
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#11
|
Tak od poczatku sezonu do polowy kwietnia wiekszosc druzyn nie ma cisnienia zeby z nami wygrac i kazdy sobie kalkuluje remis jako sukces. Taki klub jak Wisla jest skazany na dominacje w jakichs 28 na 34 mecze w sezonie. Zamiast sie krzywic na to, ze przeciwnicy sie skomasowanie bronia powinnismy sobie ogarnac ofensywnych zawodnikow do takiej wlasnie gry. My mamy na skrzydlach Freda i Baene - na pewno swietni zawodnicy pod kontry, onaj szybcy, zwrotni i z dobrym depnieciem. Idealni do kontry - tylko my nie musimy kontrowac. Raz na ruski rok sie zdarzy. Nam potrzebni sa skrzydlowi jak Mula, nieco powolni ale z dryblingiem takim ze sa w stanie ograc dwoch i otworzyc drzwi autobusu. Potrzebny jest tez wysoki napastnik co umie grac glowa a nie Zwolinski, ktory nie dosc, ze jest o glowe mniejszy od stoperow to jeszcze jak dojdzie do dosrodkowania to puszcza lobiki z glowki zamiast przypie*dolic. Trzy lata bylo czasu zeby zobaczyc jak liga z nami gra a w klubie dalej do ofensywy sprowadzaja kurdupli.
Ostatnio edytowane przez As : 05.05.2025 o godz. 12:55.
|
|
|

|
||||||
|
|