
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
Hahaah, oczywiście na moje logiczne argumenty Markusik wyjeżdża mi z hiperbolą reprezentacji Hiszpanii. No co za pacjent. Jak się to ma do tego, że lepiej nam ściągać samych Hiszpanów niż starać się utrzymać sensowny balans
Moskal wypowiedział się dyplomatycznie, tylko taki lawirant i manipulant jak Markus może próbować przekręcić sens jego wypowiedzi. Ale spoko więcej fikołków Ptak by ci nasrał na czoło, a ty byś dalej polemizował, że niekoniecznie jest to kupa
Ostatnio edytowane przez s1mone : 22.08.2024 o godz. 09:58.
|
|
|

|
||||||
|
|