
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#1
|
|
są jedynie prywatne znajnomosci poszczególnych kibiców
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#2
|
|
a Wisla miala kiedys jakas zagraniczna zgode
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#3
|
|
Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. OFICJALNIE CELTIC GLASGOW MA ZGODE Z FC LIVERPOOL. Dla niedowiarkow -dowód- wielokrotnie podczas transmisji w tv bylo mowione-- kibice celticu spiewaja hymn you'll never walk alone- taki sam jaki spiewaja zaprzyjaznieni z nimi fani FC Liverpool. wiec nie wiem kto wymyslil ze Celtic ma zgode z MU.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#4
|
|
Wie ktoś może dlaczego Spartak Moskwa ma kose z Dynamem Kijów ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#5
|
|
Mario Nh, kiedy w tv byl dokumentalny film o kibolach Dynama Kijów. Grupa KievSpasta to społeczna recydywa, Dynamo to ich cale zycie, to jest typowa kultura wschodnia, alkohol , prostytutki, narkotyki i tak ta grupa hooliganow dziala i z tych wlasnie zrodel czerpie zyski. Sa na kazdym meczu Dynama u siebie i na wyjezdzie. Jesli chodzi o ich konfrontacje z innymi klubami- to sami członkowie hoolsow Dynama stwierdzili ze nie bawia sie w tzw drobne potyczki, jakies zaczepki pobicia itd. Tam idzie gra o to kto wiecej osob zlikwiduje. Potyczki Dynama z rosjanami przypominaja porachunki mafijne. Tam sie leje krew i jest duzo ofiar smiertelnych, co nie ma zbyt wiele wspolnego z tradycyjną hooliganka. Wiem to ze sprawdzonego zrodla, moj kuzyn pisal prace magisterska o kibicach uksztaltowanych wedle wschodniej kultury. pozdrawiam.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#6
|
|
Celtic z Liverpoolem mają na pewno a któraś z tych ekip ma z Borussia Dortmund.
PAOK Saloniki trzyma z Partizanem Belgrad. Może to być na zasadzie ŚWL-ALC a oni PAOK,Partizan - CZ Belgrad,Olympiacos Pireus. Powód: literówka:)
Ostatnio edytowane przez RiCo_TSW : 20.06.2008 o godz. 20:19.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#7
|
![]() Forza Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#8
|
|
Torcida (Hajduk Split) & No Name Boys (Benfica Lisbona)
Są to nazwy całej społeczności kibicowskiej w tych klubach (jak na Wiśle Armia Białej Gwiazdy). |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#9
|
|
Kacper ABG- a umiesz czytac ze zrozumieniem czy jeszcze zadnej szkoly nie skonczyles
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#10
|
|
Znalazłem stronkę z paroma zgodami polsko-zagranicznymi + fotki m.in. Legii,Arki i Lecha.Reszta opisy.
http://s6.invisionfree.com/UltrasTifosi/ar/t3122.htm |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#11
|
|
Heh..w tej stronie która wpisal Rico_TSW pisze ze Wisła ma dobry kontakt z Olympiakosem.. To jak to w koncu z tym jest
![]()
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#12
|
|
Ile można o tym pisać...;/
![]() ɐɪʌoɔɐɹɔ
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: WLŻ
Offline |
#13
|
I tyle. (10 znaków) ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#14
|
|
Znalazłem troche wiadomości o hiszpaskich kibicach wiec ponizej zamieszczam .
