The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 22.02.2026, 11:52
_bzyku_
żebyś się nie zdziwił...
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 22.02.2026, 11:53
Bzyku, problemem jest to, że forum jest niechcianym dzieckiem. Czasy świetności czyli fotorelacje, artykuły, tętniące życiem forum już minęły, nikt nie chce wziąć na siebie prowadzenia forum i dlatego to kwestia czasu, aż to całkowicie padnie. Osobiście sam uważam, że forum/wiślacki serwis byłby dobrym pomysłem, ale na to trzeba parunastu zajawionych ludzi i środków na utrzymywanie tego. Obecny właściciel czyli chyba BC ma w to wyjebane i nie ma żadnego kontaktu z administratorem tego forum, jedynie ostatnio Jażdżyński się tym zainteresował, ale wątpię by coś z tym zrobił bo po prostu musiałby mieć ludzi do ogarnięcia tego.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 22.02.2026, 14:44
A more trzeba to jakoś odkupić?
Odpowiedz cytując
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 22.02.2026, 15:52
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Była to przerwa na ochłonięcie niektórych głów od hejtu na Pana Królewskiego, nazywanego obrzydliwie zaskrońcem i innymi inwektywami. Pisałem juz wcześniej, że podjąłem działania u prezesa, by się zainteresował tematem. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać i hejterzy nie powściągną słownictwa, forum zostanie definitywnie zamknięte.


Najman.gif

Przecież mówił że go to nie obraża.
JK: Zaskrońce miłe zwierzątka - często obserwowałem w młodości. Jeden często odwiedzał potok koło mojego domu.
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 22.02.2026, 16:21
A co miał powiedzieć? PR
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 22.02.2026, 17:11
Lesiu, a to się tyczy tylko Prezesa, czy Jopa też?
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 23.02.2026, 09:52
Lesiu głąbie, jak składałeś ten rzekomy donos to dorzuciłeś tam screeny ze swoich wpisów obrażających piłkarzy i trenera
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 23.02.2026, 10:39
Czyżby Leszek zachowywał się jak Rybitzky czy Matecky? Jak donos to zwykle oni
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 23.02.2026, 11:38
azor napisał(a):Wyświetl post
Lesiu, a to się tyczy tylko Prezesa, czy Jopa też?
Nie no, no co Ty.

Jopizna jest dziadem ( choć nie starym) i można a nawet trzeba go opindalać!
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 23.02.2026, 11:42
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Była to przerwa na ochłonięcie niektórych głów od hejtu na Pana Królewskiego, nazywanego obrzydliwie zaskrońcem i innymi inwektywami. Pisałem juz wcześniej, że podjąłem działania u prezesa, by się zainteresował tematem. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać i hejterzy nie powściągną słownictwa, forum zostanie definitywnie zamknięte.
... a czy jak za pokutę odmówię 10 razy "ŁUBUDUBU , ŁUBUDUBU , NIECH ŻYJE PAN KRÓLEWSKI PREZES NASZEGO KLUBU..." to otrzymam jego miłosierdzie?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 23.02.2026, 14:50
Czy ktoś ogarnięty wie, ile rocznie kosztuje utrzymanie tego forum na serwerze?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
_bzyku_
Makaveli
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 23.02.2026, 17:19
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
Bzyku, problemem jest to, że forum jest niechcianym dzieckiem. Czasy świetności czyli fotorelacje, artykuły, tętniące życiem forum już minęły, nikt nie chce wziąć na siebie prowadzenia forum i dlatego to kwestia czasu, aż to całkowicie padnie. Osobiście sam uważam, że forum/wiślacki serwis byłby dobrym pomysłem, ale na to trzeba parunastu zajawionych ludzi i środków na utrzymywanie tego. Obecny właściciel czyli chyba BC ma w to wyjebane i nie ma żadnego kontaktu z administratorem tego forum, jedynie ostatnio Jażdżyński się tym zainteresował, ale wątpię by coś z tym zrobił bo po prostu musiałby mieć ludzi do ogarnięcia tego.
Rozumiem Cię doskonale, ale szata graficzna strony głównej wislakrakow.com została zmieniona i odnowiona tak że ktoś się tym zajął/zajmuje to nie mogli od razu forum ogarnąć skoro jest chyba na tej samej domenie? Widocznie tak jak piszesz - dla "nowych - starych" właścicieli forum jest kulą u nogi - przenieśli się na sociale a to pewnie niedługo zniknie jak skończy się opłata za serwer czy coś w tym stylu. Wątpliwe, żeby ktoś sie podjął odnowy tego i utrzymywania skoro nawet kontaktu do adminów nie ma.. a szkoda, bo nie każdy ma twittera żeby tam dyskutować, bo alternatywy to raczej chyba nie ma żadnej niestety. Czas pokaże co z tego wyniknie.
Wisła Skawina

