The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 19.08.2024, 18:56
Kutwie odcina prąd, jak dostaje piłkę. Zepsuł większość podań do przodu, plusik za sytuację ze skasowaniem podania w polu karnym.

Uryga ładnie w 4. minucie wrzucił na konia Cziczkana, niewiele brakło, żeby było bezpośrednie czerwo.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 19.08.2024, 19:30
Hahahahahahahaha

WYTRZYMALI JEDEN MECZ BEZ CZERWAA

BIEDRZYCKI CO ZA SERIA XDDDDD
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 19.08.2024, 19:31
na .... Biedrzycki to zrobil?

Co to ....a jest? Wez chlopa na klate, popchnij go delikatnie jak przyjmuje zeby mu odskoczyla.

Pojebalo go zeby chlopa rekami do parteru sprowadzac?

No do ....y nedzy.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 19.08.2024, 19:33
Drozd na pewno nam wyjaśni, że to nie wina Biedrzyckiego.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 19.08.2024, 19:47
Koniec z pucharami, zapierdalac w lidze.
Biedrzycki wypierdalaj krecic kukurydze do niecieczy bo gra w Wisle to poza twoimi mozliwosciami
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 19.08.2024, 19:57
Biedrzycki jest skończonym debilem
Zresztą wyraz jego twarzy jak schodził z boisku o tym świadczył
A i sędzia chvj
Mecz, szczególnie w pierwszej połowie bardzo dobry
Można było schodzić do przerwy z 3:0 o by było po temacie
Niestety ale jedna osoba strzelająca gole to trochę mało
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 19.08.2024, 19:58
Od 60 minuty nasi totalnie opadli z sił, jak ktoś miał wątpliwości, czy nasi profesjonalni piłkarze są w stanie grać mecze co 3 dni, to dziś dostał odpowiedź.

Biedrzycki to jest jakieś nieporozumienie, dawno tak głupiego piłkarza nie widziałem (no może poza debiutanckim odpałem Kissa).

Kutwa musi zostać jak najszybciej odesłany na STAŁE do rezerw. On nawet biega jak piłkarz wybrakowany.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 19.08.2024, 19:59
Biedrzycki klap klap.
O Arka strzelila bramke po wrzutce za plecy naszych klap klap.

Sedzia .....
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 19.08.2024, 19:59
Ja nie wiem kto tego Biedrzyckiego wymyslil, ani on jakis dobry jest ani inteligentny.
Pierwsza czerwona kartke dostal bo zapomnial pokryc napastnika a teraz bo totalnie bez potrzeby zapasniczym chwytem powalil przeciwnika na ziemie.

Typ jest slaby i dodatkowo glupi.

nie mowie, ze porazka przez niego ale to co typ odpierdala to nawet na orliku nie ma. Naprawde przedziwny przypadek.

*Oczywiście nie porażka tylko strata punktów.
Ostatnio edytowane przez As : 19.08.2024 o godz. 20:02.
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 19.08.2024, 19:59
Nie możemy grać Biedrzycki-Uryga. Jeśli już jesteśmy na nich skazani, niech jeden gra, a drugi będzie zmiennikiem. Potrzebujemy tego jednego obrońcy, inaczej walka o awans zostanie odpuszczona na starcie.



Podobnie brakuje nam kogoś do środka. Kutwa sobie dziś nie poradził. Kiss kolejny mecz slabo.


Czerwonej kartki Biedrzyckiego, błędów sędziego, zmarnowanej szansy na 3 punkty szkoda komentować.
Niemniej gdyby nie Rodado, nie mielibyśmy podejścia w tym meczu. Cieszmy się, że go mamy, postarajmy się zamaskować inne braki.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 19.08.2024, 20:00
Jarzebak ty śmieciu.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 19.08.2024, 20:00
Rodado moze i sam tylko strzela bramki, ale mamy w zespole takiego debila co wylapuje 2 czerwona w swoim 3 meczu ligowym i niweczy wysilek calego zespolu. Jak nazwa to jak nie sabotaz? Na .... tu przyszedl?
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 19.08.2024, 20:01
Tak jakby ktoś miał nadzieję (PORAZ KOLEJNY) że dobry mecz pucharowy cokolwiek znaczy XDD

