The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 21.11.2008, 20:05
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post

WIEM ZE KILKA MECZY JUZ ZOSTALO ROZEGRANE ALE GRAMY OD NOWA!
DO PONIEDZIAŁKU PROSZE O ROZEGRANIE TYLKO I WYLACZNIE TYCH MECZY KTORE SA PODANE W TERMINARZU!!!!
Dla mnie to jest bez sensu. Uznawajcie mecze ze mną jako 0-3 bo nie mam zamiaru rozgrywać tego turnieju do świąt.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 21.11.2008, 20:47
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to jest bez sensu. Uznawajcie mecze ze mną jako 0-3 bo nie mam zamiaru rozgrywać tego turnieju do świąt.
tylko ze do tej pory nie rozegrałes ani jednego... wiec jaki wtedy był sens?
Odpowiedz cytując
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 21.11.2008, 20:56
Co jesli jeden ma orginał a drugi pirata ? ja mam taką sytuację i nie możemy się połączyc...
Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 21.11.2008, 21:27
*TS* napisał(a):Wyświetl post
tylko ze do tej pory nie rozegrałes ani jednego... wiec jaki wtedy był sens?
ciekawe...
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 21.11.2008, 21:38
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
ciekawe...
aha pomyliłem Cie z kims innym
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 21.11.2008, 22:01
Gra kto?

EDIT
nie koniecznie chodzi mi o moją grupę,po prostu jakiś sparing chociaż chciałbym rozegrać,a co do tego,że maja mnie w dupie to chyba sie nie zgodzę,bo wczoraj miałem propozycje rozegrania meczu w grupie ale fify nie posiadałem jeszcze,więc dopiero od kilku godzin można ze mną grać.
Więc może rozegramy jakiś sparing zaraz,co?:d
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 21.11.2008 o godz. 22:12.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 21.11.2008, 22:08
WiślakNH napisał(a):Wyświetl post
Gra kto?

obawiam sie kolego ze uzytkownicy z Twojej grupy maja Cie w dupie
takie jest to forum ze jego 75% potrafi tylko gadac.... tacy uzytkownicy to lubia pier###ic w temacie gdybym był bednarzem itp... niestety
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 21.11.2008, 23:03
Villareal 4-0 Celtik
Celtik 0-4 Villareal
mam pytanie jak zmienic ustawienia formacjii bo w trakcie gry-esc i nie moge bo kursora nie ma
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 21.11.2008 o godz. 23:06.
.....
Odpowiedz cytując
Jachcik
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 21.11.2008, 23:05
Villarreal 4-0 Celtik
Celtik 0-4 Villarreal
Z tego wynka ze Villarreal(czyli ja ) ma 6 pkt i 8 bramek zdobytych
Grupa C
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
Odpowiedz cytując
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 21.11.2008, 23:18
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie jak zmienic ustawienia formacjii bo w trakcie gry-esc i nie moge bo kursora nie ma
Klawisze Z i C )
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 21.11.2008, 23:24
Grupa A

Arsenal
Milan
Barcelona
Werder Brema

Grupa B

Borussia Dortmund
Bayern
Inter Mediolan
Liverpool

Grupa C

1.Villareal 3 pkt bramki 4:0
2.Celtic 0 pkt bramki 0:4
Real Madryt
Chelsea

Grupa D

Manchester United
PSV Eindhoven
Newcastle United
Manchester City

Grupa E

Sevilla
Atletico Madryt
AS Roma
Wisła Kraków

Grupa F

Valencia
Ol. Lyon
Fiorentina
Juventus

Terminarz:

1 Kolejka:
GRUPA A
Arsenal – Barcelona
Milan – Werder Brema
GRUPA B
Borussia Dortmund – Inter Mediolan
Bayern – Liverpool
GRUPA C
Villareal – Celtic 4:0
Real Madryt – Chelsea
GRUPA D
Manchester United – Newcastle United
PSV Eindhoven – Manchester City
GRUPA E
Sevilla – AS Roma
Atletico Madryt - Wisła Kraków
GRUPA F
Valencia – Fiorentina
Ol.Lyon - Juventus

