykalnej zmiany gry punktów i być może mistrzostwa nie będzie. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#108
|
|
Najgorsze, że wszyscy stoją z łapami w kieszeni
czy przeciwnik musi sie nazywac Lech albo Legia żeby należycie go traktować i grac na pełnym zaangażowaniu Wszystkie akcje nasza lewą idą Pi. Brożek nie istnieje w defensywie |
|
|
|
bananowy chłopiec
Od: 07.2006
Offline |
#109
|
|
Gdzie sie podziali obroncy Skorzy? Maciuś super przygotowal druzyne do sezonu, prawda?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#110
|
jak wygrywamy to super Heniek, jak przegrywamy to Skorza ble ble... czlowieku minelo kilkanscie meczow od przejecia przez Kaspra druzyny, nie kuzwa 5 dni!! Ty masz jakies zboczenie na punkcie Skorzy.. minie 10 lat a on dalej bedzie paplal ze Skorza zle zespol prygotowal ![]() nie masz jaj zeby napisac ze Heniek cos namieszal? a przede wszystkim sami pilkarze? wiesz ze popelniasz blad za kazdym razem piszac o Skorzy.. bo tylko to Ci zostalo.. jako wielkiemu przeciwnikowi jego osoby
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 30.04.2010 o godz. 20:03.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#111
|
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#112
|
|
Ty też się pier*****j o tą sosnę.....
Juszczyk powinien z Pawełkiem zagrac w beki....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 30.04.2010 o godz. 20:04.
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#113
|
|
Boguski .... ehh siłowo jak panienka
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#114
|
|
|
bananowy chłopiec
Od: 07.2006
Offline |
#115
|
|
Te 45 minut zadecyduje o mistrzostwie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#116
|
|
I tak mamy sporo szczęścia. Po zagraniu Piotrka Brozka powinna być czerwona i karny.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#117
|
|
A może grajki usłyszeli że Basałaj wraca i ....
Nie, tak nie może być. ![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#118
|
|
Kasperczak sie obudzil z Issa Ba , o 45 minut za pozno
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#119
|
|
Nie wiem, co by się musiało zdażyć w szatni, żebym był dobrej myśli na drugą połowę...Jakby tam Adam Musiał wpadł na chwilę i swoim sposobem powiedział piłkarzom co myśli o takiej postawie to by chyba naszym dobrze zrobiło.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#120
|
|
Rozumiem,ze już wiesz ,ze my przegrywamu jeden z następnych meczy,a reszta wygrywa do końca wszystkie.Nic tylko obstawiac i będziesz zarobiony.
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|