The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
P@vel K@sprzyk
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.01.2010, 19:24. Studniówka
Panowie i Panie możecie mi powiedzieć gdzie i kiedy będziecie się bawic w ramach tego balu ?
Odpowiedz cytując
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.01.2010, 19:35
I bardzo mnie ciekawi jak u Was z ksoztami. Ile placicie za osobe, za pare itp.

Chce zobaczyc czy tylko u mnie w szkole wydziwiaja...
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.01.2010, 19:39
Ja sie jutro bawię zaprosiła mnie koleżanka,a akurat sie składa,że zaczęliśmy mieć kilku wspólnnych znajomych może być fajnie podobno jest załatwione,że można alkohol wnosić i obsługa o tym poinformowana,więc sympatycznie będzie za osobę towarzyszącą chyba 185 było,za pare koło 400zł. Tylko nie daje mi spokoju ten głupi "Polonez" , bo nie tańczyłem go nigdy.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 15.01.2010 o godz. 19:47.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
P@vel K@sprzyk
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.01.2010, 19:44
Ale chłopaki macie w Krk tak ? Hmm my zrezygnowaliśmy ze szkoły z przyczyn alko, chcemy sie napic więc woleliśmy poza Niestety dostalismy nie miłą niespodzianke, jakies kontrole etc. Ale i tak kazdy połówke miec ze sobą będzie Koszty duze :/ 420 zł za pare.
Odpowiedz cytując
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.01.2010, 19:45
420zł za pare to i tak u miarę.

W 3LO koszt studniowki w 2011 bedzie wynosil okolo 600zl za pare!!

Muzeum Narodowe - Wierzynek - wszystko jasne.... :/
Powód: zle kalkulacje, sry :)
Ostatnio edytowane przez StelmiOriginal : 15.01.2010 o godz. 19:48.
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 15.01.2010, 19:47
Ja miałem z Wierzynka żarcie rok temu ,było gówniane jak cholera, tort, którego się po prostu nie dało zjeść, dania ciepłe też kiepskie... Wierzynek jest przereklamowany i przeceniany..

No i my płaciliśmy 470 zł za parę.
Odpowiedz cytując
P@vel K@sprzyk
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 15.01.2010, 19:56
420 za Racławice to i tak sporo co by nie mówić.
A z tymi 600 zł to przesada. Za co takie pieniądze ? :|
Odpowiedz cytując
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 15.01.2010, 20:02
A powiedzcie taka rzecz jeszcze, jak to jest z kadrą nauczycielską? Ile osob jest u was opłacone, tzn czy nauczyciele sami idą czy idą z zona-mezem-kochankiem-kochanka? I czy za partnera nauczycielki uczniowie placa, czy sami sobie fundują?

U mnie oplacone ma byc 80 osob z kadry! I tak sie zastanawiam, z jakiej paki mamy my uczniowie oplacac darmowe zarcie i alkohol partnerowi?! Jak to u Was jest?
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 15.01.2010, 20:05
U nas wszyscy nauczyciele byli zaproszeni , ale przyszło ich mniej, no i nieliczni z osobami towarzyszącymi, stąd niby po 50 zł mieli nam zwracać, ale tych pieniedzy nie powąchałem, bo różne składki tam jeszcze były.. natomiast opłacani są na pewno nauczyciele, no i ich towarzysze też, w końcu oni są tam gośćmi (przeciez jak zapraszasz laskę na studniówkę, to chyba nie oczekujesz, że ci zwróci 180 zł za jej udział?), a niektórzy i tak odmawiali, bo nie chcieli przyjść...
Odpowiedz cytując
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.01.2010, 20:06
Nie no rozumiem, tylko niech ktos mi wytlumaczy skad kwota 600 za pare?!
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
P@vel K@sprzyk
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.01.2010, 20:09
U nas tak samo opłacamy te grono około 50 osób+ partnerzy. Skoro są gościami to jak mogą nam zabronić picia alko ? To mnie cholernie denerwuje . Przeciez nikt nie idzie tam zalać pały tylko się pobawić
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 15.01.2010, 20:12
Ja jutro już się bawię W sumie to kameralnie bo u nas na hali, na początku byłem przeciwko ich pomysłowi z ubraniem sali pod klimaty francuskiego kabaretu "Moulen Rouge"(czy jak tam to się pisze ), ale wyszło naprawdę zaje... Np. mamy brzydki sufit na hali kupiliśmy 1000 balonów, załatwiliśmy hel, i na początek studniówki puścimy te balony i zasłonią sufit

Płacimy w sumie 300, chyba coś koło 60 osób jest za które płacimy.

Co do alko to oczywiście oficjalnie nic nie można, ale jest jak jest Nawet rok temu nauczycielka wyśmiała mojego kumpla że piją Soplicę, podczas gdy grono raczy się Panem Tadkiem
Ostatnio edytowane przez igortsw : 15.01.2010 o godz. 20:20.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.01.2010, 20:26
Co do chlania - nie oszukujmy się, w ten dzieńformalne stosunki z nauczycielami nie istnieją.



