The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 26.06.2008, 19:12
http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html

Wyrok odroczony do wtorku.
the end
Zygmunt.Król
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 27.06.2008, 06:18
Abraham Paz: Teraz Wisła?

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18262


Sam jestem ciekawy czy by się nadał (jak nie u nas to u Was ) Pod rozwagę komentarz:

Astiz: Polskiej ekstraklasie wiele brakuje do hiszpańskiej drugiej ligi

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=20800
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 27.06.2008, 11:09
Co do Paza to mozecie go brac, to solidny grajek. Urban byl na tak ale medycy na nie...coz jak zwykle cos pokielbasili. Prawie jak z "Tejksiurem" w Grodzisku Wystarczy poczytac informacje na temat tego grajka by wiedziec ze na nasza lige wystarczy a i puchary nie powinny byc problemem....wiadomo jaki poziom ogolny u Nas w 1 lidze a u nich w 2 . Astiz ma wiele racji... Szkoda ze go juz u Nas nie ma...:(

Teraz drodzy Wislacy mam dla Was wiadomosc ktora poruszyla wszystkich...jedni sie onanizuja ze szczescia a jeszcze inni wiedza o co chodzi....uwaga....

""Od lipca br. KP Legia Warszawa wznawia organizowanie wyjazdów na mecze piłki nożnej dla zorganizowanych grup kibiców"

Teraz czytanie komentow na stronach mojego klubu nabiera innego wymiaru

PS: Jeszcze ciekawostka Z Onetu na temat Lewandowskiego :"...I w tym gronie były największe kluby - Wisła, Legia, Cracovia i Groclin"
Od kiedy ?
Ostatnio edytowane przez kreseq : 27.06.2008 o godz. 11:17.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Yaro1984
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Kraków-Stare Miasto

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 27.06.2008, 11:41
Od zawsze
patgal
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 27.06.2008, 11:47
Odwiesili wam zakazy bo podobno UEFA czy PZPN naciskał tak? Czy może Pan szanowny Walter doznał nocnego objawienia jakiegoś kibica i mu się odmieniło?

P.S.
Sparing Lech-Górnik Z. 4:0
2x Peszko i 2x Lewandowski przy czym Peszko 3 brama w drugim sparingu. Aby się tylko te nowy nabytki nie wystrzelały w sparingach, a na sezon już im amunicji nie starczy
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 27.06.2008, 12:12
Co za różnica, że odwiesili ten śmieszny zakaz? Jaką moc na innych stadionach miał zakaz nałożony przez jeden klub?

Co do Paza to różne wersje są. Nasi mówią, że miał kontuzję (jakiś stary uraz z kostką chyba), Paz mówi że nawet testów nie przechodził i nie dogadali się co do kontraktu w ostatniej chwili.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Clapham
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 27.06.2008, 12:37
Paz może i tak mówi, ale nie spodziewałbym się po piłkarzu szukającym klubu czegoś innego. Przecież nie będzie wszędzie rozgłaszał, że oblał testy medyczne, bo to by było finansowe samobójstwo.
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 27.06.2008, 13:30
Pamietam jak przy odejściu Kosy pisałem, że odchodzi do lepszej sportowo ligi. To się śmiali
Ale dla pocieszenia napiszę, że z 2 portugalską idziemy łeb w łeb
..
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 27.06.2008, 14:07
tofik napisał(a):Wyświetl post
Ale dla pocieszenia napiszę, że z 2 portugalską idziemy łeb w łeb
To właśnie lubię. Pozytywne myślenie
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Szczurek_PB
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Bytom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 27.06.2008, 15:34
Termin posiedzenia Komisji

Znamy termin posiedzenia Komisji Odwoławczej ds. Licencji przy PZPN.


2 lipca 2008 (środa), o godz. 11:30 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej przy ul. Miodowej 1 w Warszawie odbędzie się posiedzenie Komisji Odwoławczej ds. Licencji przy PZPN. Na tymże posiedzeniu zostanie ponownie rozpatrzony wniosek o przyznanie Polonii licencji na grę w Ekstraklasie w sezonie 2008/2009.

poloniabytom.com.pl


sadowski nie będzie mógł juz niczego wymyslec, bo Polonia spełnia wszystkie warunki do otrzymania licencji. Więc... chyba bedzie musiał oddac komuś kase, bo raczej sam od siebie nie walczy jak lew o to zeby Polonia nie dostała licencji.
A swoja droga, termin mial do 2 lipca, wiec oczywiscie musial zwolac posiedzenia na 2 lipca...
wredny skutasiały staruch...
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
my, wybrańców garść,
...kompania braci"
W.Szekspir

Drink up me Hearties Yo Ho!