2.kolejka:
Grupa A
Barcelona - Milan
Werder - Arsenal
Grupa B
Inter - Bayern
Liverpool - Borussia
Grupa C
Chelsea - Villareal
Celtic - Real
Grupa D
Manchester City - Manchester UTD
Newcastle - PSV
Grupa E
AS Roma - Atletico
Wisła - Sevilla
Grupa F
Juventus - Valencia
Fiorentina - Ol.Lyon
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 21.11.2008, 23:26
GRAMY WEDLUG TERMINARZA
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 22.11.2008, 16:32
Ktos chetny na sparing pisac 9141401
.....
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 22.11.2008, 16:54
hej Domino Ty lepiej naciagaj ludzi zeby grali w tym turnieju a nie na sparingi...
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 22.11.2008, 17:39
ja akurat gram ,to wez ustaw termin do kiedy trzeba rozegrac mecz i jak ktoras ze stron nie chce grac to walkower albo dwie druzyny wylot bylo duzo chetnych ,napewno ktos ich zastapi
.....
Odpowiedz cytując
PLACHO
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 22.11.2008, 18:02
Grupa " F "

Valencia
Ol. Lyon
Fiorentina
Juventus

Fiorentina - Ol.Lyon

1. mecz - 1-0 (1-0)
2. mecz - 6-2 (3-0)

DZIĘKI ..!!
Odpowiedz cytując
ostach1906aka
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 22.11.2008, 19:23
ja i usioc1 próbujemy nawiązać połączenie od środy i nam sie nie udaje jutro próbujemy po raz ostatni
Odpowiedz cytując
Jachcik
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 22.11.2008, 20:01
Chelsea 1-2 Villarreal
Villarreal 1-1 Chelsea (Chyba żę liczy sie również wynik po dogrywce. Jeżeli tak to Villarreal 1-2 Chelsa)
Grupa C
Ostatnio edytowane przez Jachcik : 22.11.2008 o godz. 20:12.
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
Odpowiedz cytując
JoeCole92
Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 22.11.2008, 20:10
Chelsea (a nie jak wyżej "Chelsa") 1 - 2 Villarreal
Villarreal 1 - 2 Chelsea (Jeśli liczymy dogrywke)
Odpowiedz cytując
PLACHO
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 22.11.2008, 20:15
MOŻE Ktoś chętny na sparing GG 2563882 (NIEWIDOCZNY)



8.Dżołkmen- Valencia - BEDZIESZ Z NAMI GRAŁ CZY NIE .. ?> DAJ ZNAC GRUPA "F " CZEKA !!
Ostatnio edytowane przez PLACHO : 22.11.2008 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 23.11.2008, 10:41
Gra ktoś teraz?Przede wszystkim z mojej grupy ale sparing też mile widziany.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 23.11.2008, 10:47
Grupa A

Arsenal
Milan
Barcelona
Werder Brema

Grupa B

Borussia Dortmund
Bayern
Inter Mediolan
Liverpool

Grupa C

1.Villareal 6 pkt bramki 6:1
2.Celtic 0 pkt bramki 0:4
Chelsea 0 pkt bramki 1:2
Real Madryt


Grupa D

Manchester United
PSV Eindhoven
Newcastle United
Manchester City

Grupa E

Sevilla
Atletico Madryt
AS Roma
Wisła Kraków

Grupa F

Fiorentina 3 pkt bramki 1:0
Ol. Lyon 3 pkt bramki 3:1
Valencia 3 pkt bramki 3:0
Juventus 0pkt bramki 0:3

Terminarz:

1 Kolejka:
GRUPA A
Arsenal – Barcelona
Milan – Werder Brema
GRUPA B
Borussia Dortmund – Inter Mediolan
Bayern – Liverpool
GRUPA C
Villareal – Celtic 4:0
Real Madryt – Chelsea
GRUPA D
Manchester United – Newcastle United
PSV Eindhoven – Manchester City
GRUPA E
Sevilla – AS Roma
Atletico Madryt - Wisła Kraków
GRUPA F
Valencia – Fiorentina
Ol.Lyon - Juventus 3:0

