The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 01.07.2008, 17:11
Ale będą wyniki w ekstraklasie... Przynajmniej raz padnie dwucyfrówka, jestem pewien. Będą trzy mocne ekipy: Wisła, Legia i Lech, przy czym spodziewam się, że i tak Wisła od tej dwójki odskoczy. Potem dwa średniaki: Groclin i Górnik Zabrze i na tym koniec. I jak tu polskie kluby mają dobrze grać w Europie, jak na 30 spotkań w lidze, 22 gra się z ogórkami.
Yaro1984
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Kraków-Stare Miasto

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 01.07.2008, 17:14
Ricken napisał(a):Wyświetl post
Dołącz jeszcze jedną drużynę.Cracovia poleci następna bo napewno się nie skończy na koronie.

Zapomnij

O Cracovii gada sie od 4 lat,same pomowienia i insynuacje.Kto ogladal II lige ten wie jak sedziowie gwizdali(napewno nie na nasza kozysc).
Yaro1984
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Kraków-Stare Miasto

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 01.07.2008, 17:18
Kto jak kto ale Wisla nie ma moralnego prawa oceniac kogokolwiek za handel meczami...
Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 01.07.2008, 17:29
jqak tak dalej pojdzie to Ruch nie tyle bedzie walczyl o "8" ale o "5" w nowym sezonie.

Mam nadzieje, ze jutro do I ligi wroci Polonia Bytom.

Co do korupcji. Pewnie teraz wezna sie za Jagiellonie, a potem z krazacych plotek za Cracovie, Belchatow i byc moze Lecha.

PZPN twierdzi, ze na 34 kluby grajace w poprzednim sezonie w lidze az 29 jest umoczonych. Zostaje 5 czystych

Boniek w swojej liscie "nieskorumpowanych" wymienil Wisle, Legie, Polonie, Ruch i Gornik

Basalaj w "PS" tylko Wisle i Ruch.

Mysle, ze lepiej wprowadzic abolicje od nowego sezonu, bo to z kazdym sezonem przypomina coraz bardziej cyrk

Rok temu polecieli tylko Arka i Leczna

Teraz Widzew, Sosnowiec, Lubin i Korona.

Ciekawe co bedzie za rok? Az strach pomyslec

Cytat:
O Cracovii gada sie od 4 lat,same pomowienia i insynuacje.Kto ogladal II lige ten wie jak sedziowie gwizdali(napewno nie na nasza kozysc).
pamietam mecz Ruchu z Craxa w II lidze (0:0). Tamten pan juz jest w prkouraturze. A mecz byl wyraznie sedziowany pod Cracovie. Ruchowi nalezaly sie wowczas chyba z 3 karne.
Ostatnio edytowane przez Niebieski1920 : 01.07.2008 o godz. 17:32.
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 01.07.2008, 17:33
Niebieski1920 napisał(a):Wyświetl post
Mysle, ze lepiej wprowadzic abolicje od nowego sezonu, bo to z kazdym sezonem przypomina coraz bardziej cyrk
Abolicja będzie, kluby mogą być karane zdaje się do czerwca 2009.
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 01.07.2008, 17:33
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
nieaktualne:


Dzisiaj WD podejmie decyzje w sprawie Korony i Jagielloni... I być może, dowiemy się dziś, na trzy tygodnie przed ligą, jak będzie ona wyglądać.
dziś się nie dowiemy.
sprawa Jagi odroczona, ze względu na nie pełną dokumentację.
Ricken
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 01.07.2008, 17:41
Yaro1984 dobra dobra.
Cracovia jest najniewinniejsza z niewinnych.Awanse z 3 ligi do 2 i później z 2 do 1 były czysto sportowe.
Niebieski nawet przykład dał.
Cytat:
Dokładną wiedzę na temat tego, jakie drużyny figurują na "czarnej liście", mają jedynie prokuratorzy. Na pewno wśród klubów, które w rozgrywkach 2003/2004 i później kupowały mecze, a nie poniosły do tej pory odpowiedzialności przed Wydziałem Dyscypliny, są Lech Poznań, GKS Bełchatów, Cracovia, Jagiellonia Białystok, Ruch Chorzów, ŁKS Łódź.
Scorpius
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 01.07.2008, 17:48
Dla mnie w zaistniałej sytuacji nailepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie ligi dwunastozespołowej i grania każdy z każdym 4x oi zlikwidowanie i tak nikomu nie potrzebnego pucharu ligi

spójrzmy odpadają po tym sezonie
Widzew, Zagłębie Sosnowiec i Zagłębie Lubin, Korona, plus dodatkowo Polonia Bytom i ewentualnie Jagiellonia mamy więc 6 zespołów zdegradowanych wchodzi Lechia i Śląsk jest dwanaście

Byłby jeszcze problemz barazem ale miodowe dziadki mają takie tęgie głowy ze cos by wymyśliły

Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 01.07.2008, 17:48
To byl jedeyny artykul, ktory obciazal m.in Ruch wlasnie. W samym artykule nie podano jednak zadnego meczu, ktory mial byc ustawiony pod Ruch.