"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 23.02.2026, 18:57
Utrzymanie forum na serwerze to są groszowe sprawy, przecież tu są praktycznie same posty, żadnego hostowania zdjęć. To raczej chodzi o prawa do treści i kwestie ustawienia forum tak żeby np odświeżało się samo, pewnie jakiś nowszy vbulletin bo ten jest antyczny. Tu nie chodzi o koszta, raczej chodzi o to, że nikt wiarygodny, znany na scenie - komu możnaby zaufać z forum - nie ma ochoty się nim zajmować. Ot relikt przeszłości, gdzie zajawieni użytkownicy czasem coś napiszą.
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 23.02.2026, 19:06
_bzyku_ napisał(a):Wyświetl post
tylko jacyś normalni kibice to zakładali te lata temu - nie pamiętam już tego dokładnie.
Mateusz Miga i Raf, ktory chyba teraz w mediach klubowych.

Czy maja jeszcze "klucze" do forum to nie wiem.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 23.02.2026, 19:27
_bzyku_ napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem Cię doskonale, ale szata graficzna strony głównej wislakrakow.com została zmieniona i odnowiona tak że ktoś się tym zajął/zajmuje to nie mogli od razu forum ogarnąć skoro jest chyba na tej samej domenie? Widocznie tak jak piszesz - dla "nowych - starych" właścicieli forum jest kulą u nogi - przenieśli się na sociale a to pewnie niedługo zniknie jak skończy się opłata za serwer czy coś w tym stylu. Wątpliwe, żeby ktoś sie podjął odnowy tego i utrzymywania skoro nawet kontaktu do adminów nie ma.. a szkoda, bo nie każdy ma twittera żeby tam dyskutować, bo alternatywy to raczej chyba nie ma żadnej niestety. Czas pokaże co z tego wyniknie.
Domena wislakrakow.com przeszła chyba we władanie Zaskrońca i wpisując ten adres wchodzisz po prostu na oficjalną Wisły a treści z wislakrakow.com są dostępne teraz pod adresem forumwisly.pl.
Przynajmniej ja to tak rozumiem.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 23.02.2026, 19:30
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Czyżby Leszek zachowywał się jak Rybitzky czy Matecky? Jak donos to zwykle oni
Raczej nieudolnie próbuje naśladować Koalika. Oczywiście do oryginału nawet się nie usrywa...
Koala przy nim to był mistrz trollingu
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 23.02.2026, 19:38
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
... a czy jak za pokutę odmówię 10 razy "ŁUBUDUBU , ŁUBUDUBU , NIECH ŻYJE PAN KRÓLEWSKI PREZES NASZEGO KLUBU..." to otrzymam jego miłosierdzie?
Wystarczy, że nie będziesz wiecznie szukał dziury w całym. Prezes bez kasy osiąga to samo co inni przepalając miliony.

Warto to czasem docenić.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 23.02.2026, 21:21
Drodździku tylko mijasz się trochę z prawdą, tak o jakieś 100%.

Królewski również przepala miliony, cały czas nas bardziej zadłużając. Oczywiście ratuje nas pożyczkami, sprzedażą akcji, kredytami - sam jest w świecie IT dość wiarygodną osobą i m.in.dzięki tej wiarygodności jeszcze trzymamy się nad przepaścią. Rozumiem jego podejście, że chce utrzymywać Wisłę na topowym poziomie, ale niestety co roku te długi się powiększają.

