The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.02.2009, 13:03. BARDZO WAŻNE! Zginął Plecak!
Witam,
Wiem, że to jak szukanie igły w stogu siana ale może znajdzie się osoba, która przypadkowo mogła znaleźć.

Wczoraj między godziną 19:00 a 19:30 wyszedłem z pubu STARY PORT na ul. Jabłonowskich. Niestety nie pamiętam czy wziąłem plecak wychodząc czy przypadkowo zostawiłem koło pubu (bo niestety oblewałem zaliczone 2 egzaminy, więc byłem w stanie znieczulenia totalnego). Ewentualnie na ul. Straszewskiego tuż koło Jabłonowskich.
Plecak firmy DIVERSE w kolorze czarnym z domieszką moro na przedzie.
W środku znajdował się portfel ze wszystkimi dokumentami(sic!), dwie bardzo ważne książki, karta egzaminacyjna oraz indeks (uczelnia Uniwersytet Jagielloński wydział Historyczny, dokładnie kulturoznawstwo/archeologia).
Najbardziej zależy mi na książkach i dokumentach.

Każdy kto mógłby wiedzieć coś na ów temat bardzo proszę o kontakt pod numerami:

604103259
600075777
dom. (012)412 69 65

Wszystkie dokumenty na nazwisko Jarosław Gwóźdź

Z góry dziękuję za każdą pomoc.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 01.02.2009, 13:10
Dojebałeś...współczucia zwlaszcza wszystkich dokumentów i indexu! :| Popytam znajomych bo wczoraj tam byli...
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.02.2009, 13:50
idz do Barmanow, jesli znalezli to wzieli na zaplecze, albo idz do Szefa Janusza on zrobi dochodzenie. powodzenia zycze.
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 02.02.2009, 13:30
Podbijam! Może ktoś jednak ma jakichś znajomych którzy chodzą do SP?
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
-S-
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 02.02.2009, 15:06
Proponuję przeglądanie allegro- może "znalazca" będzie chciał zarobić na książkach lub plecaku.
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 02.02.2009, 15:23
-S- napisał(a):Wyświetl post
Proponuję przeglądanie allegro- może "znalazca" będzie chciał zarobić na książkach lub plecaku.
No a jeśli tam nie będzie to pozostanie nadzieja że znalazca będzie na tyle uczciwy że wrzuci dokumenty do skrzynki i któregoś dnia przyjdą pocztą.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 04.02.2009, 09:22
Mam nadzieję, że trafię na kogoś uczciwego. Dobrze, że na uczelni problemów nie robią.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Jarza
Senior Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 04.02.2009, 09:56
Wrzuć info na gumtree
http://krakow.gumtree.pl/f-Spo-eczno...W0QQCatIdZ9036

zawsze to większa szansa jest...

No i wogóle to chyba trzeba zgłosić to na pały... Żal by było dowiedzieć się, że masz nabrane kredyty, wziąłeś ślub itd. itp, podczas gdy to w ogóle nie byłeś Ty
Ostatnio edytowane przez Jarza : 04.02.2009 o godz. 10:17.
Maniek_Olkusz
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: W Olkuszu, chciałbym w Krakowie!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 04.02.2009, 10:28
Jeżeli zgubił to policja nic tu nie da, kumpel raz zgubił portfel(kasa+dokumenty) i poszliśmy na komende.
Napoczątku powiedział że zgubił to mendziarze powiedzieli że nie przyjmią zgłoszenia, a jak zaczął mówić że być moze mu skroili w busie to mu powiedzieli że zaczyna kręcić żeby tylko przyjęli zgłoszenie. Idź to zgłosić do urzędów w których był wyrabiany dokument.
"SERCE W BIELI, KREW W BŁĘKICIE,
WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE"

DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.02.2009, 11:38
Maniek_Olkusz napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli zgubił to policja nic tu nie da, kumpel raz zgubił portfel(kasa+dokumenty) i poszliśmy na komende.
Napoczątku powiedział że zgubił to mendziarze powiedzieli że nie przyjmią zgłoszenia, a jak zaczął mówić że być moze mu skroili w busie to mu powiedzieli że zaczyna kręcić żeby tylko przyjęli zgłoszenie. Idź to zgłosić do urzędów w których był wyrabiany dokument.
haha to napewno "uczniwi" znalazcy oddali by kase xD kasa w kieszen reszta kosz,Policja bezsilna jest w takim wypadku
.....
qazwsx123
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.02.2009, 14:11
Ja też raz zgubiłem portfel w markecie. Byłem pewien na 100%, że to własnie w tym markecie zgubiłem i poprosiłem o przejrzenie nagrań z monitoringu lecz się nie zgodzili. Pojechałem na policje i powiedziałem, że w owym markecie zgubiłem portfel z dokumentami i właściciel kryje sprawce na drugi dzień policjant zapukał do mnie i przyniósł mi portfel. Wtedy po raz pierwszy poczułem, że policja jest skuteczna

Maniek_Olkusz
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: W Olkuszu, chciałbym w Krakowie!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 04.02.2009, 15:12
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
haha to napewno "uczniwi" znalazcy oddali by kase xD kasa w kieszen reszta kosz,Policja bezsilna jest w takim wypadku
No on akurat nie odzyskał...
Ja za pierwszym razem jak zgubiłem portfel to akurat mi odesłali same dokumenty a że nie nosze zazwyczaj kasy w portfelu to straciłem tylko portfel który i tak już był stary...
Za drugim razem jak zgubiłem to na jednej wiosce pod Olkuszem, wtedy akurat policja pofatygowała się do mnie i powiedzieli że ktoś przyniósł na komende. Ale odbiór miałem na komendzie (kasy wtedy też nie miałem w portfelu)
Dwa razy jeszcze mi się zdarzyło zgubić telefon w ciągu 2 tyg i też go odzyskałem za każdym razem...

Tak że głowa do góry, może też masz takiego fuksa...
"SERCE W BIELI, KREW W BŁĘKICIE,
WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE"

South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 04.02.2009, 15:29
http://www.bip.krakow.pl/?module=OKO&mmi=37&newsId=4700 biuro rzeczy znalezionych

sam kiedyś plecak zgubiłem ,konkretnie to zostawiłem w tramwaju ,wszystkie dokumenty książki i klucze poszły sie ....,zdarzyłem już wymienić zamki w drzwiach, kiedy zadzwonili z mpk że ktoś im przyniósł mój plecak i jest do odebrania
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 04.02.2009, 15:51
Kamyk - a może spróbuj zapytać w dziekanacie np. Czasem ktoś przynosi tam znalezione rzeczy...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 04.02.2009, 16:42
Kamyk a byles w porcie pytac ? Barmanow i szefa. oni napewno pomoga.
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 04.02.2009, 22:15
Vinci - rzeczywiście dobry pomysł, dzięki

Lodecki barmani bardzo mili to fakt, ale szefa za bardzo nie znam:/

Narazie czekam na jakieś wiadomości, gdyż ogłoszenia rozwiesiłem.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 05.02.2009, 13:51
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 10.02.2009, 13:07
Proszę o zamknięcie tematu! Wszystko się odnalazło. Ktoś zwrócił na komisariat.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Jarza
Senior Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 10.02.2009, 13:40
No to miałeś chłopie zajebistego farta!
Następnym razem idź chlać bez plecaka
-S-
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 10.02.2009, 14:47
Jarza napisał(a):Wyświetl post
Następnym razem idź chlać bez plecaka
Powód do świętowania już jest

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:16.