The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
lord damien
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.09.2008, 11:06
no, wiektos cos o replikach koszulek meczowych na sezon 2008/2009? czy są rozmiary S? chciałbym taką nabyć i lansować się po warszawie
Wisła górą,
Wisła pany,
jestem w sobie zakochany
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.09.2008, 13:11
no po wawce to sie polansujesz z pare minut...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
lord damien
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 07.09.2008, 14:42
nie jest tak źle. według prawa jestem nietykalny
Wisła górą,
Wisła pany,
jestem w sobie zakochany
Odpowiedz cytując
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 07.09.2008, 14:47
to krzyknij na żylecie że jesteś nietykalny
zobaczymy jak długo to prawo Cie uchroni

dobra rada, kup sobie, jeździj w niej na mecze TSu, chodź po domu, ale nie wychodź w niej na dwór
nie chcemy widzieć barw płonących na płocie na Łazienkowskiej czy innej Konwiktorskiej...
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 07.09.2008, 14:57
jeżeli Nike wykupi Umbro to logo tej firmy i nazwa zostaną zamienione na nazwe NIKE, czy pozostanie tak jak jest?
Odpowiedz cytując
Nuke
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 07.09.2008, 15:07
Zależy czy wykupią akcje tej firmy, czy też całą firmę, jeśli wykupią całą firmę , to zmieni się na Nike , a jeśli nie to chyba nie .
Odpowiedz cytując
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 07.09.2008, 15:12
Mam zamiar sobie kupic koszulke na sezon 2008/09 i mam pytanie, mam 169 cm wzrostu i jaka to literka(np M, S) bo ja sie nie orientuje, i czy oplaca sie kupic taka na allegro Sa one tam tansze, ale jak prezentuje sie matreial, herb i tp Wie ktos
Powód: Dopiska
Ostatnio edytowane przez zloto : 07.09.2008 o godz. 15:14.
Odpowiedz cytując
lord damien
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 07.09.2008, 19:10
myslę, ze S ja mam podobny i wzrost i S to dla mnie troche za dużo

nigdy nie pójdę na zyletę bo złapie jakiegoś syfilisa
Wisła górą,
Wisła pany,
jestem w sobie zakochany
Odpowiedz cytując
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 07.09.2008, 19:59
z tego co czytalem to maja wykupic tylko akcje wiec logo pozostanie bez zmian.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.09.2008, 20:02
Oczywiście, że bez zmian. Nike nie mógłby sobie pozwolić na stratę, tak dobrze wypromowanej marki, jaką jest Umbro. Podobnie ma się sprawa z RBK, który jest własnością Adidasa.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.09.2008, 21:33
O tym że Reebok nalezy do Adidasa nie wiedziałem. ) To dobrze że marka Umbro zostaje bo moim zdaniem jest to naprawde solidna firma, która spokojnie rywalizuje z najlepszymi (Nike, Adidas).
Odpowiedz cytując
EricDraven
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków - Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 08.09.2008, 00:05
heh a zwrócił ktokolwiek z Was uwagę na datę tego artykułu?

jest z października 2007, a Nike przejęło UMBRO w listopadzie, czyli 10 miesięcy temu jakby ktokolwiek doczytał do końca, to raczej trudno było nie zauważyć tego, że jest tam mowa o tym, co się stanie jeśli Anglia nie awansuje na euro... no i nie awansowała
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.09.2008, 07:28
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
to krzyknij na żylecie że jesteś nietykalny
zobaczymy jak długo to prawo Cie uchroni

dobra rada, kup sobie, jeździj w niej na mecze TSu, chodź po domu, ale nie wychodź w niej na dwór
nie chcemy widzieć barw płonących na płocie na Łazienkowskiej czy innej Konwiktorskiej...
Ty na pewno jesteś z Krakowa?

Edit: To chyba, że tak. Bo zimny pot mnie oblał
Ostatnio edytowane przez Kaan : 08.09.2008 o godz. 09:39.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 08.09.2008, 07:54
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Ty na pewno jesteś z Krakowa?
a nie pomyślałeś że to zostało napisane specjalnie do naszego warszawiaka?
Odpowiedz cytując
SiLenT
Junior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków RUCZAJ 3str

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 08.09.2008, 10:31
maciekmiszcz napisał(a):Wyświetl post
mogbłyś zrobić jakieś zdjęcie tych koszulek albo podpytać sie o ich maila? Chciałbym zobaczyć jak one wyglądają z tego co pamiętam repliki jeszcze z Tyskim wyglądały dosyć "średnio"
Link do zdjęć koszulek sezon 2008/09

http://img360.imageshack.us/img360/3287/11862631sg6.jpg <-- niebieska
http://img246.imageshack.us/img246/9232/25073239ip7.jpg <-- biała

Są to fotki z oryginalnych koszulek a replika oprócz jakości materiału i naprasowanej gwieździe nad herbem i na ramieniu jest identyczna
Ostatnio edytowane przez SiLenT : 08.09.2008 o godz. 10:33.
Odpowiedz cytując
lord damien
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 08.09.2008, 13:10
proszę mnie nie nazywać warszawiakiem! tylko sie tam urodziłem, a mieszkam kilometr od tabliczki "WARSZAWA"
Wisła górą,
Wisła pany,
jestem w sobie zakochany
Odpowiedz cytując
firstborn
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 09.09.2008, 13:03
mam w sumie 2 pytania, bo nigdy nie kupowalem koszulek wiec nie wiem. kiedy mozna sie spodziewac w sprzedazy koszulek Marcelo z numerem 3.

