
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#1
|
|
Witam muszę ugotować obiad na dzisiaji mam pomysł na udka z kurczaka, tylko nie wiem kompletnie jak je przyrzadzic
dacie jakiś sprawdzony smaczny łatwy przepis? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#2
|
|
Specem kulinarnym bynajmniej nie jestem, więc się za bardzo nie sugeruj
Ja zazwyczaj kurczaka robię po prostu tak, że go solę, daję rpzyprawy do kurczaka, zawijam w folię aluminiową i do piekarnika. Taka spora pierś z kością się piecze z godzinę, udka nie mam pojęcia ile by wyszły. Kurczak wychodzi bardzo fajny, soczysty i wogóle pozdro![]()
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________ Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę: https://www.patreon.com/ArturPlatek |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: Jaworzno
Offline |
#3
|
|
Ech kuchmistrze
![]() Ja zwykle jak robię takie rzeczy, to idę na łatwiznę. Zwyczajnie zrób takie coś do posmarowania z oleju i przypraw, udka przemyj zimną wodą z kranu, potem rozgrzej piekarnik do jakichś 200 stopni, posmaruj udka od strony skóry tym czymś co zrobiłeś, wpieprz to piekarnika i niech się piecze ![]() I zaglądaj aż skórka stanie się brązowa. To znaczy, że już można wpieprzać, bo się upiekło ![]() To tego najlepiej jakaś sałatka, możesz zrobić z pomidorów i ogórków albo czego tam chcesz ![]() I gotowe, nie trzeba do tego żadnych ziemniaków ani nic Bo samo mięso z sałatką jest git ![]() PS. Piecz na ruszcie, nie na blasze, blachę możesz postawić pod rusztem, żeby tłuszcz spływał a potem możesz se nim mięcho polać ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#4
|
|
Dzieki Panowie , wyszło pycha
![]() Co jeszcze polecicie na obiad? Chodzi mi o coś łatwego , smaczenego ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#5
|
|
Zrob dewolaje:
Sposob przygotowania: Piersi z kurczaka rozbijamy. Doprawiamy przyprawą do kurczaka oraz solą i pieprzem. Na środku fileta kładziemy kawałek żółtego sera i zawijamy w rulonik. W razie potrzeby do zawinięcia używamy wykałaczek. Dewolaje pieczemy w głębokim tłuszczu na zloty kolor po uprzednim obtoczeniu w jajku i bułce tartej. Naprawde jest pycha ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline |
#6
|
|
Latwego? Paradoksalnie Pizza. Zrobienie jej zajmuje ledwo pare minut. Koniecnzie musisz miec okragla blache do kupienia w wiekszosci supermarketow.
Przepis? Ciasto na 32 centymetrowa pizze: Woda 3/5 szklanki, 3 lyzki cukru, 1/4 kostki drozdzy, 3 lyzki soli. Mieszasz to razem i nastepnie dodajesz 2/5 szklanki oleju. Teraz maka, maki dodajesz na oko w momencie gdy ciasto jest jednolite(nie moze byc zbyt maczniste) wiesz ze jest gotowe. Teraz pozostaje uformowac kule i wrzucic to na blache. Dodatki tu juz kwestia upodoban ja zazwyczaj robie typowa capricciose czyli ser, szynka pieczarki. Obowiazkowo musisz dac sos pomidorowy(moze byc wlasnej roboty moze byc ze sklepu ) na spod i na to ser. Dalej reszta dodatkow jak ktos ma ochote mozna na calosc walnac druga warstwe sera. Ogolnie wiadomo przyprawy.Teraz znalazlem rewelacyjny przepis ale to dla ludzi ktorzy lubia taka picanterie(doslownie ). Salami podowjny ser cebula i tabasco. tzn pizza wyglada tak. Ciasto, tabasco, ser, salami, cebula. Naprawde rewelacja. Ja jestem specem od pizzy(jadam ja 4 razy w tygodniu - sam robie ) wiec moge miec nieco spaczony gustTembel, to jest rewelacja. Ostatnio jadlem to braklo bo w.......ilem 9 sztuk jeden po drugim. Chyba moja ulubiona potrawa zaraz po pizzy |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#7
|
|
Koyoot na prostokątnej blaszce nie idzie jej zrobić?
Tembel Ty te dewolaje pieczesz na patelni tak? np na roztopiony maśle? ten tłuszcz ma byc naprawde głeboki? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#8
|
|
A ja poloecam cos a la Tortilla
Placek robisz jak na nalesniki ,bo bedziesz to potem zawijał potem kroisz kuraczka w kostke ,mieszaasz z przyprawami(moga byc gotowe np kamis czy prytamt--przyprawy do panierki do kurczaka,+papryka slodka+ troche curry i smazysz niedlugo na patelni Wysypujesz niewielka ilsoc usmazonego miesa na srdoek jednego nalesnikwoego ciasta + kawalki,pomidora + ogorka,cebuli Do tego robisz szybki sos musztrada +majoznez+ odrobine czosnku=mieszasz i polewasz to na kawalki kurczaka i warzyw...zawijasz to i masz gotowa tortille. Robie tak od 3-4 lat i jeszcze mi sie nieprzejadla ![]() Strasznie syta,zjesz 2 placki i jests pojedzony,a smakuje suuper ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#9
|
też godne polecenia![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline |
#10
|
. Mozesz uzyc skladnikow takich jak ja podalem wczesniej na zwykla: . |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#11
|
|
Ja z wlasnego doswiadczenia polecam kupić łopatkę wołową bez kości pokroić na kawałki kosteczki i usmażyć i do tego dodać kupiony w sklepie Sos Słodko-Kwaśny (Pudliszki, Łowicz, Knorr - wszystkie są dobre i słoiczki kosztują po 4-5zł) i 5 minut gotowania i gotowe.
To nie msi być mięso wołowe, moze być drobiowe itp... Ale z calego serca polecam, czas roboty - 20 min, trudnosc wykonania - zerowa. ![]()
WISŁA!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Bieszczady:)
Offline |
#12
|
To nie jest Devolay o czym piszesz,tylko kotlet szwajcarski Devolay nie ma sera tylko maslo w srodku![]() ![]()
Nawet kłamać trzeba umieć. Można się tego uczyć od „cyngli” „Gazety Wyborczej”. Jak oni pięknie potrafią rzucić pomówienie czy insynuację w sposób chroniący przed odpowiedzialnością cywilną! Używając niejasnych określeń w stylu „faszyzujący”, „oskarżany o…” i temu podobnych.......
Rafał Ziemkiewicz. http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2011/0...t-kazdy-widzi/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#13
|
|
Bardzo łatwo zrobić spaghetti napoli albo bolognese albo kotlety np z piersi kurczaka z ziemniakami i jakąś smaczną sałatką.
|
|
|