2.kolejka:
Grupa A
Barcelona - Milan
Werder - Arsenal
Grupa B
Inter - Bayern
Liverpool - Borussia
Grupa C
Chelsea - Villareal 1:2
Celtic - Real
Grupa D
Manchester City - Manchester UTD
Newcastle - PSV
Grupa E
AS Roma - Atletico
Wisła - Sevilla
Grupa F
Juventus - Valencia 0:3
Fiorentina - Ol.Lyon 1:0

GRAMY WEDLUG TERMINARZA A NIE PO DWA MECZE!!!!!!!
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 23.11.2008 o godz. 10:58.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
Lukasz15wisla
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 23.11.2008, 10:51
GRUPA F
Valencia – Fiorentina
Ol.Lyon - Juventus

WislakWidok
grający Juventusem powiedział że się wypisuje z turnieju
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 23.11.2008, 10:56
dobra.. wyniki z nim uznam jako walkowery...
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 23.11.2008, 13:25
2.Kolejka:
Grupa A
Barcelona - Milan 6:7
Ostatnio edytowane przez W.S : 23.11.2008 o godz. 13:28.
Odpowiedz cytując
JoeCole92
Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 23.11.2008, 15:05
Prezydent TS – Real Madryt
Z nim nie da się grać ponieważ ma internet - radiówke i lagi jak s******* więc nie wiem co tym zrobić ?
Odpowiedz cytując
Qbcio
Junior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: Wolbrom City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 23.11.2008, 15:35
grupa A 1 kolejka Milan:Werder 2:2

grupa A 2 kolejka Arsenal:Werder 2:3
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 23.11.2008, 15:37
Grupa A

Werder Brema 4 pkt bramki 5:4
Milan 4 pkt bramki 9:8
Arsenal 3 pkt bramki 5:3
Barcelona 0 pkt bramki 6:7



Grupa B

Borussia Dortmund
Bayern
Inter Mediolan
Liverpool

Grupa C

1.Villareal 6 pkt bramki 6:1
2.Celtic 0 pkt bramki 0:4
Chelsea 0 pkt bramki 1:2
Real Madryt


Grupa D

Manchester United
PSV Eindhoven
Newcastle United
Manchester City

Grupa E

AS Roma 3 pkt bramki 3:0
Sevilla 0 pkt bramki 0:3
Atletico Madryt
Wisła Kraków

Grupa F

Fiorentina 3 pkt bramki 1:0
Ol. Lyon 3 pkt bramki 3:1
Valencia 3 pkt bramki 3:0
Juventus 0pkt bramki 0:3

Terminarz:

1 Kolejka:
GRUPA A
Arsenal – Barcelona 3:0
Milan – Werder Brema 2:2
GRUPA B
Borussia Dortmund – Inter Mediolan
Bayern – Liverpool
GRUPA C
Villareal – Celtic 4:0
Real Madryt – Chelsea
GRUPA D
Manchester United – Newcastle United
PSV Eindhoven – Manchester City
GRUPA E
Sevilla – AS Roma 0:3
Atletico Madryt - Wisła Kraków
GRUPA F
Valencia – Fiorentina
Ol.Lyon - Juventus 3:0

2.kolejka:
Grupa A
Barcelona - Milan 6:7
Werder - Arsenal 3:2
Grupa B
Inter - Bayern
Liverpool - Borussia
Grupa C
Chelsea - Villareal 1:2
Celtic - Real
Grupa D
Manchester City - Manchester UTD
Newcastle - PSV
Grupa E
AS Roma - Atletico
Wisła - Sevilla
Grupa F
Juventus - Valencia 0:3
Fiorentina - Ol.Lyon 1:0
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 24.11.2008 o godz. 20:12.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
bluesinger
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 23.11.2008, 23:16
GRUPA D

PSV Eindhoven 1-2 Manchester United
Manchester United 3-2 PSV Eindhoven
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 24.11.2008, 17:58
OGŁASZAM ŻE DNIA 24 LISTOPADA TEMAT FIFA 09 TURNIEJ UMIERA ŚMIERCIĄ NATURALNĄ!!!
Jeśli chcesz ocalić ten temat od kompletnej śmierci ktora nastapi dzis o godzinie 0:00 to rozegraj swoje mecze wynikajace z terminarza....
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:59.