The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 29.04.2010, 13:47
^^ To już wiemy kto będzie gwiazdą wieczoru
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 29.04.2010, 13:59
no to miałem rację....:(

Wczoraj, 13:23 Wiecie co.Ale tak na poważnie.Sedzia z Wawy był a ja zauważyłem że od niepamiętnych czasów ktoś jeśli nie gwizdał pod Wisłę to jakoś wyraźnie jej nie przeszkadzał.Może koleś za Polonią? ;-)
Dużo było gadanego że wykartkuje nam Marcelo a tu prosze.Obawiam się, choć chciałbym się mylić że konkret żniwo kartkowe możemy zebrać w meczu z Koroną.Z tego co słyszałem ma nam gwizdać Siejewicz,nie wiem ile w tym prawdy bo to info nieoficjalne.Jakoś nie trawię tego pana,a i on chyba miłością do Wisełki nie pała.A tak na marginesie.
Pamieta ktoś kiedy Wiśle zagwizdał sędzia karnego?Bo ja jak pamięcią sięgam,nie moge sobie przypomnieć.
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 29.04.2010, 14:55
Bilety na Korone do kupienia jutro
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akze_w_piatek/
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 29.04.2010, 15:16
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
no to miałem rację....:(
No tragedia , myślę że trzeba oddać mecz walkowerem bo inaczej to nie dość że przegramy to pół składu dostanie kartki.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 29.04.2010, 15:32
Cytat:
Pamieta ktoś kiedy Wiśle zagwizdał sędzia karnego?
W rewanżu z Lechią w PP, a w lidze to w sierpniu z Bełchatowem.

Widze, że jakikolwiek sędzia nie będzie wyznaczony do prowadzenia meczu Wisły to zawsze komuś coś nie pasuje - Małek-źle, Siejewicz-źle, jakiś z Warszawy- źle. Jakoś nie przypominam sobie, żeby sędziowie często wypaczali wyniki na naszą niekorzyśc, więc może ograniczcie te narzekania.
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 29.04.2010, 16:40
Mnie cieszy sytuacja z pomocnikami. Na jakieś 70% zagra Ba i zostanie zmieniony na Mąkę bo nie jest gotowy grać cały mecz ^^
Odpowiedz cytując
omen69
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 29.04.2010, 17:28
Tu odnośnie Christowa... chyba coś daje do myślenia:
Wisła Kraków (ME) - Piast Gliwice (ME) 4-0 (2-0)
1:0 Papież (9.)
2:0 Rado (45.)
3:0 Majcherczyk (74.)
4:0 Ligienza (86.)
Wisła (ME): Jarosiński - Šinglár, Rajfur, Cléber, Cygal (80. Ligienza) - Rado, Zalewski (75. Majcherczyk), Chrapek (46. Cyzio), Jeleń (46. Brud) - Papież (78. Batko), Christow (46. Burliga).
Dobra wiadomość taka, że Singlar i Cleber cały mecz rozegrali i na 0 z tyłu, wraz z Jarosińskim... dobrze, że ogrywa się dalej Burliga... ale Christow? Jak on młodzieżówce Piasta bramki strzelić nie umie to chyba drugi Beto? Swoją drogą nasz Betonik gra w lidze chińskiej i strzelił PÓKI CO JEDNEGO gola w wygranym meczu swojej drużyny Nanchang Bayi 3 - 2 Hangzhou Lucheng.

Co do naszego meczu to powinniśmy go wygrać... ale ewentualny remis czy porażka nie pozbawia nas pozycji lidera Z czterech meczy fajnie wygrać wszystkie ale do mistrzostwa wystarczą nam 3
Powód: "póki co jednego"
Ostatnio edytowane przez omen69 : 29.04.2010 o godz. 17:28.
Odpowiedz cytując
goly78
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacki Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 29.04.2010, 19:08
ewentualny remis lub porażka w takim meczy ? ewentualny remis lub porażka to moze nam sie przytrafic w meczu z Odrą . Po trzech zwycięstwach wczesniej.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 29.04.2010, 19:32
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No tragedia , myślę że trzeba oddać mecz walkowerem bo inaczej to nie dość że przegramy to pół składu dostanie kartki.

no i po cholere ta szyderazastanów się zanim cos napiszesz...
ps.jeżeli nie masz argumentów do rzeczowej dyskusji to po prostu sie zamknij...tak mówił mój naczelny...chwała mu za to...
Odpowiedz cytując
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 29.04.2010, 19:51
Panowie, wrzućcie na luz. Polemiki są tu zbędne. Zostały do końca cztery mecze w lidze, pierwszy już jutro, a z każdym kolejnym zbliżamy się do mistrzostwa. Myślę, że jutro Wisła zrobi kolejny kroczek w stronę 13 już tytułu.