Wisła jak powietrza potrzebuje sukcesu - awansu do ESA, dużych transferów wychodzących, które będą niejako kapitalizacją obecnych inwestycji. Jesteśmy teraz na dobrej drodze do pierwszego, a jak już wylądujemy w ESA to przyjdzie i drugie. Jeśli Królewski nas tym ciągłym życiem na kredyt i zadłużaniem w róznych źródłach (w tym u siebie) wyprowadzi na prostą to pierwszy będę bił brawo. Na tą chwilę widać światełko w tunelu i jestem dobrej myśli. Wygląda na to, że ta cała jego pozytywna narracja i uparte dążenie do utrzymania wysokiego C, mimo stale rosnącego zadłużenia może się jednak opłacić.

Plusy jego paroletnich rządów :
- pewnie zmierzamy do ekstraklasy
- posiadamy naszego Wiślackiego młodego trenera, który robi wyniki
- w składzie grają regularnie młodzi zawodnicy o wysokim potencjale sprzedażowym
- dobry pijar
- umiejętność wyciągania z kapelusza kolejnych pożyczek, sponsorów, nowych współudziałowców

Minusy :
- ciągłe zadłużanie klubu i odsprzedawanie kolejnych akcji
- aby jego polityka się opłaciła klub musi osiągnąć sukces sportowy poparty kasowymi transferami wychodzącymi
- jego pijar jest dobry jak ktoś się za dokładnie nie przygląda co on mówi, bo często fakty się rozjeżdżają z forsowaną przez niego rzeczywistością


Ja mu życzę jak najlepiej, bo jestem kibicem Wisły.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 23.02.2026 o godz. 21:25.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 23.02.2026, 21:38
Drozdzik już się odpala od nowa wraz z powrotem forum. Królewski bez przepalania kasy działa xd Kwiecień wiadomo, przepala i wydaje ponad stan ale Zaskroniec może mu buty czyścić, bo prawdopodobnie, ten Kwiecień zrobi awans na łapu capu, bez wielkiego .......enia, że musi się I ligi uczyć. Z II ligi awansuje, wchodzi do I ligi, robi tak, żeby po jednym sezonie w tej lidze, awansować. Przepala kasę ale efekt ma od razu, Zaskroniec przepala kasę 4 lata i dopiero ma efekt. Wszystkim na tym poziomie - mającym kasę albo potencjał - się udaje, szybko, od razu. Płock, Lechia, TBB, teraz pewnie Wieczysta. Wystarczy tylko mieć kasę lub trochę kasy, w miarę poukładany klub organizacyjnie, potencjał żeby co lepszych grajków móc ściągnąć i kluby z budżetami jak Wieczysta czy wiele mniejszymi niż Wisła, robią awans. Także weź tego gila spod nosa wytrzyj bo znowu się minąłeś z prawdą.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 23.02.2026, 22:09
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
Bzyku, problemem jest to, że forum jest niechcianym dzieckiem. Czasy świetności czyli fotorelacje, artykuły, tętniące życiem forum już minęły, nikt nie chce wziąć na siebie prowadzenia forum i dlatego to kwestia czasu, aż to całkowicie padnie. Osobiście sam uważam, że forum/wiślacki serwis byłby dobrym pomysłem, ale na to trzeba parunastu zajawionych ludzi i środków na utrzymywanie tego. Obecny właściciel czyli chyba BC ma w to wyjebane i nie ma żadnego kontaktu z administratorem tego forum, jedynie ostatnio Jażdżyński się tym zainteresował, ale wątpię by coś z tym zrobił bo po prostu musiałby mieć ludzi do ogarnięcia tego.
Skoro nikt nie chce wziąć forum na siebie to niech właściciel wystawi jakiś kontakt do siebie to będzie szansa coś zorganizować.
W opisie forum linki są do nieistniejących stron, a WHOIS pokazuje operatora hostingu a nie właściciela.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 23.02.2026, 22:22
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Drodździku tylko mijasz się trochę z prawdą, tak o jakieś 100%.

Królewski również przepala miliony, cały czas nas bardziej zadłużając. Oczywiście ratuje nas pożyczkami, sprzedażą akcji, kredytami - sam jest w świecie IT dość wiarygodną osobą i m.in.dzięki tej wiarygodności jeszcze trzymamy się nad przepaścią. Rozumiem jego podejście, że chce utrzymywać Wisłę na topowym poziomie, ale niestety co roku te długi się powiększają.

