The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.08.2024, 16:24. 5. kolejka, Wisła Kraków - Arka Gdynia, 19 sierpnia 2024, 19:00
Nadchodząca kolejka




Aktualna tabela




Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 16.08.2024, 16:35
Ciekawy kurs na remis ^^

Zobaczymy jak nasi będą wyglądać fizycznie po dogrywce ze Spartakiem.

Jeśli poziom zaangażowania będzie taki sam, jak we wczorajszym meczu, to o wynik jestem spokojny.

2-1 Rodado Baena

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 16.08.2024, 21:27
Jeśli potrafiliśmy tak wyglądać 3 dni po Ruchu, to 4 po Trnavie też będziemy wyglądać dobrze. Będzie tez sporo rotacji.

Spodziewam się składu:

Cziczkan - Jaroch, Uryga, Biedrzycki, Mikulec - Baena, Carbo, Kutwa, Sukiennicki, Kiss - Rodado

Mecz z gatunku takich w którzy może paść każdy wynik. Nawet nie chcę obstawiać, oby zagrali z taką werwą jak w czwartek.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.08.2024, 22:12
Jeżeli Trener Moskal ogarnie mental to Arka wyjedzie bez punktu.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 16.08.2024, 23:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli potrafiliśmy tak wyglądać 3 dni po Ruchu, to 4 po Trnavie też będziemy wyglądać dobrze. Będzie tez sporo rotacji.

Spodziewam się składu:

Cziczkan - Jaroch, Uryga, Biedrzycki, Mikulec - Baena, Carbo, Kutwa, Sukiennicki, Kiss - Rodado

Mecz z gatunku takich w którzy może paść każdy wynik. Nawet nie chcę obstawiać, oby zagrali z taką werwą jak w czwartek.
Myślę że Gogół za Sukiennickiego, bo grał dużo mniej. Moskal wspominał też o rotowaniu Łasickim, ale nie wiem czy już i czy od pierwszej minuty. Być może pogra też Młyński.

Gramy co trzy dni, trzeba rotować.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 17.08.2024, 01:19
Z uwagi na mozliwosci w pucharach to dla mnie wynik tego meczu jest bez znaczenia.

Mam wrazenie, ze dotychczasowe mecze ligowe sluzyly przede wszystkim przygotowaniu zespolu do dwumeczu ze Spartakiem.
I mysle, ze w taki sam sposob Moskal potraktuje swinie.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.08.2024, 08:08
Bardzo w to watpie.

Jestem przekonany, ze Moskal potraktuje ten mecz priorytetowo.

Gorzej, ze zawodnicy moga nie czuc tego priorytetu - wtedy latwo wtopimy.

Bo w pierwszej lidze tez trzeba zapierdzielac, samo sie nie wygra.

Jak jeden z drugim poczuja sie mocni, bo oni Spartaka rozniesli to bedzie ciezka przeprawa ze sledziami.

/Brak pl znakow/
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 17.08.2024, 09:13
Faktem jest że rozegraliśmy mecz i dogrywkę, a to kosztowało trochę zdrowia zespół. Może to być widoczne w drugiej połowie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 17.08.2024, 09:29
Trzeba dać odpocząć Rodado i zagrać Zwolińskim od początku. Wszyscy na niego narzekają, ale z każdym kolejnym meczem gra lepiej.

Myślę że wygramy, Arka przyjedzie zesrana...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
alexx6
Senior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.08.2024, 10:17
żeby nie było tak że Arka odbije sobie zeszłoroczne 1-5 a Sobczak w ramch podziekowań jebnie dwie bramki
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.08.2024, 10:18
Może tak być, zmiany są tak czy siak konieczne. Kiedyś musi też odpocząć Rodado, nawet jak sam by non stop grał to w końcu organizm nie wytrzyma.


Remisowo, 1-1.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 17.08.2024, 11:07
Życzeniowo chciałbym wygraną... ale rozum mówi remis.

Mimo to wierzę w 3 punkty
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.08.2024, 11:40
Trzeba dac odpoczac kluczowym zawodnikom.

Czyli Carbo (za niego Sapala), Rodado (od poczatku Zwolinski, w jego miejsce w drugiej polowie Fred), Sukiennicki (za niego Gogol). Za Starzynskiego Baena, a mlodego bym w drugiej wpuscil na 20-30 minut. Moze warto dac odpoczac Jarochowi i sprawdzic Wisniewskiego?



