The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 21.08.2024, 08:52
Niestety Omrani wyciągniety przez hegemona ligi rumuńskiej. Wprawdzie jeszcze nie załapał się do składu w żadnym meczu, ale pewnie przez to, że trener buduje swój autorytet.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 21.08.2024, 09:13
Mało tego, trener powiedział, że po kilku miesiącach spędzonych w Polsce Omrani wygląda na zapuszczonego (dziwne - ponoć cały czas trenował pod okiem najlepszego analityka), ale juz rozmawiali, zna wartość Omraniego (no - drugi Markus), wie, że to okazja mieć takiego gracza w drużynie (no - drugi Królewski) i w rozmowie Omrani przyrzekł, że szybko się odbuduje i da dużo radości kibicom.

Może nie dokładnie te słowa, oddaję sens wypowiedzi, zaznaczam to po to, żeby potem Markus z Agresywnym nie łapali mnie za język.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 21.08.2024, 09:17
Froo narazie tylko w Bukareszcie, ale do końca roku ma być ich około 200, więc to może być deadline dla Poli i doprowadzenia Omraniego do formy.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 21.08.2024, 10:41
Przynajmniej możemy się pocieszać jak w przypadku Lechii,że są kluby na świecie w których pracują ludzie równie głupi jak ci w Wiśle.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 21.08.2024, 14:46
LucjuszWielki napisał(a):
Przecie Igbekeme podpisali
Widzę że nawet Lucek postanowił wyjaśnić brednie Koaliczka, żyjącego wyłącznie w świecie swoich rojeń.

Nie wiem jak ten biedak przeżyje fakt, że w Wiśle nadal najważniejszymi piłkarzami są ci, których zalicza do rzekomego grona "alfonsów i sutenerów" z Hiszpanii: Rodado, Carbo, Alfaro, teraz znów Igbekeme, do tego Baena. Nadal prawie pół drużyny stanowią piłkarze, którzy przyszli do nas z hiszpańskich niższych lig i to od nich najbardziej zależy gra zespołu, to oni zwykle wnosili i pewnie będą dalej wnosić najwięcej (może za wyjątkiem Baeny) i to na nich najbardziej dalej stawia Moskal.

Więc Koaliczku, przejrzyj wreszcie na oczy i zastosuj własne słowa i "odpi...l się od Moskala" i jego opinii, który ceni sobie tych zawodników i będzie na nich stawiać, nie uważając ich za żadnych sutenerów czy alfonsów, tylko filary swojego zespołu. Jak ty to przeżyjesz i jak tobie się to spina?

S1meone napisał(a):
Największym orędownikiem większej ilości Polaków w składzie jest sam Moskal. On sam ma zupełnie inne zdanie niż Markusik, ale wiadomo Moskal dyletant, a Markusik znaffca jakich mao.
Pokaż cytat, w którym Moskal jest orędownikiem zatrudnienia jakiegokolwiek Polaka mając do wyboru jego i lepszego obcokrajowca.

Albo że uważa, iż lepiej zatrudnić zawodnika gorszego tylko dlatego, że ma polski paszport, a nie zawodnika lepszego, który takiego paszportu nie ma, mając w tej sprawie rzekomo inne zdanie niż ja.

Pokaż cytat, w którym Moskal mówi, że lepiej ściągać Biedrzyckich i Mikulców niż na przykład takich Astizów czy Carbów.

Śmiało Panie Kakałko

Witalis napisał(a):
To chyba jest przesądzające.
Tak, to doskonale przesądza i pokazuje że postanowiono o zwiększeniu liczby polskich zawodników kosztem redukcji liczby zawodników z hiszpańskich niższych lig. Postanowiono zwiększyć liczbę Polaków w kadrze i tak się stało. Efekt min. przepłaceni Biedrzycki, Zwoliński i Mikulec.

Jagul napisał(a):
Markus na pewno nie pisałby bredni bez pokrycia. Zbyt poważna persona. Widocznie on widzi więcej, a ciemny lud musi czekać na rozwój wypadków.
Ja np. wciąż czekam na gola Omraniego w Wiśle.
Pokaż cytat Jaguliczku w którym pisałem, że Omrani na pewno strzeli choć jedną bramkę w Wiśle, lub że na pewno okaże się dobrym transferem.

