The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 25.05.2009, 15:57
Pierw trzeba być mistrzem. Potem dojść do IV rundy co moim zdaniem wcale nie będzie takie łatwe.
jaitylkoja
Senior Member
 
Od: 01.2008
Skąd: się tu wziąłem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 25.05.2009, 16:22
Tak, najpierw trzeba dojść do IV rundy. W III widzę takie potęgi jak APOEL i Salzburg. Może załóżmy od razu, że IV runda to będzie sukces? Nic oczywiście w LM nie jest łatwe, ale takie kluby jakie są w III rundzie po prostu musimy ograć, nie ma innej możliwości. Nie mówię o lekceważeniu ich, ale nie dajmy się zwariować. Jakbyśmy w tym roku trafili na Olimpiakos albo Slavie w III rundzie LM zamiast Barcelony to byśmy całowali Platiniego i mówili że juz jesteśmy w fazie grupowej, a teraz jak na nie trafimy to znów będzie "niepomyślne losowanie" itd.
ćwicz to co chcesz, nawet gdy kumple nie ćwiczą..


Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 25.05.2009, 16:41
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Pierw trzeba być mistrzem.
Dokładnie.
Ludzie, przestańcie na razie ciągle pierdo...ić o eliminacjach do LM bo jeszcze mistrzem nie jesteśmy. Nie można się wstrzymać do soboty z tym wszystkim?
Serafa
Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Besanowo 1212

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 25.05.2009, 20:23
A mecze pewnie będą na stadionie Śląskim, wiec nie jawi się to tak różowo.
jerry1990
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 25.05.2009, 20:28
Szczerze mówiąc zaczyna mnie juz denerwowac czytanie tego tematu...
Mistrzem Polski to my będziemy dopiero w sobote po 18:45. Czy ta zasada co będzie w tym roku będzie tylko na rok że piszecie że to jedyna taka szansa ? Bo wydaje mi sie że to będzie trwała zasada.
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 25.05.2009, 21:27
wislak.fulham napisał(a):Wyświetl post
Olympiakos Pireus, FC Kopenhaga, Slavia Praga i Partizan Belgrad Do
Może nazwy tych drużyn nie powalają, ale są to bardzo solidne ekipy. Najmocniejszy wydaje się być Olympiakos ale reszta też w kaszankę nie gra. Z takim bramkarzem i brakiem skrzydeł, każdy z tych zespołów mimo wszytko jest poza naszym zasięgiem. Ambicja to jedno, tylko czy nią uda nam się być lepszym w dwu meczu od ww zespołów? Nie sądzę.


Niemniej ciesze się z mistrzostwa, które jest bardzo blisko, niż z faktu,że teoretycznie mamy łatwiejszą drogę do LM.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 26.05.2009, 00:22
Marszałek napisał(a):Wyświetl post

Niemniej ciesze się z mistrzostwa, które jest bardzo blisko, niż z faktu,że teoretycznie mamy łatwiejszą drogę do LM.
Mam dokładnie tak samo - najpierw chcę mistrza, później byłbym bardzo zadowolony gdyby udało nam się awansować do grupy nowej uefy - LM? - fajnie by było ale wiemy że jeśli już będą zmiany w składzie to raczej na gorzej i przyznam szczerze że wole 6 emocjonujących meczy w uefie niż wtopę za wtopą w LM
94 - Allah Akbar!!
Kordel
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 23.07.2009, 10:48
...to nigdy!
Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi.K.Błaszczykowski
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 23.07.2009, 10:56
Kordel napisał(a):Wyświetl post
...to nigdy!
Smutne to ale prawdziwe.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
3rider
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 23.07.2009, 11:03
Koniec klepania po pleckach pilkarzy i trenera. Skompromitowali sie "zawodowcy" ze sprzedawcami sera. Po prostu niewiarygodne!

Nic nie drukowac, nic nie wywieszac na scianie, tutaj trzeba zamordyzmu i trenera z Bundesligi. Kogos z poza ukladow chorej polskiej pilki, kto bedzie kazal ZAPIER.... BIEGAC od 1 do ostatniej minuty!!! A jak sie komus nie podoba to lista tranferowa i do Wronek! Koniec zabawy w milionerow za nasze pieniadze i olewania rywali z Estonii. To sa nasze barwy, nie kilku najemnikow.
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 23.07.2009, 11:08
Jak nie teraz to za rok.