Ten mecz nie ma zadnego znaczenia w kontekscie awansu do eklapy, a organizmu nie oszukasz. Kluczowe mecze to te z Belgami i na te spotkania najwazniejsi zawodnicy musza byc fizycznie zregenerowani w 100 proc.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 17.08.2024, 12:07
Lista niezdolnych do gry w czwartek:
Bartosz Talar, Dawid Szot, Jakub Stępak, Kacper Duda, Enis Fazlagić, Igor Sapała, Joseph Colley oraz Jesús Alfaro.
Sapała raczej nie zagra.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 17.08.2024, 18:33
Tylko 3 punkty !!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 17.08.2024, 19:23
wolfy,

to wielkiego wyboru nie ma - Kutwa
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 17.08.2024, 20:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Lista niezdolnych do gry w czwartek:
Bartosz Talar, Dawid Szot, Jakub Stępak, Kacper Duda, Enis Fazlagić, Igor Sapała, Joseph Colley oraz Jesús Alfaro.
Sapała raczej nie zagra.
Może lepiej poczekaj na oficjalną listę jutro bo nie ma tu choćby połamanego Kiakosa

Tak czy siak kołderka dalej bardzo krótka. Coś Igbekeme się długo przeciąga
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 17.08.2024, 22:13
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Może lepiej poczekaj na oficjalną listę jutro bo nie ma tu choćby połamanego Kiakosa

Tak czy siak kołderka dalej bardzo krótka. Coś Igbekeme się długo przeciąga
Po co? Myślisz że Sapała będzie gotowy na Arkę?
Kiakos wiadomo że minimum kilka tygodni nie zagra.

Tak naprawdę każdy zdolny do gry na poziomie pierwszoligowym jest teraz na wagę złota. Po cichu liczę że kilku z konieczności wskoczy na wyższy poziom. Zwłaszcza że Młyński i Olejarka zdają się iść w przeciwnym kierunku.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.08.2024 o godz. 22:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 18.08.2024, 07:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Po co? Myślisz że Sapała będzie gotowy na Arkę?
Kiakos wiadomo że minimum kilka tygodni nie zagra.

Tak naprawdę każdy zdolny do gry na poziomie pierwszoligowym jest teraz na wagę złota. Po cichu liczę że kilku z konieczności wskoczy na wyższy poziom. Zwłaszcza że Młyński i Olejarka zdają się iść w przeciwnym kierunku.
Kiakos wiadomo że kilka tygodni, a Colley że kilka miesięcy. Jednak tego drugiego umieściłeś na liście

Z tej listy Alfaro trenuje już 2 tygodnie i na Cercle go dopiszą, a może zalapie się na ławke z Arka.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 18.08.2024, 09:50
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kiakos wiadomo że kilka tygodni, a Colley że kilka miesięcy. Jednak tego drugiego umieściłeś na liście

Z tej listy Alfaro trenuje już 2 tygodnie i na Cercle go dopiszą, a może zalapie się na ławke z Arka.
Jakbyś przeczytał, to byś wiedział że wkleiłem listę z czwartku żeby pokazać, że poza Łasickim nikt nie jest gotowy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 18.08.2024, 11:00
Czy serio uważacie, że jest sens spinać się w internecie na x postów o to, kto jest głupszy, bo zapomniał o jednym nazwisku na liście kontuzjowanych? Jakie to ma znaczenie? Nie szkoda Wam życia?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 18.08.2024, 11:03
Bo tu jest walka na rację, a racja nawet w najmniej istotnej sprawie to jednak racja. .

Po meczu z Trnawą dla wszystkich, którzy w nim wystąpili Arka, to już tylko Arka. Nie mówię tu o lekceważeniu, tylko o pewności siebie w bezpośrednich pojedynkach.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 18.08.2024 o godz. 11:06.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 18.08.2024, 11:20
Przydałaby się to na pewno rotacja obroną, bo bez Kiakosa to non stop będziemy grać Jaroch-Uryga- Biedrzycki-Mikulec. Pomijam formę naszych asów.


Mecz meczowi nie równy, czym dłużej ten męcz będzie trwał, tym trudniej będzie dla nas.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 18.08.2024, 11:50
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Przydałaby się to na pewno rotacja obroną, bo bez Kiakosa to non stop będziemy grać Jaroch-Uryga- Biedrzycki-Mikulec. Pomijam formę naszych asów.
Wraz z kontuzją Kiakosa to przynajmniej na ten moment rotacja jest czysto teoretyczna. Nikt zbytnio nie nadaje się aby już teraz grac od początku spotkania.