Choć Siejewicz nie jest moim ulubionym arbitrem, to sądzę, że aż tak kontrowersyjnych decyzji podjąć nie powinien, bo jako taki poziom jednak trzyma, spośród tej "elity" polskich sędziów, którzy pozostali po tej całej aferze korupcyjnej. Jego pracę ocenimy po meczu. Nie ma sensu z góry zakładać, że będzie źle.
Powód: Błąd.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 29.04.2010 o godz. 19:57.
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 29.04.2010, 20:18
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, wrzućcie na luz. Polemiki są tu zbędne. Zostały do końca cztery mecze w lidze, pierwszy już jutro, a z każdym kolejnym zbliżamy się do mistrzostwa. Myślę, że jutro Wisła zrobi kolejny kroczek w stronę 13 już tytułu.

Choć Siejewicz nie jest moim ulubionym arbitrem, to sądzę, że aż tak kontrowersyjnych decyzji podjąć nie powinien, bo jako taki poziom jednak trzyma, spośród tej "elity" polskich sędziów, którzy pozostali po tej całej aferze korupcyjnej. Jego pracę ocenimy po meczu. Nie ma sensu z góry zakładać, że będzie źle.

Chciałbym żebys miał rację....Wrocław mam nadzieje jednak dalej patrzy!Siejewicz Wisły nie lubi ...i to fakt.
Ciekawe czy dałoby sie wydrukować aż tak żeby wszyscy w polszy widzieli a jemu przesło to bez konekwencjii......nie wierze ...mimo wszystko.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 29.04.2010, 20:35
Rzeczywiście tak przeglądam statystki i widzę, że nas ''nie trawi'' sędziował na w tym sezonie
5 razy :
3 zwycięstwa
1 remis
1 porażka
pokazał nam 8 żółtych kartek ale 6 pokazał rywalom co wcale nie jet tak dużą różnicą.

Wrzucie na luz bo jeszcze się mecz nie zaczął a tu już, że sędzia będzie bohaterem i na pewno nie wygramy dzięki sędziemu, poczekajmy do piątku po meczu i wtedy ocenimy.
Odpowiedz cytując
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 29.04.2010, 20:38
tez uwazam ze linia Głowa-Cleber była by odpowiednia wiedzac ze sedzia bedzie z Warszawy(to chyba ten co w radiu wygral kase ) a Marcelo masakruje Legie
jirsak wykartkowany to znowu nie taka strata wielka.
Ewentualnie Jop ktory z Lechem prezentowal sie solidnie.
Odpowiedz cytując
maciekTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2007
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 29.04.2010, 20:41
Po prsotu musimy zagrać tak, żeby sęndzia nawet jeśli by chciał to nie mógł nam przeszkodzić...
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 29.04.2010, 20:42
LAB napisał(a):Wyświetl post
tez uwazam ze linia Głowa-Cleber była by odpowiednia wiedzac ze sedzia bedzie z Warszawy(to chyba ten co w radiu wygral kase ) a Marcelo masakruje Legie
jirsak wykartkowany to znowu nie taka strata wielka.
Ewentualnie Jop ktory z Lechem prezentowal sie solidnie.
A przepraszam, który jest z Warszawy, bo nie za bardzo się już orientuje w tych wszystkich postach o sędziach.
Siejewicz jest jak się nie mylę z Białegostoku.
Odpowiedz cytując
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 29.04.2010, 20:56
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
A przepraszam, który jest z Warszawy, bo nie za bardzo się już orientuje w tych wszystkich postach o sędziach.
Siejewicz jest jak się nie mylę z Białegostoku.
w takim razie przepraszam,poprostu ktos tam gdzies narzekał ze daja nam sedziego z Warszawy,ale mozliwe ze sobie cos pomieszalem.
Odpowiedz cytując
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 29.04.2010, 20:59
Trochę tego nie rozumiem. W zeszłym sezonie była podnieta za każdym razem jak Siejewicz nam sędziował, że to najlepszy sędzia w lidze itp., a teraz dali nam jego i płacz.
Odpowiedz cytując
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 29.04.2010, 21:21
Wolelibyście Małka? Chętnie zobaczyłbym nasze statystyki gdy on był rozjemcą. Siejwicz to nie ten sam rozmiar kapelusza co Kasierski.....
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 29.04.2010, 21:25
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Trochę tego nie rozumiem. W zeszłym sezonie była podnieta za każdym razem jak Siejewicz nam sędziował, że to najlepszy sędzia w lidze itp., a teraz dali nam jego i płacz.
Bo to jest już takie pisanie na alibi. Gdyby nie poszło... Co poniektórzy nie wytrzymują chyba ciśnienia. Jak słusznie zauważył MaciekTSW, należy zagrać tak, ażeby sędzia nie popsuł świętowania ze zdobycia 3pkt. A jak to zrobić? Recepta jest prosta: gramy swoje i jesteśmy w pełni skoncentrowani do końca meczu, jak przystało na profesjonalistów. Do tego możemy liczyć na dobre ustawienie przez Kasperczaka i jego nosa do zmian. Co do ewentualnych kartek dla Diaza czy Marcelo, to wolę je teraz i nawet zaparkować autobus w bramce podczas meczu z Legią, niż żeby nie było ich na derbach. Cracovii musimy spuścić solidny wp*erdol aby powetować sobie ostatnią haniebną porażkę.
Odpowiedz cytując
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 29.04.2010, 22:13
Wisła Kraków: zrobić swoje, utrzymać przewagę