Wisła jak powietrza potrzebuje sukcesu - awansu do ESA, dużych transferów wychodzących, które będą niejako kapitalizacją obecnych inwestycji. Jesteśmy teraz na dobrej drodze do pierwszego, a jak już wylądujemy w ESA to przyjdzie i drugie. Jeśli Królewski nas tym ciągłym życiem na kredyt i zadłużaniem w róznych źródłach (w tym u siebie) wyprowadzi na prostą to pierwszy będę bił brawo. Na tą chwilę widać światełko w tunelu i jestem dobrej myśli. Wygląda na to, że ta cała jego pozytywna narracja i uparte dążenie do utrzymania wysokiego C, mimo stale rosnącego zadłużenia może się jednak opłacić.

Plusy jego paroletnich rządów :
- pewnie zmierzamy do ekstraklasy
- posiadamy naszego Wiślackiego młodego trenera, który robi wyniki
- w składzie grają regularnie młodzi zawodnicy o wysokim potencjale sprzedażowym
- dobry pijar
- umiejętność wyciągania z kapelusza kolejnych pożyczek, sponsorów, nowych współudziałowców

Minusy :
- ciągłe zadłużanie klubu i odsprzedawanie kolejnych akcji
- aby jego polityka się opłaciła klub musi osiągnąć sukces sportowy poparty kasowymi transferami wychodzącymi
- jego pijar jest dobry jak ktoś się za dokładnie nie przygląda co on mówi, bo często fakty się rozjeżdżają z forsowaną przez niego rzeczywistością


Ja mu życzę jak najlepiej, bo jestem kibicem Wisły.
Ale to tak nie możesz. Albo kibicujesz Wiśle albo zwracasz uwagę na błędy Królewskiego = nie kibicujesz Wiśle.
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 24.02.2026, 10:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy, że nie będziesz wiecznie szukał dziury w całym. Prezes bez kasy osiąga to samo co inni przepalając miliony.

Warto to czasem docenić.
Zderzmy to co napisałeś z faktami.

"Prezes bez kasy" osiągnie cel w czwartym sezonie, po wcześniejszym trzykrotnym fiasku.
Stanie się to kosztem wytworzenia długu ( dług jako różnica między przychodami a wydatkami) na poziomie co najmniej 50 baniek.
Ten deficyt, który skutkuje utratą płynności, częściowo likwiduje poprzez udzielenie pożyczek ( nie wiadomo czy zwrotnych czy bezzwrotnych) oraz opóźnianie płatności.
Niestety ale nie jest to zdrowe ekonomicznie.

"Inni" w ciągu 6 sezonów awansują pięć poziomów rozgrywkowych.
Tak, awansują w tym sezonie, i osiągną ten sam cel.
Jest to oczywiście skutek, jak to mówisz, "przepalania milionów" ale są to "prywatne miliony" i jest to zdrowe ekonomicznie.
Uprzedzająco, rozważmy temat co będzie jak po 5 latach znudzi się "innym" to "przepalanie".
Otóż klub spadnie do 4 ligi i jedyna wątpliwość to taka czy dokonają rozliczenia się z kontrahentami ( co będzie zdrowe ekonomicznie) czy też poprzez ogłoszenie upadłości.

Wracając do Wisły, robimy ten awans.
Czy należy to docenić ?
Tak.
Ale powstaje pytanie co dalej.
Bo mówiąc obrazowo, uzyskanie awansu w takim kontekście można porównać do sytuacji wyprowadzenia z mieszkania kozy, którą wcześniej za radą rabina tam wprowadziliśmy.

Tutaj oczekiwałbym przedstawienia przez Pana Prezesa Królewskiego jakiejś strategii.
Strategii, która jasno wskaże skąd weźmiemy pieniądze.
Bo bez kasy sukcesu w ekstraklasie długoterminowo na pewno nie będzie.

Zamiast tego otrzymujemy opowieści że "dążymy do bycia marką globalną" albo że "podbijemy rynek futbolu datadrajwenami".
No i mamy Petera Moora...

No cóż, Pan Prezes Królewski uznał, że warto w narracji wzorować się na Osobie, która zaprosiła go do Rady Przyszłości.
I chyba nie myli się , bo lud to kupuje.

