
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 08.2008
Offline |
#31
|
|
Ja miałem studniówkę w piątek w Muzeum Narodowym
żarcie.. okropne.. a ten ich tort to jest chyba sławny ![]()
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#32
|
|
Ceny z kosmosu mocno niektóre
Ja pare lat temu bawiłem na zamku w NIepołomicach. Koszt bodaj 150 + 100 za tow. W cenie chocby dojazd autobusem, przyjazd na rynek po zabawie Kapela, nauczyciele, film dla każdego w cenie, żarcie nawet nawet. Miło było. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Młyn
Offline |
#33
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#34
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
|
NO wiem, tak zajebista, ze aż wdarła mi sie teraz niepewność czy nie było to może 200 - 150... Ale to max już na pewno. Ogólnie tanio mnie to wyszło, wszak na garniak nowy się nie szarpnąłem... Nie pamietam dokładnie, to już kilka lat wstecz.
Ile nas było? No ładnych kilkaset osób - 10 klas po, plus minus, 25 osób (250) + jakieś 150-200 os. towarzyszących. Czyli ok 400 osób do płacenia. Mnożąc to razy (licząc pierwszy wariant cenowy) średnio 130 zł wyszedłby budżet imprezy w wysokości ponad 50 tys złotych - na swoje pewnie i tak wyszli organizatorzy Generalnie dziwią mnie koszty 300 zł i więcej od osoby biorąc pod uwagę, ze nam niczego nie brakowało, a i nie bawiliśmy na sali gimnastycznej... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#36
|
|
Ja wczoraj imprezowałem na studniówce koleżanki na Klimeckiego , impreza prze zajebista,żarcie od Wierzynka średnie.Brakowało troszkę disco polo ale ogólnie muzyka świetna,wybawiłem sie z nią jak należy,czego chcieć więcej
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 17.01.2010 o godz. 20:07.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#37
|
|
My 3 lata temu, też mieliśmy od Wierzynka. Jeść się tego nie dało
Przereklamowane zdrowo.![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#38
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ
Offline |
#39
|
|
XI LO
![]() żarcie nie dobre, impreza w sumie dobra (tzn jak dla kogo) ![]() ![]() na wyjazdach byłeś ilu?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#40
|
|
Już po studniówce
- zabawa przednia , wytańczyłem się za wszystkie czasy , ale..- jedzenie z Wierzynka - syf!!Zimne, mało i niedobre!Wolałbym żeby już żeby z KFC żarcie brali... -w muzeum nie ma klimy i jest taka parówa że masakra.. ![]()
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#41
|
|
Kibic_1906 miales w Narodowym?
Napsiz ile placiles, jak zarcie, o ktorej początek i koniec imprezy... ![]() Moja szkoła wydziwia strasznie jesli chodzi o studniowke.... :( ![]()
WISŁA!!!
|
|
|
|
Member
Od: 04.2008
Offline |
#42
|
|
A czemuż to
? |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: 49° 56' N 19° 57' E
Offline |
#43
|
|
A my dopiero 14 lutego się bawimy... Cena 250 + 150 a wszystko w hotelu europejskim
![]() "Naszą najgłębszą obawą nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi, ale to, że jesteśmy zbyt potężni. [...]"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#44
|
|
Ja miałem w sobotę, i było naprawdę zaje... Może do północy wóda pod stolikiem ale po już nikt się nei bawił w chowanego
Zespół na duży plus,żarcia dużo i też w jakości niczego sobie...Wszytko skończyło się o 7 rano(i odziwo 1/4 sali siedziała do samego końca, a prawie 100% było jeszcze o 3), naprawdę życzę wszystkim tak fajnej studniówki.P.S. Przykład że za 300 złoty (cena razem z osoba towarzyszącą) można się naprawdę fajnie bawić.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 18.01.2010 o godz. 14:16.
![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Offline |
#45
|
![]()
Ostatnio edytowane przez Kamil : 18.01.2010 o godz. 17:54.
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: FCK
Offline |
#46
|
|
Ja mam 5 lutego w hotelu europejskim. 260zł singiel albo 400zł para . A co będzie w cenie to nie wiem
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#47
|
Cena to 485zł za parę a 285 za siebie. Jedzenie - na przystawke niedobre zimne mięso z żurawiną i jakimś ubitym białym serem , półmisek wędlin(akurat ok) , mięso ciepłe z kluskami i marchewką ( kluski - 5 małe , na jeden kęs i mięsko malutkie) , strogonow ( tak że 5 razy zamoczyłem łyżkę i koniec) Tort akurat był ok , zimny truskawkowy. Impreza zaczęła się ok 19,30 a koniec o 5,00. Jedyne czego nie brakło to mineralna , coca-cola , soki , herbata i kawa. Jednym słowem - NIE polecam muzeum narodowego na studniówkę - drogo , duszno w środku i nie wolno wychodzić na zewnątrz bo ochrona nie wypuszcza.. ![]()
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW.. |
|
|
|
Member
Od: 04.2008
Offline |
#48
|
|
Z tym wypuszczaniem to chyba mają coś zrobione oO To gdzie na papierosa wychodziliście ?