http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 30.04.2010, 09:22
Ciekawe jaki skład wystawi Kasperczak.
Zwłaszcza w środku pola. Z jednej strony Diaz powinien grać obok Sobola, ale z drugiej, może by tak Mączyński? Musimy atakować, a Krzysiek jakby bardziej się do tego nadaje. Na skrzydłach dałbym Małego z Łobo, Kirm póki co nie prezentuje niestety niczego.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 30.04.2010, 09:25
Ja bym dał taki skład:
Alvarez-Glowacki-Marcelo-Pi.Brozek
Łobodzinski-Sobolewski-Ba-Małecki
Pa.Brozek-Boguski
w bramce z koniecznosci Juszczyk
Odpowiedz cytując
WislakWloszczowa
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 30.04.2010, 10:57
dzisiaj jadę pierwszy raz na Suche Stawy i mam pytanie jak jest na sektorze 3, każdy siada jak chce czy tak jak na bilecie? i Jak coś to gdzie mniej więcej jest rząd 2 na tym sektorze(po środku czy za bramką)? aa i czy można spokojnie zaparkować samochód na świętokrzyskiej rejestracji w pobliżu stadionu?
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 30.04.2010, 11:22
omen69 napisał(a):Wyświetl post
Tu odnośnie Christowa... chyba coś daje do myślenia:
Wisła Kraków (ME) - Piast Gliwice (ME) 4-0 (2-0)
1:0 Papież (9.)
2:0 Rado (45.)
3:0 Majcherczyk (74.)
4:0 Ligienza (86.)
Wisła (ME): Jarosiński - Šinglár, Rajfur, Cléber, Cygal (80. Ligienza) - Rado, Zalewski (75. Majcherczyk), Chrapek (46. Cyzio), Jeleń (46. Brud) - Papież (78. Batko), Christow (46. Burliga).
Dobra wiadomość taka, że Singlar i Cleber cały mecz rozegrali i na 0 z tyłu, wraz z Jarosińskim... dobrze, że ogrywa się dalej Burliga... ale Christow? Jak on młodzieżówce Piasta bramki strzelić nie umie to chyba drugi Beto? Swoją drogą nasz Betonik gra w lidze chińskiej i strzelił PÓKI CO JEDNEGO gola w wygranym meczu swojej drużyny Nanchang Bayi 3 - 2 Hangzhou Lucheng.