A jak wygląda faktyczna strategia ?

Wystarczy zadać dwa pytania:

-Kto zyskał na czteroletnim pobycie w pierwszej lidze- Wisła czy Pan Prezes Królewski?

-Czy jak pojawi się inwestor "z kasą" to Pan Prezes Królewski odda klub ( czyli odsprzeda pakiet większościowy w rozsądnych pieniądzach) dla dobra Wisły, czy raczej wyceni ją w sposób podobny do Miodulskiego?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 24.02.2026, 12:57
Ile Kwiecień w Wieczysta wpompował w tym sezonie? 40 mln? I pewnie zrobią awans. A Królewski przez 4 lata narobił długu na 40 mln plus i zrobi awans xd także niezle nie przepalanie pieniędzy. Typowa matematyka i logika drozda.

A mówię o samym długi, oprócz długi to co sezon też szło kilkadziesiąt milionów na funkcjonowanie klubu, które miały pokrycie w dochodach
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 24.02.2026, 13:12
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Domena wislakrakow.com przeszła chyba we władanie Zaskrońca i wpisując ten adres wchodzisz po prostu na oficjalną Wisły a treści z wislakrakow.com są dostępne teraz pod adresem forumwisly.pl.
Przynajmniej ja to tak rozumiem.
Jest tak jak piszesz
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 25.02.2026, 14:15
Może się gdzieś przeniesiemy?
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 25.02.2026, 14:18
ogolnie strona glowna klubu jest troche smieszna bo jest maszynowo tlumaczona na inne jezyki.

Jesli zmienisz jezyk strony na angielski to "Rodado" jest automatycznie tlumaczone na "Wheel size" czyli "rozmiar kola"

Jest jeszcze kilka innych smiesznych tlumaczen.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 25.02.2026, 14:44
Na chwilę obecną strona główna to jakiś żart, gdzie informacje o drużynie to jakiś marny dodatek do klubowego sklepu.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 25.02.2026, 14:51
Jak możecie sobie robić kpiny ze strony głównej klubu !

Klubu, którego szefem jest Pan Prezes Królewski , member of Council of the Future, YGL by the WEF !

Jak tak dalej będziecie pisać, to Pan Prezes zamknie wam to forum !
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 25.02.2026, 14:52
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Może się gdzieś przeniesiemy?
Powstał server Discord jako opcja zapasowa na wypadek jakby forum padło. Trochę tam forumowiczów siedzi ale to bardziej substytut SB bo jako forum (choć jest opcja pisania w tematach) średnio się nadaje. Tutaj link: https://discord.gg/ASsFuvDUH
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 25.02.2026, 15:21
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Może się gdzieś przeniesiemy?
Biorąc pod uwagę, że jest tu "niepewnie", to dobry pomysł.
Ale ktoś musiałby się zająć stroną organizacyjno-techniczną ( hosting, oprogramowanie, konfiguracja, administracja itd)
Czy taki "ktoś" się znajdzie?
Ja ze swej strony mogę zadeklarować tylko wpłatę na taki cel.

Po co to robić?
W mojej ocenie po to, żeby się czasami dowiedzieć "jak jest".
Bo oprócz tego co mamy na forum negatywnego ( częste zaczepki personalne, oczywisty trolling uskuteczniany przez niektórych itd), to właśnie czasami można poczytać "jak jest".

Bardzo lubię hasło Matki Kurki - NIE WIERZYMY NIKOMU, NIE WIERZYMY W NIC, PATRZYMY NA FAKTY I WYCIĄGAMY WNIOSKI.

Dlatego czytanie tego co piszecie oraz używanie mózgu pozwala na wyrobieniu sobie opinii w zakresie gdzie nasz klub zmierza.

Ktoś powie, że są przecież dziennikarze i to oni powinni informować o wszystkim.
Ale niestety widzimy, że w większości przypadków nie są w stanie zadać żadnego niewygodnego pytania.
Dlaczego? Bo skończyły by się darmowe długopisy i poczęstunki, skończył by się w ogóle dostęp do klubu.
Przykładowo, czy wyobrażacie sobie red. Karcza zadającego "ostre" pytanie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:10.