Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   5. kolejka, Wisła Kraków - Arka Gdynia, 19 sierpnia 2024, 19:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11029)

Arkadiusz.Czerepach 16.08.2024 16:24

5. kolejka, Wisła Kraków - Arka Gdynia, 19 sierpnia 2024, 19:00
 
Nadchodząca kolejka

https://i.ibb.co/QYPMRGp/ag.png


Aktualna tabela

https://i.ibb.co/Lnj3KFt/ag2.png


:TS:

Patryko 16.08.2024 16:35

Ciekawy kurs na remis ^^

Zobaczymy jak nasi będą wyglądać fizycznie po dogrywce ze Spartakiem.

Jeśli poziom zaangażowania będzie taki sam, jak we wczorajszym meczu, to o wynik jestem spokojny.

2-1 Rodado Baena

Karherop 16.08.2024 21:27

Jeśli potrafiliśmy tak wyglądać 3 dni po Ruchu, to 4 po Trnavie też będziemy wyglądać dobrze. Będzie tez sporo rotacji.

Spodziewam się składu:

Cziczkan - Jaroch, Uryga, Biedrzycki, Mikulec - Baena, Carbo, Kutwa, Sukiennicki, Kiss - Rodado

Mecz z gatunku takich w którzy może paść każdy wynik. Nawet nie chcę obstawiać, oby zagrali z taką werwą jak w czwartek.

pepe72 16.08.2024 22:12

Jeżeli Trener Moskal ogarnie mental to Arka wyjedzie bez punktu.

wolfy 16.08.2024 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1632042)
Jeśli potrafiliśmy tak wyglądać 3 dni po Ruchu, to 4 po Trnavie też będziemy wyglądać dobrze. Będzie tez sporo rotacji.

Spodziewam się składu:

Cziczkan - Jaroch, Uryga, Biedrzycki, Mikulec - Baena, Carbo, Kutwa, Sukiennicki, Kiss - Rodado

Mecz z gatunku takich w którzy może paść każdy wynik. Nawet nie chcę obstawiać, oby zagrali z taką werwą jak w czwartek.

Myślę że Gogół za Sukiennickiego, bo grał dużo mniej. Moskal wspominał też o rotowaniu Łasickim, ale nie wiem czy już i czy od pierwszej minuty. Być może pogra też Młyński.

Gramy co trzy dni, trzeba rotować.

skarabeus 17.08.2024 01:19

Z uwagi na mozliwosci w pucharach to dla mnie wynik tego meczu jest bez znaczenia.

Mam wrazenie, ze dotychczasowe mecze ligowe sluzyly przede wszystkim przygotowaniu zespolu do dwumeczu ze Spartakiem.
I mysle, ze w taki sam sposob Moskal potraktuje swinie.

s1mone 17.08.2024 08:08

Bardzo w to watpie.

Jestem przekonany, ze Moskal potraktuje ten mecz priorytetowo.

Gorzej, ze zawodnicy moga nie czuc tego priorytetu - wtedy latwo wtopimy.

Bo w pierwszej lidze tez trzeba zapierdzielac, samo sie nie wygra.

Jak jeden z drugim poczuja sie mocni, bo oni Spartaka rozniesli to bedzie ciezka przeprawa ze sledziami.

/Brak pl znakow/

wolfy 17.08.2024 09:13

Faktem jest że rozegraliśmy mecz i dogrywkę, a to kosztowało trochę zdrowia zespół. Może to być widoczne w drugiej połowie.

Drozd 17.08.2024 09:29

Trzeba dać odpocząć Rodado i zagrać Zwolińskim od początku. Wszyscy na niego narzekają, ale z każdym kolejnym meczem gra lepiej.

Myślę że wygramy, Arka przyjedzie zesrana...

alexx6 17.08.2024 10:17

żeby nie było tak że Arka odbije sobie zeszłoroczne 1-5 a Sobczak w ramch podziekowań jebnie dwie bramki

El'kabat 17.08.2024 10:18

Może tak być, zmiany są tak czy siak konieczne. Kiedyś musi też odpocząć Rodado, nawet jak sam by non stop grał to w końcu organizm nie wytrzyma.


Remisowo, 1-1.

Ogryzek 17.08.2024 11:07

Życzeniowo chciałbym wygraną... ale rozum mówi remis.

Mimo to wierzę w 3 punkty :)

skarabeus 17.08.2024 11:40

Trzeba dac odpoczac kluczowym zawodnikom.

