FraMat napisał(a):

Dokładnie tak.
Duda w zestawie z Igbekeme nigdy się nie sprawdzał.
Powinien wchodzić w 60 minucie i grać raczej razem z Carbo czy Poletanovicem.
Skądinąd ten drugi miał dziś sporo wrzutek z rogu w stylu Dudy sprzed kilku tygodni. Czyli złych i zagrażających kontra.
Zmiany powinny były być przeprowadzone już przed przerwą.
|
Zmiany powinny być przeprowadzone najpóźniej w przerwie, ale ego Jopa >> wynik.
Niestety.
Zagraliśmy z trzecią drużyną ligi jakby to byli spadkowicze - bez środka pola, bez rozegrania, niby ofensywnie, ale tylko na papierze.