The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.11.2024, 16:53
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No i po co do mnie piszesz?
Ja nie mam ochoty mieć z twoimi śmiesznymi tezami i prowokacjami do czynienia, jesteś zwyczajnym tłukiem na którym żadne logiczne argumenty nie robią wrażenia, także zwyczajnie szkoda mi na ciebie czasu.
+1
[...]
Także Markusik dzieli poglądy z w/w dwójką, a nie z Panem trenerem Jopem - niech to wybrzmi.
s1mone napisał(a):
To jest tłuk.

Za płaszczykiem ścian tekstu siedzi zwyczajny zakompleksiony tłuczek. W dodatku wywołuje mnie do dyskusji jakimś kretyńskim postem, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością tylko po to, żebym mu odpisał i żeby móc dalej trollować Ja go już dawno zlałem, bo jest jeszcze bardziej niepoważny niż Mielcarski jako dyrektor sportowy. Dużo tekstu, mało sensu.
+1
Markus napisał(a):
Śmieszne tezy niezgodne z rzeczywistością i szkodliwe dla Wisły lansujesz tu cały czas jedynie Ty.

[...]
Pokazałeś tym jaki z Ciebie jest ekspert. Wracaj lepiej do zabawy z córką.

Przezabawne. [...]Tak samo zresztą uważali również inni pracujący w Wiśle trenerzy poza Moskalem, którego na szczęście szybko z klubu pogoniono, bo jak widać przynajmniej w niektórych sprawach myślał podobnie jak S1monik.
[...]
+1
Markus napisał(a):
- S1monik w poprzednim sezonie na siłę wciskał to bramkarskie dno do podstawowego składu nawet pomimo jego permanentnych problemów zdrowotnych. Było to chore, szkodliwe i niepoważne.
- Królewski latem przedłużył kontrakt temu dramatycznemu bramkarzowi, bo w klubie znalazły się osoby myślące jak S1monik, że może być on przydatny i wartościowy.

Dzisiejsze decyzje Jopa w pełni potwierdzają, że na temat Brody uważa on dokładnie to samo co ja. Widzi on w nim marnego bramkarza nie zasługującego na grę w podstawowym składzie wbrew temu, gdzie jeszcze parę miesięcy temu widział go S1monik. W dodatku wiecznie mającego jakieś problemy zdrowotne. Jeśli nawet kiedyś Jop miał co do niego więcej złudzeń, już dawno się z tego wyleczył, co udowadniają jego obecne działania.

Na takich zawodników nie należy wydawać pieniędzy i ich promować robiąc tak jak robił S1monik. Jego podejście wyrządza Wiśle wyłącznie szkody i generuje straty.
Uważam, że takie zdrobnienia są oznaką wywyższania się i pogardy
+1

Od dzisiaj nowa tabelka
  • Markus 2
  • s1mone 2


Poprzednie otwarcie (październik) zakończyło się dla mnie następująco:
  • Jaroo1 11
  • Markus 10
  • wolfy 8
  • s1mone 6
  • Drozd 4
  • leszekpw 1
  • Levis88 1
  • Jagul 1

Zwycięzcami w kategorii "zbędne ad personam w połączeniu z hejtem" zostali:
  1. Jaroo1
  2. Markus
  3. wolfy
Zwycięzcom nie gratuluję


Część zaangażowanych w zabawę postanowiła przeprosić,
- część postanowiła przeprosić częściowo,
- część uznała, że nie ma za co przepraszać,
- część nie zareagowała na wyniki.

ps. nie sądziłem, że ta zabawa będzie dla mnie aż tak zajmująca - zarówno w sensie interesująca, pasjonująca, porywająca, fascynująca, frapująca, intrygująca, ekscytująca, przyciągająca, ciekawa..., jak i w sensie czasu jaki to zajmuje.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48.