You can't always get what You want
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 27.06.2008, 19:10
co prawda to tylko Przegląd Sportowy, ale ciężko cokolwiek innego napisać
Szefowie PZPN dopuścili do takiego bałaganu, że nie da się nad nim już zapanować. Chaos jest już tak potężny, że paraliżuje wszelkie działania. Wciąż nie wiemy, kto zagra w ekstraklasie i kiedy ruszą jej nowe rozgrywki

Temu chłopu nic nie jest w stanie dobrego samopoczucia zepsuć


Ponieważ najgorsze z możliwych metody działania to stalinowskie trzymanie za dziób, to nie będę dawał przykładu Putina, który olewając FIFĘ i UEFĘ zrobił ordnung w ruskim związku.

Ale czy oprócz kompromitacji z niezrobieniem na czas ME 2012 jest jakiś inny sposób na wywalenie na zbity pysk drużyny tego pana? Choć nawet to może nie pomóc, on jeden znowu będzie naprawiał polską piłkę.

Ręce opadają.


flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 28.06.2008, 09:14
Nic nie jest w stanie usunąć betonu w PZPN. Ani kompromitacja z Euro2012, ani kompromitacja kadry, ani skandal korupcyjny - nawet gdyby się okazało że cały zarząd jest umoczony.

Póki w PZPN będą mieć decydujący głos nic nie znaczący, PZPR-owscy działacze z "terenu" (OZPNy) - to będzie tak samo. No, może za Listkiewicza przyjdzie Lato, albo Engel. Ale filozofia działania będzie taka sama.

Jedyne rozwiązanie to interwencja państwa. Rozwiązanie PZPN, oddanie władzy klubom. Stworzenie profesjonalnej struktury z menedżerami, a nie działaczami którzy nic nie umieją. I obowiązek szkolenia młodzieży, który PZPN realizuje w sposób skandaliczny.

Owszem, to się skończy wykluczeniem nas z europejskich pucharów a kadry z eliminacji. I co z tego? W europejskich pucharach nieustannie się kompromitujemy, a kadra postępuje podobnie na wszystkich ważniejszych imprezach.

A po zawieszeniu - za jakieś 2-3 lata - przyjmą nas znowu. W międzyczasie najważniejsze reformy zostaną przeprowadzone, a leśne dziadki zostaną definitywnie odesłane na "zieloną trawkę".

Tylko do czegoś takiego trzeba mieć jaja, a nie być Donaldem.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 28.06.2008, 09:51
flamengista napisał(a):Wyświetl post

Tylko do czegoś takiego trzeba mieć jaja, a nie być Donaldem.
Mogłeś jeszcze dopisać "kacze jaja" w takim zakończeniu...dajcie sobie chociaż przez wakacje spokój z politycznym bagnem.

Co do reszty postu to się zgadzam...w sumie napisałeś cała prawdę...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
dorotja
ranny ptaszek
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 28.06.2008, 11:06
Tego miłego młodzieńca testuje Górnik Zabrze. Słowacki bramkarz, model, gitarzysta. Niestety, po czterech golach puszczonych w ostatnim sparingu z Lechem chyba nie będzie ozdobą naszych boisk
*
A teraz poważnie
Cytat:
Czy Pahulyi zostanie? Nie podjąłem jeszcze decyzji - mówi trener Górnika Ryszard Wieczorek. Faktem jednak jest, że testowany dwa dni wcześniej Rafał Gikiewicz z Wigrów Suwałki zebrał znacznie lepsze recenzje. Dodatkowo Górnik prowadzi negocjacje z Widzewem w sprawie pozyskania Fabiniaka. Według nieoficjalnych informacji łodzianie wcześniej życzyli sobie za tego zawodnika milion euro, obecnie cena spadła do miliona złotych i obie strony są blisko porozumienia.
www.historiawisly.pl
Kijek
Warszawski rozmywacz I
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 28.06.2008, 11:11
dorotja napisał(a):Wyświetl post
[URL="http://www.uk.modeljobspro.com/view.php?uid=114445"]*
" te dziewczyny wola tych cipowatych chlopakow..."


uderz w puchara
dorotja
ranny ptaszek
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 28.06.2008, 11:20
Kijek napisał(a):Wyświetl post
" te dziewczyny wola tych cipowatych chlopakow..."
Żeby było jasne, wolę >>> rozbójników

*
Canal Plus czyni starania o przełożenie nawet o dwa tygodnie startu ligi, żeby uniknąć bałaganu i powtórek meczów w razie późniejszych degradacji. W zeszłym sezonie mecze wiosenne graliśmy jesienią, teraz może być odwrotnie. A składu ligi jak nie było, tak nie ma. Made in Poland.
*
Sparingi Dyskobolii Groclin
Cytat:
Podczas zgrupowania w Austrii podopieczni Jacka Zielińskiego rozegrają pięć meczów kontrolnych: z mistrzem Rumunii CFR Cluj, Unireą Urziceni, Olympiakósem SFP (Pireus), Dynamem Kijów oraz z jednym z zespołów trzeciej ligi austriackiej.
PAP
www.historiawisly.pl
szczaq21
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 28.06.2008, 21:31
nie wiem czy było więc wrzucam:
Ekstraklasa SA informuje, że od 1 lipca 2008 roku oficjalnym i wyłącznym dostawcą piłek dla Ekstraklasy będzie firma PUMA Polska.

Umowa pomiędzy Ekstraklasą SA a PUMA Polska Sp. z o.o. będzie obowiązywała w sezonach 2008/2009 oraz 2009/2010.

Konferencja prasowa połączona z prezentacją Oficjalnej Piłki Ekstraklasy odbędzie się 22 lipca 2008 roku w Warszawie.
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 29.06.2008, 00:11
Tak na szybko zrobilem tabelke Ekstraklasy w nowym sezonie.

EKSTRAKLASA:

1. Wisla Kraków
2. Cracovia Kraków
3. Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
4. GKS Bełchatów
5. Górnik Zabrze
6. Jagiellonia Białystok
7. Korona Kielce
8. Lech Poznań
9. Lechia Gdańsk
10. Legia Warszawa
11. ŁKS Łódź
12. Odra Wodzisław Śl.
13. Piast Gliwice
14. Ruch Chorzów
15. Śląsk Wrocław
16. Arka Gdynia


Kiedys mowilo sie ze (2-3 sezony temu) ze 2 liga jest ciekawsza od 1 ,oczywyscie birorac aspekty kibicowskie itd..Teraz widzimy ze juz praktycznie same uznane ekipy (no oprocz Odry,Grodziska ) i praktycznie w kazdej kolejce dobre mecze.
Ew jesli spuszcza Korone to wejdzie Znicz ,a to raczej pewne ,ale Ekstraklaa i tak wyglada juz porzadnie,brakuje tam mi jeszcze tylko Pogoni Szczecin i Widzewa a to juz wogle byl by hardcore
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
waks
Junior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 29.06.2008, 09:29
a kolejnosc drużyn zupełnie prypadkowa
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 29.06.2008, 09:57
poczekajmy do 1 lipca, mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i będziemy wiedzieć więcej na temat składu Ekstraklasy. a co do tej piłki, ciekawe co za "Oficjalną Piłkę Ekstraklasy" wymyślą?
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 29.06.2008, 10:01
Korekty są konieczne i zapewne będą, Koronie i Jadze zostaną przedstawione zarzuty korupcyjne 1 lipca i pewnie wylecą z ligi , za ich miejsce wskoczy Polonia Bytom i pewnie.... Znicz Pruszków . Chyba że dojdzie do sytuacji z poprzednego sezonu gdy Zagłębie Sosnowiec gralo cały sezon 'o nic ' .
Poza tym Groclin raczej zagra pod szyldem Pogoni Szczecin .
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 29.06.2008, 10:07
a swoja drogą w końcu nie doszli do porozumienia z Orange? mam racje czy coś przeoczyłem ?
Tak ogólnie wg. jak na polskie warunki to spółka Ekstraklasa daje rade szkoda tylko że w każdej sprawie są uzależnieni od PZPNu :/

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 01.07.2008, 01:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Poza tym Groclin raczej zagra pod szyldem Pogoni Szczecin .
nieaktualne:

Cytat:
Nie będzie fuzji Pogoni z Groclinem


PAP /30.06.2008 22:30
Nie dojdzie do połączenia Groclinu Dyskoboli Grodzisk Wielkopolski z Pogonią Szczecin. Zbigniew Drzymała - właściciel klubu z ekstraklasy - zerwał trwające od ponad tygodnia rozmowy z przedstawicielami Pogoni i miasta.
"To ja wysłałem do prezydenta Szczecina i zarządu Pogoni pisma z informacją o zakończeniu rozmów - potwierdza Drzymała. - Nie neguję ich chęci, by negocjacje zakończyły się fuzją, ale oni nie mają władzy, by osobiście podejmować decyzję. Pytali się przez tydzień dziesiątek ludzi, czy zgodzą się na połączenie, a sami nie decydowali. Po doświadczeniach z Wrocławia i Szczecina wyleczyłem się z prowadzenia negocjacji z prezydentami. Jeśli gdziekolwiek przeniesiony zostanie Groclin, to tylko w miejsce, gdzie będę rozmawiał z biznesmenem władnym podejmowania decyzji".

Drzymała nie wyklucza opcji połączenia z Polonią Warszawa.
<!-- onet('adsGet1','main2-box') //--><!-- onet('adsGet2') //--> Początek rozmów pomiędzy prezydentem Szczecina i Drzymałą miał miejsce jeszcze jesienią zeszłego roku. Potem Pogoń zeszła na drugi plan ustępując miejsca Wrocławiowi. Gdy okazało się, że do fuzji ze Śląskiem nie dojdzie wznowione zostały rozmowy ze Szczecinem i Pogonią.

W ubiegły czwartek część środowisk kibiców wydała negatywne oświadczenie w sprawie przeniesienia Groclinu do Szczecina. W weekend na murach w mieście pojawiły się hasła typu: "Szczecin cały bez Drzymały". Decyzja jednak nie zapadała.

"Mamy jeszcze dwa dni czasu - mówił jeszcze dziś po południu Adam Wosik, rzecznik Pogoni Szczecin S.A. - Wieczorem zarząd szczecińskiego klubu wydał oświadczenie, w którym z przykrością informuje, że rozmowy z Prezesem Groclinu Dyskobolii SSA Zbigniewem Drzymałą dotyczące umożliwienia Pogoni Szczecin gry w Ekstraklasie już od sezonu 2008/2009 zakończyły się fiaskiem.

"Niestety, rozwiązanie formalno-prawne proponowane przez PZPN nie spotykało się z aprobatą środowisk kibiców. Mieliśmy nadzieję, iż osoba Pana Prezesa Drzymały, jego doświadczenie oraz osiągnięcia w zawodowej piłce będą niepodważalnym argumentem za połączeniem sił Pogoni Szczecin oraz Groclinu Dyskobolii Grodzisk. Ku naszemu olbrzymiemu zaskoczeniu wizja Pogoni Szczecin w Ekstraklasie doprowadziła do nieprawdopodobnych podziałów w środowisku, negatywnych emocji oraz licznych zarzutów w stosunku do osób, którym leży na sercu dobro Pogoni Szczecin. Z tego powodu przez kilka ostatnich dni usilnie zabiegaliśmy o zjednoczenie środowiska i przekonanie wszystkich, iż warto spróbować odbudować markę Pogoni Szczecin z Panem Prezesem Drzymałą. Do ostatnich godzin przed wyznaczonym przez PZPN terminem porozumienia mieliśmy nadzieję na szeroko pojęty konsensus wszystkich środowisk. Skoro okazało się to niemożliwe próbowaliśmy przekonać Pana Prezesa Drzymałę do zainwestowania w II ligową Pogoń Szczecin. Trzecia klasa rozgrywkowa nie stanowiła jednak przedmiotu zainteresowania firmy Inter Groclin Auto SA, co w kontekście miejsca klubu Groclin Dyskobolia w Ekstraklasie nie może stanowić zaskoczenia" - napisano w oświadczeniu.

Sytuacja Pogoni jest więc jasna - w sierpniu pod okiem trenera Mariusza Kurasa wystartuje w rozgrywkach nowej II ligi. Co będzie z Groclinem? "Bez obaw - ma się dobrze. Dziś zremisował w sparingu z mistrzem Rumunii - uspokaja Drzymała. - Gdzie będzie grał? Oświadczenie w tej sprawie wydam za kilka dni"
Dzisiaj WD podejmie decyzje w sprawie Korony i Jagielloni... I być może, dowiemy się dziś, na trzy tygodnie przed ligą, jak będzie ona wyglądać.
Ddf
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 01.07.2008, 07:08
Bardzo ciekawie zaczyna się robić w Zabrzu. Wygląda na to, że po latach kryzysu Górnik wraca na eksponowane miejsce w lidze:

http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...tnosc-gornika/
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Szczurek_PB
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Bytom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 01.07.2008, 08:11
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
nieaktualne:


Dzisiaj WD podejmie decyzje w sprawie Korony i Jagielloni... I być może, dowiemy się dziś, na trzy tygodnie przed ligą, jak będzie ona wyglądać.
Ja mam nadzieję, że ostatecznie jutro sie dowiemy jak będzie wyglądać. Oczywiście z Polonią w Ekstraklasie...
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
my, wybrańców garść,
...kompania braci"
W.Szekspir

Drink up me Hearties Yo Ho!

You can't always get what You want
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 01.07.2008, 10:29
Sportowefakty

Cytat:
Kibice Górnika Zabrze z pewnością chcieliby żeby ich klub ponownie walczył o najwyższe cele w polskiej lidze. Na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy, które odbyło się w poniedziałek podjęto decyzję o zwiększeniu kapitału klubu o 8 milionów złotych. Czy pomoże to w przywróceniu świetności klubowi z Zabrza?
Kapitał Górnika zostanie zwiększony o 8 milionów złotych. Całą sumę opłaci sponsor klubu Allianz Polska. Dzieki temu firma stanie się większościowym udziałowcem drużyny, blisko 65 procentowym. Pieniądze zostaną przeznaczone na wzmocnienia i spłacenie zaległości. Firma przyznała, że z Górnikiem wiąże nadzieje na długoterminową współpracę. W lipcu 2007 roku Allianz obiecał, że zaangażuje się w życie klubu, jak widać słowa dotrzymał.

- Naszym zdaniem nie jest ważne kto ma ile udziałów, ale by wspólnie z Miastem Zabrze udało nam się przywrócić świetność Górnika. Cel na nowy sezon jest jasny - przynajmniej piąte miejsce, a w 2012 roku - Mistrzostwo Polski, które chcielibyśmy świętować już na nowym stadionie - powiedział dla portalu górnikzabrze.pl szef rady nadzorczej klubu i wiceprezes Allianz Polska Michał Mueller.

Firma nie ogranicza się do angażowania jedynie w strategiczne życie klubu. Allianz chciałby żeby Górnik Zabrze rozwijał się również na innych płaszczyznach np. finansowej i administracyjnej. Obecnie opracowywany jest nowy plan działania marketingowego klubu.

Tymczasem na poniedziałkowym treningu drużyny stawiło się 25 piłkarzy. Zabrakło kadrowicza Tomasza Zahorskiego i obrońcy Mariusza Pawelca. Zahorski treningi ma wznowić już we wtorek, a Pawelec powrócił z wypożyczenia do Górnika Łęczna. Klub nie ukrywa jednak, że chciałby pozyskać 22-letniego defensora na stałe. Z drużyną po raz pierwszy po Euro trenował Michał Pazdan.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 01.07.2008, 12:56
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Szczurek_PB
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Bytom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 01.07.2008, 15:15
Korona Kielce zdegradowana.

Czekamy na degradacje Jagiellonii

PS. Nie miejcie mi za złe, że chce żeby zdegradowali Jage. Chcę tego tylko ze względu na tego żabskiego pomiota probierza
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
my, wybrańców garść,
...kompania braci"
W.Szekspir

Drink up me Hearties Yo Ho!

You can't always get what You want
magowski
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 01.07.2008, 15:21
Jak tak dalej pójdzie to 1 liga będzie ciekawsza od ekstraklasy.
Ricken
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 01.07.2008, 15:29
Dołącz jeszcze jedną drużynę.Cracovia poleci następna bo napewno się nie skończy na koronie.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:44.