Ehh dobrze nie być już naiwniakiem w tym sezonie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 19.08.2024, 20:01
Biedrzycki OQ 1000.
Sędzia złodziej.
Rodado - absolutnie ponad tą ligę, geniusz. Miał pòł sytuacji i dwa gole z tego strzelił.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 19.08.2024, 20:01
Wychodzimy na mecz w 10, kończymy w 9. Natomiast od 60 minuty praktycznie nie istnieliśmy. Pomijając pracę sędziego wynik mimo wszystko sprawiedliwy. Powoli trzeba się oswajać, że ekstraklasy po tym sezonie raczej nie będzie.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 19.08.2024, 20:04
thechris napisał(a):Wyświetl post
Wychodzimy na mecz w 10, kończymy w 9. Natomiast od 60 minuty praktycznie nie istnieliśmy. Pomijając pracę sędziego wynik mimo wszystko sprawiedliwy. Powoli trzeba się oswajać, że ekstraklasy po tym sezonie raczej nie będzie.
No po 4 kolekcjach możesz śmiało obstawiać brak awansu
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 19.08.2024, 20:05
Optymista:
Cud i sukces z Tranavą.

Pokonanie mocny Ruch
Remis z mocną Arką grając w 10



Pesymista (realista):
Cudem wygraliśmy z cienkim Spartakiem dopiero w karych - bycie frajerem blisko jakby leszcz z Trnawy strzelił karnego

Ruch jest słabiutki

Prowadzimy 2-0 z Arką wiele okazji i nie wygrywamy meczu


Ps Mikulec w obronie to plus dla przeciwników. Gość nie umie bronić o reszcie naszych obronców nie wspomnę - parodia
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 19.08.2024, 20:06
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Drozd na pewno nam wyjaśni, że to nie wina Biedrzyckiego.
Takich fauli za który Biedrzycki dostał dwie żółte to Arka miała 15. To, że za złapanie za szyję Starzyńskiego Arka nie dostała czerwonej wyjaśnia nastawienie sędziego.

Więc za przeproszeniem przestań bredzić dziadowski płaczku. Tylko się ciesz bo nie wygraliśmy...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 19.08.2024, 20:10
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
No po 4 kolekcjach możesz śmiało obstawiać brak awansu
Tak bo nie mamy składu na długoterminową kampanię tylko co najwyżej na pojedyńcze zrywy jak domowy mecz ze Spartakiem. Skład nie jest lepszy niż sezon temu, w którym skończyło się 10 miejscem i nie zanosi się na jego wzmocnienie.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 19.08.2024, 20:10
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Biedrzycki klap klap.
O Arka strzelila bramke po wrzutce za plecy naszych klap klap.

Sedzia .....
Ci co tak rozpaczliwie chcieli więcej Polaków w kadrze Wisły, mogą w pierwszej kolejności znów pogratulować występu Biedrzyckiemu.

No ale niektórzy wolą, abyśmy stawiali na takich zawodników, bo dla nich Hiszpanie tacy jak Rodado to "zwykłe ogóry".

A potem się dziwią, że jest to, co jest.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 19.08.2024, 20:11
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Takich fauli za który Biedrzycki dostał dwie żółte to Arka miała 15. To, że za złapanie za szyję Starzyńskiego Arka nie dostała czerwonej wyjaśnia nastawienie sędziego.

Więc za przeproszeniem przestań bredzić dziadowski płaczku. Tylko się ciesz bo nie wygraliśmy...
Wiedziałem, że nie zawiedziesz
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 19.08.2024, 20:12
Nie no, najważniejsze że zachowujemy odpowiedni stosunek Polaków do obcokrajowców dzięki takim piłkarzom jak Biedrzycki.
Szkoda że nie robimy testów IQ przed podpisaniem kontraktu...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 19.08.2024, 20:12
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem, że nie zawiedziesz
Nie wszyscy są niewidomi ...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 19.08.2024, 20:19
U nas bez zmian.