drugie, jeszccze glupsze byc moze: te koszulki co SiLenT linki do nich zamiescil to w sklepach umbro mozna kupic?
"... Ja zrobię wszystko dla tego klubu i będę walczył na boisku dopóki będę miał siłę, nawet jeśli kibicom nie będzie się podobać moja gra."Konrad Gołoś

El Toro: Gra w Wiśle to dla mnie prestiż

Tylko Wisła TS!!!!
Odpowiedz cytując
wojteq_NH
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 09.09.2008, 13:17
numerek sobie możesz sam kupic tj. przy kupnie w WŚ np. dopłacic za numer i nazwisko.

koszulki sa w sklepach Sizeer (dawne Athlete's Foot)
:twisted: Good things come to those who wait... :twisted:
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 09.09.2008, 15:00
A można zakupić koszulki polo Umbro ? Granatową z niebieskimi paskami. W niej często są piłkarze i trenerzy np w samolocie podczas wyjazdu. Bo na oficjalnym sklepie ich nie znalazłem.
A można sobie zamówić koszulkę meczową bez Salwatoru na plecach ?
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
lord damien
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 09.09.2008, 16:28
a te numerki to wyglądają jak na meczowych czy jakieś podróby? bo nie wiem czy brać z numerem
Wisła górą,
Wisła pany,
jestem w sobie zakochany
Odpowiedz cytując
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 09.09.2008, 16:41
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
A można sobie zamówić koszulkę meczową bez Salwatoru na plecach ?
Ja kupiłem sobie normalnie w Umbro w GK i nie było z Salwatorem z tyłu.
Odpowiedz cytując
wojteq_NH
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 09.09.2008, 16:50
nie sprzedają nigdzie z logiem Salwatoru - i słusznie.
Cytat:
a te numerki to wyglądają jak na meczowych czy jakieś podróby? bo nie wiem czy brać z numerem
numery i litery z tego co ostatnio zauwazylem naprasowuja juz te aktualne (prostsze), ale jesli chcesz to mogą dac ci te zaokraglane z poprzedniego modelu.
:twisted: Good things come to those who wait... :twisted:
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 09.09.2008, 16:53
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
A można zakupić koszulki polo Umbro ? Granatową z niebieskimi paskami. W niej często są piłkarze i trenerzy np w samolocie podczas wyjazdu. Bo na oficjalnym sklepie ich nie znalazłem.
A można sobie zamówić koszulkę meczową bez Salwatoru na plecach ?
O ile się nie mylę widziałem te granatową polówkę w tę sobotę w WŚ. Ale głowy nie dam sobie uciąc. No i na cenę nie zwróciłem uwagi.
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 09.09.2008, 16:53
A mi wlasnie przyszla koszulka meczowa z WS i powiem tylko ZAJEBISTA, wykonanie, wzor i material naprawde super.
A i jak sie ubierze to sie b.dobrze prezentuje. 100% zadowolenia
,
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 09.09.2008, 17:02
wojteq_NH napisał(a):Wyświetl post
nie sprzedają nigdzie z logiem Salwatoru - i słusznie.

numery i litery z tego co ostatnio zauwazylem naprasowuja juz te aktualne (prostsze), ale jesli chcesz to mogą dac ci te zaokraglane z poprzedniego modelu.
Na meczu widziałem gościa w nowej koszulce Wisełki z Salwatorem na plecach. Temu się właśnie pytam
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
kormi
Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 09.09.2008, 17:30
ja na Bełchatowie widziałem gościa z Salwatorem na plecach, ale miałem wrażenie że to chyba z jednego ze sparingów przedsezonowych, bo przód miała jeszsze stary
nie kłóć się z idiotą, bo zawsze sprowadzi rozmowę na swoj poziom i pokona doświadczeniem
Odpowiedz cytując
lord damien
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 09.09.2008, 18:21
wojteq_NH napisał(a):Wyświetl post
nie sprzedają nigdzie z logiem Salwatoru - i słusznie.

numery i litery z tego co ostatnio zauwazylem naprasowuja juz te aktualne (prostsze), ale jesli chcesz to mogą dac ci te zaokraglane z poprzedniego modelu.
dzięki. a czy zamawiając prze stronę Wisły też będą te nowe numerki?

szkoda, że kosztują prawie dwie stówy, ale mam nadzieję, że będzie warto
Wisła górą,
Wisła pany,
jestem w sobie zakochany
Odpowiedz cytując
lord damien
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 14.09.2008, 08:15
wie ktoś czy w internecie sprzedają repliki strojów meczowych?
Wisła górą,
Wisła pany,
jestem w sobie zakochany
Odpowiedz cytując
Ojciec Chrzestny
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Blisko Wieczystej :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 14.09.2008, 08:31
Sprzedają
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 14.09.2008, 08:53
lord damien napisał(a):Wyświetl post
wie ktoś czy w internecie sprzedają repliki strojów meczowych?
http://www.allegro.pl/19672_liga_pol...r=t&view=gtext

Widziałem tutaj kiedyś repliki w cenie ~120 zł + wysyłka.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:01.