Znów nie dowozisz (w sumie nic nowego ), podobnie jak Fra Mat czy inny dramat próbujący sugerować, że wiosną wypowiadałem się z uznaniem o aktualnej wartości Omraniego i przesądzałem, że jest wówczas na odpowiednim poziomie.

Tylko nieustanne zakłamywanie rzeczywistości Wam pozostało.

Do nowych wynurzeń hejterka Jaroo, dalej z zacietrzewieniem broniącego swoich słów, że Rodado to zwykły ogór i nadal jeszcze mocniej je podtrzymującego, już nie będę się odnosił, bo szkoda czasu. Najsmutniejsze, że zawsze znajdą się ludzie, którzy dadzą takimi mózgom posłuch.
Ostatnio edytowane przez Markus : 21.08.2024 o godz. 14:51.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 21.08.2024, 14:52
Śmieszny Markusiku :

Kazimierz Moskal :
Chciałbym, żeby było więcej Polaków w składzie niż obcokrajowców. Jest coś takiego, że jak jest za dużo obcokrajowców z jednego kraju, no to może rzeczywiście jest to niezbyt korzystne.

Nikt nie mówi, że Moskal chce gorszych Polaków. On chce, żeby w składzie było więcej Polaków, a jeśli mają to być obcokrajowcy, to nie z 1 kraju - tak, aby zachować odpowiedni balans. Ty twierdzisz, że coś takiego jak balans nie istnieje i nie ma znaczenia narodowość. Moskal się nie zgadza. Ja również.

Jeśli ma być sprowadzany obcokrajowiec to taki, który ma zrobić różnicę. Za Kiko tak nie było, po prostu jechaliśmy hurtem. Możesz teraz wywijać sobie fikołki umysłowe jakie chcesz. Faktem jest, że Rude nie ogarniał. Jestem pewien, że Moskal ogarnie i zrobi lepszy wynik niż Rude, w dodatku mając więcej Polaków (wg ciebie drewna) w składzie. Ciebie i twoje wypociny zaorają czyste wyniki. Wystarczy jeszcze trochę poczekać. Ja rzadko feruje wcześniej wyroki, ale teraz zważając na jakość i sposób gry - jestem przekonany, że baraże to jest absolutne minimum tego co Moskal zrobi z tą drużyną.

Jedyne czego mi potrzeba do ostatecznego wyjaśnienia ciebie i twoich pierdół to czasu. Ty i tak pewnie, wtedy znajdziesz 1000 wymówek i odwrócisz kota ogonem z pięć razy zamiast powiedzieć "kurde, myliłem się". Przecież cię znam. Tak czy siak ja będę mieć z tego satysfakcję. Większość użytkowników tego forum już cię przejrzało. Dobra runda w wykonaniu Moskala tylko cię dodatkowo ośmieszy w naszych oczach. Szczerze? Nie mogę się doczekać
Ostatnio edytowane przez s1mone : 21.08.2024 o godz. 15:07.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 21.08.2024, 15:36
Sugerowanie, że Moskal uważałby za niekorzystne, gdyby kupiono mu na przykład pół reprezentacji Hiszpanii, bo wtedy byłoby za dużo obcokrajowców z jednego kraju, jest to tak absurdalne jak każde słowo Pana Kakałko.

Moskal nic takiego nie powiedział w przytoczonym cytacie i nie jest to żaden fikołek.

Oczywiście nieprzypadkowo już ci się nie zmieściło kolejne jego zdanie z tamtego wywiadu, które to pokazuje: "Trudno konkretnie stwierdzić, bo wszystko zależy od tego, jak oni funkcjonują nie tylko na boisku, ale i w szatni."

Moskal w tym cytacie niczego nie przesądza i nie mówił, że ważniejsza jest narodowość od umiejętności piłkarza, ani że 10 piłkarzy z jednego kraju o odpowiednich umiejętnościach byłoby gorszym rozwiązaniem niż 1-2, bo zostałby w ten sposób zaburzony jakiś balans. Bo, jeszcze raz, "wszystko zależy od tego, jak oni funkcjonują nie tylko na boisku, ale i w szatni. "

Dotarło?