Łasicki - niby zdrowy, ale stracił około miesiąca treningów, choć był już po okresie przygotowawczym
Szot - dopiero wrócił, bez okresu przygotowawczego
Skrobanski, Wiśniewski - raczej zbyt wielkiego zaufania u Moskala nie mają, za bardzo odstają


@Witalis, w kwestii marnowania życia na forum wszyscy jesteśmy sobie równi. Niemniej to rozrywka jak każda inna.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 18.08.2024, 17:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wraz z kontuzją Kiakosa to przynajmniej na ten moment rotacja jest czysto teoretyczna. Nikt zbytnio nie nadaje się aby już teraz grac od początku spotkania.

Łasicki - niby zdrowy, ale stracił około miesiąca treningów, choć był już po okresie przygotowawczym
Szot - dopiero wrócił, bez okresu przygotowawczego
Skrobanski, Wiśniewski - raczej zbyt wielkiego zaufania u Moskala nie mają, za bardzo odstają


@Witalis, w kwestii marnowania życia na forum wszyscy jesteśmy sobie równi. Niemniej to rozrywka jak każda inna.
Skrobański grał w meczu rezerw, więc raczej nie zagra. Można go chyba w ogóle nie liczyć, jak Olejarkę i Młyńskiego, u Moskala w najbliższym czasie nie zagra.
Łasicki - Moskal zapowiedział na konferencji że jest w kadrze i będzie chciał z niego korzystać.
Szot - poza kadrą, nie wiadomo kiedy będzie gotowy.

Jest możliwe że Łasicki zacznie z Arką albo wejdzie z ławki. Stawiam że zmieni Urygę, który gra wszystko od deski do deski.

Edit: Alfaro i Sapała niedługo będą brani pod uwagę, ale z Arką jeszcze są poza kadrą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.08.2024 o godz. 17:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 18.08.2024, 18:34
Ciężko liczyć na Łasickiego na cały mecz ale być może dostanie 30-45 min, absolutnie trzeba zluzować którego że stoperów. Już jednego zajechaliśmy.

Jarocha rowniez wypada zluzować. Może w końcu jakieś minuty dostanie Wiśniewski?

Tak czy siak spodziewam się od początku max 8 tych samych nazwisk w wyjściowej 11 co w meczu ze Spartakiem.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 18.08.2024, 20:45
Konferencja prasowa przed meczem:
https://wislakrakow.com/posts/konfer...d-wisark/10172

Raport medyczny przed #WISARK. Wyłączeni są:
Jesus Alfaro, Igor Sapała, Dawid Szot, Bartosz Talar, Enis Fazlagić, Kacper Duda, Jakub Stępak, Joseph Colley i Giannis Kiakos.

K. Moskal napisał(a):
- A czy któryś z piłkarzy kontuzjowanych dotychczas może dołączyć na mecz z Arką?
- Raczej nie, ale myślę, że w najbliższym czasie Jesus Alfaro i Igor Sapała mają szansę, żeby szybciej walczyć o wejście do szerokiego składu
(...)
Kontuzja Kiakosa nie jest natomiast na tyle problemem, żeby on był na dłuższy czas wyłączony z zajęć czy z meczów. Oczywiście, po zabiegu będzie musiał chwilę odpocząć, ale w miarę szybko wróci do treningów
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 18.08.2024 o godz. 20:48.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 18.08.2024, 23:39
@Katerhop Tak, ale jest różnica między trawieniem czasu na gadaninę, a toksycznym napieprzaniem na siebie.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 19.08.2024, 18:53
Z tzw. "gorszymi" drużynami, które potencjalnie będą miały o wiele mniejsze posiadanie piłki, warto byłoby postawić jednak na Letkiewicza, jako bramkarza, bo to jednak mniejsze ryzyko niż granie w dziesiątkę Kutwą.
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 19.08.2024, 18:56
tak sie zastanawiam dlaczego ten wloski japonczyk z Arki nie dostal czerwonej po tym jak powiedzial sedziemu, zeby sie jebal?

Co z tego ze powiedzial to po wlosku, liczy sie zniewaga arbitra.

Czy za to nie ma czerwonych kartek?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:53.