
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#61
|
|
No to trochę nie ciekawie ale ja jestem dobrej myśli, bo się nam skrzydła ostatnio rozwinęły (Mały, Łobo) a Brożek powoli łapie formę i coś mi się tak wydaje, że Brameczke walnie Piastowi
My się nie mamy jak na razie martwić o defensywe bo dobrze wiemy, że to my będziemy prowadzić grę a nie oni więc to my mamy strzelać 2,3 bramki a gdy wpadnie chociażby jedna na Gliwiczan to i tak się nic nie stanie |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: POLSKA
Offline |
#62
|
|
ale ja nie mowie juz nawet o meczu z Piastem ale o reszcie sezonu. Mecz w warszawie, na bramce juszczyk, na obronie diaz? ;| JUSZCZYK na bramce do konca sezonu.. o zgrozo
![]()
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#63
|
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#64
|
Dokladnie ,MP zdobywa sie punktami z Gliwic czy z Bytomia a nie z Poznania czy Warszawy. Stara regula a jak prawdziwa Piast jest w strefie spadkowej i jutro beda wlaczyc chyba anwet na wiecej niz jak piszesz 120%.. Musimy sie nastawic na mega walke,zwlasza ze jest jeszce TYLKO 5 MECZY.Teraz trzeba pokaza kto ma jaka moc..... teraz mi przypomina troche jazde po drodze szybkiego ruchu ,jak jest po prostym to kazdy szybko jedzie, a tylko wjazd pod gore weryfikuje kto ma jaki silnik..... Panowie jestemy juz blisko ,musimy dac rade !!!
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 26.04.2010 o godz. 23:20.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Banita
Od: 11.2009
Offline |
#65
|
|
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._bramkarz.html
Wisła kontra 17-letni bramkarz (Tomasz Kasprzik, brat Grzegorza) |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#66
|
|
Wisła ranna po Lechu, do Gliwic jedzie bez dwóch
http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...?kategoria=664 |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz
Offline |
#67
|
|
Orientuje sie ktos jak tam wyglada sprawa z Issa Ba? Wykurowal sie juz czy tez go zabraknie w skladzie?
![]() "WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER" THE WHITE STAR DIVISION
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#68
|
|
Trenował z zespołem więc powinien być w 18 meczowej.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#69
|
|
Brozio będzie miał idealną szansę na strzelania dzisiaj bramek bo w bramce Piasta stanie 17-latek
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 27.04.2010 o godz. 12:08.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2009
Offline |
#70
|
|
17-latek , dla którego to może być życiowa szansa. Dobry występ z Wisłą może być decydujący dla jego dalszej 'kariery' w Ekstraklasie. Więc nie opowiadajmy bzdur , że Paweł nastrzela goli - no nie nastrzela ! Jest w fatalnej formie, nie dochodzi do sytuacji , nie oddaje strzałów, więc jak on ma strzelić te gole ? Popełniono jesienią straszny błąd. Niepotrzebnie go męczyli. Trzeba było odpuścić , zrobić operacje , ograć się w końcówce tego sezonu, i solidnie przygotować się do kolejnego. I tak nic nie gra w tym sezonie..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#71
|
|
Ludzie, nawet szczytowa motywacja nie pomoże temu 17-latkowi w bramce, jeśli atak Wisły zagra swoje. Nawet jakby Piast miał Buffona czy Butta w bramce to Wisła powinna wygrać. Spójrzcie na chłodno: Biała Gwiazda właśnie walczy o trzeci z rzędu tytuł mistrzowski. Jedzie do jednej z najsłabszych drużyn w lidze i musi wygrać. Więc jeśli trzeba się czegokolwiek obawiać to nieskuteczności w ataku, Wilczka i Olszara (po 5 bramek w tym sezonie) czy murowania bramki przez Piasta. Ale nie żółtodzioba w bramce...
Tak jak los sprzyja Lechowi (Dawidowski nie zagra w Poznaniu) tak jeszcze więcej przychylił się właśnie nam (podstawowy bramkarz pauzuje za czerwoną kartkę). |
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2010
Offline |
#72
|
|
|
Member
Od: 07.2009
Offline |
#73
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#74
|
|
Co z tego ze 17 lat?
a moze okaze sie perelka i juz w meczu Wisla bedzie blyszczal motywacje ma wystarczajaca = Wisla ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#75
|
|
Może gdyby nie fakt że to Piast Gliwice i liga polska to uwierzyłbym że ten 17-latek może nam zaszkodzić. Ale w naszej lidze takie cuda się nie dzieją... Liczę na spokojne zwycięstwo i tyle w temacie.
|
|
|
|
Banita
Od: 09.2007
Offline |
#76
|
|
Tak jak napisałem wcześniej TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ . Każda inna opcja niż wygrana oznacza zwykłe frajerstwo i brak walki. To co prezentuje Piast to żenada bezdyskusyjnie najsłabsza drużyna w lidze więc o czym tu mówić . Jak mamy mieć MP to takiego Piasta powinniśmy wgnieść w ziemie i naładować im cały worek goli . Nawet w takiej formie w jakiej jesteśmy jesteśmy w stanie wygrać wyraźnie. Więc WYGRAMY innej opcji nie ma.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#77
|
|
A widział ktoś kiedyś dobrego bramkarza 17-letniego? Dlaczego nie ma takich bramkarzy w klubach zachodnich mimo że napastnicy i pomocnicy się zdarzają?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#78
|
![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#79
|
|
Zdarzać się zdarzają. Casillas albo Akinfiejev gdzieś w tym wieku wywalczyli sobie miejsca w bramkach w swoich klubach.
![]()
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas, Że na drzewach zamiast liści Będą wisieć komuniści! UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#80
|
|
co się dzieje z Ba? coś poważnego złapał?
szkoda, wielka szkoda, że nie gra :/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#81
|
|
I po co znowu Brożka w pierwszym składzie wystawiać?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#82
|
|
Spokojnie Ba jest na ławce. Ostatnio nie grał więc tak z marszu nie wskoczy do składu.
![]()
.
. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#83
|
|
Narazie *****ia ,nic nie gramy
|
|
|
|
Member
Od: 12.2009
Offline |
#84
|
|
w obecnej formie Brożek strzeli bramke jedynie z 3 metrów na pustą bramkę
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#85
|
|
Motywacje to my mamy tylko na Lecha, Legię.
Na razie klops. Brożek miał 2 sytuacje, ale to nie ten Paweł. Tak jak ktoś powiedział, on musi mieć pustaka, by strzelił, obym sie mylił |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#86
|
|
goooooooooool Boguś
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline |
#87
|
|
Bogus.... bardzo dobrze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#88
|
|
Yeaaaah. Brożek świetnie, Boguski jeszcze lepiej !!!
Zawsze jak kogoś pokrytykuje, to później się rehabilitują. Wczoraj pisałem na forum Legii, ze czesto tak jest, ze druzyna gorsza wygrywa spotkanie. 2 minuty po notce, padła bramka dla nich he |
|
|
|
Member
Od: 12.2009
Offline |
#89
|
|
zwracam honor, brożek kapitalnie teraz uderzył, kapitalnie obronił kasprzik, i formalność boguskiego
Mam nadzieje że piast się teraz otworzy i dostaną brame na 2-0 |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#90
|
|
Chyba spalony był. Ale nieważne Wisła prowadzi i jest zajebiście.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|