I wiesz co Panie Kakałko? Bardzo możliwe, że Moskal zrobi lepszy wynik w lidze niż Rude. Tego mu życzę. A jeśli tak się stanie, to właśnie dlatego, że zrobi go w oparciu o dużą grupę zawodników z hiszpańskich niższych lig, z jednego kraju, wspartą pozyskanym teraz Igbekeme, którzy byli i najprawdopodobniej jeszcze długo będą liderami tego zespołu, w pełni potwierdzając moje słowa o wartości ich sprowadzania do Wisły.

Zrobi ten wynik pomimo gry i jaj odstawianych przez takiego Biedrzyckiego, Kutwę, Sapałę i Mikulca, a nie dzięki takim ich zachowaniom jak czerwone kartki, czy marne umiejętności defensywne.

Dobra runda w wykonaniu Moskala i tej drużyny opartej nadal o liderów z hiszpańskich niższych lig jedynie to potwierdzi, ośmieszając wyłącznie Ciebie.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 21.08.2024, 16:57
Zdaniem Markusa Moskal plecie głupoty, Uryga też pogrąża się w wywiadzie o odstawianiu nogi, zdaniem Markusa każdy plecie głupoty, tylko nie on. Nawet sam wielki trener Rude gadał głupoty w wywiadach, że się uczy ligi i liga go zaskakuje a jak każdy dzięki Markusowi wie, to, że trener jest z zagranicy, z zewnątrz przychodzi, to nie znaczy, że się będzie z loga oswajał i jej uczył.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 21.08.2024 o godz. 17:03.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 21.08.2024, 17:18
"Śmieszny Markusiku", "Panie Kakałko".


Przestańcie, przecież to kompletna żenada.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 21.08.2024, 17:51
Tylko w skrzywionej rzeczywistości przekłamań hejterka Jaroo uważam, że Moskal plecie głupoty, mówiąc że "wszystko zależy od tego jak piłkarze funkcjonują zarówno na boisku jak i w szatni", a nie od tego, ilu z nich ma jaki paszport, czy że Uryga nie pogrąża się w wywiadzie, gdy wspomina o odstawianiu nogi.

Nigdy nie pisałem, że Uryga opowiadał wtedy głupoty, bo w przypływie szczerości powiedział całą prawdę o podejściu części zespołu do swoich obowiązków. Niewygodną dla takich hejterków, pragnących przenieść odpowiedzialność za złe wyniki przede wszystkim na barki zwykle dużo bardziej przykładających się Hiszpanów.

A Rude nie był ani wielkim trenerem (niech ktoś wskaże jeden cytat, w którym ktoś go takim mianem określił), ani dowodem na to, że trener z zagranicy bez wcześniejszej znajomości polskich lig w pierwszych kolejkach swojej pracy nie może zgromadzić więcej punktów niż trener z jej rzekomą wcześniejszą znajomością jak chociażby Moskal czy Tadzio Pawłowski. Brak wcześniejszej znajomości polskich zespołów też jakoś nie przeszkodził Rude w zdobyciu Pucharu Polski.

A od tego, by każdy trener, obojętnie czy polski czy zagraniczny, miał dobrze rozpracowanego każdego rywala i by ów rywal go niczym nie zaskakiwał, są analitycy i odpowiednio osoby w sztabie zajmujący się ich rozpracowywaniem. Jak oni dobrze nie wykonują swojej roboty, to kończy się takim zonkiem jak w niedawnym meczu Moskala z Polonią.
Ostatnio edytowane przez Markus : 21.08.2024 o godz. 19:59.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 21.08.2024, 18:07
Cytat:
Tylko w skrzywionej rzeczywistości przekłamań hejterka Jaroo

https://www.youtube.com/watch?v=DB9LHVqeBEs


...


10 znaków.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 21.08.2024, 19:10
Markus napisał(a):Wyświetl post


Pokaż cytat Jaguliczku w którym pisałem, że Omrani na pewno strzeli choć jedną bramkę w Wiśle, lub że na pewno okaże się dobrym transferem.
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=28641

Czekam na kolejny fikołek w twoim wykonaniu, żeby wybrnąć z bełkotu, który tutaj zaprezentowałeś.
Oczywiście zaraz zacznie się gadka, że źle to interpretuje ale próbuj. Może nawet przebijesz wolfiego w obronie tego transferu.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 21.08.2024 o godz. 19:13.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 21.08.2024, 19:32
Bardzo możliwe, że Markus przy tym fikołku zderzył się ze ścianą. Znaczy się nie, był blisko ściany. To taka przenośnia. Kto grał w A-klasie, ten zrozumie. Zresztą to była decyzja Rude, dzięki której pokazał w szatni kto jest szefem.

Rude, który wciąż przebiera w ofertach od największych klubów w Europie. Przebiera i przebiera i póki co odrzuca oferty. Czeka na Barcelonę, której doradzał sam Prezes.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 21.08.2024, 19:50
Jagul napisał(a):Wyświetl post
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=28641

Czekam na kolejny fikołek w twoim wykonaniu, żeby wybrnąć z bełkotu, który tutaj zaprezentowałeś.
Oczywiście zaraz zacznie się gadka, że źle to interpretuje ale próbuj. Może nawet przebijesz wolfiego w obronie tego transferu.
W którym miejscu tego cytatu piszę, że Omrani na pewno strzeli przynajmniej jedną bramkę lub na pewno będzie udanym ruchem transferowym?

W żadnym.

Więc przywołując tamtą wypowiedź, by to wykazać na razie udowodniłeś jedynie, że nie umiesz czytać. Znów nie dowozisz. . To już się robi nudne. Bo ani jedno słowo z tamtego posta nie mówi, że uważam, iż będzie to na pewno dobry transfer, a Omrani wykorzysta szansę daną mu przez Wisłę.

Nie mówi tego ani twierdzenie, że nawet w tak beznadziejnej formie może być i tak lepszy od Sargi z rezerw czy nawet ówczesnego Żyry, ani że wierzę w ocenę jego możliwości bardziej trenerom niż takim forumowiczom jak Ty.

Omrani dostał szansę, którą zmarnował.

Jak znajdziesz cytat w którym mówię, że to będzie na pewno super transfer, który na bank nastrzela furę bramek i będzie z pewnością świetnym ruchem, to wrzuć.

Ale nie znajdziesz. Dalej więc możesz jedynie zakłamywać rzeczywistość.
Ostatnio edytowane przez Markus : 21.08.2024 o godz. 20:01.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 21.08.2024, 19:51
Marny unik. Stać cię na więcej.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 21.08.2024, 19:58
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Marny unik. Stać cię na więcej.
Prawda i fakty, nie unik. Ciągle nie dowozisz.

Szkoda mi czasu na taką pyskówkę.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 21.08.2024, 20:00
Markus napisał(a):Wyświetl post
Prawda i fakty, nie unik. Ciągle nie dowozisz.

Szkoda mi czasu na taką pyskówkę.
No szkoda - możesz wypierdalać
Już zawsze będziesz memem na tym forum za to jak lizałeś dupę Alfonsa.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 21.08.2024, 21:35
Stadko płaczków będzie decydować kto jest memem jednocześnie bijąc na głowę Konia Polskiego.

ps. Pozdrawiam najwierniejszych fanów. Chłopaki robię to wszystko dla was i proszę o dalsze wyrazy uznania
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 22.08.2024, 06:14
Jeśli jesteś w czymś dobry Drozd to nie zatrzymuj się. Nawet jeśli chodzi o bycie idiotą
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 22.08.2024, 07:41
ej, a przypomnijcie kto był autorem tego posta antycypującego strzelenie przez Omraniego gola dupą ? (co jak wiemy nie nastąpiło)
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 22.08.2024, 07:50
Hahaah, oczywiście na moje logiczne argumenty Markusik wyjeżdża mi z hiperbolą reprezentacji Hiszpanii. No co za pacjent. Jak się to ma do tego, że lepiej nam ściągać samych Hiszpanów niż starać się utrzymać sensowny balans

Moskal wypowiedział się dyplomatycznie, tylko taki lawirant i manipulant jak Markus może próbować przekręcić sens jego wypowiedzi. Ale spoko więcej fikołków Markusiku pokaż na co cię stać

Ptak by ci nasrał na czoło, a ty byś dalej polemizował, że niekoniecznie jest to kupa
Ostatnio edytowane przez s1mone : 22.08.2024 o godz. 09:58.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 22.08.2024, 08:15
bo nie jest, to tzw. "kałomocz" (guano)
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 22.08.2024, 08:24
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
bo nie jest, to tzw. "kałomocz" (guano)
A proporcje są dokładnie 50na50?
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 22.08.2024, 10:43
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ej, a przypomnijcie kto był autorem tego posta antycypującego strzelenie przez Omraniego gola dupą ? (co jak wiemy nie nastąpiło)
Z tego co pamiętam jaśnie nam panujący Hańczowski Książe
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 22.08.2024, 14:56
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Jeśli jesteś w czymś dobry Drozd to nie zatrzymuj się. Nawet jeśli chodzi o bycie idiotą
W tej dyscyplinie nie mam szans z płaczkami i frustratami .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 22.08.2024 o godz. 15:00.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 22.08.2024, 17:41
Płaczek i frustrat drozd wszędzie doszukujacy się spisków, powiązań z WSH i jebiacy na każdym kroku Truskolaskich? No rzeczywiście nic a nic nie płaczesz xd
Ty po prostu jesteś tuba Zaskrońca więc wszystko co zaskrońskie chwalisz od 2 lat.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 22.08.2024, 18:01
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Hahaah, oczywiście na moje logiczne argumenty Markusik wyjeżdża mi z hiperbolą reprezentacji Hiszpanii.
Nie nazywaj logicznymi argumentami wybiórczego cytowania Moskala, preparującego sens i sedno jego wypowiedzi, bo robisz jak to mówią nie tylko k...ę z logiki, ale i szmatę z przyzwoitości.

U ciebie standard.

Bezczelne wycięcie zdania "Trudno konkretnie stwierdzić, bo wszystko zależy od tego, jak oni funkcjonują nie tylko na boisku, ale i w szatni." pogrąża cię całkowicie.

I pokazuje, że Moskal nie miałby nic nawet przeciwko jedenastu Hiszpanom "na boisku" w drużynie czy "w szatni", gdyby funkcjonowali tam dobrze.

Tyle w temacie.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 22.08.2024, 18:34
Hłe hłe hłe Markus pouczający innych na temat manipulacji i wybiórczego cytowania... Ten sam Markus który wmówił sobie i innym że Uryga w wywiadzie powiedział że specjalnie odstawiali nogę zamiast walczyć. I oczywiście wg Markusa Uryga mówił tylko o Polakach. Ja .......e xd
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 22.08.2024, 19:18
Oczywiście, że on twierdzi, że jest za mało Polaków w Wiśle i poparł również moją tezę odnośnie posiadania zbyt dużo graczy jednej narodowości w drużynie - o którą się spięliśmy na forum jeszcze przed tą wypowiedzią Moskala. Generalnie ja pisałem, że ma to znaczenie, a ty że nie istnieje taka zależność. Moskal twierdzi, że istnieje.

Dodał potem dyplomatyczne stwierdzenie, że trudno stwierdzić, aby takie płaczki jak ty się nie przyczepiły. Generalnie Moskal ma taki miękki styl wypowiedzi do mediów, żeby go potem pismaki na twoim poziomie nie łapały za słowa. On nie feruje jednoznacznych wyroków, używa okrągłych słów typu możliwe, trudno stwierdzić, ciężko powiedzieć, możliwe, jest taka opcja itd - to jest typowa medialna mowa trawa, żeby czasem za dużo nie powiedzieć, żeby potem ktoś nie próbował wykorzystać jego słów przeciwko niemu.

To, że ty tego nie ogarniasz świadczy tylko o twoim IQ. Widocznie jesteś jednym z tych typów, z jednej strony pierdu pierdu z mową trawą, byle gadać byle więcej, a z drugiej strony pusty jak wiadro. Pewnie Mielcarskiego ceniłeś? Byście się dogadali

On też dużo gadał i uwielbiał sofizmaty, tylko prawdziwego pomyślunku to tam było zawsze jak na lekarstwo.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 22.08.2024 o godz. 19:27.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 22.08.2024, 22:05
Mam pytanie : czy te 3 zalegle mecze zagramy jeszcze wiosna czy NAPEWNO w rundzie wiosennej ? to samo tyczy sie druzyn z ekstraklasy ktore przekladaly mecze : czy i Wisla i tamte druzyny te zalegle mecze beda graly wiosna ? na 100 % ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:45.