Z jednej strony to co pisza gazety sprawdza sie w sprawie korupcji w 80 procentach, z drugiej strony gazety pisaly juz o kazdym klubie, m.in o Wisle, Legii. Lepiej poczekac na rozwoj wypadkow.

Ja np. nie powiem, ze Ruch jest czysty, bo byc moze nie jest. Ale liga w koncu musi sie uksztaltowac na normalnym pozimie.
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 01.07.2008, 17:53
Yaro1984 napisał(a):Wyświetl post
Kto jak kto ale Wisla nie ma moralnego prawa oceniac kogokolwiek za handel meczami...
Do usranej śmierci będziecie o tym '93 gadać...
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 01.07.2008, 18:11
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,54...straklasy.html

Cytat:
To przez was, dziennikarzy. Najpierw chcieliście, żeby degradować kluby, a teraz macie pretensje, że nie wiadomo, kto zagra w lidze
Zbigniew Koźmiński
Śmiać się czy płakać

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 01.07.2008, 18:18
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Śmiać się czy płakać
no i ma rację częściowo, bo wiele osób(również tutaj) zachowuje sie jak 16letnie dzieczynki

chcieliby oczyściić, ale chcieliby wysoki poziom
jak PZPN nie wyrzuci to bedzie krył swoich, a jak wyrzuca to robi burdel, itp itd
statatata

jedynym słusznym rozwiazaniem jest zmniejszenie ligi, na pewno nie będzie ligi 6 zespołowej bo z 10 klubów będzie grało na bank wiec nie ma problemu.


a tak to wszystko jest źle, jeszcze napiszcie że za wolno degradują, a za 2 tygodnie będzie, że degradują za szybko i nie miały kluby prawa do obrony .............

Albo rybki albo akwarium
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 01.07.2008, 18:18
^^ no przecież jasne, że dziennikarze winni bajzlowi w całej polskiej piłce. Tak fajnie było, każdy swoje dostał, a te ścierwojady zaczęły wyciągać jakieś drobiazgi , pewnie z zazdrości, że sami nic nie dostali.



Ręce opadają.
Cały ten sort do góry do dołu na śmietnik, jeszcze obrażeni na naród, że im się ten bardak wypomina.
Jeszcze długo będziemy kisić się w gównie, dopóki taki Listek, Koźmiński, reszta z PZPN, przeważająca wiekszość w okręgach dalej sobie "działała".



Edit:
dopóki lisy (he, he), kuny czy inne szkodniki będą pilnowały kurnika, to tylko one tam się utuczą, obojetnie jak pięknymi chęciami i projektami naprawczymi by oczu nie mydlili.
Mądry chłop wie, że przy gospodarstwie podtrzebny jest ostry pies i dobry samopał (jeśli pozwolenia na sztucer brak). Inaczej gadzina nie do upilnowania.
Ostatnio edytowane przez harthausen : 01.07.2008 o godz. 18:28.


Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 01.07.2008, 19:02
Tak a tu jeszcze news ,że Drzymała chce spylić udziały Wojciechowskiemu i w ogóle się wycofać z finansowania piłki nożnej. Czyli zamiast Groclinu będzie Polonia Warszawa.
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 01.07.2008, 19:12
^^ derby w mieście. Kwintesencja futbolu ligowego. Może nie tylko my (po wylocie Widzewa) będziemy mieli szczęście to przeżywać?

A może nie jestem o czasie, Widzew spuszczony czy uratowany? Tyle się zmienia


Triodante
Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 01.07.2008, 19:42
Widzew na bank leci. Tylko zależnie od licencji dla Polonii może zlecieć do II lub III ligi (tzn. nowej I lub II). Mam nadzieję, że zleci o dwie klasy bo swoją grą i kręceniem lodów na nic więcej nie zasłużył.
użytkownik 11060
Junior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 02.07.2008, 08:02
Szczurek_PB napisał(a):Wyświetl post

Czekamy na degradacje Jagiellonii

PS. Nie miejcie mi za złe, że chce żeby zdegradowali Jage. Chcę tego tylko ze względu na tego żabskiego pomiota probierza

czekaj dalej ))))))
gdyby chcieli zdegradować Jagę zrobiliby to wczoraj , a nie kolejny raz przesuwali posiedzenie, nawet teraz nie podali kiedy będą debatować nad Jagą

Zbigniew Koźmiński: Jaga zostanie w elicie
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...8860474c216559
WP
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 02.07.2008, 09:11
Cytat:
Prawdopodobnie Polonia Warszawa zajmie miejsce Dyskobolii Grodzisk Wlkp. w Ekstraklasie. Tym razem nie chodzi o fuzję, ale o sprzedaż drużyny piłkarskiej. Jeśli transakcja dojdzie do skutku Zbigniew Drzymała całkowicie wycofa się z futbolu.
Na stronie KSP takie coś znalazłem.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 02.07.2008, 09:16
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Na stronie KSP takie coś znalazłem.

