The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 26.04.2010, 22:23
No to trochę nie ciekawie ale ja jestem dobrej myśli, bo się nam skrzydła ostatnio rozwinęły (Mały, Łobo) a Brożek powoli łapie formę i coś mi się tak wydaje, że Brameczke walnie Piastowi My się nie mamy jak na razie martwić o defensywe bo dobrze wiemy, że to my będziemy prowadzić grę a nie oni więc to my mamy strzelać 2,3 bramki a gdy wpadnie chociażby jedna na Gliwiczan to i tak się nic nie stanie
Odpowiedz cytując
ardianek
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: POLSKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 26.04.2010, 22:25
ale ja nie mowie juz nawet o meczu z Piastem ale o reszcie sezonu. Mecz w warszawie, na bramce juszczyk, na obronie diaz? ;| JUSZCZYK na bramce do konca sezonu.. o zgrozo
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 26.04.2010, 23:02
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No ale z drugiej strony Markusie, Kasperczak mówi prawdę, inna sprawa że nic go to nie kosztuje bo nie jest za to odpowiedzialny
Zresztą trener ma taki wybór jakiego dawno nikt nie miał - Głowacki świeżutki, to samo Ba,Jirsak,Kirm czy Christov - nic nie stoi na przeszkodzie by to oni zaczęli ten mecz, szczególnie że Brożek czy Boguski są kompletnie bez formy.

Akurat w tym meczu tez trochę cwaniactwa by się chyba jednak przydało i gdzieś tak pod koniec meczu żółtko dla Marcelo było by wskazane
Po co takie kombinacje z żółtkiem dla Marcelo? Gra niewarta świeczki jak pokazał mecz z Lechem. Trzeba wygrać z każdym (więc też z Koroną) a nie kombinować. Bo 1 porażkę (remis) mamy wkalkulowaną i pewnie będzie to porażka z Legią. A trzeba wygrać 4 pozostałe mecze żeby zdobyć MP.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 26.04.2010, 23:17
3rider napisał(a):Wyświetl post
Trudniejszy okazal sie mecz z Polonia, ktora nad nami gorowala przez 2/3 meczu niz potyczka z Lechem i niech to da naszym do myslenia. Piast bedzie walczyl na 120%, my musimy ich przebic wlasnie agresja, siasc na nich pressingiem tak samo jak na Lechu. Mozemy zapomniec o bazowaniu na "wyzszosci pilkarskiej" w takich meczach, tutaj punkty sie WYRYWA.

Niech Kasper im opowie o slabosciach w meczu z Czarnymi Koszulami, gdzie ulegalismy walecznoscia na kazdym kroku. Oni beda ciac , my nie mozemy ulec i byc dluzni! Mistrzem Polski zostanie najbardziej waleczny zespol


Dokladnie ,MP zdobywa sie punktami z Gliwic czy z Bytomia a nie z Poznania czy Warszawy.
Stara regula a jak prawdziwa

Piast jest w strefie spadkowej i jutro beda wlaczyc chyba anwet na wiecej niz jak piszesz 120%..

Musimy sie nastawic na mega walke,zwlasza ze jest jeszce TYLKO 5 MECZY.Teraz trzeba pokaza kto ma jaka moc..... teraz mi przypomina troche jazde po drodze szybkiego ruchu ,jak jest po prostym to kazdy szybko jedzie, a tylko wjazd pod gore weryfikuje kto ma jaki silnik.....

Panowie jestemy juz blisko ,musimy dac rade !!!
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 26.04.2010 o godz. 23:20.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 27.04.2010, 07:40
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._bramkarz.html

Wisła kontra 17-letni bramkarz (Tomasz Kasprzik, brat Grzegorza)
Odpowiedz cytując
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 27.04.2010, 09:59
Wisła ranna po Lechu, do Gliwic jedzie bez dwóch

http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...?kategoria=664
Odpowiedz cytując
Crusi
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 27.04.2010, 10:40
Orientuje sie ktos jak tam wyglada sprawa z Issa Ba? Wykurowal sie juz czy tez go zabraknie w skladzie?
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER"
THE WHITE STAR DIVISION
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 27.04.2010, 10:44
Trenował z zespołem więc powinien być w 18 meczowej.
..
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 27.04.2010, 12:03
Brozio będzie miał idealną szansę na strzelania dzisiaj bramek bo w bramce Piasta stanie 17-latek
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 27.04.2010 o godz. 12:08.
Odpowiedz cytując
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 27.04.2010, 12:28
17-latek , dla którego to może być życiowa szansa. Dobry występ z Wisłą może być decydujący dla jego dalszej 'kariery' w Ekstraklasie. Więc nie opowiadajmy bzdur , że Paweł nastrzela goli - no nie nastrzela ! Jest w fatalnej formie, nie dochodzi do sytuacji , nie oddaje strzałów, więc jak on ma strzelić te gole ? Popełniono jesienią straszny błąd. Niepotrzebnie go męczyli. Trzeba było odpuścić , zrobić operacje , ograć się w końcówce tego sezonu, i solidnie przygotować się do kolejnego. I tak nic nie gra w tym sezonie..
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 27.04.2010, 12:46
Ludzie, nawet szczytowa motywacja nie pomoże temu 17-latkowi w bramce, jeśli atak Wisły zagra swoje. Nawet jakby Piast miał Buffona czy Butta w bramce to Wisła powinna wygrać. Spójrzcie na chłodno: Biała Gwiazda właśnie walczy o trzeci z rzędu tytuł mistrzowski. Jedzie do jednej z najsłabszych drużyn w lidze i musi wygrać. Więc jeśli trzeba się czegokolwiek obawiać to nieskuteczności w ataku, Wilczka i Olszara (po 5 bramek w tym sezonie) czy murowania bramki przez Piasta. Ale nie żółtodzioba w bramce...