Czyli Carbo (za niego Sapala), Rodado (od poczatku Zwolinski, w jego miejsce w drugiej polowie Fred), Sukiennicki (za niego Gogol). Za Starzynskiego Baena, a mlodego bym w drugiej wpuscil na 20-30 minut. Moze warto dac odpoczac Jarochowi i sprawdzic Wisniewskiego?



Ten mecz nie ma zadnego znaczenia w kontekscie awansu do eklapy, a organizmu nie oszukasz. Kluczowe mecze to te z Belgami i na te spotkania najwazniejsi zawodnicy musza byc fizycznie zregenerowani w 100 proc.

wolfy 17.08.2024 12:07

Lista niezdolnych do gry w czwartek:
Bartosz Talar, Dawid Szot, Jakub Stępak, Kacper Duda, Enis Fazlagić, Igor Sapała, Joseph Colley oraz Jesús Alfaro.
Sapała raczej nie zagra.

AS82 17.08.2024 18:33

Tylko 3 punkty !!

skarabeus 17.08.2024 19:23

wolfy,

to wielkiego wyboru nie ma - Kutwa

Karherop 17.08.2024 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1632082)
Lista niezdolnych do gry w czwartek:
Bartosz Talar, Dawid Szot, Jakub Stępak, Kacper Duda, Enis Fazlagić, Igor Sapała, Joseph Colley oraz Jesús Alfaro.
Sapała raczej nie zagra.

Może lepiej poczekaj na oficjalną listę jutro bo nie ma tu choćby połamanego Kiakosa

Tak czy siak kołderka dalej bardzo krótka. Coś Igbekeme się długo przeciąga

wolfy 17.08.2024 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1632115)
Może lepiej poczekaj na oficjalną listę jutro bo nie ma tu choćby połamanego Kiakosa

Tak czy siak kołderka dalej bardzo krótka. Coś Igbekeme się długo przeciąga

Po co? Myślisz że Sapała będzie gotowy na Arkę?
Kiakos wiadomo że minimum kilka tygodni nie zagra.

Tak naprawdę każdy zdolny do gry na poziomie pierwszoligowym jest teraz na wagę złota. Po cichu liczę że kilku z konieczności wskoczy na wyższy poziom. Zwłaszcza że Młyński i Olejarka zdają się iść w przeciwnym kierunku.

Karherop 18.08.2024 07:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1632125)
Po co? Myślisz że Sapała będzie gotowy na Arkę?
Kiakos wiadomo że minimum kilka tygodni nie zagra.

Tak naprawdę każdy zdolny do gry na poziomie pierwszoligowym jest teraz na wagę złota. Po cichu liczę że kilku z konieczności wskoczy na wyższy poziom. Zwłaszcza że Młyński i Olejarka zdają się iść w przeciwnym kierunku.

Kiakos wiadomo że kilka tygodni, a Colley że kilka miesięcy. Jednak tego drugiego umieściłeś na liście :>

Z tej listy Alfaro trenuje już 2 tygodnie i na Cercle go dopiszą, a może zalapie się na ławke z Arka.

wolfy 18.08.2024 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1632130)
Kiakos wiadomo że kilka tygodni, a Colley że kilka miesięcy. Jednak tego drugiego umieściłeś na liście :>

Z tej listy Alfaro trenuje już 2 tygodnie i na Cercle go dopiszą, a może zalapie się na ławke z Arka.

Jakbyś przeczytał, to byś wiedział że wkleiłem listę z czwartku żeby pokazać, że poza Łasickim nikt nie jest gotowy.

Witalis 18.08.2024 11:00

Czy serio uważacie, że jest sens spinać się w internecie na x postów o to, kto jest głupszy, bo zapomniał o jednym nazwisku na liście kontuzjowanych? Jakie to ma znaczenie? Nie szkoda Wam życia?

Drozd 18.08.2024 11:03

Bo tu jest walka na rację, a racja nawet w najmniej istotnej sprawie to jednak racja. :).

Po meczu z Trnawą dla wszystkich, którzy w nim wystąpili Arka, to już tylko Arka. Nie mówię tu o lekceważeniu, tylko o pewności siebie w bezpośrednich pojedynkach.

El'kabat 18.08.2024 11:20

Przydałaby się to na pewno rotacja obroną, bo bez Kiakosa to non stop będziemy grać Jaroch-Uryga- Biedrzycki-Mikulec. Pomijam formę naszych asów.


Mecz meczowi nie równy, czym dłużej ten męcz będzie trwał, tym trudniej będzie dla nas.