Tłumaczenie : Denominacion- nazwa grupy Afines- zgoda Adversarios- kosy Ultraderecha- faszyści, neonaziści Ultraizquierda- niepodległosciowcy REAL MADRID: Denominación: Ultras Sur, Orgullo Vikingo Ideología: Ultraderecha (fascistas), Apolíticos Afines: Brigadas Blanquiazules Adversarios: Boixos Nois, Frente Atlético, Celtarras, Herri Norte Taldea, Peña Mújika, Riazor Blues, Abertzale Sur Socios: 500 F.C.BARCELONA: Denominación: Boixos Nois, Sang Culé, Almogavers Ideología: de todas Afines: Peña Mújika, Indar Gorri Adversarios: Yomus, Ligallo Fondo Norte, Ultras Sur, Brigadas Blanquiazules Socios: 800 AT.MADRID: Denominación: Frente Atlético Ideología: Ultraderecha Afines: Ligallo Fondo Norte Adversarios: Yomus, Ultras Sur, Riazor Blues, Celtarras, Herri Norte Taldea Socios: 2000 REAL ZARAGOZA: Denominación: Ligallo Fondo Norte, Colectivo 1932 Ideología: Ultraderecha, apolíticos Afines: Yomus, J.Verdiblancas, Gaunas Sur, Ultra Boys Adversarios: Boixos Nois, Indar Gorri Socios: 300 R.C.D.ESPANYOL: Denominación: Brigadas Blanquiazules, Peña Juvenil Espanyol (Curva) Ideología: Ultraderecha (nazis), apolíticos Afines: Ultras Sur Adversarios: Boixos Nois, Celtarras, Herri Norte Taldea, Abertzale Sur, Peña Mújika Socios: 300 DEPORTIVO DE LA CORUÑA: Denominación: Riazor Blues Ideología: Ultraizquierda Afines: Tripuslelak Taldea, Biris Norte Adversarios: Celtarras, Ultras Sur, Txango´s Socios: 1000 CELTA DE VIGO: Denominación: Celtarras (Estilo Hooligan) Ideología: Ultraizquierda (independentistas) Afines: Herri Norte Taldea, Brigadas Amarillas, Frente Blanquiazul Adversarios: Riazor Blues, Ultras Sur Socios: 300 ATHLETIC DE BILBAO: Denominación: Herri Norte Taldea (Estilo Hooligan - Skinhead), Abertzale Sur, Tripuslelak Taldea Ideología: Abertzale Afines: Celtarras, Brigadas Amarillas Adversarios: Frente Atlético, Ultras Sur Socios: 200 REAL SOCIEDAD: Denominación: Peña Mújika Ideología: Abertzale Afines: Herri Norte Taldea, Abertzale Sur, Ztanda Norte Adversarios: Frente Atlético, Ultras Sur Socios: 150 VALENCIA FUTBOL CLUB Denominación: Yomus, Gol Gran Ideología: Ultraderecha, Apolítico Afines: Gaunas Sur, Ultra Boys Adversarios: Ligallo, Brigadas Blanquiazules, Herri Norte, Boixos Nois Socios: 500 R.C.D.MALLORCA: Denominación: Mallorca Sub Ideología: Ultraderecha Afines: - Adversarios: - Socios: - OSASUNA: Denominación: Indar Gorri Ideología: Abertzale Afines: Herri Norte, Peña Mújika Adversarios: - Socios: - VILLARREAL C.F.: Denominación: Frente Amarillo Ideología: Apolítico Afines: - Adversarios: Yomus Socios: - RACING DE SANTANDER: Denominación: Juventudes Verdiblancas, Cruzada Verdiblanca Ideología: Apolítico Afines: Ligallo Fondo Norte Adversarios: Gaunas Sur, Ultra Boys, Symmachiarii Socios: 300 REAL BETIS BALOMPIÉ: Denominación: Supporters Sur Ideología: Ultraderecha Afines: Ultravioletas Adversarios: Biris Norte Socios: 300 SEVILLA: Denominación: Biris Norte Ideología: Ultraizquierda Afines: Riazor Blues Adversarios: Supporters Sur Socios: - LEVANTE: Denominación: Força LLevant (Estilo Hooligan) Ideología: - Afines: Adversarios: Yomus, Gol Gran Socios: - ![]()
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#15
|
|
C>I>P>A R.A.K.I.E.T.A
Everton ma z Rangersami a Liverpool z Celtic. Zreszta to takie smieszne zgody. Nazwalbym je raczej sympatiami. ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2008
Offline |
#16
|
|
Liverpool nigdy nie miał, i mam nadzieję mieć nie będzie zgody z Glasgow Rangers. Istnieje pewna sympatia do kibiców Celticu prawdopodobnie ze względu na Hillsbrough Tragedy Appeal, i zachowanie tamtejszych kibiców zaraz po tym wydarzeniu, ale myślę że żaden Polak chyba dokładnie całej tej sprawy nie wytłumaczy. Tym bardziej że w większości kibice LFC są protestantami, natomiast Celtowie to katolicy.
Właśnie w związku tragedii na Hilssbrough wywiązała się też inna zgoda kibiców LFC z fanami Borussi Monchengladbach. Co do kos, to do Manchesteru i Evertonu warto by dopisać Nottingham Forest i Juventus, mimo prob zaprzestania wrogości przez kibiców na The Kop. |
|
|