
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#61
|
|
Kutwa był tym, który zaliczył stratę i potem nie zablokował podania, przy bramce na 2:1...
![]()
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#62
|
|
Klasyczne zagranie Drozda.
Nie napisze, że Kutwa zagrał słabo tylko będzie szukał kogoś słabszego ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#63
|
|
Heh - Mielcarski i Borek mileli niezly mindfuck z ta czerwona kartka.
Rzeczywiscie takie sa durnowate te przepisy teraz? |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#64
|
|
Nie chodzi o skład a o drużynę. Js ją od kilku spotkań widzę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#65
|
|
Bo Sukiennicki jak na razie pokazał że umie grać w piłkę czego o Kutwie powiedzieć (z całym szacunekim bo może coś z niego będzie) nie można.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#66
|
|
To jest właśnie obecne "DNA Wisły", te wszystkie pucharowe mecze to po prostu anomalia, tak naprawdę to ciężko to coś nazwać w ogóle "drużyną". W piłkę grają tylko Carbo i Rodado, a reszta biega bez ładu po boisku, jeżeli w ogóle biega, bo np. taki Kutwa sprawia, że Sapała wygląda jak Usain Bolt.
Biedrzycki - w sumie nie ma co się nad nim pastwić. Koleś jest po prostu nie dość, że drewnem, to w dodatku debilem. Jaroch - niewyobrażalnie cienki. Gówniany w obronie, mega-gówniany z przodu i ultra-gówniany w wyprowadzaniu piłki. Uryga - do teraz nie wiem, dlaczego ten typ nosi opaskę kapitańską, a nie Rodado. Do darcia mordy pierwszy, ale kolejna bramka oczywiście zawalona. Fizycznie oldboy, mentalnie dziecko. Kutwa - gdyby nie było przepisu o młodym, to nie wiem czy łapałby się na ławkę w drużynie upośledzonych U-21 w piątej lidze specjalnej Tadżykistanu. Niemiłosierna s.......ina piłkarska. Starzyński - mecz życia z Trnavą, teraz znowu nie istniał. Sytuacja z faulem to była jakaś paranoja sędziowska, wiadomo, ale Piotruś też nie musiał przyaktorzyć i mógł po prostu pobiec i skończyć akcję. Ale tu trzeba mieć jaja, jak Rodado, a nie meszek pod nosem. Kazio " Na 2 Lata" Moskal - graj sobie dalej wysoko Biedrzyckim i Urygą, zostawiaj z tyłu tylko Mikulca przy SFG, wystawiaj Kutwę, to te 2 lata skończą się max w listopadzie. Nie ma się wpływu na wszystko, ale zdecydowanie da się minimalizować ryzyko błędów. ALE NIE, gramy wysoko dwoma kołkami, bo tak. Gdyby nie Angel, to ta "drużyna" byłaby lana przez 3/4 tej ligi i byłaby obsranina do końca czy uda się przeskoczyć Stalową Wolę i Siedlce. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#67
|
|
Mam nadzieje ze Biedrzycki nie sprzeda zadnej koszulki w sklepiku. I wlasnie rozpoczal gre o pokazanie sie swojemu przyszlemu pracodawcy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#68
|
Kutwa to żółtodziób przypieprzanie się do niego jakby miał być liderem to kretynizm. On się ma uczyć i nie zawalać bramek. Dzisiaj przy pierwszej zawalił, jeszcze pary razy stał jak kołek, ale to nie on był najsłabszy na boisku żeby żale zaczynać od niego. Carbo zanotował piękną asystę przy drugiej, zamiast wypieprzyć to byle gdzie. Każdy popełnia błędy... ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#69
|
|
W sumie rację kolega napisał wczesniej: Bez Rodado leją nas wszyscy....
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#70
|
|
Po 4 spotkaniach mamy identyczny start punktowy jak w poprzednim sezonie. Żeby było lepiej niż rok temu to "wystarczy" już tylko urwać punkt Miedzi lub Kotwicy.
Generalnie to przez całą 1 połowie było czuć że te wszystkie sytuacje się po prostu zemszczą. Czerwone kartki itd to tylko konsekwencją tego że nie zamykamy meczu kiedy możemy to zrobić. Będzie dobrze, ale po odpadnięciu z pucharów chwilę minie az się odkręcimy. Będzie desperacka pogon za czołówka... PS. Jarzębak powinien mieć bana na sędziowanie naszych spotkan już dawno |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#71
|
He? Gdzie tu ktos sie z kims glowa zderzyl? O czym Ty piszesz? ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#72
|
|
Kupili słabiutkich piłkarskich obrońców, to nic dziwnego, że cała gra defensywna od wielu już meczów wygląda adekwatnie słabo.