Co do naszego meczu to powinniśmy go wygrać... ale ewentualny remis czy porażka nie pozbawia nas pozycji lidera Z czterech meczy fajnie wygrać wszystkie ale do mistrzostwa wystarczą nam 3
Ale ja Wam powiem,że Beto miałby rację bytu przy dobrze zbilansowanej drużynie. Przepchać,rozepchać,zastawić,poszarpać,wymusić kartkę na przeciwniku.Taki zadaniowiec. Do tego by się nadawał znakomicie. Odciązałby drugiego napastnika. Natomiast jest to niewątpliwie zawodnik,ktorego trzeba w zespół wkomponować. Taki 3 napastnik,albo i 4 czasami. Niemniej Geniusz z Tallina sciągnął go jako swoje wunderwaffe,podobnie chyba było z Christovem. Tez jako zadaniowiec i aż dziw bierze,że w ogóle nie korzysta niego Henryk. Trzeba by sięzaptać czemu tak siędzieje,że juniorzy są bardziej przydatni niż były król strzelców ligi bułgarskiej. Jaja jak berety - cytując klasyka. Poza tym pokazuje to tylko jak Geniusz z Tallina znał się na ocenie zawodników. Swoją drogą gdyby google miało świadomość ilu zawodników za pośrednictwem youtube jest sprzedawanych i kupowanych, to pewnie ihc dochód byłby kilka krotnie wyższy od obecnego. Wystarczyłoby,że braliby prowizję od dealu.


Czy siędziuje Siejewicz nie ma to nzaczenia. Trzeba zakasać rękawy i zapieprzać od pierwszej minuty. Kluczem będzie trafienie Korony pierwszej. Wtedy na bank się odkryją,a jak widzimy kontry wychodza na coraz lepiej. W ogóle gra kombinacyjna wychodzi nam coraz fajniej. Powinno to wystarczyć na Koronę ale kluczem jest trafienie Korony zanim oni to zrobią,bo,że zrobią to oczywiste z Juszczykiem na bramce. Arytmetyka jest banalnie prosta. Musimy więcej strzelić niż Juszczyk nie zdąży odbić czyt puści
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 30.04.2010 o godz. 11:29.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 30.04.2010, 12:06
WislakWloszczowa napisał(a):Wyświetl post
dzisiaj jadę pierwszy raz na Suche Stawy i mam pytanie jak jest na sektorze 3, każdy siada jak chce czy tak jak na bilecie? i Jak coś to gdzie mniej więcej jest rząd 2 na tym sektorze(po środku czy za bramką)? aa i czy można spokojnie zaparkować samochód na świętokrzyskiej rejestracji w pobliżu stadionu?
1) Stajesz tam gdzie jest miejsce, ale pamietaj, ze tam nie idzie sie ogladac meczu, tylko dopingowac.
2) Co do parkowania to nie radzilbym, nigdy nic nie wiadomo. Walnie Ci jakis maloletni "hóls" kamieniem i bedziesz miec problem.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 30.04.2010, 12:34
LAB napisał(a):Wyświetl post
w takim razie przepraszam,poprostu ktos tam gdzies narzekał ze daja nam sedziego z Warszawy,ale mozliwe ze sobie cos pomieszalem.
Dali nam na mecz z Piastem i podarowal nam 2 bramki wiec dajmyu sobie spokoj juz z tymi teoriami spiskowymi bo to jest zenujace. Ten zly, ten niedobry,
a Kaczynski zginal w zamachu - bla bla bla.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 30.04.2010, 13:09
Jeśli tylko Ba jest zdrowy w 100% niech gra od pierwszej minuty. Mam nadzieję, że nie będzie cackania i nasi się szybko rzucą do ataku, co mogłoby zaowocować bramką. Trzeba zagrać agresywnie, bo jak pokazał mecz Korony z Legią, chłopaki z Kielc są ambitni i potrafią rozgrywać piłkę.
Liczę na Brożka i Boguskiego. Z Piastem było lepiej, mam nadzieję, że w kolejnych meczach nie będą tylko i wyłącznie dwoma cieniami biegającymi pod bramką przeciwnika.
What's new?

Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 30.04.2010, 16:08
Gra coraz lepiej wygląda. W dodatku - inaczej niż na początku tej rundy - chłopaki maja siły do końca. Poza Jirsakiem i Pawełkiem wszyscy mogą grać, Heniek ma więc wreszcie luz jeśli chodzi o ustalanie składu na mecz.
Ba powinien zagrać od początku bo jego technika może byc kluczem do strzelenia pierwszej bramki - czyli do momentu gdy Korona będzie grać zmasowaną obroną. Jeśli w dodatku Małemu uda się od czasu do czasu przejść jednego czy dwóch graczy z Korony to powinno być bezproblemowo.
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 30.04.2010, 16:16
pamietajmy ze suma farta i pecha zawsze wychodzi na nul.my w Gliwicach limit farta wykorzystaliśmy...!!!TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 30.04.2010, 18:52
odnośnie karanego hasła

proponuję
lidera mamy bucom go nie oddamy
słowo "buc" tylko w Krakowie jest wulgaryzmem
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21.