The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 10.11.2008, 23:19
ta strona eFIFA jest dla ludzi z fifami nieoryginalnymi :]
Odpowiedz cytując
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 10.11.2008, 23:23
Dajcie spokój z tamtą stronką , tu chodzi o to żeby pograć w doborowym towarzystwie czyli Wiślackim! koniec kropka idz do żłobka.


Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 10.11.2008, 23:26
Sabo napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokój z tamtą stronką , tu chodzi o to żeby pograć w doborowym towarzystwie czyli Wiślackim! koniec kropka idz do żłobka.
jak kto woli... jak sie komus nie podoba to niechaj idzie precz! ;p
Odpowiedz cytując
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 11.11.2008, 12:00
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho



Pozdro Jaszczur
Odpowiedz cytując
19szczepan06
Junior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: te żydy?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 11.11.2008, 12:07
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
B R O N O W I C E
Odpowiedz cytując
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 11.11.2008, 14:21
Do turnieju jeszcze pare dni ...

Także jakby ktoś chciał zagrać mecze towarzyskie to zapraszam na gg - 5023600 pisac jak niedostepny

Mam zew ip wiec nie trzeba hamachi ani innych pierdół.


Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 11.11.2008, 14:24
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
.....
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 11.11.2008, 19:44
jesli do piatku nie zbierzemy 32 graczy to gramy 24.. z 6 grupami...
Odpowiedz cytując
rafiABG
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 11.11.2008, 19:45
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG

Odpowiedz cytując
Jachcik
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 11.11.2008, 20:34
Mam takie małe zastrzezenie... Gdy ustalimy pary to nie ustalajcie jednej godziny dla wszystkich bo nie wszyscy moga mieć czas o tej godzinie... WIęc najlepiej w tym momencie wymienic ssię swoim gg i ustalic pore dla obu wygodną
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
Odpowiedz cytując
ostach1906aka
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 11.11.2008, 21:03
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
Odpowiedz cytując
PLACHO
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 12.11.2008, 11:21
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
Odpowiedz cytując
Qbcio
Junior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: Wolbrom City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 12.11.2008, 16:02
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 12.11.2008, 16:53
Ja jeszcze tej FIFY nie posiadam nawet
Ale robie wszystko by mieć ją do piątku.
Chyba,że ktoś zapoda jakimś dobrym linkiem ;>
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 12.11.2008, 16:56
WiślakNH napisał(a):Wyświetl post
Ja jeszcze tej FIFY nie posiadam nawet
Ale robie wszystko by mieć ją do piątku.
Chyba,że ktoś zapoda jakimś dobrym linkiem ;>

a ile masz tych linków? sciagaj najbardziej spakowana... hmm do piatku to musi sie zebeac jeszcze 8 osob wiec sie spiesz

edit: sry widze ze jestes na liscie... to do piatku MUSISZ BYĆ.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 12.11.2008 o godz. 16:59.
Odpowiedz cytując
bluesinger
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 12.11.2008, 18:44
WiślakNH napisał(a):Wyświetl post
Ja jeszcze tej FIFY nie posiadam nawet
Ale robie wszystko by mieć ją do piątku.
Chyba,że ktoś zapoda jakimś dobrym linkiem ;>

podaj maila to Ci wyśle na pocztę tą Fife
Odpowiedz cytując
Fuss
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Ja Jestem??????

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 12.11.2008, 18:58
tak a propo to przez jaki program bedziemy grali panowie?
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 12.11.2008, 19:15
Przez HOST
Odpowiedz cytując
losiu2001
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 12.11.2008, 19:19
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
Odpowiedz cytując
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 12.11.2008, 21:36
Zostało tylko 7 miejsc , prędko prędko zapisywać się Panowie!

Sprawa jest bardzo prosta jeśli jeden z graczy posiada zewnętrzne IP wystarczy ze kliknie multiplayer/direct ip / host i server juz stoi

Natomiast jeśli nikt nie ma zew IP wtedy pozostaje już tylko połączenie się poprzez hamachi


Odpowiedz cytując
Dżołkmen
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Z zasiedmiogórogrodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 13.11.2008, 16:57
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92 tylko ma problem z pisaniem postów
WISŁA ZŁOTY WIEK
Odpowiedz cytując
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 13.11.2008, 17:03
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
Odpowiedz cytując
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 13.11.2008, 17:04
oczywiscie przez "nieorginał" tez zagram
Odpowiedz cytując
HarryTB
50 zł długu?
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 13.11.2008, 17:06
HarryTB też sie wpisuje na liste
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 13.11.2008, 17:06
heheh a jak myslisz? 27 osob kupiło sobie oryginał?;D zagrasz zagrasz
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 13.11.2008, 17:07
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 13.11.2008, 22:41
1.grzesiek632
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 13.11.2008, 22:55
Ja chce tylko powiedziec ze jak ktos ma neta osiedlowego tzw. Radiówke to nie ma sie co zapisywać, NIe da sie z taką osobą grac . . .

Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 14.11.2008, 15:24
zidanemarcin napisał(a):Wyświetl post
Ja chce tylko powiedziec ze jak ktos ma neta osiedlowego tzw. Radiówke to nie ma sie co zapisywać, NIe da sie z taką osobą grac . . .

hmm a to ciekawe... ja mam radiowke i jakos gram
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 14.11.2008, 15:50
Ma ktoś dobry link do ściągnięcia?
WAŻNE
Z góry wielkie dzięki.

Dobra,zapisuje chomika.Kiedy rozpoczyna sie ten turniej?
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 14.11.2008 o godz. 16:31.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:32.