The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jay-Z
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.06.2008, 11:52
są jedynie prywatne znajnomosci poszczególnych kibiców
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.06.2008, 15:33
a Wisla miala kiedys jakas zagraniczna zgode
Odpowiedz cytując
mhl_pl
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 20.06.2008, 16:34
Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. OFICJALNIE CELTIC GLASGOW MA ZGODE Z FC LIVERPOOL. Dla niedowiarkow -dowód- wielokrotnie podczas transmisji w tv bylo mowione-- kibice celticu spiewaja hymn you'll never walk alone- taki sam jaki spiewaja zaprzyjaznieni z nimi fani FC Liverpool. wiec nie wiem kto wymyslil ze Celtic ma zgode z MU.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 20.06.2008, 16:38
Wie ktoś może dlaczego Spartak Moskwa ma kose z Dynamem Kijów ?
Odpowiedz cytując
mhl_pl
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 20.06.2008, 16:47
Mario Nh, kiedy w tv byl dokumentalny film o kibolach Dynama Kijów. Grupa KievSpasta to społeczna recydywa, Dynamo to ich cale zycie, to jest typowa kultura wschodnia, alkohol , prostytutki, narkotyki i tak ta grupa hooliganow dziala i z tych wlasnie zrodel czerpie zyski. Sa na kazdym meczu Dynama u siebie i na wyjezdzie. Jesli chodzi o ich konfrontacje z innymi klubami- to sami członkowie hoolsow Dynama stwierdzili ze nie bawia sie w tzw drobne potyczki, jakies zaczepki pobicia itd. Tam idzie gra o to kto wiecej osob zlikwiduje. Potyczki Dynama z rosjanami przypominaja porachunki mafijne. Tam sie leje krew i jest duzo ofiar smiertelnych, co nie ma zbyt wiele wspolnego z tradycyjną hooliganka. Wiem to ze sprawdzonego zrodla, moj kuzyn pisal prace magisterska o kibicach uksztaltowanych wedle wschodniej kultury. pozdrawiam.
Odpowiedz cytując
RiCo_TSW
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 20.06.2008, 20:19
Celtic z Liverpoolem mają na pewno a któraś z tych ekip ma z Borussia Dortmund.
PAOK Saloniki trzyma z Partizanem Belgrad. Może to być na zasadzie ŚWL-ALC a oni PAOK,Partizan - CZ Belgrad,Olympiacos Pireus.
Powód: literówka:)
Ostatnio edytowane przez RiCo_TSW : 20.06.2008 o godz. 20:19.
Odpowiedz cytując
Tuman
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 20.06.2008, 20:29
mhl_pl napisał(a):Wyświetl post
Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. OFICJALNIE CELTIC GLASGOW MA ZGODE Z FC LIVERPOOL. Dla niedowiarkow -dowód- wielokrotnie podczas transmisji w tv bylo mowione-- kibice celticu spiewaja hymn you'll never walk alone- taki sam jaki spiewaja zaprzyjaznieni z nimi fani FC Liverpool. wiec nie wiem kto wymyslil ze Celtic ma zgode z MU.
No to świetny przykład podałeś z hymnem. you'll never walk alone spiewa też feynord i borussia d.
Forza Wisła!
Odpowiedz cytując
nce
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 20.06.2008, 20:43
Torcida (Hajduk Split) & No Name Boys (Benfica Lisbona)