Za rok zasady są dalej takie same.
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 23.07.2009, 11:21
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Jak nie teraz to za rok.

Za rok zasady są dalej takie same.
Ale co to ma do rzeczy jak nadal będziemy tak przeraźliwie słabi.


Trener z Bundesligi jakby tutaj przyszedł i zacząłby dawać im jednostki treningowe to nie wiem czy nie skończyłoby się to pokłosiem kontuzji. Ciężko w to uwierzyć ale oni technicznie są lepsi niż fizycznie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
dawidex44
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 23.07.2009, 11:33
Zrozumcie, że ten sezon jest sezonem przejściowym. Jesli uda się nam zająć miejsce premiowane grą w pucharach za rok, będzie to spory sukces.
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 23.07.2009, 11:34
Kordel napisał(a):Wyświetl post
...to nigdy!
Za dwadziescia lat Paltini zrobi reformy LM i mistrz Polski bedzie mial zagwarantowany udzial w fazie grupowej LM i LE dopiero wtedy jakis polski klub bedzie w LM
,
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 23.07.2009, 11:43
3rider napisał(a):Wyświetl post
Nic nie drukowac, nic nie wywieszac na scianie, tutaj trzeba zamordyzmu i trenera z Bundesligi. Kogos z poza ukladow chorej polskiej pilki, kto bedzie kazal ZAPIER.... BIEGAC od 1 do ostatniej minuty!!! A jak sie komus nie podoba to lista tranferowa i do Wronek! Koniec zabawy w milionerow za nasze pieniadze i olewania rywali z Estonii. To sa nasze barwy, nie kilku najemnikow.
Ale już taki był, co prawda nie z Bundeseligi, ale Rumun. Niestety swoim profesjonalizmem i fanatyzmem futbolu zabił naszą drużynę. Z najlepszą drużyną w Polsce nie potrafił zdobyć mistrzostwa podczas gdy zdobył je z anonimowym klubikiem w silnej rumuńskiej lidze. Tu problem nie leży w trenerze, choć zachowanie Rafałka J. po obserwacjach Levadii, to absolutny brak profesjonalizmu i buractwo!
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 23.07.2009 o godz. 11:46.
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 06.08.2009, 12:35
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Ale już taki był, co prawda nie z Bundeseligi, ale Rumun. Niestety swoim profesjonalizmem i fanatyzmem futbolu zabił naszą drużynę. Z najlepszą drużyną w Polsce nie potrafił zdobyć mistrzostwa podczas gdy zdobył je z anonimowym klubikiem w silnej rumuńskiej lidze. Tu problem nie leży w trenerze, choć zachowanie Rafałka J. po obserwacjach Levadii, to absolutny brak profesjonalizmu i buractwo!
To fakt, pan Rafał J. powiedział po obserwacjach, że zespół Levadii jest w Naszym zasięgu, szkoda tylko, że ten zasięg był aż tak daleko i że właśnie tam nie daliśmy rady sięgnąć...
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 06.08.2009, 13:14
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ale co to ma do rzeczy jak nadal będziemy tak przeraźliwie słabi.


Trener z Bundesligi jakby tutaj przyszedł i zacząłby dawać im jednostki treningowe to nie wiem czy nie skończyłoby się to pokłosiem kontuzji. Ciężko w to uwierzyć ale oni technicznie są lepsi niż fizycznie.
Czyli tak czy siak tragiczni...
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 06.08.2009, 13:46
Mam propozycję. Idąc za tematem, a więc wydrukować, w szatni powiesić:

http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html

Proszę by ktoś to wydrukował i powiesił w szatni aby nasi piłkarze zobaczyli kto jest w 4 rundzie! Mistrz Mołdawii, Łotwy, Węgier, drużyna z Cypru i Austrii.

O tym nie moga nigdy zapomnieć!! NIGDY!! Aż niedobrze mi się robi jak patrze kto tam teraz jest a nas nie ma...

P.S. I w tym miejscu myślę, że można zamknąć ten temat...

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:40.