Rok temu moi dyrektorzy się tak zalali, że nie wiedzieć czemu wrócili do domu w nieswoich marynarkach... Tak, tak, dyro nam się później tym chwalił
Odpowiedz cytując
P@vel K@sprzyk
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 15.01.2010, 20:42
To mu sie impreza zajebiście udała Kolejna sprawa Co będziecie w tym roku pić w naszej klasie ustaliliśmy że Stock'a
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 15.01.2010, 20:50
P@vel K@sprzyk napisał(a):Wyświetl post
To mu sie impreza zajebiście udała Kolejna sprawa Co będziecie w tym roku pić w naszej klasie ustaliliśmy że Stock'a
Miałem zaszaleć i kupić Finladnię, ale straszny ze mnie sknerus i jak pomyślałem że mi wychleją, a sam się napije z 2 kielony....kupiłem Wyborową
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 15.01.2010, 21:08
W zeszłym roku miałem studniówkę w konfiguracji: Muzeum Narodowe + Wierzynek i było 300zł (z tego jeszcze 100 szło na matury). Za towarzyszącą było bodaj 200.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 15.01.2010, 21:14
P@vel K@sprzyk napisał(a):Wyświetl post
420 za Racławice to i tak sporo co by nie mówić.
A z tymi 600 zł to przesada. Za co takie pieniądze ? :|
Jakie Racławice? Bo ja słyszałem o wsi Racławice i tam jest tylko remiza
Odpowiedz cytując
P@vel K@sprzyk
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 15.01.2010, 21:21
Remiza jest ale jest też Bartoszówka i ostatnio wybudowali takie coś:
http://www.szlacheckidwor.com.pl/onas
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 15.01.2010, 21:24
P@vel K@sprzyk napisał(a):Wyświetl post
Remiza jest ale jest też Bartoszówka i ostatnio wybudowali takie coś:
http://www.szlacheckidwor.com.pl/onas

A to szacun. Ja się tam stołowałem, ale w remizie na weselichu
Odpowiedz cytując
P@vel K@sprzyk
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 15.01.2010, 21:27
Udane było ? A skąd kolega jeśli można wiedzieć ?
Odpowiedz cytując
matt1906
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 15.01.2010, 23:43
u nas 515 za parę a osobno 350. Mamy na Klimeckiego czy jakoś tak U nas wyszło że po 0,7 na pare
na wyjazdach byłeś ilu?
Odpowiedz cytując
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 16.01.2010, 00:40
W hali wystawowej ? ja tam mialem swoja 100dniowke 3 lata temu, 180zl od osoby od pary 360 :O
jedzenie z Wieżynka, wodzirej i dj..

Przyjemnie jak na hale ; )
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
matt1906
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 16.01.2010, 00:46
na zaproszeniu napisane "Centrum Handlowe" więc chyba to samo. Widzę że w przeciągu 3 lat zdrożało pięknie :|
na wyjazdach byłeś ilu?
Odpowiedz cytując
P@vel K@sprzyk
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 16.01.2010, 00:52
Cenyy nie ma co, piękne :|
Odpowiedz cytując
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 16.01.2010, 15:02
380 PLN za parę: maturzysta 240+140 za osobę towarzyszącą (wliczony wodzirej itd.)
Odpowiedz cytując
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 16.01.2010, 15:14
300 za siebie+160 za osobe a impreza w kopalni soli w Wieliczce. co do alkoholu powiedziane ze nie mozna, ale sprawdzane nie bedzie a bawimy sie dzis
Odpowiedz cytując
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 16.01.2010, 19:38
Jeśli mogę wam coś doradzić to bawcie się na całego Chcecie pić to pijcie, ale nie siedźcie za duzo przy stolikach.

Ja na mojej studniówce byłem pantoflem i dziś żałuję że ominęło mnie parę fajnych sytuacji, bo wolałem stać z laską na boku :/
Odpowiedz cytując
Kordel
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 16.01.2010, 20:21
320zł+ 160 zł za os towarszyszacą,zespoł opłaca Komitet Rodzicielski ale pod warunkiem ze wpłacimy na komitet 120 zł.W ost rozrachunku wyszło taniej za zespoł
Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi.K.Błaszczykowski
Odpowiedz cytując
P@vel K@sprzyk
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 17.01.2010, 07:04
Cytat:
Jeśli mogę wam coś doradzić to bawcie się na całego Chcecie pić to pijcie, ale nie siedźcie za duzo przy stolikach.

Ja na mojej studniówce byłem pantoflem i dziś żałuję że ominęło mnie parę fajnych sytuacji, bo wolałem stać z laską na boku :/
Piłem, jadłem, tańce do 6 rano Zajebista sprawa!
Odpowiedz cytując
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 17.01.2010, 17:07
Ja dziś mam studniówkę w muzeum narodowym Powinno być ok
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:30.