Są to nazwy całej społeczności kibicowskiej w tych klubach (jak na Wiśle Armia Białej Gwiazdy).
Odpowiedz cytując
mhl_pl
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 21.06.2008, 10:41
Kacper ABG- a umiesz czytac ze zrozumieniem czy jeszcze zadnej szkoly nie skonczyles Napisalem ze gdy kibice Celticu spiewaja swoj hymn to komentatorzy czesto mowią przy tej okazji ze taki sam hymn spiewaja zaprzyjaznieni z nimi fani FC Liverpool, i na odwrót, podczas gdy FC Liverpool spiewa ten hymn to padaja stwierdzenia ze taki sam hymn ma zaprzyjazniony Celtic. Ogladasz ty wogole jakies mecze w TV
Odpowiedz cytując
RiCo_TSW
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.06.2008, 16:25
Znalazłem stronkę z paroma zgodami polsko-zagranicznymi + fotki m.in. Legii,Arki i Lecha.Reszta opisy.
http://s6.invisionfree.com/UltrasTifosi/ar/t3122.htm
Odpowiedz cytując
mhl_pl
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.06.2008, 16:52
Heh..w tej stronie która wpisal Rico_TSW pisze ze Wisła ma dobry kontakt z Olympiakosem.. To jak to w koncu z tym jest? Jest jakas prawda w tym czy to tylko ktos kiedys rzucił haslo i poszło w swiat i powstaly niepotrzebne plotki. Ktoś zorientowany da odpowiedź na to pytanie
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 21.06.2008, 17:20
mhl_pl napisał(a):Wyświetl post
Heh..w tej stronie która wpisal Rico_TSW pisze ze Wisła ma dobry kontakt z Olympiakosem.. To jak to w koncu z tym jest? Jest jakas prawda w tym czy to tylko ktos kiedys rzucił haslo i poszło w swiat i powstaly niepotrzebne plotki. Ktoś zorientowany da odpowiedź na to pytanie
Ile można o tym pisać...;/
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
P26
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: WLŻ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 21.06.2008, 17:26
mhl_pl napisał(a):Wyświetl post
Heh..w tej stronie która wpisal Rico_TSW pisze ze Wisła ma dobry kontakt z Olympiakosem.. To jak to w koncu z tym jest? Jest jakas prawda w tym czy to tylko ktos kiedys rzucił haslo i poszło w swiat i powstaly niepotrzebne plotki. Ktoś zorientowany da odpowiedź na to pytanie


Jay-Z napisał(a):Wyświetl post
są jedynie prywatne znajnomosci poszczególnych kibiców

I tyle.


(10 znaków)
Odpowiedz cytując
mhl_pl
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 21.06.2008, 17:58
Znalazłem troche wiadomości o hiszpaskich kibicach wiec ponizej zamieszczam .

Tłumaczenie :
Denominacion- nazwa grupy
Afines- zgoda
Adversarios- kosy
Ultraderecha- faszyści, neonaziści
Ultraizquierda- niepodległosciowcy

REAL MADRID:
Denominación: Ultras Sur, Orgullo Vikingo
Ideología: Ultraderecha (fascistas), Apolíticos
Afines: Brigadas Blanquiazules
Adversarios: Boixos Nois, Frente Atlético, Celtarras, Herri Norte Taldea, Peña Mújika, Riazor Blues, Abertzale Sur
Socios: 500

F.C.BARCELONA:
Denominación: Boixos Nois, Sang Culé, Almogavers
Ideología: de todas
Afines: Peña Mújika, Indar Gorri
Adversarios: Yomus, Ligallo Fondo Norte, Ultras Sur, Brigadas Blanquiazules
Socios: 800

AT.MADRID:

Denominación: Frente Atlético
Ideología: Ultraderecha
Afines: Ligallo Fondo Norte
Adversarios: Yomus, Ultras Sur, Riazor Blues, Celtarras, Herri Norte Taldea
Socios: 2000

REAL ZARAGOZA:

Denominación: Ligallo Fondo Norte, Colectivo 1932
Ideología: Ultraderecha, apolíticos
Afines: Yomus, J.Verdiblancas, Gaunas Sur, Ultra Boys
Adversarios: Boixos Nois, Indar Gorri
Socios: 300

R.C.D.ESPANYOL:

Denominación: Brigadas Blanquiazules, Peña Juvenil Espanyol (Curva)
Ideología: Ultraderecha (nazis), apolíticos
Afines: Ultras Sur
Adversarios: Boixos Nois, Celtarras, Herri Norte Taldea, Abertzale Sur, Peña Mújika
Socios: 300

