![]() |
5. kolejka, Wisła Kraków - Arka Gdynia, 19 sierpnia 2024, 19:00
Nadchodząca kolejka
https://i.ibb.co/QYPMRGp/ag.png Aktualna tabela https://i.ibb.co/Lnj3KFt/ag2.png :TS: |
Ciekawy kurs na remis ^^
Zobaczymy jak nasi będą wyglądać fizycznie po dogrywce ze Spartakiem. Jeśli poziom zaangażowania będzie taki sam, jak we wczorajszym meczu, to o wynik jestem spokojny. 2-1 Rodado Baena |
Jeśli potrafiliśmy tak wyglądać 3 dni po Ruchu, to 4 po Trnavie też będziemy wyglądać dobrze. Będzie tez sporo rotacji.
Spodziewam się składu: Cziczkan - Jaroch, Uryga, Biedrzycki, Mikulec - Baena, Carbo, Kutwa, Sukiennicki, Kiss - Rodado Mecz z gatunku takich w którzy może paść każdy wynik. Nawet nie chcę obstawiać, oby zagrali z taką werwą jak w czwartek. |
Jeżeli Trener Moskal ogarnie mental to Arka wyjedzie bez punktu.
|
Cytat:
Gramy co trzy dni, trzeba rotować. |
Z uwagi na mozliwosci w pucharach to dla mnie wynik tego meczu jest bez znaczenia.
Mam wrazenie, ze dotychczasowe mecze ligowe sluzyly przede wszystkim przygotowaniu zespolu do dwumeczu ze Spartakiem. I mysle, ze w taki sam sposob Moskal potraktuje swinie. |
Bardzo w to watpie.
Jestem przekonany, ze Moskal potraktuje ten mecz priorytetowo. Gorzej, ze zawodnicy moga nie czuc tego priorytetu - wtedy latwo wtopimy. Bo w pierwszej lidze tez trzeba zapierdzielac, samo sie nie wygra. Jak jeden z drugim poczuja sie mocni, bo oni Spartaka rozniesli to bedzie ciezka przeprawa ze sledziami. /Brak pl znakow/ |
Faktem jest że rozegraliśmy mecz i dogrywkę, a to kosztowało trochę zdrowia zespół. Może to być widoczne w drugiej połowie.
|
Trzeba dać odpocząć Rodado i zagrać Zwolińskim od początku. Wszyscy na niego narzekają, ale z każdym kolejnym meczem gra lepiej.
Myślę że wygramy, Arka przyjedzie zesrana... |
żeby nie było tak że Arka odbije sobie zeszłoroczne 1-5 a Sobczak w ramch podziekowań jebnie dwie bramki
|
Może tak być, zmiany są tak czy siak konieczne. Kiedyś musi też odpocząć Rodado, nawet jak sam by non stop grał to w końcu organizm nie wytrzyma.
Remisowo, 1-1. |
Życzeniowo chciałbym wygraną... ale rozum mówi remis.
Mimo to wierzę w 3 punkty :) |
Trzeba dac odpoczac kluczowym zawodnikom.
Czyli Carbo (za niego Sapala), Rodado (od poczatku Zwolinski, w jego miejsce w drugiej polowie Fred), Sukiennicki (za niego Gogol). Za Starzynskiego Baena, a mlodego bym w drugiej wpuscil na 20-30 minut. Moze warto dac odpoczac Jarochowi i sprawdzic Wisniewskiego? Ten mecz nie ma zadnego znaczenia w kontekscie awansu do eklapy, a organizmu nie oszukasz. Kluczowe mecze to te z Belgami i na te spotkania najwazniejsi zawodnicy musza byc fizycznie zregenerowani w 100 proc. |
Lista niezdolnych do gry w czwartek:
Bartosz Talar, Dawid Szot, Jakub Stępak, Kacper Duda, Enis Fazlagić, Igor Sapała, Joseph Colley oraz Jesús Alfaro. Sapała raczej nie zagra. |
Tylko 3 punkty !!
