
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa
Offline |
#1
|
|
no, wiektos cos o replikach koszulek meczowych na sezon 2008/2009? czy są rozmiary S? chciałbym taką nabyć i lansować się po warszawie
![]()
Wisła górą,
Wisła pany, jestem w sobie zakochany
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#2
|
|
no po wawce to sie polansujesz z pare minut...
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa
Offline |
#3
|
|
nie jest tak źle. według prawa jestem nietykalny
![]()
Wisła górą,
Wisła pany, jestem w sobie zakochany
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: XVII
Offline |
#4
|
|
to krzyknij na żylecie że jesteś nietykalny
zobaczymy jak długo to prawo Cie uchroni dobra rada, kup sobie, jeździj w niej na mecze TSu, chodź po domu, ale nie wychodź w niej na dwór nie chcemy widzieć barw płonących na płocie na Łazienkowskiej czy innej Konwiktorskiej... |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Offline |
#5
|
|
jeżeli Nike wykupi Umbro to logo tej firmy i nazwa zostaną zamienione na nazwe NIKE, czy pozostanie tak jak jest?
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Offline |
#6
|
|
Zależy czy wykupią akcje tej firmy, czy też całą firmę, jeśli wykupią całą firmę , to zmieni się na Nike , a jeśli nie to chyba nie .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna
Offline |
#7
|
|
Mam zamiar sobie kupic koszulke na sezon 2008/09 i mam pytanie, mam 169 cm wzrostu i jaka to literka(np M, S) bo ja sie nie orientuje, i czy oplaca sie kupic taka na allegro
Powód: Dopiska
Ostatnio edytowane przez zloto : 07.09.2008 o godz. 15:14.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa
Offline |
#8
|
|
myslę, ze S ja mam podobny i wzrost i S to dla mnie troche za dużo
nigdy nie pójdę na zyletę bo złapie jakiegoś syfilisa ![]()
Wisła górą,
Wisła pany, jestem w sobie zakochany
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna
Offline |
#9
|
|
z tego co czytalem to maja wykupic tylko akcje wiec logo pozostanie bez zmian.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#10
|
|
Oczywiście, że bez zmian. Nike nie mógłby sobie pozwolić na stratę, tak dobrze wypromowanej marki, jaką jest Umbro. Podobnie ma się sprawa z RBK, który jest własnością Adidasa.
![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
O tym że Reebok nalezy do Adidasa nie wiedziałem.
) To dobrze że marka Umbro zostaje bo moim zdaniem jest to naprawde solidna firma, która spokojnie rywalizuje z najlepszymi (Nike, Adidas). |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków - Krowodrza
Offline |
#12
|
|
heh a zwrócił ktokolwiek z Was uwagę na datę tego artykułu?
![]() jest z października 2007, a Nike przejęło UMBRO w listopadzie, czyli 10 miesięcy temu jakby ktokolwiek doczytał do końca, to raczej trudno było nie zauważyć tego, że jest tam mowa o tym, co się stanie jeśli Anglia nie awansuje na euro... no i nie awansowała ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline |
#13
|
Edit: To chyba, że tak. Bo zimny pot mnie oblał ![]()
Ostatnio edytowane przez Kaan : 08.09.2008 o godz. 09:39.
![]()
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: XVII
Offline |
#14
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków RUCZAJ 3str
Offline |
#15
|
http://img360.imageshack.us/img360/3287/11862631sg6.jpg <-- niebieska http://img246.imageshack.us/img246/9232/25073239ip7.jpg <-- biała Są to fotki z oryginalnych koszulek a replika oprócz jakości materiału i naprasowanej gwieździe nad herbem i na ramieniu jest identyczna
Ostatnio edytowane przez SiLenT : 08.09.2008 o godz. 10:33.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa
Offline |
#16
|
|
proszę mnie nie nazywać warszawiakiem! tylko sie tam urodziłem, a mieszkam kilometr od tabliczki "WARSZAWA"
![]()
Wisła górą,
Wisła pany, jestem w sobie zakochany
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: kraków
Offline |
#17
|
|
mam w sumie 2 pytania, bo nigdy nie kupowalem koszulek wiec nie wiem. kiedy mozna sie spodziewac w sprzedazy koszulek Marcelo z numerem 3.
drugie, jeszccze glupsze byc moze: te koszulki co SiLenT linki do nich zamiescil to w sklepach umbro mozna kupic? ![]()
"... Ja zrobię wszystko dla tego klubu i będę walczył na boisku dopóki będę miał siłę, nawet jeśli kibicom nie będzie się podobać moja gra."Konrad Gołoś
El Toro: Gra w Wiśle to dla mnie prestiż Tylko Wisła TS!!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#18
|
|
numerek sobie możesz sam kupic tj. przy kupnie w WŚ np. dopłacic za numer i nazwisko.
koszulki sa w sklepach Sizeer (dawne Athlete's Foot) ![]()
:twisted: Good things come to those who wait... :twisted:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: STA
Offline |
#19
|
|
A można zakupić koszulki polo Umbro ? Granatową z niebieskimi paskami. W niej często są piłkarze i trenerzy np w samolocie podczas wyjazdu. Bo na oficjalnym sklepie ich nie znalazłem.
A można sobie zamówić koszulkę meczową bez Salwatoru na plecach ? ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa
Offline |
#20
|
|
a te numerki to wyglądają jak na meczowych czy jakieś podróby? bo nie wiem czy brać z numerem
![]()
Wisła górą,
Wisła pany, jestem w sobie zakochany
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline |
#21
|
|
Ja kupiłem sobie normalnie w Umbro w GK i nie było z Salwatorem z tyłu.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#22
|
|
nie sprzedają nigdzie z logiem Salwatoru - i słusznie.
Cytat:
![]()
:twisted: Good things come to those who wait... :twisted:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#23
|
|
O ile się nie mylę widziałem te granatową polówkę w tę sobotę w WŚ. Ale głowy nie dam sobie uciąc. No i na cenę nie zwróciłem uwagi.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline |
#24
|
|
A mi wlasnie przyszla koszulka meczowa z WS i powiem tylko ZAJEBISTA, wykonanie, wzor i material naprawde super.
A i jak sie ubierze to sie b.dobrze prezentuje. 100% zadowolenia ![]() ,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: STA
Offline |
#25
|
![]() ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
|
|
|
|
Member
Od: 09.2007
Offline |
#26
|
|
ja na Bełchatowie widziałem gościa z Salwatorem na plecach, ale miałem wrażenie że to chyba z jednego ze sparingów przedsezonowych, bo przód miała jeszsze stary
![]()
nie kłóć się z idiotą, bo zawsze sprowadzi rozmowę na swoj poziom i pokona doświadczeniem
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa
Offline |
#27
|
szkoda, że kosztują prawie dwie stówy, ale mam nadzieję, że będzie warto ![]()
Wisła górą,
Wisła pany, jestem w sobie zakochany
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa
Offline |
#28
|
|
wie ktoś czy w internecie sprzedają repliki strojów meczowych?
![]()
Wisła górą,
Wisła pany, jestem w sobie zakochany
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Blisko Wieczystej :)
Offline |
#29
|
|
Sprzedają
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#30
|
|
http://www.allegro.pl/19672_liga_pol...r=t&view=gtext
Widziałem tutaj kiedyś repliki w cenie ~120 zł + wysyłka. |
|
|