Tak jak los sprzyja Lechowi (Dawidowski nie zagra w Poznaniu) tak jeszcze więcej przychylił się właśnie nam (podstawowy bramkarz pauzuje za czerwoną kartkę).


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
joshts
Junior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 27.04.2010, 13:17
Pawełkowi pomaga różaniec. Test Juszczyka

http://www.futbolnews.pl/informacje/...juszczyka.html
Odpowiedz cytując
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 27.04.2010, 13:32
prober napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, nawet szczytowa motywacja nie pomoże temu 17-latkowi w bramce, jeśli atak Wisły zagra swoje.
O tak, tutaj się zgodzę . Tylko jest jedno małe ale. Nie gramy na swoim przyzwoitym poziomie od roku ; ))
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 27.04.2010, 14:19
Co z tego ze 17 lat?
a moze okaze sie perelka i juz w meczu Wisla bedzie blyszczal

motywacje ma wystarczajaca = Wisla
Odpowiedz cytując
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 27.04.2010, 14:37
Może gdyby nie fakt że to Piast Gliwice i liga polska to uwierzyłbym że ten 17-latek może nam zaszkodzić. Ale w naszej lidze takie cuda się nie dzieją... Liczę na spokojne zwycięstwo i tyle w temacie.
Odpowiedz cytując
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Banita
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 27.04.2010, 14:49
Tak jak napisałem wcześniej TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ . Każda inna opcja niż wygrana oznacza zwykłe frajerstwo i brak walki. To co prezentuje Piast to żenada bezdyskusyjnie najsłabsza drużyna w lidze więc o czym tu mówić . Jak mamy mieć MP to takiego Piasta powinniśmy wgnieść w ziemie i naładować im cały worek goli . Nawet w takiej formie w jakiej jesteśmy jesteśmy w stanie wygrać wyraźnie. Więc WYGRAMY innej opcji nie ma.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 27.04.2010, 17:08
A widział ktoś kiedyś dobrego bramkarza 17-letniego? Dlaczego nie ma takich bramkarzy w klubach zachodnich mimo że napastnicy i pomocnicy się zdarzają?
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 27.04.2010, 17:26
joshts napisał(a):Wyświetl post
Pawełkowi pomaga różaniec. Test Juszczyka

http://www.futbolnews.pl/informacje/...juszczyka.html
Rozwaliło mnie to W sumie talizmany i wmawianie sobie że to pomaga to niezły pomysł.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 27.04.2010, 17:29
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A widział ktoś kiedyś dobrego bramkarza 17-letniego? Dlaczego nie ma takich bramkarzy w klubach zachodnich mimo że napastnicy i pomocnicy się zdarzają?
Zdarzać się zdarzają. Casillas albo Akinfiejev gdzieś w tym wieku wywalczyli sobie miejsca w bramkach w swoich klubach.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 27.04.2010, 17:46
co się dzieje z Ba? coś poważnego złapał?
szkoda, wielka szkoda, że nie gra :/
Odpowiedz cytując
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 27.04.2010, 17:46
I po co znowu Brożka w pierwszym składzie wystawiać?
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 27.04.2010, 18:08
kolend napisał(a):Wyświetl post
co się dzieje z Ba? coś poważnego złapał?
szkoda, wielka szkoda, że nie gra :/
Spokojnie Ba jest na ławce. Ostatnio nie grał więc tak z marszu nie wskoczy do składu.
..
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 27.04.2010, 18:21
Narazie *****ia ,nic nie gramy
Odpowiedz cytując
mic1992
Member
 
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 27.04.2010, 18:22
w obecnej formie Brożek strzeli bramke jedynie z 3 metrów na pustą bramkę
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 27.04.2010, 18:24
Motywacje to my mamy tylko na Lecha, Legię.
Na razie klops. Brożek miał 2 sytuacje, ale to nie ten Paweł.
Tak jak ktoś powiedział, on musi mieć pustaka, by strzelił, obym sie mylił
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 27.04.2010, 18:26
goooooooooool Boguś jedziemy
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 27.04.2010, 18:26
Bogus.... bardzo dobrze.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 27.04.2010, 18:27
Yeaaaah. Brożek świetnie, Boguski jeszcze lepiej !!!

Zawsze jak kogoś pokrytykuje, to później się rehabilitują. Wczoraj pisałem na forum Legii, ze czesto tak jest, ze druzyna gorsza wygrywa spotkanie. 2 minuty po notce, padła bramka dla nich he
Odpowiedz cytując
mic1992
Member
 
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 27.04.2010, 18:27
zwracam honor, brożek kapitalnie teraz uderzył, kapitalnie obronił kasprzik, i formalność boguskiego

Mam nadzieje że piast się teraz otworzy i dostaną brame na 2-0
Odpowiedz cytując
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 27.04.2010, 18:28
Chyba spalony był. Ale nieważne Wisła prowadzi i jest zajebiście.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:10.