Jak widać - można sprzedać własną dupę za ekstraklasę bez skrupułów.

Najpierw Koziołki - lecą na licencji Amici plus jeszcze na rankingu UEFA

Drużyny z jajami - Śląsk, Pogoń powiedziały "wypier....." tylko Polonia zawsze chętna - czarni rycerze bez skazy z chęcią sprzedadzą się Drzymale.

Gadanie o sprzedaży a nie o fuzji to wciskanie kitu na całego - Drzymała już wie że fuzja mu nie wyjdzie z nikim wiec znalazł frajerów którzy mówią głośno o "sprzedaży"

Gardzić nimi to mało powiedziane



EDIT: z jednego forum

Cytat:
Konwiktorska 6

Wojciekowski kupił miejsce w ekstraklasie od Groclinu razem z piłkarzami, nie ma w tym przypadku fuzji.
Co nie zmienia faktu że anty (osobiste zdanie).
kupił miejsce Groclinu - Groclin znika z mapy ale nie ma fuzji
Ostatnio edytowane przez Kocur : 02.07.2008 o godz. 11:56.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Kijek
Warszawski rozmywacz I
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 02.07.2008, 10:09
"bez honoru bez kibiców bez boiska - dzisiaj szmato w łaske przyszłas" wraca jak bumerang.


uderz w puchara
Gabri
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 02.07.2008, 11:27
Drzymale się nie dziwie, że po tym jak go wydymali we Wrocławiu na siłę szuka jakiegoś klubiki by wrzucić w niego kasę. Co nie zmienia faktu, że Polonia dała się sprzedać za grę w ekstraklasie jak niegdyś Lech za grę w pucharach.

Wiadomo już coś w sprawie Polonii Bytom? Dostaną tę licencję w końcu?
Ostatnio edytowane przez Gabri : 02.07.2008 o godz. 11:30.
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 02.07.2008, 12:08
Ja też się mu nie dziwie, że chce się z futbolu wycofać.
Zresztą mam wrażenie, że to od początku o to chodziło, żeby ktoś przejął pensje jego piłkarzy. Wystarczy popatrzeć na cenę akcji jego firmy. Kilka lat temu 100 zł dziś 11 zł.
Jego chyba już nie stać na inwestowanie w piłkę.
A teraz.. kto miał zostać sprzedany został sprzedany, w klubie jest samo drewno. No to szuka teraz drwala, któremu to drewno opchnie i przy okazji on pozbędzie się obciążenia finansowego.

Jakby się wycofał w normalny sposób, po prostu powiedział "basta", to jego firma jeszcze bardziej straciłaby na wartości.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 02.07.2008 o godz. 12:10.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 02.07.2008, 12:32
Gabri napisał(a):Wyświetl post
Drzymale się nie dziwie, że po tym jak go wydymali we Wrocławiu na siłę szuka jakiegoś klubiki by wrzucić w niego kasę.
Drzymała chce odzyskać jak najwięcej kasy a nie inwestować w piłkę proste i logiczne, pewnie na tym poległa umowa ze Śląskiem
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 02.07.2008, 13:27
Cytat:
Strzelec jedynej bramki dla reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy Roger Guerreiro zdecydował się na wspaniały gest wobec dzieci.
Kadrowicz Leo Beenhakkera w majowym finale Remes Pucharu Polski został wybrany najlepszym piłkarzem meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa i w nagrodę od sponsora rozgrywek firmy Remes otrzymał samochód marki Mercedes. Piłkarz Legii poprosił fundatora nagrody, aby zamiast auta, przekazano mu pieniądze, które zamierza przeznaczyć na pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom.

Prezes firmy Remes Bartosz Remplewicz z zadowoleniem przyjął propozycję piłkarza i przekazał Rogerowi kwotę, stanowiącą równowartość samochodu. W najbliższy piątek 4 lipca, reprezentant Polski przekaże fundusze na Stowarzyszenie Dzieci Targówka oraz na Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Dodatkowo sponsor rozgrywek Pucharu Polski przekaże dzieciom z obu ośrodków komplet strojów piłkarskich oraz komplet piłek.

