
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacki Kraków
Offline |
#211
|
|
Sobol ........(tez chujowo)
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Member
Od: 11.2009
Skąd: Złocień
Offline |
#212
|
|
strasznie mi się podoba asysta Ba ! kozak
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#213
|
|
ja pierdo..........
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#214
|
|
Od początku sprawiał wrażenie takiego.. hmm, szaraczka? Może nie, bardziej lisa pola karnego który żyje z dokładnych podań kolegów, bez efektownych dryblingów i jakiejś znakomitej techniki, być może w sytuacjach jakie ma Brożek sprawdziłby się jako taki skuteczny napastnik.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#215
|
|
SOBOLOWI się należy ta bramka jak nikomu
![]() Brawo ! |
|
|
|
I am what I am
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.
Offline |
#216
|
|
i się przypomniało PAO
![]() Brawo dla Isssy - asysta miodzio. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#217
|
|
I bardzo dobrze
![]() Sobolewski - Sliczna bramka, ale mu siadla. Skwituje to jednym: Aleeee Urwaaał |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#218
|
|
przypomniała mi sie bramka Sobola w Atenach z Panathinaikosem, to jego " podejście" do strzału chociaż wiem że tam w Atenach był to strzałz 1 piłki i lekki rykoszet ;]
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#219
|
|
Sobol za mało napierdala z petardy jak teraz..
kazdy wie ze ma zajebiste uderzenie i jak mu siadzie to nawet Iker Casillas tego nie wybroni Nalezalo mu sie, mocarzowi z Wisły ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#220
|
|
Szykujmy szampany Mistrz Polski może być tylko jeden !!!
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym
Offline |
#221
|
|
Sobol wojownik - gratulacje! Oby tak cała drużyna walczyła i strzelała... zwłaszcza w pucharach :-]
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#222
|
|
Genialnie to rozklepali przy bramce Sobola!
![]() Tylko Wisła Ukochana Wisła
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#223
|
|
Jezu Kirm!!! A-klasa czeka
![]() ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#224
|
|
Cytat:
![]() Atmosfer podobna , ale to jednak jest stadion w Gliwicach a nie w Warszawie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Skąd: Bieżanów
Offline |
#225
|
|
Według mnie Juszczyk i Pawełek nie popełniają dużo błędów i są w dobrej dyspozycji. Nie ma Pawełka, Juszczyk go godnie zastępuje. W końcu coś cieszy jeśli chodzi o bramke.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#226
|
|
Mogą się podobać ofensywne próby Diaza (podania), Alvareza i Sobolewskiego.
Te często powtarzane "Piastunki" są rozbrajające. Na mój gust brzmi bardzo hmmm... damsko. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#227
|
|
Dobrze, Kirm pojedzie do RPA tam zagra 3 dobre mecze, sprzedać pewnie koło miliona ojro z pocałowaniem ręki!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#228
|
|
natomiast Issa Ba- bardzo dobry zawodnik, bardzo mi sie podoba jego gra, to jego podanie, spokój, mało strat. Mysle że trzeba z nim przedłużyć kontrakt ;]
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#229
|
|
Issa Ba robi różnicę, wymusza na pozostałych grę niską piłką szybko z klepki... nie mówiąc już o tym że widzi 3x więcej na boisku niż inni...
Wynik lepszy niż gra... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#230
|
|
ale był szybki przeskok na sopcascie z miernego meczu na zajebisty
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#231
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ciemnogród
Offline |
#232
|
|
To może sam spróbuj?
![]()
Nie spaceruj tędy
Nie wyciągaj ręki To się może skończyć źle [*] |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#233
|
|
Podoba mi się gra Issy.bardzo dobrze rozdziela piłki dużo widzi i kreuję grę.Mam wrażenie ,że może to być rozgrywający z prawdziwego zdarzenia po Szymkowiaku.Forma rośnie i widać ,że gra pomału się klei.Cieszy mnie to bardzo.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Skąd: Bieżanów
Offline |
#234
|
|
Pawełek ciut lepsza gra. Bramki Boguskiego może go coś rozruszają i pokaże w ostatnich kolejkach na co go stać i jak jest nam potrzebny z przodu. Wbijamy 4 zasłużone bramki, chociaż gdyby Kirm lepiej operował prawą stroną byłby lepszy wynik. Cóż, Juszczyk wykonał dobrą robotę chociaż jej wiele nie miał. Mistrz bliziutko ...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#235
|
![]() A co do meczu, to wynik znacznie lepszy niż sama gra, bo jak dla mnie za tą grę to maksymalnie zwycięstwo jedną bramką nic więcej. ![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#236
|
|
szampan juz w lodowce sie mrozi ale z otwarciem to trzeba jeszcze zaczekac do jutra jak amica straci 3 pkt
![]() ![]() 1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#237
|
|
A wszystko co piękne w tym meczu zaczęło się od podania Issy Ba.
Technika, przegląd pola, przyjemnie się na jego grę patrzy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#238
|
Apropo Lecha to z tego sezonu mamy remis ,a na jesień porażkę. ![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#239
|
|
Ja po oglądnięciu meczu również dołącze sie do pochwał dla Senegalczyka. Momentami te jego podania piętą do kolegów były kosmiczne!!! Najlepsze, że były cele i czasem zaskakiwały nawet odbiorców. Ten człowiek musi zagrać na nowym stadionie!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#240
|
Mam tak z Łobo i przynajmniej ciśnienie tak nie skacze. ![]()
.
. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|