DEPORTIVO DE LA CORUÑA:

Denominación: Riazor Blues
Ideología: Ultraizquierda
Afines: Tripuslelak Taldea, Biris Norte
Adversarios: Celtarras, Ultras Sur, Txango´s
Socios: 1000

CELTA DE VIGO:
Denominación: Celtarras (Estilo Hooligan)
Ideología: Ultraizquierda (independentistas)
Afines: Herri Norte Taldea, Brigadas Amarillas, Frente Blanquiazul
Adversarios: Riazor Blues, Ultras Sur
Socios: 300

ATHLETIC DE BILBAO:
Denominación: Herri Norte Taldea (Estilo Hooligan - Skinhead), Abertzale Sur, Tripuslelak Taldea
Ideología: Abertzale
Afines: Celtarras, Brigadas Amarillas
Adversarios: Frente Atlético, Ultras Sur
Socios: 200

REAL SOCIEDAD:

Denominación: Peña Mújika
Ideología: Abertzale
Afines: Herri Norte Taldea, Abertzale Sur, Ztanda Norte
Adversarios: Frente Atlético, Ultras Sur
Socios: 150

VALENCIA FUTBOL CLUB

Denominación: Yomus, Gol Gran
Ideología: Ultraderecha, Apolítico
Afines: Gaunas Sur, Ultra Boys
Adversarios: Ligallo, Brigadas Blanquiazules, Herri Norte, Boixos Nois
Socios: 500

R.C.D.MALLORCA:

Denominación: Mallorca Sub
Ideología: Ultraderecha
Afines: -
Adversarios: -
Socios: -

OSASUNA:

Denominación: Indar Gorri
Ideología: Abertzale
Afines: Herri Norte, Peña Mújika
Adversarios: -
Socios: -

VILLARREAL C.F.:
Denominación: Frente Amarillo
Ideología: Apolítico
Afines: -
Adversarios: Yomus
Socios: -


RACING DE SANTANDER:

Denominación: Juventudes Verdiblancas, Cruzada Verdiblanca
Ideología: Apolítico
Afines: Ligallo Fondo Norte
Adversarios: Gaunas Sur, Ultra Boys, Symmachiarii
Socios: 300


REAL BETIS BALOMPIÉ:

Denominación: Supporters Sur
Ideología: Ultraderecha
Afines: Ultravioletas
Adversarios: Biris Norte
Socios: 300

SEVILLA:

Denominación: Biris Norte
Ideología: Ultraizquierda
Afines: Riazor Blues
Adversarios: Supporters Sur
Socios: -

LEVANTE:
Denominación: Força LLevant (Estilo Hooligan)
Ideología: -
Afines:
Adversarios: Yomus, Gol Gran
Socios: -
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 22.06.2008, 03:59
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
Liverpool ma z Glasgow Rangers a nie z Celtikiem
C>I>P>A R.A.K.I.E.T.A pp
Everton ma z Rangersami a Liverpool z Celtic. Zreszta to takie smieszne zgody. Nazwalbym je raczej sympatiami.
Odpowiedz cytując
KtheF
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 28.07.2008, 13:55
Liverpool nigdy nie miał, i mam nadzieję mieć nie będzie zgody z Glasgow Rangers. Istnieje pewna sympatia do kibiców Celticu prawdopodobnie ze względu na Hillsbrough Tragedy Appeal, i zachowanie tamtejszych kibiców zaraz po tym wydarzeniu, ale myślę że żaden Polak chyba dokładnie całej tej sprawy nie wytłumaczy. Tym bardziej że w większości kibice LFC są protestantami, natomiast Celtowie to katolicy.

Właśnie w związku tragedii na Hilssbrough wywiązała się też inna zgoda kibiców LFC z fanami Borussi Monchengladbach.

Co do kos, to do Manchesteru i Evertonu warto by dopisać Nottingham Forest i Juventus, mimo prob zaprzestania wrogości przez kibiców na The Kop.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:28.