Obrona to gówno.
Pomoc jakoś tam sobie radzi (nie Kutwa ciebie w to nie wliczam)
i Rodado z przodu jako One Man Army.

Po takim wyczerpującym meczu w czwartek zagraliśmy naprawdę całkiem przyzwoicie i byłyby pewnie 3 punkty gdyby znowu nie czarodziej na obronie. Ja rozumiem że to nie jest komfortowa sytuacja być wolnym jak wóz z węglem, wychodzić wysoko bo gramy atakiem pozycyjnym a przeciwnik ma z przodu szybkich graczy no ale ku rwa. Druga czerwona kartka z powodu złego ustawienia w odstępie paru meczów. W następnym meczu znowu czerwo będzie.

PS piękna pogoń Mikulca.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 19.08.2024, 20:20
Faul Biedrzyckiego ewidentny i biorac pod uwage kogo faulował - niestety konieczny...
Natomiast to co sedzia zrobił przy faulu na Starzynskim to jakiś żart.
A tłumaczenie ze studia, że zastosował przywilej i nie mógł wrócić do sytuacji to jakiś absurd.
Zresztą VAR orzekł czerwoną, bo inaczej by przeciez nie interweniował...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 19.08.2024, 20:21
Myślę, że Moskal wyciąga z tego składu maksa. Pytania są dwa, czy ta kadra się wzmocni transferami albo wróca kontuzjowani, inni się nie kontuzjują i bedzie kolejna jakość na boisku? Ewentualnie czy ta okrojona kadra i wymęczona kadra długo da rade grać na takim poziomie?

Mamy osłabienia albo braki na większości pozycji, jesteśmy skazani na Rodado czy Carbo bo nie ma ich absolutnie kto zmienić, musimy grać Kutwami czy Mikulcami i Biedrzyckimi bo nie ma już innych, a mimo to dajemy dobre mecze.

I to jest niewątpliwie plus dla Moskala i Wisły. Minus jest taki czy to będzie długo trwać i to, że mecze są albo przepychane jak z Ruchem, albo jednak finalnie dajemy dupy jak dzisiaj lub ze Zniczem. Także to wszytko, z tą osłabioną kadrą balansuje na granicy sukcesu ale i szybkiej porażki - tak jak w LK blamaż z Rapidem kontra super mecz z Trnavą.
Wszystko na styk, jak im psycha siądzie to będzie to co za Rudego czy Sobola, czyli nie dość, ze brak wyników to i granie piachu.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 19.08.2024, 20:21
Kutwa był dzisiaj dwa razy lepszy niż Sukiennicki...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 19.08.2024, 20:23
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kutwa był dzisiaj dwa razy lepszy niż Sukiennicki...
To tylko świadczy o Sukiennickim..
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 19.08.2024, 20:24
1. Kutwa,wolny, biega a w zasadzie przemieszcza się na prostych nogach, zero jakiejś ikry, zadziornosci, mógłby brać przykład z Sukiennickiego, który szarpie, walczy. 1 bramka dla Arki na konto Kutwy wg mnie.
2. Pierwsza kartka dla Biedrzyckiego przez Kissa, który go wjebał na minę, ale drugiej kartki, mógł całkowicie uniknąć. Ten typ jest tragiczny, mam nadzieję, że Łasicki go posadzi na ławce
3. Kiss, chłop który w prostej sytuacji albo ważnym momencie się wy*ierdoli, poda do rywala lub sam straci piłkę, tak irytującego piłkarza to dawno nie widziałem...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 19.08.2024, 20:25
Mixu napisał(a):Wyświetl post
To tylko świadczy o Sukiennickim..
Więc dlaczego czepiasz się Kutwy a nie Sukiennickiego? Taka moda?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:17.