|
|
|
|
Member
Od: 07.2005
Offline |
#49
|
O to podrożyli Chociaż ja miałem już trochę temu więc nie wiem czy będą aktualne moje doświadczenia Hehe jak masz fajne dziewczyny w klasie i kumate to dość tanio i łatwo można sobie pokój załatwić u portiera na jakąś godzinkę przynajmniej tak było gdy ja miałem studniówkę. Żarcie to w sumie dobre no ale jak to na większości takich imprez mało ale generalnie klimat spoko udanej imprezy ![]()
Płaszów stary wierny Wisle
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#50
|
bez sensu , ale co zrobic.![]()
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW.. |
|
|
|
Member
Od: 04.2008
Offline |
#51
|
|
To u nas miłe zaskoczenie
Ochrona się zbytnio nie szczypała, zresztą na papierosa najpierw wyszły belfry a my za nimi , ot przykład idzie z góry ![]() |
|
|
|
Oficjalny piknik
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#52
|
|
W kiblu? Miałem tam studniówkę rok temu i wszyscy w jakiejś palarni siedzieli.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline |
#53
|
|
Ja mialem dwa tygodmnie temu swoja studniowke w restauracji Rezydent w Rudniku a w zeszla sobote dziewczyny w kopalni soli w Wieliczce .Gral ten sam DJ na obu imprezach, u mnie muzyka typowa disco taneczna i do popijawy wszyscy sie bawili ok a w kopalni dali przyklad jak mozna moim zdaniem zamulic impreze przez dretwa muzyke i jakies wystepy uczniow
![]()
.....
|
|
|
|
Member
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom
Offline |
#54
|
|
Ja studniówkę to miałem jakies 8 lat temu ale to jest balet który się pamięta (lecz nie zawsze
) do końca życia. Wcześniej ktoś pisał, że był na zamku w Niepołomicach też tam byłem z koleżanką, która tam miała. Generalnie gdyby tam ktoś miał to konkretnie jest. Te sale super, jedzenie b dobre. Co do ceny to sie nie orientuje z racji tego, że byłem zaproszony i nie miałem przyjemności opłcania imprezy ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: XVIII dzielnica
Offline |
#55
|
|
A ja mam takie pytanie do tych co już mieli studniówki, a konkretnie to chciał bym wiedzieć jaką muzyke wam puszczali i mile widziane też konkretne tytuły ulubionych kawałków.
Pochwalcie się śmiało ![]() Reymonta 22 To Nasza Świątynia, a Wisła Kraków To Nasza Religia!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: 49° 56' N 19° 57' E
Offline |
#56
|
|
Pytanie. A obskakiwaliście na jednej nodze pomnik Mickiewicza po studniówkach czy nie (a przynajmniej ci co byli w stanie)?
Ostatnio edytowane przez Ploughmanson : 07.02.2010 o godz. 18:38.
![]() "Naszą najgłębszą obawą nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi, ale to, że jesteśmy zbyt potężni. [...]"
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Offline |
#57
|
już szedlem ale niestety mnie zgarneli spowrotem na studniowke, to sie w****ilem i o 24 poszedlem na R22 mecz WIsly ogladac ![]() ![]()
Ostatnio edytowane przez Kamil : 08.02.2010 o godz. 00:35.
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#58
|
|
To Wam się impreza o 24 kończyła ?
Nie będę mówiła ile lat temu była moja studniówka ale obskakiwałam oczywiście Adasia. Mimo, że ciezko było ale wcale nie ze względu na % a ... bolące nogi. I nie powiem - dość hitowe fotki mam w kiecce powiedzmy "balowej" i ... glanach No i niezapomniane miny ludzi w tramwaju jak wracałyśmy z koleżanką na osiedle z Rynku ... balowe kiecki, resztki makijażu, loczki-koczki ... i glany :] A ludzie do pracy jechali bo wacałyśmy około ... 7 ![]() Aha no i bodaj 4h snu i wizyta na R22, bo akurat jakiś sparing grali ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Offline |
#59
|
|
a czy ja gdzies napisalem ze sie skonczyla? to byla chwila impuls lub jak kto woli jakis glos mi kazal isc na Wisle
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#60
|
|
No bo wynikało, że szedłeś skakać naokoło Adasia (a to zawsze po studniówce), wrócili Cię i poszedłeś na Wisłę potem ...
Widać zbyt daleko idące wnioski wziełam ;-) |
|
|