The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Artemis_Fowl
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 20.03.2009, 18:20. Stadiony z zapałek (m. in Stadion Wisły)
Witam. Bardzo możliwe że już*słyszeliście o tego typu budowlach, ale jesli nie, to zapewne spodobają wam się*stadiony z zapałek:



Stadion Manchesteru United







stadion Wisły Kraków



Stadion narodowy na Euro 2012


Z tych stadionów tylko jeden jest moim dziełem. Reszta pochodzi z forum którego link mam w podpisie, ale nie mam zamiaru tutaj zasypywać Was*reklamami.

Większość budowli powstaje ze specjalnych zapałek modelarskich.

Jeśli ktoś byłby chętny do wybudowania jakiegoś stadionu, zapraszam do kontaktu. Chętnie służę radą, projektami, wskazówkami, rozwiązaniami technicznymi.

Pozdrawiam
http://forum-zapalki.eu/ Jedyne w Polsce forum o budowlach zapałek
Odpowiedz cytując
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.03.2009, 20:00
Ciekawa sprawa. Przyjemnie się patrzy na dzieło wykonywane mozolnie i dokładnie.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując
Grzegorz z Sanoka
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Sanok-Wrocławska-Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 20.03.2009, 20:46
Bardzo fajne i ciekawe hobby
Armia Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 20.03.2009, 21:28
Masz jakieś projekty, nie koniecznie stadionów ale innych budowli np mostów?
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując
Suszanin
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 20.03.2009, 21:29
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post
Masz jakieś projekty, nie koniecznie stadionów ale innych budowli np mostów?
Polecam wejść na strone którą autor tematu ma w podpisie ...
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...


Odpowiedz cytując
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 20.03.2009, 23:01
świetne!! ile to wymaga pracy, cierpliwości, dokładności... trzeba mieć wielce wytrenowaną równowagę wewnetrzną
"..jest radość zwycięstwa i jest radość życia, hymn spod jeszcze sztywnych od rapiera palców, kary za warcholstwo, spory o zdobycze, wszystko jest - dopóki jest o co walczyć.."
Odpowiedz cytując
piter19
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 20.03.2009, 23:18
naprawde wielki szacunek, czegos takiego jeszcze nie widzialem.
"Na Reymonta wychowani naszej wiary nie sprzedamy to jest oczywiste, bo codziennie mamy wybór i stawiamy na Wisłe"
Odpowiedz cytując
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 21.03.2009, 11:04
Chyba kupię sobie zapałki! Od małego lubiłem, ale w innych celach używałem.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 21.03.2009, 11:07
Wszystkie fajne te projekciki ale Old Trafford normalnie genialny. Narodowy z W-wy też elegancko wyszedł. Pozdrowienia dla budowniczego.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.03.2009, 11:29
Ja wlasnorecznie zrobilem domek z zapalek dosc spory, wlasny projekt.Troche mi to czasu zajelo, blogoslawienstwem dla dudowniczych takich konstrukcji jest klej szybko schnacy.

Cierpliwosci trzeba miec co niemiara, robie przymiarki zeby zrobic stadion Wisly wiec narazie zbieram elemety potrzebne do wykonania.
Najwiekszy problem bede mial z krzeselkami bo chce zrobic najwierniejsza kopie ze wszystkimi strzegolami a nigdzie nie moge ich dostac.

Zrobie zdiecie mojego domku jak wroce z pracy


Temat bardzo fajny
,
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.03.2009, 11:39
innego wymiaru nabiera teraz "stadion Legii pali sie"
Odpowiedz cytując
Suszanin
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 21.03.2009, 20:55
Ja buduje stadion Wisły i nie zabardzo mi to wychodzi :( Brak talentu -
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...


Odpowiedz cytując
Artemis_Fowl
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 21.03.2009, 20:56
Widzę, że zainteresował was ten temat. I słusznie Po kolei odpowiem więc na pytania:

Projekt znajdziecie na forum o zapałkach. Jest tam temat o moście, gdzie jest projekt mostu mojego autorstwa.

Stadion narodowy jest w skali chyba 1:300. Reszta porównywalnie.

Co do zapałek do specjalne zapałki są do kupienia na allegro: http://allegro.pl/item585147356_zapa..._euro_dom.html


Budowa takiego stadionu przy zaangażowaniu około godzinki dziennie, ale systematycznie każdego dnia, trwa około 2-3 miesiące. Satysfakcja po wybudowaniu jest większa niż można przewidzieć
http://forum-zapalki.eu/ Jedyne w Polsce forum o budowlach zapałek
Odpowiedz cytując
KamAr
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 21.03.2009, 21:06
Bardzo ładne Kilka lat temu mój ojciec zrobił z zapałek szopke^^ baaardzo efektowna była
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 21.03.2009, 21:09
KamAr napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ładne Kilka lat temu mój ojciec zrobił z zapałek szopke^^ baaardzo efektowna była
ja jak kiedyś popiłem to mi żona opowiadała,że też niezłą "szopkę"odstawiłem
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
SuperWisła
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: NOWA HUTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 21.03.2009, 21:15
Z pewnością ja bym sam czegoś takiego nie zrobił .. Brak talentu + trzęsące się łapska To nie na moje nerwy .. Wielki szacun dla autorów tych projektów ..
WISŁA NOWA HUTA !
Odpowiedz cytując
Kuciel
Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 21.03.2009, 21:22
Ja bym musiał przy budowie takich cudów pić żeby mi się ręce nie trzęsły.
Spróbuje - kolejny powód do picia
FCZ
Odpowiedz cytując
Artemis_Fowl
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 24.03.2009, 19:18
Wiecie, jeśli ktoś się waha nad zbudowaniem stadionu bo się boi że nie da rady to powiem wszystkim, że te stadiony nie są budowane przez jakichś artystów czy zawodowców, tylko zwykłych, często młodych ludzi. Np. trzeci stadion od góry to projekt mojego autorstwa, i byłą to moja pierwsza budowla. Po nim był jeszcze tulipan, wstęga Mobiusa i teraz się most buduje, ale to pokazuje, że każdy może wybudować takie coś i nie trzeba do tego wielkich zdolności. Za to satysfakcja gwarantowana
http://forum-zapalki.eu/ Jedyne w Polsce forum o budowlach zapałek
Odpowiedz cytując
Artemis_Fowl
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 18.06.2009, 15:37
Zbliżają się wakacje i myślę, że warto przypomnieć wszystkim "hardkorom", że czas działać

Wybrać się na stragan na allegro po specjalne zapałki modelarskie i budować!

Nie chcę uprawiać reklamy, ale jeśli ktoś potrzebuje pomocy, wskazówek, projektów czy motywacji, zapraszam na 'forum o budowlach z zapałek', albo do kontaktu na PW.
http://forum-zapalki.eu/ Jedyne w Polsce forum o budowlach zapałek
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 18.06.2009, 15:42
Artemis_Fowl napisał(a):Wyświetl post
Zbliżają się wakacje i myślę, że warto przypomnieć wszystkim "hardkorom", że czas działać

Wybrać się na stragan na allegro po specjalne zapałki modelarskie i budować!

Nie chcę uprawiać reklamy, ale jeśli ktoś potrzebuje pomocy, wskazówek, projektów czy motywacji, zapraszam na 'forum o budowlach z zapałek', albo do kontaktu na PW.

Owszem mozna kupic zapalki ale i tak najladniejsze sa opalane wlasnorecznie, ja wiem ze nudna robota ale efekt jest lepszy.
,
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:00.