- Przyklasnęliśmy pomysłowi Rogera i cieszymy się, że reprezentant Polski zdecydował się na tak szlachetny gest. My jako sponsor rozgrywek Remes Pucharu Polski postanowiliśmy przekazać piłki oraz komplet strojów piłkarskich dzieciom, które w tych ośrodkach grają w piłkę nożną - skomentował dyrektor marketingu firmy Remes Robert Hirsch.

Roger osobiście wręczy dzieciom czeki na uroczystych spotkaniach, które zaplanowano na piątek 4 lipca. Najpierw o godzinie 14:00 reprezentant Polski uda się do Zespołu Szkół Zawodowych i Szkoły Podstawowej nr 58 (ul. Mieszka Pierwszego 17 - uliczka tuż za kościołem), gdzie przekaże pieniądze Stowarzyszeniu Dzieci Targówka. Następnie o godzinie 15:00 swój czek z rąk Rogera otrzyma Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową (ul. Przybyszewskiego 4).
http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=92973

Rodżer nigdy nie będziesz Polakiem, Polak nigdy by nie oddał takiego fajnego Mesia...
Szczurek_PB
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Bytom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 02.07.2008, 14:08
Gabri napisał(a):Wyświetl post
Drzymale się nie dziwie, że po tym jak go wydymali we Wrocławiu na siłę szuka jakiegoś klubiki by wrzucić w niego kasę. Co nie zmienia faktu, że Polonia dała się sprzedać za grę w ekstraklasie jak niegdyś Lech za grę w pucharach.

Wiadomo już coś w sprawie Polonii Bytom? Dostaną tę licencję w końcu?
W sprawie Polonii będą obradywać o 17. Miało być o 11 ale przełożyli
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
my, wybrańców garść,
...kompania braci"
W.Szekspir

Drink up me Hearties Yo Ho!

You can't always get what You want
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 02.07.2008, 16:48
spidey napisał(a):Wyświetl post
http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=92973

Rodżer nigdy nie będziesz Polakiem, Polak nigdy by nie oddał takiego fajnego Mesia...
Polak tak w piłke nie gra

Nigdy nie bedziesz NIgdy
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 02.07.2008, 16:52
Roger nigdy nie będziesz Polakiem ... ale jak widać Jesteś Człowiekiem (co nie zmienia faktu, że na Merca w tym meczu nie zasłużył on tylko Mucha... też nie Polak i też niestety Legionista).
Szczurek_PB
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Bytom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 02.07.2008, 20:06
Licencyjny impas trwa

Dzisiejsze posiedzenie Komisji D/s Odwolawczych nie przyniosło rozstrzygniecia w kwestii przyznania licencji. Komisja postanowila nie rozpatrywac naszego wniosku, i przekazac sprawe Zarzadowi PZPN, ktory na swoim posiedzeniu zbierze sie jutro.

Trudno oceniac czy Zarzad PZPN moze przyznac klubowi licencje, czy tez skieruje sprawe do Komisji Licencyjnej pierwszej instancji. Pewne jest jedno - przewodniczacy Komisji, Pan Sadowski postanowil umyc rece od ostatecznej decyzji i przekazac sprawe Zarzadowi PZPN.

Walka wiec trwa.

żródło: SKK Polonia Bytom



s****iele czekają aż Polonia się sama rozpadnie

EDIT:
Nie zwracajcie uwagi na info w mediach. Tam pracują kretyni i nie umieją zinterpretować info z pzpn. "Jutro sprawą naszej licencji zajmie się zarząd PZPN - etap Sadowskiego zwalczyliśmy. Teraz pozostaje nam liczyć na przychylność Piechniczka, Niemca żeby tam jutro rozpętali aferę."

Możliwe, że PZPN skieruje sprawę do rozpatrzenia dla Komisji Licencyjnej, tej kierowanej przez Kolatora. Tam są większe szanse.


PS. Polska to jest kraj, kraj kraj... największych jaj, jaj, jaj
Ostatnio edytowane przez Szczurek_PB : 02.07.2008 o godz. 20:13.
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
my, wybrańców garść,
...kompania braci"
W.Szekspir

Drink up me Hearties Yo Ho!

You can't always get what You want
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 02.07.2008, 20:42
Zabawne. Legia daje 100 tys. € za Pawłowskiego. Ten się sądzi z klubem. Jeśli Trzeciakowi to wyjdzie, to będzie mistrzostwo świata.

Inna sprawa, że na prawym skrzydle chłopaki mają:
- Rocky'ego;
- Szałachowskiego;
- Radovica.

A hazardzista tylko wypożyczony do Szwajcarii.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 02.07.2008, 20:45
Kiedy będzie znany terminarz na nowy sezon?
A Lewandowski strzela dziś kolejne bramki dla Lecha...
Powód: Leszki
Ostatnio edytowane przez piter116 : 02.07.2008 o godz. 20:50.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:45.