
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#31
|
|
Wianki w tv ? Zapomnijcie. W każdym bądź razie pewne jest że Lenny Krawitz już od dawna nie życzy sobie transmitowania na żywo w tv jego koncertów i dla organizatorów było to wiadome. Łzy władz miasta że media nie chcą transmitować to ZWYKŁY KIT.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#32
|
No własnie ,bo zdziwiony bylem ze wydarzenia z tak wielka tradycją itp nikt nie transmituje, Ostatnio chyba Polsat ze 3 lata temu.... ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#33
|
|
Bardzo ciesze się, że w końcu w Krakowie zaczęto myśleć na miarę XXI wieku. Wg mnie wianki to największa otwarta i bezpłatna impreza w Polsce i zasługuje na dobrą oprawę muzyczną. Kilka lat wcześniej trafiały nam się występy takich "gwiazdek" jak Bajm, Perfect czy nieśmiertelna Maryla. Wszyscy oni zrobili wiele dla polskiej muzyki, ale litości. Ile razy w roku można oglądać ich koncerty. Jak nie Sylwester to wianki itd.
Kraków zasługuje na gwiazdy pokroju Lenny Kravitz. Mam nadzieję, że ten trend będzie utrzymywany w kolejnych latach. Niech cała Polska widzi, że najlepsza zabawa tylko w Krakowie ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Kraków - Oświecenia ...
Offline |
#34
|
|
teraz spytam tak ...
jaka jest szansa pojechać autem, zaparkować troche dalej i wrócić nie w korku gigancie ? wiem, że ludzi od cholery ale chyba musi sie jakoś w nocy w miare pojechać skoro jakby na to nie patrzeć te 200 tys to 1/5 tego co na codzien "korzysta" z Krakowa. gdybym tak zaprakowal w okolicach twu twu Cracovii i Błoń ? i poźniej alejami w strone kleparza lub 3 maja cichy kącik miasteczko ahg ? te fajerwerki kurde obejrzeć chciałem ![]()
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Wiola D czasem Las Wólkas
Offline |
#35
|
|
a jak jest z wnoszeniem napojów bardziej rozrywkowych na teren wianków
juz kilka ładnych lat mnie tam nie było i mogło sie wiele pozmieniać jest jakas bramka czy nie ma problemu? ![]()
Myjcie owoce zakazane
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline |
#36
|
|
Cytat:
![]() |
||
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Kraków - Oświecenia ...
Offline |
#37
|
|
brama jest, problemu nie ma. tzn żebyście mnie dobrze zrozumieli zwłaszcza Ci którzy czytali mojego pierwszego posta. Stoją przy przejściach przez murek/wał powodziowy. musisz zrobic hop przez murek z browrem. im impreza bardziej zaawansowana tym łatwiej. wiem ze w zeszlym roku na poczatku imprezy chodzily hektorki miedzy ludzmi i sie do ludzi dopieprzali o alko.
![]()
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#38
|
![]() ![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#39
|
|
w tym roku ma być zdecydowanie więcej policji, niż poprzednio, głównie patrzącej na nielatów
![]() ![]() .
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#40
|
- ja miałem tego niefarta że chcąc się przedostać właśnie w szeroko-pojęte okolice Oświecenia - utknąłem po drugiej strony Wisły, na Kapelance i nic się nie dało zrobić, dlatego staraj się stanąć jak najbliżej Alei, bo nimi jakoś powinieneś się potoczyć.Problem jest bo w cholere ludzi przyjeżdża z poza Krakowa![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#41
|
![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Banita
Od: 06.2009
Offline |
#42
|
|
no to pooglądamy parasole...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#43
|
|
kurcze strasznie szkoda, taka impreza ... chętnie oddałabym Wam naszą wrocławską pogodę!
![]()
"..jest radość zwycięstwa i jest radość życia, hymn spod jeszcze sztywnych od rapiera palców, kary za warcholstwo, spory o zdobycze, wszystko jest - dopóki jest o co walczyć.."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#44
|
|
I jak? Był ktoś?
![]() Mnie pogoda nie zraziła, bawiłem się nawet fajnie, Lenny dał dobry koncert, ale nagłośnienie - olaboga!!! Nigdy więcej! Fajerwerki jak co roku, trzymają poziom ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 06.2009
Offline |
#45
|
|
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._Krakowie.html
na moje oko było mniej ludzi, a te 50 tys to i tak mniej o połowę a wracając była grupa która darła się Jazda, Jazda, Jazda... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: z Honolulu
Offline |
#46
|
|
Poszedlem bo bylem zdesperowany i tylko przez to pogoda az tak b mi nie przeszkadzala. **** z tym ze nie moglem wyjsc do gory przez bloto
![]()
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)
"Gwiazdkom" bez ambicji - STOP ! ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#47
|
|
Strasznie żałuję, że stchórzyłem i zostałem w domu z powodu tego deszczu...
bo i tak się rozchorowałem ![]() ![]() .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Offline |
#48
|
|
Zamiast Markowskiej dwa razy powinno grać Vavamuffin. Lepszy wstęp do Kravitza byłby.
Przynudziłem sie niestety na Patrycji zaraz po świetnej zabawie przy muzyce Vavamuffin. Ekipa krzycząca jazda jazda jazda chyba z Płaszowa... Płaszów w każdym razie słyszalny na rynku. ![]()
|
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#49
|
|
Lenny K. napisał(a):
|
|
|
|
Member
Od: 02.2005
Skąd: KR
Offline |
#50
|
|
Jak dla mnie koncert Lennego był rewelacyjny. Nie potraktował go na zasadzie "największe przeboje i do domu" tylko w każdej piosence robił niesamowite instrumentalne wejścia. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem
![]()
KOPER
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#51
|
|
A Ja na temat jego koncertu mam zupełnie odmienne zdanie. Wielka gwiazda zażyczyła sobie 600,000 tys dolarów za 2h "koncertu", wode mineralną z wysp Fidżi i musztarde angielską to musi być żenada wg mnie.
Bardziej od niego cenie tego gościa: http://www.youtube.com/watch?v=UiInBOVHpO8&feature=fvst Co on tak naprawde pokazał? pograł na gitarce pianinku i do domu. A miasto wydało potężne pieniądze na tą impreze bo przecież nie tylko on grał, przynajmniej fajerwerki były zajebiste jak zawsze. ![]() Wisła |
|
|
|
Member
Od: 02.2005
Skąd: KR
Offline |
#52
|
|
racja jest jak dziurka w dupie- każdy ma swoją.
![]()
KOPER
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)
Offline |
#53
|
|
Bardziej od niego cenie tego gościa: http://www.youtube.com/watch?v=UiInBOVHpO8&feature=fvst
jestem pod wrażeniem...rewelka ![]()
wazne są tylko te dni na które czekamy"
|
|
|
|
Banita
Od: 06.2009
Offline |
#54
|
|
a wybiórcza pisze, że było 100 000
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz
Offline |
#55
|
|
Koncert pozytyny - Lenny jak dla mnie zagrał przyzwoicie. Dwa browarki i deszcz nie przeszkadzał
no i to słynne podejście pod Wawel po mokrym i śliskim wale - sam 2 razy zjechałem ![]() ![]()
Perkele!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|