The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 19.08.2024, 21:19
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie Kutwa zaliczył stratę tylko zderzyli się głowami z Kissem tak jak Gogół z Mikulcem w Trnawie, a przeciwnik zabrał piłkę i kopnął na wolne pole.

Kutwa to żółtodziób przypieprzanie się do niego jakby miał być liderem to kretynizm. On się ma uczyć i nie zawalać bramek. Dzisiaj przy pierwszej zawalił, jeszcze pary razy stał jak kołek, ale to nie on był najsłabszy na boisku żeby żale zaczynać od niego. Carbo zanotował piękną asystę przy drugiej, zamiast wypieprzyć to byle gdzie. Każdy popełnia błędy...
I tu się zgadzam.Carbo jak na swoje możliwości zagrał słaby mecz.Nie zamierzam go jednak linczować bo zwykle po takim słabszym meczu szybko wraca na właściwe tory.Pierwsza bramka natomiast na konto Baeny i Mikulca.Hiszpan zamiast wykorzystać swoją szybkość truchtał sobie na środku boiska a Mikulec zamiast ścigać się i spychać napastnika do boku chciał na raz go przepchnąć,być może też w ostatniej chwili zaświeciło mu się czerwone światełko że przy faulu wyleci z boiska.Ogólnie widać było,że chyba przesadziliśmy z tempem w pierwszej połowie.


O Jarzębaku to szkoda nawet strzępić ryja.Sędzia na 5 ligę a nie wiedzieć czemu dalej dostaje takie mecze do prowadzenia.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 19.08.2024, 21:20
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Czyli potwierdzasz, ze jestes debilem.
To raczej ty potwierdzasz, że jesteś debilem w dodatku niedouczonym...


krysztal napisał(a):Wyświetl post
O Jarzębaku to szkoda nawet strzępić ryja.Sędzia na 5 ligę a nie wiedzieć czemu dalej dostaje takie mecze do prowadzenia.
Zdjęcie które wrzucił Jaro tłumaczy dlaczego. To jest zadaniowiec.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 19.08.2024 o godz. 21:24.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 19.08.2024, 21:22
To doedukuj mnie co znaczy przenosnia "zderzyc sie glowami". Jakies zrodlo?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 19.08.2024, 21:35
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
To doedukuj mnie co znaczy przenosnia "zderzyc sie glowami". Jakies zrodlo?
Już tłumaczyłem boiska piłkarskie od A klasy w górę. A znaczy tyle co pójść we dwóch do jednej piłki, w efekcie albo jest zderzenie rzeczywiście, albo to co miało miejsce dzisiaj czyli obaj idą i nagle obaj się zatrzymują, a przeciwnik zgarnia piłkę, to samo było w Trnawie między Mikulcem i Gogółem. Więc przestań dupę zawracać, bo się ośmieszasz...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 19.08.2024, 21:36
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem, że nie zawiedziesz
W sumie to zmienił temat na sędziów a nie bronił Biedrzyckiego. ;-)
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 19.08.2024, 21:39
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Już tłumaczyłem boiska piłkarskie od A klasy w górę. A znaczy tyle co pójść we dwóch do jednej piłki, w efekcie albo jest zderzenie rzeczywiście, albo to co miało miejsce dzisiaj czyli obaj idą i nagle obaj się zatrzymują, a przeciwnik zgarnia piłkę, to samo było w Trnawie między Mikulcem i Gogółem. Więc przestań dupę zawracać, bo się ośmieszasz...
Prosilem o zrodlo, a nie Twoje fantazje.
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 19.08.2024, 21:40
Możemy napie%## na słabego sędziego na to,że było drukowane itd.ale To jest kolejny z tysiacpiecset ....a odcinków,w którym nie dowozimy meczu,który przy 2:0 byl spokojnie do dogrania do końca bez odpierdalania żadnych numerów.. gratulacje dla biedrzyckiego ,gratulacje dla mega chuysgs obrony,Jaroch od 35 minuty nie mial już sil na boku biegać był ciągle objezdzany ciągle spozniony ,był ciągle zbyt daleko od skrzydłowego arki,zero doskoku , nie.dalo się na niego patrzec. Bocznego obrońcę i środkowego trzeba na już.przód jaki jest wystarczy..chociaż czasami jak widzę,któraś z rzędu nie wykorzystana fajna sytuacje to sobie myślę,że tylko rodado potrafi bez kombinowania przy.......ić w róg i trafić do siatki...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 19.08.2024, 21:48
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Prosilem o zrodlo, a nie Twoje fantazje.
Prosiłeś? Zwyzywałeś mnie od debili więc kończę dyskusje, bo to jak grochem o ścianę...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 19.08.2024, 21:51
"Jestes debilem" to byla przenosnia debilu:(
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 19.08.2024, 21:54
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
"Jestes debilem" to byla przenosnia debilu:(
Już raz dowiodłeś swojego poziomu, nie musisz się powtarzać...