Ale tak to jest, jak podstawowym kryterium ocenienia i sprowadzenia zawodników jest tym razem to, aby przynajmniej kilku miało polski paszport i pierwszoligową przeszłość, bo ktoś sobie wymyślił, że znajomość pierwszej ligi coś zapewnia ![]() Efekty widzimy. Współczuję Moskalowi, że z takiego materiału musi próbować tworzyć drużynę mającą również skutecznie się bronić. Niestety, nie może on przeskoczyć ograniczeń jakości swoich piłkarzy. I tak sobie radzi nad wyraz dobrze. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#73
|
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#74
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#75
|
|
Markus gry trenerem jest Rude, a w klubie jest prawie 10 Hiszpanów - dobrze grajom chłopaki, dobrze robiom
Markus gdy trenerem jest Moskal a w klubie zostało 4 Hiszpanów, na boisku jest obecnie większość Polaków - źle, źle, źle, wszystko źle, nawet szyny były złe. Złoty człowiek ten markus, taki aż za bardzo obiektywny. Wyniki jak za Rude, gra lepsza niż za Rude. Wtedy chwalił, teraz gani. Wtedy się jarał każdym szrotem, czy to Eneko czy Omranim, teraz mu już na starcie nie pasuje połowa graczy xd ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Member
Od: 04.2024
Offline |
#76
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#77
|
James podpisany, Kutwa odpocznie. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#78
|
|
Było meczycho, a sędzia jest dziadem, bo Arka w przewadze jednego zawodnika to powinna grać tylko 5 minut.
Gramy dużo lepiej niż za wuefisty teoretyka Rudego, niewiele brakowało aby na rozkładówce Ruch, Spartak, Arka zrobić 3 zwycięstwa. Tylko niestety brakuje niesymetrycznego ustawienia i recyrkulacji piłki, żeby Markusik mógł Wisłę Moskala pochwalić. Bardzo mi się podoba gra Wisły Moskala. Przede wszystkim mamy styl, tworzymy multum sytuacji. Świetnie się ogląda nasze mecze, już się nie mogę doczekać kolejnego. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#79
|
Baena to jeździec bez głowy, a Carbo miał dzisiaj najsłabszy mecz w Wiśle. Już w pierwszej połowie Marc grał na zwolnionych obrotach, tracił piłki w pojedynkach jeden na jeden, nie potrafił odpowiednio szybko reagować na sytuacje stykowe, wyciągał nogę w kierunku toczącej się obok niego piłki z takim lagiem, jakby nie spał ostatnią noc. Podejrzewam, że nie odpoczął dobrze po meczu pucharowym. Szczytem lenistwa był jego strzał z pola karnego, który ledwo dotoczył się do bramkarza ![]() Potem powtarzał to wszystko w drugiej części gry - był wolny, agresywny tylko wtedy, gdy był przylepiony do rywala, ale gdy do piłki było choć kilka kroków poruszał się jak miś koala - dostojnie, bez pośpiechu, tracąc, co się dało tracić. Owszem, miał kilka świetnych podań (chyba miał asystę do Rodado?) i kilka (naprawdę kilka) dobrych odbiorów, co niewątpliwie statystyki pokażą Ale to co odwalił w naszym polu karnym przy drugiej bramce dla arki świetnie podsumowało jego ciężkość, nieruchawość, spóźnienie do piłek - nie wybił piłki, którą miał pod nogami po grze w bilard atakujących arki i naszych obrońców, za to zrobił to rywal zdobywając gola. Żeby nie było - dla mnie to żaden powód do satysfakcji - kolejny raz widać czego brakuje w składzie - kiedy najlepszy nasz środkowy pomocnik nie gra, i my nie gramy , nie potrafimy zorganizować gry w środku i tracimy przewagę zrobioną przez Rodado z pomocą skrzydeł. Tak, wiem, że zaraz pójdzie cała wiązka i litania wszystkich Hiszpanów, ktorzy w Polsce się sprawdzili. Nie neguję. Twierdzę tylko, że to nie był dzień Carbo. Wielka szkoda, ale niekt nie może grac na 100% we wszystkich meczach sezonu.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 19.08.2024 o godz. 20:46.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Online |
#80
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#81
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#82
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#83
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#84
|
"zderzyć głowami" to taka przenośnia. Taka jak "kopnąć się w czoło" nie trzeba się kopnąć w czoło, żeby się kopnąć w czoło. ![]() Dwóch naszych miało bliżej do piłki, ale przez to, że jeden patrzył na drugiego piłkę przejął przeciwnik, który do piłki miał najdalej. Teraz bez przenośni. Przez niedecydowanie Kutwy i Kissa poszła kontra. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#85
|
|
I co znaczy ta przenosnia, bo przyznam, ze pierwszy raz spotykam sie z nia w jezyku polskim. Wrzuc jakis odnosnik.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#86
|
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#87
|
|
Jak to mówi drozd, gdyby nie zapierniczali to by się nie zderzyli głowami. Także nie zawsze metoda zapierniczania się sprawdza!
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#88
|
![]() Zagraliśmy dobry mecz i zostaliśmy kolejny raz przekręceni przez sędziego, a tłumaczenia dlaczego nie było czerwonej to już istny Mrożek. Uwaga. Sędzia nie mógł dać czerwonej kartki bo zastosował przywilej korzyści .Królewski elegancko Jarzębaka podsumował ![]() ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#89
|
|
Czyli potwierdzasz, ze jestes debilem.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#90
|
Moskal nie potrafi ustawić inaczej drużyny (juz ontym wczesniej pisalem) bedziemy grać wysoko obroncami. Tak jak za Sobolewskiego tracilismy po SFG tak za Moskala i Rude tracimy i bedziemy tracic wlasnie takie bramki jak dziś bo mamy wozy z weglem w obronie. Jedyna nadzieja ze stracimy 2 ale strzelimy 5 ![]() ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|