Karherop 18.08.2024 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1632148)
Przydałaby się to na pewno rotacja obroną, bo bez Kiakosa to non stop będziemy grać Jaroch-Uryga- Biedrzycki-Mikulec. Pomijam formę naszych asów.

Wraz z kontuzją Kiakosa to przynajmniej na ten moment rotacja jest czysto teoretyczna. Nikt zbytnio nie nadaje się aby już teraz grac od początku spotkania.

Łasicki - niby zdrowy, ale stracił około miesiąca treningów, choć był już po okresie przygotowawczym
Szot - dopiero wrócił, bez okresu przygotowawczego
Skrobanski, Wiśniewski - raczej zbyt wielkiego zaufania u Moskala nie mają, za bardzo odstają


@Witalis, w kwestii marnowania życia na forum wszyscy jesteśmy sobie równi. Niemniej to rozrywka jak każda inna.

wolfy 18.08.2024 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1632151)
Wraz z kontuzją Kiakosa to przynajmniej na ten moment rotacja jest czysto teoretyczna. Nikt zbytnio nie nadaje się aby już teraz grac od początku spotkania.

Łasicki - niby zdrowy, ale stracił około miesiąca treningów, choć był już po okresie przygotowawczym
Szot - dopiero wrócił, bez okresu przygotowawczego
Skrobanski, Wiśniewski - raczej zbyt wielkiego zaufania u Moskala nie mają, za bardzo odstają


@Witalis, w kwestii marnowania życia na forum wszyscy jesteśmy sobie równi. Niemniej to rozrywka jak każda inna.

Skrobański grał w meczu rezerw, więc raczej nie zagra. Można go chyba w ogóle nie liczyć, jak Olejarkę i Młyńskiego, u Moskala w najbliższym czasie nie zagra.
Łasicki - Moskal zapowiedział na konferencji że jest w kadrze i będzie chciał z niego korzystać.
Szot - poza kadrą, nie wiadomo kiedy będzie gotowy.

Jest możliwe że Łasicki zacznie z Arką albo wejdzie z ławki. Stawiam że zmieni Urygę, który gra wszystko od deski do deski.

Edit: Alfaro i Sapała niedługo będą brani pod uwagę, ale z Arką jeszcze są poza kadrą.

Karherop 18.08.2024 18:34

Ciężko liczyć na Łasickiego na cały mecz ale być może dostanie 30-45 min, absolutnie trzeba zluzować którego że stoperów. Już jednego zajechaliśmy.

Jarocha rowniez wypada zluzować. Może w końcu jakieś minuty dostanie Wiśniewski?

Tak czy siak spodziewam się od początku max 8 tych samych nazwisk w wyjściowej 11 co w meczu ze Spartakiem.

pepe72 18.08.2024 20:45

Konferencja prasowa przed meczem:
https://wislakrakow.com/posts/konfer...d-wisark/10172

Raport medyczny przed #WISARK. Wyłączeni są:
Jesus Alfaro, Igor Sapała, Dawid Szot, Bartosz Talar, Enis Fazlagić, Kacper Duda, Jakub Stępak, Joseph Colley i Giannis Kiakos.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K. Moskal
- A czy któryś z piłkarzy kontuzjowanych dotychczas może dołączyć na mecz z Arką?
- Raczej nie, ale myślę, że w najbliższym czasie Jesus Alfaro i Igor Sapała mają szansę, żeby szybciej walczyć o wejście do szerokiego składu
(...)
Kontuzja Kiakosa nie jest natomiast na tyle problemem, żeby on był na dłuższy czas wyłączony z zajęć czy z meczów. Oczywiście, po zabiegu będzie musiał chwilę odpocząć, ale w miarę szybko wróci do treningów


Witalis 18.08.2024 23:39

@Katerhop Tak, ale jest różnica między trawieniem czasu na gadaninę, a toksycznym napieprzaniem na siebie.

Revolver 19.08.2024 18:53

Z tzw. "gorszymi" drużynami, które potencjalnie będą miały o wiele mniejsze posiadanie piłki, warto byłoby postawić jednak na Letkiewicza, jako bramkarza, bo to jednak mniejsze ryzyko niż granie w dziesiątkę Kutwą.

As 19.08.2024 18:56

tak sie zastanawiam dlaczego ten wloski japonczyk z Arki nie dostal czerwonej po tym jak powiedzial sedziemu, zeby sie jebal?

Co z tego ze powiedzial to po wlosku, liczy sie zniewaga arbitra.

Czy za to nie ma czerwonych kartek?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl