
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław
Offline |
#11
|
|
mamy młodych zawodników w ME. Jest Leszczak który już puka do seniorskiej piłki, jemu trzeba dać szansę a posadzić Małeckiego albo Brożka, bo na nich patrzeć się nie da. W środku jak nic Guła z Jirsakiem jak dla mnie.
A co do Brożka to z tego co pamiętam on gra z przepukliną którą ma zrobić dopiero po tej rundzie, może to przez to tak gra bo mu nie pozwala ona grać na maksa? Myślę że najwyższa pora na rewolucje w składzie bo większość ludzi przyzwyczaiła się do wyjściowego składu i odpuszcza sobie na maksa... ![]() ![]() ![]() |
|
|

|
||||||
|
|