Prosiłem...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 19.08.2024, 21:57
Ta dyskusja "nie mieści mi się w głowie".



https://www.bryk.pl/slowniki/slownik...ch/68205-glowa
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 19.08.2024, 22:01
Mi tez nie dlatego lamie sobie glowe nad tym co Drozd mial w glowie piszac, ze zderzyc sie glowami to jakas przenosnia
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 19.08.2024, 22:03
Są takie rzeczy na niebie i na ziemi, o których się nawet nie śniło waszym fizjologom

Określenie "zderzyć się głowami" najwyraźniej do nich należy...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 19.08.2024, 22:06
Ale przecież to nie pierwsze słowo wymyślone na nowo przez Drozda.

Wcześniej miał swoją unikalną definicję zapieprzania.


Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 19.08.2024, 22:08
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Ta dyskusja "nie mieści mi się w głowie".



https://www.bryk.pl/slowniki/slownik...ch/68205-glowa
"nie mieści mi się w głowie" to też jakaś przenośnia czy faktycznie Ci głowa pęka?
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 19.08.2024, 22:14
Głowa ok, dzięki, ale wydrukowałem całą stronę postów Drozda i Wieśniaka, wciskam papier do ucha, nie chce się zmieścić.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 19.08.2024, 22:16
Drozd to ma łeb tzn głowę na karku.
Całe to uniwersum Zaskrońca to jest parodia człowieka myślącego
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 20.08.2024, 01:14
Wiadomo, że klakierzy Zaskrońca, opłacani przez hiszpańskich alfonsów będą ujadać, ale faktem jest, że to wy doprowadziliście Wisłę do najgorszego miejsca w historii ligowej.

Alfonsa z Kostaryki nie ma i nie będzie, śmieciarza - handlarza Kikusia Galactico nie ma i nie będzie, tych wszystkich gwiazdorów z pastwisk hiszpańskich już prawie nie ma (zostali Baena i Alfaro) i mam nadzieję, że nie będzie.

Padalec pod presją po zmarnowaniu pół roku zatrudnił wreszcie trenera.

Zamknijcie się.

Dajcie pracować Moskalowi, to trener zgody i stabilizacji, który naprawi Wisłę po hiszpańskim burdelu.

Zamknijcie mordy i dajcie spokój Moskalowi.

Lepiej pilnujcie Zaskrońca, aby w końcu opamiętał się.

Kazimierz Moskal - 1906% poparcia.

Jeżeli Moskalowi nie wyjdzie, to aż strach pomyśleć, co Wodzowi z Hańczowej wpadnie do głowy.

Może więzień z Guantanamo na trenera Wisły?

Po alfonsie z Kostaryki wszystko jest możliwe.

Jeszcze raz,

Zamknijcie mordy i dajcie spokój Moskalowi.

Jeszcze raz,

Kazimierz Moskal - 1906% poparcia.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 20.08.2024 o godz. 01:25.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 20.08.2024, 05:03
As napisał(a):Wyświetl post
W sumie to zmienił temat na sędziów a nie bronił Biedrzyckiego. ;-)
Czyli klasyczna postawa tej frakcji.
Markusika jak spytasz o błąd Hiszpana to też walnie ci elaborat na inny temat np. Jak to źli Polacy robią błędy
Ostatnio edytowane przez Jagul : 20.08.2024 o godz. 05:23.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 20.08.2024, 05:27
LIga wg BIedrzyckiego
1. Polonia - czerwona kartka
2. Znicz pauzuje za czerwona
3. Ruch zolta kartka
4. Arka dwie zolte i czerwona


4 mecze:: 3 zolte,+ 2 czerwone
Udany transfer
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 20.08.2024, 06:12
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież to nie pierwsze słowo wymyślone na nowo przez Drozda.

Wcześniej miał swoją unikalną definicję zapieprzania.


Drozd tylko w tym miesiącu wykazał się już jako nefrolog, ortopeda i językoznawca.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 20.08.2024, 06:29
bódyń napisał(a):Wyświetl post
LIga wg BIedrzyckiego
1. Polonia - czerwona kartka
2. Znicz pauzuje za czerwona
3. Ruch zolta kartka
4. Arka dwie zolte i czerwona


4 mecze:: 3 zolte,+ 2 czerwone
Udany transfer
Trzeba też oddać, że wszystkie te kartki to wynik wysoko ustawionej linii obrony, do której ten klocek się nie nadaje.
Serio dziwi mnie, że Moskal usilnie próbuje tak grać mimo takiego potencjału ludzkiego.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 20.08.2024, 06:49
Dajcie jeszcze pograć Biedrzyckiemu. Wg mnie powoli sie wyrobi i bedzie jednym z lepszych naszych obronców

Szkoda 2 punktów - ale jak sie nie dobija przeciwnika...

btw
Czemu nie było czerwonej kartki dla obrońcy arki? O co tam chodziło?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 20.08.2024, 06:51
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Czyli klasyczna postawa tej frakcji.
Markusika jak spytasz o błąd Hiszpana to też walnie ci elaborat na inny temat np. Jak to źli Polacy robią błędy
Ja się w żadne frakcje nie bawię, większość tych, którzy używają wulgarnych argumentów ad personam i tak mam ignorowanych więc tego bełkotu na szczęście nie widzę.

Dla mnie nie ma znaczenia skąd jest chłop, albo jest dobry albo chujowy. Nie ma co szukać drugiego dna.
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 20.08.2024, 06:54
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dajcie jeszcze pograć Biedrzyckiemu. Wg mnie powoli sie wyrobi i bedzie jednym z lepszych naszych obronców

Szkoda 2 punktów - ale jak sie nie dobija przeciwnika...

btw
Czemu nie było czerwonej kartki dla obrońcy arki? O co tam chodziło?
Pytanie jest raczej dlaczego nie było czerwonej dla tego Włocha z Arki jak powiedział do sędziego “vaffanculo!” i pokazywał obraźliwe gesty. Przecież gdyby powiedział do sędziego po polsku “pierdoI się!” to by automatu wyleciał.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 20.08.2024, 06:59
bódyń napisał(a):Wyświetl post
LIga wg BIedrzyckiego
1. Polonia - czerwona kartka
2. Znicz pauzuje za czerwona
3. Ruch zolta kartka
4. Arka dwie zolte i czerwona


4 mecze:: 3 zolte,+ 2 czerwone
Udany transfer
Nic czego Biedrzycki wcześniej nie robił.Debilny transfer i tyle.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 20.08.2024, 07:02
U buka mógłby się pojawić zakład: czy Biedrzycki przekroczy np. 8 czerwonych kartek w tym sezonie
Dobrze zaczął.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 20.08.2024, 07:03
As napisał(a):Wyświetl post
Pytanie jest raczej dlaczego nie było czerwonej dla tego Włocha z Arki jak powiedział do sędziego “vaffanculo!” i pokazywał obraźliwe gesty. Przecież gdyby powiedział do sędziego po polsku “pierdoI się!” to by automatu wyleciał.
Polscy sędziowie po pijaku przechadzają się ze znakami drogowymi pod pachą po mieście a Ty byś chciał żeby kilka języków znali.Angielski na jakimś mega podstawowym poziomie to max co maja w głowie
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 20.08.2024, 07:07
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Nic czego Biedrzycki wcześniej nie robił.Debilny transfer i tyle.
Transfer którego bardzo chciał trener Moskal. Teraz chce Polaka z Kotwicy. A na prawej obronie i lewej będą grać etatowi obrońcy Resovii, która zleciała do 2 ligi. Ci zawodnicy w życiu nie grali wysokim pressingiem.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 20.08.2024, 07:15
Mamy bardzo napięty terminarz, gra co 3 dni, a Moskal decyduje, że na mecz od początku wychodzimy praktycznie w 10.
Tak, mam oczywiście na myśli Kutwe, do którego reszta drużyny boi się podawać piłkę (i słusznie, bo on jedyne co potrafi to ją stracić).

Jak wychodzimy z tym pozorantem w składzie, to cała reszta musi tak zapierniczac, że po 45 minutach są zajechani jak koń po westernie. Dla mnie to jest absolutnie niezrozumiałe. Od kilku meczów się Kutwie przyglądam i nie pamiętam takiej miernoty w środku pola (nawet Pawłowski który miał trudności z celnym zagraniem na 5 metrów przynajmniej coś biega, a ten nasz nowy wonderkid to tylko sobie truchta na tych usztywnianych nogach).

Coś absolutnie niezrozumiałego.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:57.