|
wolfy,
to wielkiego wyboru nie ma - Kutwa |
Cytat:
Tak czy siak kołderka dalej bardzo krótka. Coś Igbekeme się długo przeciąga |
Cytat:
Kiakos wiadomo że minimum kilka tygodni nie zagra. Tak naprawdę każdy zdolny do gry na poziomie pierwszoligowym jest teraz na wagę złota. Po cichu liczę że kilku z konieczności wskoczy na wyższy poziom. Zwłaszcza że Młyński i Olejarka zdają się iść w przeciwnym kierunku. |
Cytat:
Z tej listy Alfaro trenuje już 2 tygodnie i na Cercle go dopiszą, a może zalapie się na ławke z Arka. |
Cytat:
|
Czy serio uważacie, że jest sens spinać się w internecie na x postów o to, kto jest głupszy, bo zapomniał o jednym nazwisku na liście kontuzjowanych? Jakie to ma znaczenie? Nie szkoda Wam życia?
|
Bo tu jest walka na rację, a racja nawet w najmniej istotnej sprawie to jednak racja. :).
Po meczu z Trnawą dla wszystkich, którzy w nim wystąpili Arka, to już tylko Arka. Nie mówię tu o lekceważeniu, tylko o pewności siebie w bezpośrednich pojedynkach. |
Przydałaby się to na pewno rotacja obroną, bo bez Kiakosa to non stop będziemy grać Jaroch-Uryga- Biedrzycki-Mikulec. Pomijam formę naszych asów.
Mecz meczowi nie równy, czym dłużej ten męcz będzie trwał, tym trudniej będzie dla nas. |
Cytat:
Łasicki - niby zdrowy, ale stracił około miesiąca treningów, choć był już po okresie przygotowawczym Szot - dopiero wrócił, bez okresu przygotowawczego Skrobanski, Wiśniewski - raczej zbyt wielkiego zaufania u Moskala nie mają, za bardzo odstają @Witalis, w kwestii marnowania życia na forum wszyscy jesteśmy sobie równi. Niemniej to rozrywka jak każda inna. |
Cytat:
Łasicki - Moskal zapowiedział na konferencji że jest w kadrze i będzie chciał z niego korzystać. Szot - poza kadrą, nie wiadomo kiedy będzie gotowy. Jest możliwe że Łasicki zacznie z Arką albo wejdzie z ławki. Stawiam że zmieni Urygę, który gra wszystko od deski do deski. Edit: Alfaro i Sapała niedługo będą brani pod uwagę, ale z Arką jeszcze są poza kadrą. |
Ciężko liczyć na Łasickiego na cały mecz ale być może dostanie 30-45 min, absolutnie trzeba zluzować którego że stoperów. Już jednego zajechaliśmy.
Jarocha rowniez wypada zluzować. Może w końcu jakieś minuty dostanie Wiśniewski? Tak czy siak spodziewam się od początku max 8 tych samych nazwisk w wyjściowej 11 co w meczu ze Spartakiem. |
Konferencja prasowa przed meczem:
https://wislakrakow.com/posts/konfer...d-wisark/10172 Raport medyczny przed #WISARK. Wyłączeni są: Jesus Alfaro, Igor Sapała, Dawid Szot, Bartosz Talar, Enis Fazlagić, Kacper Duda, Jakub Stępak, Joseph Colley i Giannis Kiakos. Cytat:
|
@Katerhop Tak, ale jest różnica między trawieniem czasu na gadaninę, a toksycznym napieprzaniem na siebie.
|
Z tzw. "gorszymi" drużynami, które potencjalnie będą miały o wiele mniejsze posiadanie piłki, warto byłoby postawić jednak na Letkiewicza, jako bramkarza, bo to jednak mniejsze ryzyko niż granie w dziesiątkę Kutwą.
|
tak sie zastanawiam dlaczego ten wloski japonczyk z Arki nie dostal czerwonej po tym jak powiedzial sedziemu, zeby sie jebal?
Co z tego ze powiedzial to po wlosku, liczy sie zniewaga arbitra. Czy za to nie ma czerwonych kartek? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl